Máme za sebou dnešní utkání. V něm byli o něco lepší domácí hráči a zaslouženě tak vyhráli 1:0. Šancí bylo jako šafránu. Nejlepším dnešním hráčem byl rozhodně brankář Drobný, který byl dnes ve skvělé formě. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večeru.
90+4
90+4
Hosté vystřelili nad branku a tohle už bude konec zápasu!
90+3
Ofsajd domácích a hosté tak můžou jít do poslední šance zápasu.
90+2
Hostům už moc času nezbývá, stále jsou ale u míče a kombinují.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec hracího času.
90
Johnson ve velké šanci, opět skvělý zákrok Drobného!
90
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Dennis Diekmeier, přichází Ashton Götz.
89
Hosté jsou stále u míče, branku se jim však nedaří vstřelit.
88
Rohový kop pro Hamburger SV.
87
Herrmann se dostal na hranici vápna ke střele. Ta mířila jen těsně vedle levé tyče, opravdu dobrá šance.
85
Další šance hostů, ale i teď střela letěla nad branku.
83
Rudnevs se dostal k míči a zhruba ze dvaceti metrů vypálil na branku. Jeho střela mířila nad.
82
Už ani né deset minut do konce utkání, hosté musejí zabrat, chtějí li dnes bodovat.
80
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází André Hahn, přichází Patrick Herrmann.
79
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Artjoms Rudņevs.
78
Ke střele zhruba ze dvaceti metrů se dostal Kruse. Střela mířila jen těsně vedle levé tyče.
77
Hosté jsou teď aktivnějšími a opravdu chtějí vyrovnat.
75
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Branimir Hrgota.
74
Máme před sebou zhruba závěrečných patnáct minut a v utkání stále vedou domácí. Hosté mají pravý čas na skórování.
73
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Zoltán Stieber, přichází Tolcay Cigerci.
71
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Thorgan Hazard, přichází Fabian Johnson.
69
Další skvělý zákrok v podání Drobného. Ten teď Hamburk opravdu drží!
67
Tak hosté se teď ujímají velení na hřišti a útočí. Uvidíme, jestli přijde vyrovnaní.
64
Po centru z volného přímého kopu se dostali do šance i hosté. Hlavnička Holtbyho však končí mimo tři tyče.
62
Raffael nyní stál sám před brankou. Jeho střela však trefila pouze dobře stojícího Drobného!
60
Z akce hostů nic nebude, byl odmávnut ofsajd.
59
Hosté kombinují na útočné polovině a chtějí vyrovnat.
56
Nyní jsou ošetřováni na trávníku dva hráči. Hra každou chvíli bude pokračovat.
54
Tři tvrdý zákroky během patnácti sekund. Uvidíme, jak si s tím poradí hlavní rozhodčí Aytekin.
51
Nyní se dostal k hlavičce Raffael. Ta mířila vysoko nad branku.
50
Kruse se hnal od středové čáry sám na branku. V závěru mu ale docházely síly a jeho střela už neměla potřebnou razanci, Drobný ji s přehledem chytil.
49
Finální přihrávka, to dnes trápí oba týmy.
47
Hosté se drali do velké šance, byl ale odmávnut ofsajd.
47
Raffael se uvolnil a vystřelil zhruba ze dvaceti metrů na branku. Jeho pokus však Drobný chytá s přehledem.
46
Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. U míče jsou domácí hráči, kteří kombinují na útočné polovině.
46
Máme za sebou první poločas dnešní utkání. Domácí zatím vedou 1:0. Utkání je poměrně vyrovnané a moc šancí k vidění není. Druhý poločas nám začne zhruba ve 21:00.
45+1
44
Tak blíží se nám pomaličku konec prvního poločasu. Hosté jsou u míče a kombinují ve středu hřiště.
43
Domácí se opět dožadují odpískání pokutového kopu, dnes již podruhé, nejspíše někdo zahrál rukou ve vápně.
42
Rohový kop pro Borussii.
41
Diekmeier vyfasoval za svůj zákrok žlutou kartu.
40
Utkání je plné tvrdých zákroků a já osobně se divím, že není více žlutých karet. Hlavní rozhodčí by měl na hřišti ujednat trochu respekt.
37
K exekuci volného přímého kopu se postavil Lasogga. Míč skončil pouze ve zdi.
36
Volný přímý kop pro Hamburger SV zhruba ze dvaceti metrů.
34
Na rohový kop vyskočil úplně osamocený Jantschke. Jeho hlavička jen těsně proletěla kolem levé tyče.
34
Domácím tahle hra jasně vyhovuje. Hráči si hrají to své a můžou hrát bez většího tlaku.
32
A další šance domácích. Dobrý centr do vápna a na něj si naskočil Hahn. Jeho hlavička však končí těsně vedle pravé tyče.
31
Tak v utkání se nám trochu přiostřuje. Uvidíme, jak utkání bude pokračovat.
28
Další velká šance domácích. Raffael se dostal ve vápně k míči a běžel sám na Drobného. Ten ale vyšvihl proti jeho střele pohotový zákrok.
25
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Máme zde první branku dnešního zápasu. Na centr do vápna si dobře naběhl MAX KRUSE a jeho střela zamířila do tyčky. Naštěstí pro něj se míč k němu vrátil a on měl tak jednoduchou práci.
24
Už se schylovalo k první střele zápasu. Ta ale nakonec byla zblokována těsně před vápnem.
22
Tak stále sledujeme utkání bez jediné střely na branku, nyní jsou u míče domácí, kteří kombinují ve středu hřiště.
20
Kramer byl odměněn za svůj šlapák žlutou kartou.
19
Nyní se hraje ve středu hřiště, oba týmy produkují mnoho nepřesných přihrávek.
17
Tak diváci se na stadionu zatím musejí nudit, protože jsme neviděli zatím žádnou šanci ani střelu na branku.
16
Xhaka se málem dopustil veliké hrubky v obraně. Nakonec svou chybu napravil za pět dvanáct. Kdyby tak neučinil, dva hráči by šli sami na brankáře.
14
Tak i domácí se dostali k exekuci rohového kopu. Dopadli stejně jako hosté, takže neúspěšně.
12
A další roh pro hosty.
11
Dobrá střílená přihrávka od Stiebera před branku. Lasogga na ní jen těsně nedosáhl.
10
Hosté zahrávali snad čtvrtý roh dnešního zápasu. I tento se jim však vůbec nepovedl.
9
Tak úvod zápasu je zatím hodně opatrný a oba týmy se nikam neženou.
7
Hosté zahrávali rohový kop. Centr z něj však skončil na hlavě hned prvního bránícího hráče, a tak jsou u míče domácí borci.
5
Do první větší šance se hnali hráči Borussie. Centr jednoho z hráčů byl však velmi nepřesný, a tak skončil až v zámezí.
4
Rohový kop hosté rozehráli na krátko. Následný centr do vápna nenašel svého majitele, a tak hra bude pokračovat odkopem od branky.
4
Bude z toho rohový kop.
3
Nyní se hosté usadili na polovině Borussie a zde kombinují. Uvidíme, jestli si vytvoří první šanci zápasu.
2
V úvodu jsou aktivnější hosté, kteří drží míč na svých kopačkách a kombinují ve středu hřiště.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali hosté, kteří nastoupili v černých dresech. Domácí nastoupili v dresech bílých.
1
-2
Za malou chvíli nám začne dnešní utkání.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Korb, Stranzl (C), Jantschke, Domínguez – Hahn, Kramer, Xhaka, T. Hazard – Raffael, M. Kruse.
Náhradníci: Heimeroth – Hrgota, Johnson, Wendt, Nordtveit, Traoré, Herrmann.

Hamburger SV: Drobný – Diekmeier, Djourou (C), Westermann, Ostrzolek – Arslan, Behrami – Stieber, Holtby, N. Müller – Lasogga.
Náhradníci: Adler – Rudņevs, Jiráček, Reis, Steinmann, Cigerci, Götz.

Borussia Mönchengladbach

Domácí hráči jsou na tom o poznání lépe. Nacházejí se v tabulce na sedmém místě se ziskem šesti bodů. Jeden zápas vyhráli a tři remizovali. Mají kladné skóre 5:2.
Hamburger SV

Hamburku se vůbec nedaří a po čtyřech zápasech se nachází na sestupovém sedmnáctém místě se ziskem dvou bodů. Hamburk dva zápasy remizoval a dva prohrál. Má záporné skóre 0:5.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou utkají Borussia Mönchengladbach a Hamburger SV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.