Bundesliga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Werder - 19. září 2017   20:30

Wolfsburg
28' Origi (Ntep)
1:1
(1:0)
Werder
56' Bartels  (Delaney)
Wolfsburg
Casteels – Verhaegh, Knoche, Uduokhai, Gerhardt – Camacho (71. Guilavogui), Arnold – Malli, Didavi (89. William), Ntep (78. Dimata) – Origi.
Grün – William, Dimata, Osimhen, Guilavogui, Tisserand, Itter.
Brych – Borsch, Lupp
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Werder
Pavlenka – Bauer, Caldirola, Veljković – Gebre Selassie (90. Hajrović), M. Eggestein (46. Belfodil), Gondorf (46. Bargfrede), Delaney, Augustinsson – Bartels, Kainz.
Zetterer – Hajrović, J. Eggestein, U. García, Verlaat, Belfodil, Bargfrede.

SESTŘIH: Wolfsburg - Brémy 1:1. Gebre Selassie zahazoval šance

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:18.
Je dobojováno! Wolfsburg po skvělém prvním poločase neudržel vedení a s Werderem Brémy se rozešel smírně 1:1! V prvním poločase byl hodně vidět Divock Origi, který svou první šanci ještě neproměnil, ale ve 28. minutě dopravil do sítě centr z levé strany. Po přestávce vstoupily na hřiště úplně jiné Brémy! Hostujících hráčů bylo najednou plné hřiště a v 56. minutě vyrovnal Fin Bartels ! Hosté dokonce mohli vyhrát. V 72. minutě orazítkoval Theodor Gebre Selassie tyč domácí branky a deset minut před koncem zastavil Koen Casteels patičku českého fotbalisty až na brankové čáře!
90+3'
90+2'
Wolfsburg se v samotném závěru utkání snaží najít recept na obranu hostujícího celku. Střídající William vyslal oblouček přes obranu, který zastavil brankář Pavlenka.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Theodor Gebre Selassie, přichází Izet Hajrović.
90'
Paul Verhaegh táhl akci domácího celku po pravé straně. Krajní obránce Wolfsburgu hledal střídajícího Dimatu, který se ze střední vzdálenosti netrefil mezi tři tyče.
89'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází William.
88'
Jeho exekuce se samozřejmě ujal Thomas Delaney. Dánský fotbalista vymyslel vysoký centr na malé vápno, kam vyrazil Koen Casteels, jež míč vyboxoval daleko od branky.
87'
Thomas Delaney znovu řídil rozehrávku Werderu v blízkosti pokutového území. Jeho pobídku přečetl Nany Landry Dimata, jenže nedokázal rozehrát. Brémy budou rozehrávat rohový kop.
86'
Střídající Ishak Belfodil se tentokrát snažil probít do pokutového území individuálním způsobem. Hostující fotbalista svedl souboj s Verhaeghem, ale domácí obránce byl úspěšný.
85'
Ishak Belfodil vybojoval vhazování v blízkosti rohového praporku. Hostující celek se nyní usadil na polovině Wolfsburgu a v závěru duelu se snaží urvat tři body na svou stranu.
84'
Yunus Malli se prodral do pokutového území a z ostrého úhlu vyslal prudkou a skákavou střelu. Projektil domácího fotbalista nakonec prosvištěl vedle branky.
83'
Dnešní utkání sleduje 26 147 diváků!
82'
Theodor Gebre Selassie tentokrát vyslal hodně zajímavý centr do pokutového území. Za jeho pobídkou se neprobil nikdo ve fialovém. Pro Wolfsburg to však ještě bude hodně těžký duel.
81'
Daniel Didavi se dohadoval s asistentem rozhodčího na polovině Brém. Domácí fotbalista se dožadoval vhazování, ale sudí přisoudil míč soupeři.
80'
Brémám chyběl opravdu kousek! Ishak Belfodil odcentroval z levé strany na malé vápno, kde se Theodor Gebre Selassie pokoušel prosadit patičkou, jenže Koen Casteels jeho pokus zastavil na brankové čáře!
79'
Do rozehrávky Wolfsburgu se zapojil také brankář Koen Casteels. Domácí gólman nikam nespěchal. Nepřesným nákopem navíc odevzdal míč soupeři.
78'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Paul-Georges Ntep, přichází Nany Landry Dimata.
77'
Centrovaný míč z levé strany přiletěl na přední tyč. Miloš Veljković vystoupil proti jednomu z hlavičkářů a dokázal míč odkopnout z pokutového území.
76'
Daniel Didavi utekl obránci po levé straně a znovu byl faulován. Robert Bauer může být rád, že se jeho zákrok obešel bez karetního trestu. Wolfsburg však bude zahrávat přímý kop.
75'
Paul Verhaegh se z pravé strany dostal k odcentrování na malé vápno. Pozorný Jiří Pavlenka znovu vyrazil ven z branky a prudký centr vyrazil ven ze šestnáctky.
74'
Daniel Didavi zůstává po souboji na polovině soupeře ležet u postranní čáry a drží se za levý kotník. S Didavim to nevypadá vůbec dobře. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
73'
Yunus Malli zaběhl za obranu soupeře, jenže z pravé strany se dostal jen k rohovému praporku a obrana soupeře jej donutila obrátit hru zpátky k obráncům.
72'
Theodor Gebre Selassie se ocitl v obrovské šanci! Český fotbalista zůstal za obranou Wolfsburgu. První střelou orazítkoval tyč a z dorážky trefil jen obránce!
71'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ignacio Camacho, přichází Josuha Guilavogui.
70'
Wolfsburg zahrával rohový kop. Yunus Malli vyslal centr na malé vápno, kde se k hlavičce probil Ignacio Camacho, jenže ve vzdušném souboji si pomohl faulem.
69'
Theodor Gebre Selassie sprintoval za vysokou přihrávkou do pokutového území. Náběh českého fotbalisty pohlídal Ignacio Camacho a Koen Casteels si došel pro balón.
68'
Robert Bauer se s míčem dostal až na hranici pokutového území, odkud se pokusil odcentrovat na malé vápno. Jeden z domácích hráčů míč přizvedl do Casteelsových rukavic.
67'
Theodor Gebre Selassie utekl svému strážci po pravé straně a vyslal parádní centr do pokutového území. Na zadní tyči se k hlavičce dostal Bartels, ale tentokrát trefil jen obránce před sebou.
66'
Hosté se usadili na polovině Wolfsburgu a snaží se najít cestičku za obranu domácího celku. Pokud chtějí Vlci myslet na úspěch, musí svůj výkon hodně zlepšit.
65'
Domácí fanoušci pískají! Thomas Delaney byl u dalšího sporného zákroku na hranici pokutového území, jenže rozhodčí dnešního duelu ani tentokrát nepřerušil hru.
64'
Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání přímého kopu po Delaneyho zákroku na Didaviho. Rozhodčí tentokrát nefoukl do píšťalky a Werder Brémy může zaútočit.
63'
Thomas Delaney nakopl míč na polovinu soupeře, kde se k balónu prodral Ishak Belfodil. Střídající fotbalista se probil na hranici pokutového území, kde jej o míč připravil Yannick Gerhardt.
62'
Exekuce přímého kopu se ujal Florian Kainz. Rakouský fotbalista vyslal technickou střelu, která prosvištěla kolem zdi a míč nakonec skončil na tribuně za brankou.
61'
Thomas Delaney byl faulován v těsné blízkosti pokutového území. Ignacio Camacho za svůj faul vidí žlutou kartu a hosté navíc rozehrají zajímavý přímý kop.
60'
Paul Verhaegh vypomohl ofenzívě domácího celku. Po jeho přihrávce se Divock Origi dral mezi obránce, ale praporek asistenta rozhodčího vyletěl nahoru. Ofsajd!
59'
Po delší době se do útoku vydal také domácí celek. Malli odcentroval z levé strany, jenže Jiří Pavlenka skvěle četl hru a došel si pro míč na malé vápno.
58'
Hostům vyrovnávací branka nalila novou krev do žil a Brémy se nadále tlačí do útoku. Werder si je vědom špatného startu do nové sezóny a snaží se urvat výhru na svou stranu.
56'
Werder právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Brémy využívají dobrý start do druhého poločasu k vyrovnání! Thomas Delaney dostal příliš mnoho času k odcentrování a nadýchanou pobídkou našel hlavu FINA BARTELSE, který míč umístil mimo dosah Koena Casteelse!
55'
Luca Caldirola dostal přihrávku na vlastní polovině a vysokou pobídkou se snažil rozběhnout Bartelse. Druhý jmenovaný se k míči nedostal. Caldirola totiž balón nasměroval do zámezí.
54'
Paul-Georges Ntep našel prudkou přihrávkou Didaviho, který míč připravil Mallimu. Poslední jmenovaný se opřel do míče, jenže technickou střelou daroval Pavlenkovi snadný zákrok.
53'
Thomas Delaney přečetl nepřesnou přihrávku na polovinu hostujícího celku, přidal do sprintu a získal míč pro Werder Brémy. Hosté mohou znovu zaútočit.
52'
Další rychlou akci Werderu Brémy zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Bartels si nepohlídal své postavení a ocitl se v ofsajdu. Wolfsburg bude rozehrávat.
51'
Na světě je další žlutá karta! Florian Kainz při návratu na vlastní polovinu podrazil Didaviho a je zaslouženě potrestán.
50'
Ludwig Augustinsson si na hranici pokutového území naběhl na přihrávku z pravé strany, jenže špatným zpracováním si míč odkopl daleko od sebe a Paul Verhaegh mu stačil zabránit v zakončení.
49'
Domácí obránci se po poněkud divokém startu druhého poločasu snaží uklidnit hru kombinací na vlastní polovině hrací plochu. Dirigentskou taktovku drží Ohis Felix Uduokhai.
48'
Na druhé straně se Divock Origi díky skvělému zpracování dostal do střelecké pozice. Belgický fotbalista vyslal prudkou střelu, nicméně Pavlenka mohl zůstat klidný.
47'
Mohlo být vyrovnáno! Koen Casteels vyrazil za centrovaným míčem, ale vyrazil jej pouze před sebe. Ludwig Augustinsson si míč připravil na pravačku, jenže jeho zakončení před brankovou čárou odkopl jeden z obránců!
46'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Ishak Belfodil.
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Jerôme Gondorf, přichází Philipp Bargfrede.
46'
První poločas je minulostí! Domácí Wolfsburg zatím jasně dominuje dění na hrací ploše. Domácí fotbalisté hrají s míčem na kopačkách a soupeře prakticky nepouštějí na svou polovinu. Ve 21. minutě se Origi otočil na hranici pokutového území a pěknou střelou protáhl Pavlenku. Napodruhé už se Divock Origi dokázal prosadit. Centr z levé strany ve skluzu umístil mezi tři tyče. Ve 34. minutě mohl Wolfsburg navýšit své vedení, jenže Malliho překvapivá střela rozvlnila jen boční síť. Do šaten se proto odchází za stavu 1:0.
45'
45'
Thomas Delaney chtěl urychlit přechod Werderu na polovinu soupeře. Dánský fotbalista přihrál vnějším nártem, ale nikdo z hostujících útočníku se za jeho přihrávkou nerozběhl.
44'
Paul Verhaegh přečetl přihrávku na pravou stranu hřiště a hlavou odvrátil hrozící nebezpečí. Domácí obránce zatím hraje dobré utkání. Přes jeho stranu se hosté nedostávají k centrům.
43'
Werder je v závěru prvního poločasu přeci jen o něco aktivnější. Theodor Gebre Selassie poslal dlouhé vhazování na hranici pokutového území, kde se Jerôme Gondorf dopustil útočného faulu a vidí žlutou kartu.
42'
Brémy zahrávaly rohový kop. Do zakončení se přes Didaviho prodral Theodor Gebre Selassie, jenže střílel v pádu a z velmi ostrého úhlu. Koen Casteels si připsal snadný zákrok.
41'
Hosté se po dlouhé době prodrali před branku Wolfsburgu. Florian Kainz postupoval z levé strany do šestnáctky a pokusil se o přihrávku pod sebe. Pozorný Arnold jeho pobídku zastavil.
40'
Do rozehrávky Wolfsburgu se zapojil také Koen Casteels. Domácí brankář nakopl míč na pravou stranu, ale nikdo v bílém dresu si jej nedokázal zpracovat. Brémy budou vhazovat.
39'
Yannick Gerhardt prošel po levém křídle až k rohovému praporku, odkud hledal Ntepa, ale výborně postavený Theodor Gebre Selassie vybojoval míč pro Werder Brémy.
38'
Ohis Felix Uduokhai byl faulován na polovině soupeře. Hlavní rozhodčí si k sobě zavolal Thomase Delayneho, kterému dává poslední varování. Příště už to bude za kartu.
37'
Divock Origi se ve skluzu natáhl po prudké přihrávce na hranici pokutového území. Origi si míč zpracoval špičkou, jenže Luca Caldirola k němu včas přistoupil a balón odkopl.
36'
Maximilian Arnold byl faulován na polovině Werderu. Hlavní rozhodčí měl souboj přímo před sebou a rozhodl se odpískat nedovolený zákrok. Vše se zatím obešlo bez karetního trestu.
35'
Mali je v prvním poločase hodně aktivní. Domácí záložník tentokrát prošel na levou stranu pokutového území, odkud se nedokázal vymanit s míčem u nohy.
34'
Další obrovská šance domácích! Yunus Malli se klamavým pohybem dostal až na hranici pokutového území, odkud překvapivě vypálil a rozvlnil boční síť!
33'
Paul Verhaegh obdržel přihrávku na pravou stranu, jenže krajní obránce Wolfsburgu si netroufl na kličku a raději vrátil míč stoperům. Wolfsburg musí začít nanovo.
32'
D Paul-Georges Ntep hledal prudkou kolmicí rozběhnutého Origiho. Autor dosud jediné branky se sice dostal před obránce, avšak zadáci Brém odkopli míč do zámezí.
31'
Domácí stopeři uklidňují hru kombinací na vlastní polovině hrací plochy. Obrana Wolfsburgu vyčkává na nabídku, ale nikdo v bílém si pohybem neříká o míč.
30'
Domácí celek se tedy po necelé půlhodině hry ujal vedení a nadále pokračuje v ofenzivní snaze. Wolfsburg se usadil před pokutovým územím Werderu a vyčkává na skulinky v hostující defenzívě.
28'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení! Wolfsburg udeřil z rychlého útoku! Paul-Georges Ntep dostal prostor na levé straně, potáhl si míč vpřed a odcentroval před branku. Na parádní centr si naběhl DIVOCK ORIGI, který ve skluzu dopravil balón do sítě!
27'
Jerôme Gondorf přečetl nepřesnou přihrávku na hranici pokutového území, vyvezl balón daleko od branky a nechal se faulovat. Sudí vše řeší důrazným varováním.
26'
Paul Verhaegh vyslal zajímavou přihrávku do pokutového území soupeře. Do hry se zapojil Divock Origi, jenže belgický fotbalista si nepohlídal své postavení. Ofsajd!
25'
Ohis Felix Uduokhai diriguje rozehrávku Wolfsburgu na vlastní polovině. Domácí obránce přenesl míč na pravou stranu. Domácím fotbalistům zatím chybí pohyb.
24'
Do hry se nyní zapojil také hlavní rozhodčí. Arbitr dnešního duelu se přimotal do prudké přihrávky na polovinu Werderu a nešťastně srazil míč k nohám obránce.
23'
Yannick Gerhardt ustál důrazný souboj na levé straně hřiště a vybojoval autové vhazování. Wolfsburg ihned uvedl míč do hry a snaží se uklidnit hru kombinací na vlastní polovině.
22'
Florian Kainz potáhl míč po pravé straně až k rohovému praporku, ale příliš dlouho otálel s přihrávkou. Hostující útočník nakonec odevzdal míč domácí defenzívě.
21'
Divock Origi se dostal do první šance! Posila domácího celku se s míčem otočila na hranici pokutového území a střelou k tyči pořádně prověřila Jiřího Pavlenku!
20'
Yunus Malli táhl akci domácího celku středem hrací plochy. Malli potáhl míč do blízkosti pokutového území, jenže kolmicí nenašel rozběhnutého Origiho.
19'
Paul Verhaegh se na polovině Brém snažil přenést hru na levou stranu, kde byl Ludwig Augustinsson. Přihrávku hostujícího zadáka přečetl Ignacio Camacho, který může rozjet nový útok.
18'
Jerôme Gondorf napadal rozehrávku domácího celku v blízkosti pokutového území. Hostující záložník dostal pod tlak Verhaegha, který se však stačil vzpamatovat.
17'
Gondord v úvodních minutách dostává příliš mnoho volného prostoru. Hostující středopolař tentokrát hledal Bartelse, kterému k zakončení scházel jediný krok.
16'
Florian Kainz se individuálním způsobem snažil prosadit přes obránce Knocheho. Hostující útočník si svého soka sice obhodil, jenže domácí stoper byl rychlejší.
15'
Na stadionu panuje od úvodního hvizdu fantastická atmosféra. Domácí fanoušci si jsou vědomi nepříliš dobrého startu do nové sezóny a snaží se své oblíbence tlačit do útoku.
14'
Jerôme Gondorf chtěl překvapit domácí defenzívu zajímavou přihrávkou mezi obránce domácích. Za míčem sprintoval Florian Kainz, avšak pozorný Ohis Felix Uduokhai balón odkopl.
13'
Paul Verhaegh dostal moře volného prostoru na pravé straně hřiště, potáhl míč na polovinu soupeře,a vyslal dobrý centr. Yunuse Malliho do zakončení nepustil Miloš Veljković.
12'
Wolfsburg měl k dispozici přímý kop za zajímavé pozice. Prudký centr přiletěl na malé vápno, jenže u zadní tyče hlídkoval pouze připravený obránce Werderu Brémy.
11'
Domácí fotbalisté se usadili na polovině hostujícího celku. Wolfsburg přenáší hru z jedné strany na druhou, nicméně na důraznou defenzívu soupeře zatím nemůže najít recept.
10'
Florian Kainz si naběhl na přihrávku za obranu Wolfsburgu, jenže radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd! Rozehrávat budou domácí.
9'
Také Wolfsburg rozehrával svůj první rohový kop. Vysoký centr přiletěl na malé vápno, kde byl připravený Jiří Pavlenka. Český brankář míč vyboxoval ven ze šestnáctky.
8'
Maximilian Arnold dostal kousek volného prostoru a ihned odcentroval do pokutového území. Arnoldův centr směřoval na Origiho, kterého dobře pohlídal Caldirola.
7'
Mali se chytrou patičkou ve středu hřiště snažil prodloužit míč za obranu hostujícího celku. Obránce Caldirola jeho úmysl vystihl a před rozběhnutým Origim míč odkopl.
6'
Yunus Malli si nabíhal na vysokou přihrávku. Domácí fotbalista se pustil do hlavičkového souboje, jenže proti urostlému Caldirolovi neměl šanci na úspěch.
5'
Yannick Gerhardt se na levé straně hřiště dopustil nedovoleného zákroku. Domácí obránce přišlápl nohu Gondorfovi a Brémy může pokračovat v kombinaci.
4'
Theodor Gebre Selassie pohlídal náběh jednoho z domácích fotbalistů po levém křídle. Český fotbalista nechal balón propadnout do zámezí a okamžitě jej vhodil do hry.
3'
Exekuce rohového kopu se ujal Florian Kainz. Hostující fotbalista vymyslel nadýchaný centr na malé vápno, kam vyrazil brankář Koen Casteels, jež balón vyboxoval.
2'
Ludwig Augustinsson podpořil ofenzívu hostujícího celku náběhem po levém křídle. Augustinsson se s míčem prodral do blízkosti pokutového území, nicméně domácí obrana balón zakopla na roh.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Wolfsburg se ihned dostal do útoku. Obrana hostujícího celku byla v úvodu pevná a Caldirola balón odkopl.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Wolfsburg bude hrát v bílém, zatímco Brémy přijely ve fialových dresech.

VfL Wolfsburg: Casteels – Verhaegh, Knoche, Uduokhai, Gerhardt – Camacho, Arnold – Malli, Didavi, Ntep – Origi.
Náhradníci: Grün – William, Dimata, Osimhen, Guilavogui, Tisserand, Itter.

Werder Brémy: Pavlenka – Bauer, Caldirola, Veljković – Gebre Selassie, M. Eggestein, Gondorf, Delaney, Augustinsson – Bartels, Kainz.
Náhradníci: Zetterer – Hajrović, J. Eggestein, U. García, Verlaat, Belfodil, Bargfrede.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.
VfL Wolfsburg

Ani Wolfsburg neprožívá zrovna dobrý start do soutěže, nicméně je na tom lépe než jeho dnešní soupeř. Dnešní domácí celek totiž nasbíral čtyři body. Dokázal vyhrát ve Frankfurtu a jako jediný obral o body Hannover, s kterým remizoval. V minulém kole zajížděl na půdu Stuttgartgu, kde padl po výsledku 1:0.
Werder Brémy

Werderu Brémy se v úvodu nového ročníku nedaří navázat na skvělé výkony z jarní části Bundesligy. Ve čtyřech kolech vybojoval jediný bod za remízu na půdě Herthy Berlín. Brémy mají obrovské problémy v koncovce. Dosud dokázaly vsítit jen dvě branky a samy inkasovaly šestkrát. V minulém kole doma podlehly 1:2 Schalke.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Bundesligy. Společně se dnes podíváme na duel mezi Wolfsburgem a Werderem Brémy. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.