Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:9.
Je dobojováno! Kolín nakonec v úchvatném utkání porazil Brémy 3:2 a oživil naděje na postup do evropských pohárů! Kolín vlétl do zápasu jako velká voda a Anthony Modeste po třinácti minutách otevřel skóre! O čtvrthodinu později navíc přidal druhou branku Leonardo Bittencourt ! Brémy se však vzpamatovaly a Fin Bartels snížil! Pět minut před přestávkou dokonce vyrovnal Theodor Gebre Selassie , ale v samotném závěru prvního poločasu vrátil Kolínu vedení Simon Zoller! Po přestávce vlétl Kolín znovu nabuzený a Anthony Modeste přidal svou druhou branku v utkání! Poté se do hry opět dostaly Brémy! Střídající Serge Gnabry několik minut po svém příchodu snížil na 4:3! A právě Gnabry mohl vyrovnat, ale deset minut před koncem hlavičkoval nad! Kolín si poté své vedení pohlídal a zvítězil 4:3!
90+3
90+2
Artjoms Rudņevs si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a nechal se chytře faulovat. Kolín nyní nasbírá cenné vteřinky k dobru.
90+1
Nastavují se tři minuty!
90
Claudio Pizarro sice překonal domácího brankáře, ale v době přihrávky se pohyboval dobré dva metry za domácí obranou. Ofsajd!
89
Brémy se ne a ne dostat do vyložené šance! Pokutovým územím domácího celku prolétl další prudký centr z levé strany, ale nikdo z hostů jej nezasáhl.
88
Do akce musel také domácí brankář. Timo Horn vyrazil ven z brankové čáry a na malém vápně vyboxoval prudký centr z levé strany. Kolín se brání opravdu srdnatě.
87
Modeste zahodil možnost na dovršení hattricku! Domácí střelec dostal přihrávku do vápna, byl zcela sám, ale trefil jen vyběhnutého brankáře!
86
Gnabry tentokrát neuspěl v hlavičkovém souboji na hranici šestnáctky. Frederik Sørensen hraje opravdu povedený duel a velice pomáhá domácímu brankáři.
85
Felix Wiedwald vystartoval takřka na polovinu hřiště, kde hlavou pomohl hostujícím fotbalistům v založení dalšího útoku. Brémy hrají nadále velmi aktivně.
84
Serge Gnabry si naběhl na dobrou přihrávku na hranici pokutového území, ale Frederik Sørensen jej důraznou hrou vytlačil do zámezí.
83
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Simon Zoller, přichází Artjoms Rudņevs.
82
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Miloš Veljković, přichází Claudio Pizarro.
81
A tentokrát pomohl Kolínu také brankář Timo Horn! Domácí gólman vystartoval ven z brankové čáry a došel si pro nepovedený centr na zadní tyč.
80
Gnabry se uvolnil na levé straně, obešel druhého obránce a poslal prudkou pobídku na přední tyč. Nikdo z fotbalistů Brém na jeho pobídku nedosáhl.
79
Max Kruse držel balón v blízkosti velkého vápna, ale nikdo z jeho spoluhráčů si neřekl o přihrávku. Kolín už pouze brání v deseti lidech.
78
Výbornou práci odvedl na pravé stran hřiště Bartels, který se vrátil s unikajícím soupeřem, obral jej o míč a konstruktivně rozehrál.
77
Až nyní Frederik Sørensen odkopl balón daleko na polovinu soupeře a Kolín si může oddechnout. Domácí obranu čekají v závěrečných minutách perné chvíle.
76
Serge Gnabry měl na hlavě vyrovnání! Hostující fotbalista si na malém vápně naskočil na parádní centr, ale hlavičkoval mimo tři tyče!
75
Brémy už svého soupeře takřka nepouštějí k balónu a operují v blízkosti pokutového území. Max Kruse mohl centrovat, ale celou akci zazdil nepřesnou přihrávkou.
74
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Konstantin Rausch.
73
Fin Bartels upadl v blízkosti pokutového území a hlavní rozhodčí vyhodnotil situaci jako nedovolený zákrok. Pro Brémy se rýsuje zajímavá možnost na vyrovnání.
72
Brémy se stále tlačí do útoku. Serge Gnabry nyní operoval na hranici pokutového území, jenže ze statické pozice nedokázal oklamat obránce.
71
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Miloš Jojić, přichází Marco Höger.
70
Theodor Gebre Selassie dohnal prudkou přihrávku na levou stranu, udržel míč na hřišti a předal jej Junuzovićovi. Hostující kapitán však o míč přišel.
69
Timo Horn měl další práci! Domácí brankář musel dávat dobrý pozor na prudký centr z pravé strany. Gólman Kolína schoval míč do rukavic.
68
Brémy v posledních minutách diktují dění na hrací ploše. Hosté kombinují s míčem na kopačkách a snaží se prodrat do pokutového území Kolína.
67
Dominique Heintz si na levé straně vzal do parády Junuzoviće, jenže v důrazném souboji tělo na tělo se dopustil faulu. Brémy budou zahrávat přímý kop.
66
Gnabry na hranici velkého vápna zabojoval o odražený míč, jenže domácí obránce mu zmenšili střelecký úhel a Neven Subotić jeho ránu zablokoval.
65
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Robert Bauer, přichází Florian Kainz.
63
Werder právě vstřelil branku!
A opět je sníženo na rozdíl jediné branky! Fin Bartels se uvolnil na hranici pokutového území, poslal prudký centr na zadní tyč a SERGE GNABRY ve skluzu dopravil balón do sítě!
62
Kolín se usadil na hranici pokutového území. Modeste si pohybem řekl o přihrávku mezi stopery, ale Lamine Sané zastavil balón ve skluzu.
61
Niklas Moisander zatáhl za dres unikajícího soupeře a dopustil se faulu, za který vidí žlutou kartu!
60
Brémy se nyní tlačí do útoku, ale hosté kombinují hlavně v blízkosti pokutového území. Nikdo ve fialovém dresu si zatím netroufl na zakončení.
59
Brémy zahrávaly další přímý kop. Centrovaný míč se snášel na značku pokutového kopu, ale před dobře postaveným Bartelsem jej odhlavičkoval Simon Zoller.
58
Modeste si nabíhal do pokutového území, kam směřoval oblouček za obranu, ale Felix Wiedwald vyběhl ven z branky a schoval míč do rukavic.
57
Gnabry je po svém příchodu na hřiště hodně aktivní. Nyní táhl akci Brém středem hrací plochy, ale v souboji na polovině hřiště ztratil stabilitu.
56
Střídající Gnabry se ihned zapojil do akce hostujícího celku a Miloš Jojić jej ostrým zákrokem poslal k zemi. Brémy z následného přímého kopu branku Kolína neohrozily.
55
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Thomas Delaney, přichází Serge Gnabry.
54
Do kombinace Brém se zapojil také brankář Felix Wiedwald. Hostující gólman přenesl hru na pravou stranu, jenže hosté se stále trápí při přechodu.
53
Miloš Jojić nyní nedosáhl na prudkou přihrávku mezi obránce hostujícího celku. Míč si tak převzali zadáci Brém a hosté mohou zaútočit.
52
Max Kruse podpořil ofenzívu hostujícího celku náběhem po levé straně a vyslal prudký centr do šestnáctky. Jeho pobídka však nenašla nikoho ve fialovém.
51
Exekuce přímého kopu se však ujal Zollet, jehož technický projektil prolétl kolem zdi a skončil v rukavicích připraveného brankáře.
50
Hráči obou celků ještě debatují s hlavním arbitrem. Rozhodčí svůj verdikt nemění a Modeste může zaútočit na hattrick.
49
Domácí celek vybojoval přímý kop v blízkosti pokutového území. Kolín může přidat další branku!
47
Köln právě vstřelil branku!
A kanonáda pokračuje! Kolín znovu odskakuje soupeři na rozdíl dvou branek! Leonardo Bittencourt vyhrál hlavičkový souboj v pokutovém území, odražený míč si vzal ANTHONY MODESTE a prudkou střelou na přední tyč přidal svou druhou branku v utkání!
46
Fotbalisté Kolína obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí se ihned vydali do útoku, ale okamžitě vrátili míč obráncům.
46
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali opravdu parádní duel! Kolín vlétl do zápasu jako velká voda a Anthony Modeste po třinácti minutách otevřel skóre! O čtvrthodinu později navíc přidal druhou branku Leonardo Bittencourt ! Brémy se však vzpamatovaly a Fin Bartels snížil! Pět minut před přestávkou dokonce vyrovnal Theodor Gebre Selassie , ale v samotném závěru prvního poločasu vrátil Kolínu vedení Simon Zoller !
45+2
45
A je to přesně naopak! V samotném závěru prvního poločasu se do vedení znovu dostává domácí Kolín! Bittencourt prodloužil hlavou míč za obranu a SIMON ZOLLER si parádním lobem vychutnal hostujícího brankáře!
44
A hosté mohli jít do vedení! Fin Bartels se uvolnil na hranici pokutového území a poslal prudký centr na malé vápno, jenže Theodor Gebre Selassie svou druhou branku nepřidal!
43
Do hry se po delší době zapojil také hostující brankář Felix Wiedwald. Gólman Brém rozehrál na levou stranu a hosté mohou znovu zaútočit.
42
Brémy nadále kralují dění na hrací ploše a ženou se do útoku. Theodor Gebre Selassie chtěl urychlit hru přihrávkou za obranu, ale odevzdal míč obráncům.
40
Je vyrovnáno! Bláznivé utkání pokračuje! Brémy ještě před přestávkou mažou náskok svého soupeře. Po autovém vhazování si na centr do šestnáctky naběhl THEODOR GEBRE SELASSIE a prudkou hlavičkou překonal domácího brankáře!
39
Modeste obdržel přihrávku na levou stranu hřiště, kde dostal spoustu prostoru, ale unáhlil se s centrem a odevzdal míč zadákům Werderu.
38
Brémy v posledních minutách hodně zlepšily svůj výkon a nyní se tlačí do útoku. Zlatko Junuzović se zpoza šesntáctky opřel do míče, ale jeho technický pokus byl hodně nepřesný.
37
Hra je přerušena! Na trávníku zůstává s bolestivou grimasou v obličeji ležet Modeste. Domácí střelec podle všeho bude pokračovat ve hře.
35
Je sníženo! Brémy se dostávají zpátky do zápasu! Zlatko Junuzović poslal přihrávku za obranu, na kterou si naběhl FIN BARTELS, který obstřelil domácího brankáře a ani Neven Subotić ve skluzu nezabránil míči v cestě do sítě!
34
Zrodila se také první možnost hostujícího celku! Max Kruse odcentroval z levé strany a Zlatko Junuzović ve skluzu poslal míč těsně vedle zadní tyče!
33
Brémy nyní kombinují s míčem na kopačkách. Hostující fotbalisté se však nemohou dostat do blízkosti pokutového území. Fotbalisté Kolína se skvěle pohybují.
32
Další rychlou akci Kolína zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího, ofsajd! Brémy se mohou vydat do útoku. Na stadionu zatím panuje skvělá atmosféra.
31
Brémy se po delší době vydaly do útoku. Prudkou přihrávku do pokutového území ale nedostihl nikdo ve fialovém dresu a míč propadl do zámezí.
29
Kolín navyšuje své vedení na 2:0! Nádherná akce! Do pokutového území přilétl povedený centr z pravé strany, na který si naskočil LEONARDO BITTENCOURT a prudkou hlavičkou k tyči nedal gólmanovi šanci!
28
Kolín zatím kontroluje vývoj dnešního utkání a nepouští Brémy na svou polovinu. Domácí fotbalisté hrají převážně s míčem na kopačkách.
27
Modeste mohl přidat svou druhou branku, když si naběhl na parádní kolmici do vápna, ale Felix Wiedwald včas vyběhl a domácího kanonýra vychytal!
26
Lukas Klünter se skvěle vrátil s unikajícím soupeřem a parádně načasovaným skluzem jej připravil o balón. Brémy se zatím trápí v přechodové fázi.
25
Simon Zoller upadl v pokutovém území a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí měl celou akci přímo před sebou a faul neodpískal.
24
Miloš Jojić potáhl míč středem hrací plochy až na hranici pokutového území, kde si jej navedl na levačku, ale ránu mu zablokoval obránce.
23
Max Kruse se po levé straně dral do útoku, jenže Lukas Klünter byl dobře připraven, nenechal se oklamat soupeřovým pohybem a vybojoval aut pro Kolín.
22
Leonardo Bittencourt byl faulován na polovině hostujícího celku. Exekuce přímého kopu se ujal Modeste, jenže jeho pokus proskákal do zámezí.
21
Simon Zoller sprintoval po pravé straně za vysokou pobídkou na pravou stranu. Domácí křídelník už míč nedostihl na hřišti. Brémy budou rozehrávat.
20
Brémy v posledních minutách zvýšily svou aktivitu, ale obrana Kolína se zatím skvěle pohybuje a nepouští soupeře do vyložené možnosti.
19
Zlatko Junuzović si dobře pokryl míč na polovině domácího celku a nechal se faulovat. Frederik Sørensen trefil hostujícího kapitána opravdu tvrdě a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
18
Také Brémy zahrávaly první rohový kop v utkání. Vysoký míč do šestnáctky ale odhlavičkoval do bezpečí Frederik Sørensen. Kolín si může oddechnout.
17
Lamine Sané se stačil vrátit s rozběhnutým Modestem a před dotírajícím soupeřem dopravil míč k hostujícímu brankáři. Hosté mají zatím plné nohy práce.
16
Kolín zahrával další standardní situaci. Její exekuce se ujal Miloš Jojić, který zkusil štěstí z velké vzdálenosti, ale jeho rána minula branku.
14
A tentokrát už se domácí celek dostává do vedení! Kolín zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přilétl na malé vápno, kde po několika odrazech dostal před prázdnou branku a ANTHONY MODESTE už míč dopravil do sítě!
13
Modeste se ocitl v první šanci dnešního utkání! Domácí střelec si naskočil na parádní centr a hlavou pořádně protáhl hostujícího brankáře!
12
Před branku Brém přilétl centr, tentokrát z druhé strany. Na míč si brousil zuby Lukas Klünter, jenže obránce Miloš Veljković mu v hlavičkovém souboji nedal šanci.
11
Centr od rohového praporku přilétl na malé vápno, kde si na něj naskočil Modeste, který míč jen lehce líznul a poslal jej vedle zadní tyče.
10
Kolín drží míč na svých kopačkách. Hodně aktivní je v úvodu utkání Dominique Heintz, který si říká o přihrávky a nyní dokonce vybojoval roh.
9
Před branku domácího celku přilétl prudký centr z levé strany. Stoper Neven Subotić sice podklouzl, ale akrobatickým způsobem odkopl míč do bezpečí.
8
Dominique Heintz se při napadání rozehrávky hostujícího celku dopustil útočného faulu. Domácí fotbalista se sice zlobí, ale rozhodčí je neoblomný.
7
Brémy se nahrnuly před pokutové území. Thomas Delaney přenesl hru na levou stranu pokutového území, ale defenzíva Kolína si věděla rady.
6
Dočkali jsme se prvního zakončení! Leonardo Bittencourt se na hranici pokutového území dostal k odraženému balónu, ale levačkou zamířil hodně mimo.
5
Brémy zatím nikam nespěchají a kombinují především na vlastní polovině. Neven Subotić nyní zaváhal při rozehrávce, ale Kolín jeho chybu nepotrestal.
4
Dominique Heintz přenesl hru prudkou přihrávkou na pravou stranu, kde byl Miloš Jojić, jenže druhý jmenovaný si míč nezpracoval. Brémy budou vhazovat.
3
Brémy zahrávaly přímý kop na polovině domácího celku. Do pokutového území přilétl vysoký centr, avšak defenzíva Kolína si veděla rady.
2
Kolín se také vydal do svého prvního útoku. Leonardo Bittencourt poslal pěkný centr do šestnáctky, ale hostující brankář si došel pro míč.
1
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Brémy se ihned vydaly do útoku, ale Lamine Sané poslal nepřesnou přihrávku vzduchem.
1
Oba týmy už jsou na hrací ploše! Domácí Kolín bude hrát v bílém, zatímco Brémy přijely ve fialových dresech.

1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Klünter, F. Sørensen, Subotić, Heintz – Jojić, Lehmann (C), Hector – Zoller, Modeste, Bittencourt.
Náhradníci: Kessler – Clemens, Höger, Maroh, Osako, Rausch, Rudņevs.

Werder Brémy: Wiedwald – Veljković, Sané, N. Moisander – Gebre Selassie, Grillitsch, Delaney, Junuzović (C), Bauer – Bartels, M. Kruse.
Náhradníci: Drobný – Bargfrede, M. Eggestein, U. García, Gnabry, Kainz, C. Pizarro..
Vzájemné duely

Dnešní soupeři se spolu střetli v prosinci. Kolín se sice v Brémách ujal vedení, ale Gnabry zařídil konečnou remízu 1:1.
1. FC Kolín nad Rýnem

Také Kolín ještě může zabojovat o postup do pohárů. Kolín dosud vybojoval čtyřicet dva bodů a patří mu osmá pozice. Na svého dnešního soupeře však ztrácí pouze tři body. Doma se navíc Kolín chlubí skvělou defenzívou. Na hrotu navíc řádí Modeste, který v letošní sezóně vsítil už dvacet tři branek! V minulém kole Kolín remizoval bez branek v Dortmundu.
Werder Brémy

Werder Brémy po odmlce opět bojuje o postup do pohárové Evropy! Werderu patří tři kola před koncem šestá pozice zaručující účast v předkole Evropské ligy. Na jedenáctý Frankfurt má k dobru pouze čtyři body, a proto slibují závěrečná kola obrovskou bitvu! V posledních pěti duelech však ztratily body jen za remízu 2:2 ve Frankfurtu. V minulém duelu navíc doma zdolaly 2:0 Herthu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.