Bundesliga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Bayern - 26. srpna 2017   15:30

0:2
(0:0)
Bayern
71' Lewandowski  (Coman) • 75' Lewandowski
Werder
Pavlenka – Gebre Selassie, Bauer, Sané, Veljković, Augustinsson – Gondorf (76. Bargfrede), M. Eggestein (76. Kainz), Delaney – Bartels (84. J. Eggestein), M. Kruse.
Zetterer – Bargfrede, Caldirola, J. Eggestein, U. García, Jóhannsson, Kainz.
Dankert
Weserstadion, Bremen
Bayern
Neuer – Kimmich, Süle, Hummels, Alaba – Tolisso, Th. Alcântara, Arturo Vidal (85. Rudy) – Robben (64. Coman), Lewandowski, Ribéry (73. T. Müller).
Ulreich – Coman, Rafinha, Friedl, Javi Martínez, T. Müller, Rudy.

SESTŘIH: Brémy - Bayern 0:2. Pavlenku dvakrát překonal Lewandowski

Dnešní zápas je u konce, Bayern Mnichov nedal dnešnímu soupeři téměř žádnou šanci na úspěch, přestřílel ho 16:1. Do tabulky si tak zapisuje tři body a posouvá se na první místo tabulky. Naopak Brémy jsou poslední a stále nevstřelily ani gól. Pro dnešek je to ode mne vše, děkuji za pozornost, na přečtenou!
90+3'
90+3'
Jeden z hostujících hráčů se natahoval za míčem, ale jen těsně na něj nedosáhl, skóre se tak měnit nebude, zápas je u konce.
90+3'
Střela Rudyho byla zblokovaná, Bayern si v posledních vteřinách zkusí rohový kop.
90+1'
Bayern už opět drží míč a kombinuje s ním po celé šíři hřiště.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
89'
Gebre Selassie se ještě snaží vymyslet na pravé straně něco, co by mohlo přinést snížení, zatím však marně.
87'
Bayern si přihrává na vlastní polovině a už se rozhodně nikam nežene. Hoffenheim se snaží o aktivní pressing, ale marně.
85'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Sebastian Rudy.
84'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Fin Bartels, přichází Johannes Eggestein.
82'
Centr Alcantary byl až příliš dlouhý, ani rychlík jako Alaba jej nedoběhl. Domácí budou střídat.
80'
Zápas už se spíše dohrává, všem na stadionu je nejspíše jasné, že se zde zázrak nestane. Bayern si hlídá míč a soupeře k ničemu nepouští.
78'
Další pokus, který směřoval na branku Pavlenky, byl zblokovaný. Domácí nyní drží míč a míří kupředu.
76'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Jerôme Gondorf, přichází Philipp Bargfrede.
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Florian Kainz.
75'
Bayern právě vstřelil branku!
A pro Brémy je po nadějích na bodový zisk. Robert Lewandowski si z osy hřiště doběhl na hranici velkého vápna, ošálil obránce a prudkou přízemní střelou propálil Pavlenku.
73'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Thomas Müller.
71'
Bayern Mnichov se dostává do vedení! Z pravé strany proklouzl do vápna Coman, našel přesnou přihrávkou ROBERTA LEWANDOWSKIHO, který nádhernou patičkou překonal bezmocného Pavlenku.
68'
Ribéry centroval z levé strany, ale Pavlenka si opět skvěle vyběhl a zachytil míč do náruče.
67'
Tohle musí domácí celek nesmírně mrzet. Hráči Brém běželi čtyři na tři, ale vůbec si neporozuměli. Finální přihrávka tak směřovala pouze k brankáři, nikdo jejím směrem neběžel.
65'
Bartels málem běžel sám na branku, ale Alaba na poslední chvíli skvělým skluzem získal míč.
64'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Kingsley Coman.
64'
Manuel Neuer nyní musel vyběhnout, aby odkopl míč před dotírajícím forvardem domácích. Brémy budou vhazovat na útočné polovině.
62'
Ribéry centroval z levé strany, ale Sané vyskočil nejvýše a míč odhlavičkoval do bezpečí.
61'
Následná standardní situace nepřinesla nic, co by stálo za zmínku. Neuer bude odkopávat od branky.
60'
Vidal dohrál Delaneyho, trestem je první žlutá karta pro Bayern.
59'
Z rohového kopu se nepodařilo hostujícímu celku nic vytěžit.
58'
Alaba centroval z levé strany do vápna Brém, ale Sané dokázal zakročit včas a míč odkopl do zámezí. Ribéry si jde pro míč a bude kopat roh.
56'
Až nyní to zkusil Vidal, avšak jeho rána nemohla skončit za zády brankáře Pavlenky.
54'
Bayern okupuje vápno soupeře, nikdo z hostujících se ale stále nemůže odhodlat k zakončení.
53'
Domácí se osvobodili dalekým odkopem, Bayern bude muset začínat znovu ze své poloviny.
51'
Bayern drží míč na své polovině a pomalu se posouvá vpřed, k zakončení je to však stále daleko.
49'
Kimmich nevyslal vůbec zlý centr, ale nejvýše si vyskočil Pavlenka a míč vyboxoval.
48'
Zajímavá standardní situace se nabízí pro Bayern Mnichov. Ribéry byl faulovaný na levém křídle, je to takový zkrácený roh pro Kimmicha.
47'
Bayern Mnichov zahrával rohový kop, nicméně nedokázal z něj nic vytěžit. Míč však má stále na svých kopačkách.
46'
45+1'
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
45'
Kimmichova střela z osy hřiště prolétla těsně vedle tyče, brankář Pavlenka zasahovat vůbec nemusel.
43'
Bayern drží míč a přihrává si po celé šíři hřiště, první půle se chýlí ke svému konci a stále jsme v ní neviděli branku.
42'
Robben faulovaný na středové čáře, karetní trest se udělovat nebude.
40'
Kruse zkoušel střílet z hranice velkého vápna, ale jeho pokus byl zblokovaný pozornou obranou.
38'
Nejspíše jsem to zakřikl, neboť nyní byl Robben velmi blízko k prvnímu gólu zápasu. Ve vápně si vyskočil na nadýchaný centr z levé strany, opřel se do něj hlavou, ale míč prosvištěl jen o centimetry vedle tyče Pavlenkovy branky.
37'
Zápas začíná být mírně unavující, Mnichov kombinuje s míčem, ale k zakončení se vůbec nemá, neboť jsou Brémy poměrně zatažené.
35'
S balónem byli domácí maximálně deset vteřin, hosté si jej ihned přebrali.
34'
Ribéry si na Gebre Selassieho nepřišel, následný centr Alaby skončil pouze v náruči Pavelnky. Brémy tak budou moci chvíli hrát s míčem.
32'
První žlutá v zápase vytažena, Eggestein stáhl rozběhnutého soupeře k zemi a vidí trest z kapsy sudího Dankerta.
31'
Ani jeden ze zahraných rohových kopů nepřinesl domácím ovoce, Brémy však nadále zůstávají u míče a kombinují u vápna soupeře.
29'
Míč se několikrát odrážel ve vápně, hráči Brém se dostali k zakončení, ale ani jedno nevedlo ke gólu. Bude z toho pouze roh.
28'
Alaba poslal rozběhnutého Gebre Selassieho k zemi, Brémy budou zahrávat standardní situaci z pravé strany.
26'
K dalšímu zakončení už nedošlo, skóre tak zůstává i nadále neměnné.
25'
Alaba vyslal dělovou ránu, kterou dokázal Pavlenka vyrazit vedle, hosté nadále pokračují v útočné akci.
24'
Bayern nyní kombinuje na útočné polovině, přičemž Brémy hrají v oslabení, jeden z hráčů stále leží u středové čáry.
23'
Nedovolený zákrok Tolissa, Brémy budou rozehrávat u středové čáry.
21'
Strkanice na útočné polovině Brém. Bauer si cosi vysvětluje s Ribérym. Vše se však obejde bez karetního trestu.
20'
Hm, tak to nebylo vůbec zlé. Bartels proklouzl do vápna soupeře, pokusil se přízemním pasem najít někoho ze spoluhráčů, ale míč pouze prolétl vápnem.
19'
Teprve nyní se i domácí celek podíval s míčem na útočnou polovinu. Uvidíme, zdali zde dokáže něco vymyslet.
18'
Bayern má hru zcela pod kontrolou, stále svého soupeře přehrává na jeho polovině.
16'
Ribéry se pokusil zakončit z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho střela postrádala lepší umístění, Pavlenka bude odkopávat od své svatyně.
14'
Brémy se na útočné polovině příliš dlouho neohřály, Bayern je opět u míče a míří vpřed.
13'
Ribéry pronikl až na útočnou polovinu, jeho finální přihrávka ale Vidala nevysunula, neboť míč skončil u obránce.
11'
Kimmich vyslal do vápna Brém zajímavý centr, ale Pavlenka vyběhl a zachytil jej. Poslal přitom svého spoluhráče k zemi, ten se však zdá být v pořádku.
9'
Hosté kombinují na útočné polovině, zatím se ale k zakončení neženou. Werder se zatáhl do vápna a brání.
7'
Velké štěstí domácích. Alcantara se ve vápně dostal k odraženému míči, ihned zakončil, ale jeho střela skončila pouze na břevnu! Pavlenka bude odkopávat od branky.
6'
Robben se odhodlal ke střele z hranice velkého vápna, ale jeho pokus dokázal brankář Pavlenka vyškrábnout vedle!
5'
Míč se nyní nepříjemně odrážel ve vápně domácího týmu, nakonec jeden z obránců míč odkopl do bezpečí.
4'
Bayern kombinuje kolem vápna soupeře, zatím se ale nemůže dostat do míst, odkud by se dalo zakončit.
2'
Bayern Mnichov zahrával rohový kop, k zakončení se po hlavičce dostal Mats Hummels, ale jeho pokus skončil nad břevnem.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Bauer, Sané, Veljković, Augustinsson – Gondorf, M. Eggestein, Delaney – Bartels, M. Kruse.
Náhradníci: Zetterer – Bargfrede, Caldirola, J. Eggestein, U. García, Jóhannsson, Kainz.

Bayern Mnichov: Neuer – Kimmich, Süle, Hummels, Alaba – Tolisso, Th. Alcântara, Arturo Vidal – Robben, Lewandowski, Ribéry.
Náhradníci: Ulreich – Coman, Rafinha, Friedl, Javi Martínez, T. Müller, Rudy.

Rozhodčí: Dankert.
O favoritovi dnešního zápasu netřeba mluvit, Bayern Mnichov vyhrál z posledních dvanácti vzájemných zápasů všechny, navíc se může pyšnit kladným skóre 48:4. Uvidíme, zdali Brémy dnešní sérii přetrhnout, sledujte náš online přenos!
Werder Brémy zajížděly na půdu Hoffenheimu. Zápas se za bezbrankového stavu chýlil ke svému konci, ale chorvatský kanonýr Andrej Kramarić rozhodl o výhře domácích 1:0.
Bayern hrál v prvním zápase doma s Leverkusenem a od začátku měl vše ve svých rukách. Již v devatenácté minutě vedl 2:0. Nakonec porazil Bayer 3:1 a usadil se na vrchních pozicích Bundesligy. Mezi střelce se zapsali Sule, Tolisso a Lewandowski z penalty.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z německé Bundesligy. Na programu je druhé kolo, ve kterém změří síly Werder Brémy a Bayern Mnichov. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.