Bundesliga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Augsburg - 25. září 2018   20:30

Bayern
48' Robben (Gnabry)
1:1
(0:0)
Augsburg
86' Götze  (Gouweleeuw)
Bayern
Neuer (C) – Kimmich, Süle, Hummels, Gnabry (59. Ribéry) – Goretzka (46. Alaba), Javi Martínez, Sanches – Robben, Wagner (75. Th. Alcântara), T. Müller.
Storks – Gittelmann, Assmuth
Allianz Arena, München
75 000 diváků
Augsburg
Luthe – Gouweleeuw, R. Khedira, Hinteregger – Framberger, Morávek (61. Götze), Baier (C), Max – Hahn, Gregoritsch (77. Córdova), Caiuby.
Giefer – Götze, Schmid, Córdova, Richter, Teigl, Danso.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Tento zápas v Alianz aréně v Mnichově sledovalo 75 000 diváků.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 6:16.
Je dobojováno. Domácí se v úvodu druhého poločasu dostali do vedení, když se trefil Arjen Robben. Tento stav vydržel až do závěrečných minut zápasu a už to vypadalo, že si své vedení Bayern pohlídá. Ve čtyřiaosmdesáté minutě nebyl uznán gól Ribéryho, který byl v ofsajdu a tato situace o chvíli později domácí mrzela. Za dvě minuty poté totiž zahrávali hosté rohový kop, Neuer neudržel míč v rukavicích a z toho vznikla šance, kterou Felix Götze přetavil ve vyrovnávací branku. Hosté tak na hřišti favorizovaného Bayernu berou cennou remízu.
90+4'
90+3'
Renato Sanches zblízka hlavičkoval na branku hostů, ale prostřelit brankáře Lutheho se mu nepovedlo. Vypadá to, že se už nic nestane.
90+3'
Joshua Kimmich si naběhl na pravou stranu velkého vápna, než stačil vystřelit, balon mu sebral jeden z hostů a ti tak míří ještě do útoku.
90+2'
Domácí se dlouho drželi na polovině soupeře, poté se ke střele dostal v pokutovém území Thiago Alcântara, jeho hlavičkový pokus ale zamířil jen vedle levé tyče Lutheho branky.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty navíc.
89'
Další možná akce hostů byla zastavena pro ofsajd a k míči se tak dostávají opět hráči Bayernu.
88'
Neuer na druhé straně chytil skákavý míč a poté ho rychle poslal zpět mezi své spoluhráče, kteří jdou zase útočit.
87'
Domácí se hned natlačili před hostující branku, kde se snažili strhnout vedení na svou stranu. Střela Ribéryho však skončila mimo tři tyče.
86'
Augsburg právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Z této standardní situace hosté udeřili a sahají po bodovém zisku. Manuel Neuer neudržel míč ve svých rukavicích, ten se dostal ke Gouweleeuwemu, jenž střílel směrem k brance Neuera a svou hrudí pak odražený míč poslal za jeho záda FELIX GÖTZE – 1:1. Asistence: Jeffrey Gouweleeuw.
86'
Alespoň ale vybojovali rohový kop.
85'
Hosté pak otočili hru a pokusili se před domácí brankou o šanci, která by znamenala srovnání stavu skóre, ta však nepřišla.
84'
Ribéry trefil branku hostů a přidal druhý gól Bayernu. Jenže tak pro předchozí ofsajdové postavení není uznána! Hosté si tak mohli oddychnout a jejich naděje na srovnání stále žije!
83'
Kimmich nepřesně rozehrál, k míči se ale dostal opět agilní Renato Sanches, který chtěl rozehrát stejně jako před malou chvilkou, tentokráte ale míč poslal za zadní čáru.
82'
Na opačné straně střílel v pokutovém území Khedira, jeho pokus ale zastavila obrana Bayernu a následně pak do rukavic míč ukryl Neuer.
81'
Následně pak se do ofsajdu dostal David Alaba a domácí tak znovu ztrácejí míče.
80'
Renato Sanches centroval u zadní čáry míč do pokutového území, jenže na jeho centr si naskočil hostující brankáře Luthe a nedovolil ohrožení jeho branky.
79'
Balon prosviště až na konec velkého vápna a skončil za postranní čárou. Bylo to od nohy hostujícího hráče, takže autové vhazování budou zahrávat hráči domácího Bayernu.
79'
Sanches vyslal Robbena do zakončení na levé straně, míč se však dostal díky hostům za zadní čáru a následovat tak bude rohový kop pro domácí celek.
78'
Také hráčům Augsburgu se nepovedlo tuto standardní situaci proměnit a domácí tak stále vedou o jednu branku.
77'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Sergio Córdova.
77'
A domácí Alcântara hned fasuje žlutou kartu za zákrok na hostujícího hráče. I hosté budou zahrávat volný přímý kop.
76'
Robben z pravé strany poslal zpětnou přihrávku na Sanchese, jenž střílel z první, jeho projektil však zamířil jen do připraveného brankáře hostujícího celku.
75'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Sandro Wagner, přichází Thiago Alcântara.
74'
Z této standardní situace ale nezapršelo, hostující branka ohrožena nebyla a hosté tak mohou projít na polovinu Bayernu.
73'
Žlutou kartu dostává Raphael Framberger (FC Augsburg).
72'
Thomas Müller zasekl uprostřed hřiště míč a poté ho poslal na nabíhajícího Davida Alabu, který byl tvrdě sražen k zemi. Následovat budou volný přímý kop a žlutá karta pro hostujícího hráče.
71'
Na opačné straně pak obrana hostů zastavila další akci Bayernu, který se pokoušel o střelu, která by mohla znamenat navýšení skóre. Nestalo se tak a domácí se vrací zpět do obrany.
70'
Khedira vyslal dalekonosnou střelu směrem k domácí brance, se kterou domácí brankář Neuer neměl sebemenší problém. Bude tak mít další odkop.
69'
Další akce domácích a v ní Franck Ribéry. Ten se dostal po levé straně k velkému vápnu, jeho střelecký pokus však zamířil jen do obrany Augsburgu.
69'
Až poté střílel po zemi André Hahn, jeho projektil však ukryl Manuel Neuer rukavicemi na zemi a hned na to pak odkopl míč na druhou stranu.
68'
Philipp Max nacentroval od rohového praporku míč do pokutového území, kde si vyskakoval jeho spoluhráč, ale k zakončení se nedostal.
67'
A hned na to vybojovali další rohový kop.
66'
Další náznak akce domácích zastavil ofsajd a je to další ztráta míče pro domácí celek. U něho tak budou opět hosté, kteří se už derou do rychlé útočné akce.
65'
Průniková přihrávka hostů nevyšla, míč zachytil Sandro Wagner a hned rozehrál další domácí akci. Na jejím konci byla střela Renata Sanchese, která zamířila mimo tři tyče.
64'
Franck Ribéry potáhl míč po levé straně, dostal se před velké vápno, jeho centr však sebral jeden z hostů a okamžitě s míčem zamířil na polovinu Bayernu.
63'
Míč oba celky držely dlouho na polovině hřiště, poté se do útoku vydali domácí a jejich další střela skončila mimo tři tyče.
61'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jan Morávek, přichází Felix Götze.
60'
Na druhé straně kontrolovali hru domácí hráči, kteří na vlastní polovině dlouho drželi balon. A až poté se dostali směrem dopředu.
59'
Ribéry se hned zapojil do hry a chtěl zakončovat z hranice velkého vápna, hosté však byli proti. A další akci před vlastní brankou dokázali ustát.
59'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Franck Ribéry.
58'
Robben se prokličkoval mezi dvěma obránci hostů, snažil se pak najít přihrávkou Wagnera, ale obrana hostů tuto souhru zastavila.
57'
André Hahn unikl po pravé straně a rodila se zajímavá akce na straně Augsburgu. Jenže hostující hráč se vystavil ofsajdové pasti, což postrannímu sudímu neuniklo.
56'
Další odkop od své branky provedl Manuel Neuer a ten pak své spoluhráče poslal do další útočné akce na druhé straně.
55'
Hosté přitvrdili a více se tlačí na polovinu Bayernu, který tak ubránil další akci Augsburgu. Poté znovu odvrací hru do blízkosti hostující branky.
53'
Khedira byl v další šanci, jenže míč zvedl příliš vysoko a ten skončil jen nad domácí brankou. Další akce hostů tak neskončila nebezpečnou akcí.
52'
Rani Khedira si našel místo ke střele na hranici velkého vápna, ta však skončila jen na pozorné domácí obraně. Hráči Bayernu tak bleskově zakládají další útočnou akci.
51'
Po další šanci domácích bude Bayern zahrávat další rohový kop a může tak znovu ohrozit hostující branku. Poté však hráči Bayernu před hostující bránou nic nevymysleli a ztrácejí balon.
49'
Nyní se na branku hostů řítil Renato Sanches, tváří v tvář Luthemu však trefil pouze hostujícího brankáře, který vyboxoval míč do bezpečí.
48'
Bayern právě vstřelil branku!
Domácí otevírají účet tohoto utkání. Gnabry dobře viděl na hranici velkého vápna ARJENA ROBBENA, kterému poslal míč a domácí střelec pak svou levačkou prostřelil i za pomoci lehké teče domácího hráče Andrease Lutheho – 1:0. Asistence: Serge Gnabry.
47'
A tak se také stalo. Domácí získali míč, na polovinu Augsburgu však neprošli. Dostali míč za postranní čáru a hosté mají k dispozici autové vhazování.
46'
Hosté hned v úvodu druhého poločasu vybojovali rohový kop a mají tak hned šanci ohrozit domácí branku. Hráči Bayernu jsou nastěhováni v pokutovém území a jsou připraveni tuto standardní situaci odvrátit.
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Leon Goretzka, přichází David Alaba.
46'
Střely na branku: 4 – 2
První poločas je za námi. V něm jsme neviděli ani jednu branku. Domácí v úvodu poločasu nepůsobili jako favorit tohoto zápasu. Nakonec pak ale přeci jen měli více ze hry a také nebezpečné šance. Ani jedna z nich však za zády hostujícího brankáře neskončila. I hosté svou aktivitou měli nějaké šance, ale ani oni branku nevstřelili. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:35.
45'
44'
Autové vhazování provedli hosté a zůstali chvíli na polovině Bayernu. Avšak hned na to o míč přišli a domácí tak spěchají do útoku.
43'
Další velká šance Bayernu. Serge Gnabry střílel v pokutovém území z levé strany a jeho pokus levou rukou vyškrábl hostující brankář Luthe na rohový kop!
42'
Z této standardní situace ale nezapršelo a hosté po zisku míče míří na stranu domácího celku, kde se pokusí znovu ohrozit Manuela Neuera.
42'
Wagner byl o malou chvilku později v další šanci, když těsně před Luthem vystřelil, ten nohou srazil míč nad svoji branku a je tu rohový kop pro domácí celek.
40'
Hummels nacentroval míč do pokutového území, kde se opět zjevil Wagner, jeho hlavičkový pokus však vyboxoval do bezpečí Andreas Luthe.
39'
Z vlastní poloviny nyní zakládají domácí hráči další akci, ale hosté je dobře ve středu hřiště napadají. Znovu tak narušili souhru domácího Bayernu.
38'
Neuer si povyběhl z branky a na hranici velkého vápna chytil míč, který tam byl chvíli bez dozoru. Nakonec se k němu nikdo z hostů nedostal a domácí mohou znovu otočit hru.
37'
A opět v akci Renato Sanches. Ten dostal přihrávku na pravou stranu pokutového území, jenže svůj pokus mezi tři tyče neposlal. Následně pak se chytal za hlavu.
37'
Na opačné straně hřiště byl znovu hodně vidět Renato Sanches. jenž obešel dva obránce hostů, ale na přihrávku před jejich brankou neměl nikoho.
35'
André Hahn kousek před velkým vápnem vyslal střelu na domácí branku, ovšem míč poslal jen vedle ní.
35'
Hned na to musel zasahovat Luthe po střele Renata Sanchese, jenž v pádu jeho střelu kryje do rukavic. Následně pak bude mít odkop od své brány.
34'
Sandro Wagner hlavičkoval po centru z pravé strany v pokutovém území a míč poslal jen těsně nad hostující branku! Další slibná šance Bayernu zůstala bez gólové odezvy.
33'
S poklidem si převzal míč po špatné rozehrávce hostů Manuel Neuer a míč pošle do hry svým dalším odkopem. Domácí fotbalisté se tak znovu přibližují do blízkosti hostující branky.
31'
André Hahn se také opřel do soupeře, sudí však jen domluvil. Tentokráte se to obešlo bez žlutého trestu. U míče jsou tak domácí hráči a pokusí se opět dostat na polovinu Augsburgu.
30'
Žlutou kartu dostává Renato Sanches (Bayern Mnichov).
29'
Nyní se však stejný hráč dopustil tvrdého zákroku na soupeře, když mu prošlápl nohu a sudí si ho už volá. Dostane tak žlutou kartu.
28'
Agilní Renato Sanches rozpohyboval spoluhráče, poté vyslal další centr, který však nikdo z domácích nezachytil.
27'
Domácím hráčům se nedaří zůstat déle na polovině Augsburgu. Obránci hostů pokrývají celé území a domácím se tak špatně kombinuje. Znovu přišli o balon.
26'
Další nepřesná přihrávka domácích, kterou nezachytil Renato Sanches a je tu další obrat hráčů Augsburgu na druhý konec hřiště.
25'
Gnabry neprošel přes obrannou hráz hostů a další akce, která nevypadala vůbec špatně, skončila na obranném zákroku Jeffreye Gouweieeuwa.
24'
Další autové vhazování pro hráče domácího celku. Po něm se však hráčům Bayernu nepovedlo dostat se blíže hostující brance a dokonce i ztrácejí balon.
23'
Joshua Kimmich poslal míč na Arjena Robbena, ten v pokutovém území chtěl přelstít hostujícího brankáře, ten se však nenechal zaskočit a míč kryje.
22'
Následný pokus v pokutovém území zastavil brankář Bayernu Manuel Neuer, ten tak má k dispozici další odkop od své branky.
21'
Po další dobře se rodící šanci Augsburgu skončil balon díky domácím za zadní čárou a hosté budou zahrávat rohový kop.
20'
Sanches centroval míč z levé strany na nabíhajícího Gnabryho, druhý jmenovaný však branku Augsburgu vůbec neohrozil. Akce Bayernu tak skončila velmi brzy.
19'
Žlutí se i na straně hostů. Khedira postrčil Gnabryho, který díky tomu ztratil rovnováhu a ocitl se na zemi. Sudí tak hostujícímu hráči uděluje napomenutí právě formou žluté karty.
18'
Dlouhý nákop Jana Morávka bez problémů chytá Manuel Neuer a chystá se tak k dalšímu odkopu od svého zařízení.
16'
Další průnik domácích na polovinu hostů zastavila obrana Augsburgu, která pak okamžitě otočila hru na opačnou stranu.
15'
Znovu agilní hosté přelstili obranu domácích a dostali se před velké vápno. Jenže střela Gregoritsche zamířila jen do rukavic Manuela Neuera.
14'
Javi Martínez se uvolnil na pravé straně a pokusil se o střelu. Ta však zamířila jen mimo tři tyče. U balonu tak budou zase hráči Augsburgu a spěchají už na polovinu Bayernu.
13'
Domácí Goretzka zajel tvrdě do soupeře a poslal ho k zemi. Sudí tak vytahuje první žlutou kartu utkání.
12'
Tak to byla velká šance Bayernu. Renato Sanches z pravé strany vystřelil a jen těsně minul hostující branku. Domácí hráči tak nebyli daleko od vedoucího gólu.
10'
Míč se poté snesl do pokutového území, ale pouze na hlavu jednoho z hostujících obránců. Nakonec se ho získal ještě před vápnem Gnabry, nacentroval do pokutového území, kde se špičkou kopačky napřahoval Wagner, leč bez úspěchu. Nebyla to ale vůbec špatná akce.
9'
Hráči Bayernu šli do postupného útoku a po své šanci zakopli hosté míč za zadní čáru. Domácí tak budou zahrávat rohový kop.
8'
Domácí si musí dávat pozor na výpady hostů, ti po velké šanci byli znovu u míče a zahrozili před velkým vápnem. Další střelu Caiubyho zastavila obrana Bayernu.
7'
I na druhé straně se zrodila akce, při níž musel zasahovat hostující brankář, ale nebyla tak nebezpečná, jako ta předchozí Augsburgu.
6'
Místo toho se ale zrodil rychlý protiútok hostů a z pravé strany vyslal nebezpečnou střelu Caiuby a po jeho ráně Manuel Neuer vyboxoval míč před sebe!
6'
U míče budou po faulu hráče Aubsburgu Mnichovští, kteří mají ponechanou výhodu. Mohou se tak dostat do šance před hostující brankou.
5'
A znovu podobná situace. Brankář Bayernu Neuer tak bude opět posílat míč do hry dlouhým nákopem.
4'
Po nenápadné akci hostů skončil míč kousek od domácí branky a Neuer bude odkopávat znovu od svého zařízení a daleko na polovinu hostů.
4'
Leon Goretzka zůstal ležet po střetu s hráčem hostů na zemi, byl mírně otřesen, nakonec je však v pořádku a může pokračovat dále ve hře.
3'
Hosté vybojovali na polovině Bayernu autové vhazování, po něm však míč získali domácí hráči a zamířili s ním do blízkosti branky Augsburgu.
2'
Arjen Robben dostal přihrávku do běhu a poté vyslal střelu pravačkou, míč však skončil jen vedle hostující branky. Následuje tak pouze odkop od ní.
1'
Domácí se hned vydali na polovinu soupeře, příliš dlouho se tam ale nezdrželi. Po krátké akci hostů se pak vrátili zpět a založili akci, která však byla ofsajdová.
1'

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Kimmich, Süle, Hummels, Gnabry – Goretzka, Javi Martínez, Sanches – Robben, Wagner, T. Müller.
Náhradníci: Ulreich – Th. Alcântara, Ribéry, Lewandowski, James Rodríguez, J. Boateng, Alaba.

FC Augsburg: Luthe – Gouweleeuw, R. Khedira, Hinteregger – Framberger, Morávek, Baier (C), Max – Hahn, Gregoritsch, Caiuby.
Náhradníci: Giefer – Götze, Schmid, Córdova, Richter, Teigl, Danso.

Rozhodčí: Storks – Gittelmann, Assmuth.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Československá stopa v utkání

Jan Morávek (AUG)
Vzájemná utkání

V loňské sezóně Bayern vyhrál oba zápasy, poprvé doma 3:0 a poté na hřišti Augsburgu 4:1. Potvrdí i dnes svou nadvládu?
FC Augsburg

Hosté jsou na tom mnohem hůře. Po čtyřech kolech jsou v tabulce na dvanáctém místě se čtyřmi body, když si připsali jednu výhru, jednu remízu a dvě prohry. Naposledy padli doma s Brémy 2:3 a rádi by tuto prohru dnes odčinili. Ovšem nic jednoduchého je nečeká. Pokusí se aspoň velkého favorita duelu potrápit. Čeká nás zajímavý duel, tak si ho nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči Augsburgu

André Hahn – 2 body (1+1)
Philipp Max – 2 body (1+1)
Michael Gregoritsch – 1 bod (1+0)
Bayern Mnichov

Fotbalisté Bayernu jsou po čtyřech odehraných kolech na prvním místě bundesligové tabulky, když byli zatím stoprocentní a připsali si tedy plný počet bodů, a sice dvanáct. Naposledy porazili Schalke na jeho hřišti 2:0 a dnes by rádi před svými diváky na tuto výhru navázali, aby svou sérii nepřetrhli. Jsou jediným týmem, který v novém ročníku Bundesligy ještě neztratil ani bod. Ukazují tak, že jsou opět silným týmem. I v dnešním duelu budou favority. I do nového ročníku Ligy mistrů vstoupili fotbalisté Bayernu výhrou, když porazili Benficu Lisabon na jejím hřišti.

Nejproduktivnější hráči Bayernu

Robert Lewandowski – 4 body (3+1)
Thomas Müller – 4 body (2+2)
Arjen Robben – 2 body (2+0)
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu vložené kolo německé Bundesligy a my v jeho rámci budeme prostřednictvím tohoto textového online přenosu sledovat duel mezi týmy Bayern Mnichov a FC Augsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.