Bundesliga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Mainz - 23. prosince 2018   18:00

Hoffenheim
12' Demirbay (Zuber)
1:1
(1:1)
Mainz
16' Mateta
Hoffenheim
Baumann – S. Posch, Vogt, Hübner – Brenet (74. Kadeřábek), Grillitsch, Demirbay, N. Schulz (60. Szalai) – Zuber (79. Nelson), Grifo, Belfodil.
Stolz – Amiri, Bičakčić, Kadeřábek, Hoogma, Nelson, Szalai.
Mainz
Zentner – Brosinski, Bell, Niakhaté (41. Hack), Aarón – Gbamin, Malong, Boëtius, Latza (74. Baku) – Mateta (68. Onisiwo), Quaison.
J. Huth – Hack, Baku, Maxim, Onisiwo, Öztunali, Ujah.

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přejí Vám krásně prožití Vánoc a hodně štěstí do nového roku.
Končí poslední utkání německé Bundesligy v roce 2018. Utkání končí remízou 1:1, když se v první poločase prosadil domácí Demirbay a hostující Mateta. V roce 2019 se nejdříve hráči Hoffenheimu utkají doma s Bayernem a hráči Mohuče jedou do Stuttgartu.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 11:6. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 11:10.
90+3'
90+2'
Domácí Demirbay byl blízko vstřelení branky, jenomže na centrovaný míč z pravé strany jen o kousek nedosáhl.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Rohový kop v klidu odklidila domácí obrana.
90'
Rohový kop pro hostující tým.
88'
Domácí Belfodil unikal po lajně dopředu, míč mu ale utekla a skončil imo hřiště.
87'
Domácí kop se domácím nepovedl, protože hostující obrana míč odkopla pryč.
86'
Domácí Belfodil se dostal do pokutového území a vystřelil. Jeho střela byla tečovaná, takže domácí budou mít rohový kop.
84'
Demirbay centroval z levé strany. Jeho centr v klidu chytá hostující brankář Zentner.
82'
Hostující Onisiwo opět v útoku. Obrana domácí v čele s Vogtem opět odkopává míč pryč.
81'
Ofsajd zastavuje útočné snažení domácích.
80'
Hostující Quiason se tlačil dopředu, domácí obrana v klidu míč odkopává pryč.
79'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Reiss Nelson.
Dosavadní statistika střel na branku 7:4.
75'
Domácí Grillitsch vystřelil vysoký míč na branku. Jeho střelu tečoval jeden z hostujících obránců, takže bude následovat rohový kop.
74'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Bote Baku.
74'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Joshua Brenet, přichází Pavel Kadeřábek.
73'
Český obránce Pavel Kadeřábek je již připravený. Za chvíli nejspíše půjde na hřiště.
72'
Brosinski se dostal ke střele ze zhruba 22 metrů, jenomže jeho střela mířila úplně mimo branku.
70'
Hostující Onisiwo hned hbitě unikal domácí obraně. Jenomže míč si moc předkopl. Skvělý Baumann mu míč vzal.
69'
Žlutou kartu dostává Steven Zuber (TSG 1899 Hoffenheim).
68'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Mateta, přichází Karim Onisiwo.
67'
Belfodil utíkal sám na branku. Jeho snažení ukončil rozhodčí, který píská ofsajd.
66'
Demirbay si narazil s Brebetem a z pravé strany vystřelil. Jeho střela končí mimo branku hostů.
65'
Grillitsch dostal míč na hranici vápna a vystřelil. Jeho střelu vyrazil hostující brankář.
64'
Zuber se uvolnil na levé straně a nacentroval. Jeho centr nikoho volného před brankou nenašel. Míč končí mimo hřiště.
61'
Šance domácích. Po centru Griffa z levé strany se míč dostal před úplně prázdnou branku hostí. Pohotový obránce hostí Caricol míč dokázal odkopnout pryč.
60'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Nico Schulz, přichází Ádám Szalai.
59'
Útočnou akci hostů zastavuje ofsajd.
57'
Schulz z levé strany centroval doprava. Tam byl jeho spoluhráč Zuber a vystřelil. Jeho střelu v klidu chytá Zentner.
56'
Nyní je na zemi hostující kanonýr Mateta, který bude ošetřovaný mimo hřiště.
55'
Domácí Schulz centroval z levé strany do vápna na Demirbaye, ten ale míč trefil tak, že skončil mimo branku.
Dosavadní statistika zblokovaných střel: 4:0.
53'
Brosinski nahrál zprava na střed hřiště Latzovi, tomu míč utekl a fauloval soupeře.
52'
Schulzovi utekl míč a fauloval soupeře, takže hosté budou rozehrávat z poloviny hřiště.
51'
Domácí opět na útočné polovině. Zatím ale nevím jak překonat hostující obranu.
49'
S míčem dopředu nyní pronikal domácí Brenet. Nahrál Schulzovi a ten vystřelil, jeho střela však končí mimo hřiště.
47'
Na začátku druhého poločasu u míče domácí, kteří se nahrávají na polovině hřiště.
46'
V prvním poločase jsme viděli 2 branky. První vstřelil v 11. minutě domácí Demirbay, v 16. minutě vyrovnal hostující Mateta, takže po prvním poločase je stav 1:1. Herně byli lepší domácí, kteří měli hodně šancí, využít je ale nedokázali.
Statistiky prvního poločasu:
Držení míče: 64%:36%
Střely na branku: 5:4
Rohové kopy: 6:1
Fauly: 5:4

Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
45+3'
45+2'
Nepřesný centr hostů končí v rukavicích Baumanna.
45+1'
45'
Hosté se opět radují z branky, jenomže branka kvůli ofsajdu platit nemůže. Mateta dostal míč od Quaisona přímo před branku a zakončením na zadní tyč se nemýlil, jenomže byl v ofsajdu o gól neplatí.
44'
Grillitsch centroval z levé strany do šestnáctky, jeho centr chytá Zentner.
42'
Nyní Hoffenheim opět v útoku. Zuber hledal Demirbaye, ten ale míč už na hrací ploše nestihl.
41'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Moussa Niakhaté, přichází Alexander Hack.
40'
Velká šance domácích. Belfodil byl úplně sám před brankářem po přihrávce od Griffa. Bohužel pro domácí pomezní rozhodčí signalizoval ofsajd.
37'
Velice hezkou přihrávkou z poloviny hřiště se prezentoval hostující Latza, který nahrával na Matetu, ten ale míč o kousek nestihl.
36'
K rohovému kopu se dostal hlavičkou Belfodil, jeho hlavičku chytá Zentner.
35'
Přímý kop odhlavičkoval na rohový kop hostující stoper Bell.
34'
Hostující Kunde Malong fauloval asi 20 metrů od branky domácího Grillitsche.
34'
Rohový kop chytá Zentner.
34'
Rohový kop pro domácí
33'
Opět centroval z pravé strany Brosinski, jeho centr našel na vápně Mateta, jeho hlavičku chytá Baumann.
30'
Obrovská šance hostí. Bek hostí Brosinski z pravé strany odcentroval. Jeho centr přesně našel Quaisona, ten hlavičkoval. Jeho střelu reflektivně vyboxoval domácí Baumann. Poté se k dorážce dostal ještě Latza, ten ale vystřelil pouze do boční sítě.
29'
Domácí Zuber si seběhl zprava doprostřed hřiště a vystřelil levou nohou. Jeho střela skončila jenom kousek od pravé šibenice branky hostí.
28'
Přímý kop zahrával Kunde Malong, jeho střela skončila úplně mimo hřiště. Velice nepovedená standardní situace.
27'
Hostující Quaison byl faulovaný. Hosté budou mít k dispozici přímý kop ze zhruba 25 metrů.
Dosavadní statistika držení míče: 65%:35%.
24'
Domácí útočník Belfodil dostal míč na polovině hřiště. S míčem přiběhl až na hranici vápna. Levou nohou vystřelil. Jeho střelu ale hostující brankář Zentner chytá.
23'
Dlouhý nákop domácích doletěl až k Belfodilovi, tomu ale míč odkopl hostující bek.
20'
Domácí Brenet se pokusil z pravé strany vystřelit. Ráno to byla slušná, brankář hostí Zentner pohotově vyrazil.
16'
Mainz právě vstřelil branku!
Přímý kop, který hosté rozehrávali asi 35 metrů od branky přiletěl přímo na obránce domácích Vogta, ten míč nedokázal odkopnout pryč. Trefil pouze hostujícího Bella a od něho se míč odrazil k JEANU PHILIPPEMU MATETOVI, ten tvrdou ránu umístil přímo do branky.
12'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Domácí křídlo Steven Zubek se uvolnil po pravé straně a poslal přízemní přihrávku na KEREMA DEMIRBAYE, ten se na penaltovém puntíku uvolnil a míč poslal mimo dosah brankáře – 1:0.
10'
Grllitsch pronikal po pravé straně, jeho přihrávku do vápna srazil hostující obránce na rohový kop.
9'
Rohový kop zahrával Quaison, jeho centr do šestnáctky odhlavičkoval domácí kapitán Vogt.
8'
7'
Na dlouhý nákop od obránců si nabíhal Quaison, míč ale špatně skočil a nyní je mimo hřiště.
6'
Hostující bek Brosinski pronikal po pravé lajně dopředu. Dobrým obranným zákrokem ho zastavil Schulz.
4'
Střelou z nějakých třiceti metrů se prezentoval hostující záložník Boetius. Domácí brankář Bauumann se střelou neměl problém.
3'
Domácí Zuber pronikal dopředu, jeden z hostujících obránců mu míč odkopl.
1'
V úvodu utkání byli aktivnější domácí. Po chybě Vogta míč končí mimo hřiště.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – S. Posch, Vogt, Hübner – Brenet, Grillitsch, Demirbay, N. Schulz – Zuber, Grifo, Belfodil.
Náhradníci: Stolz – Amiri, Bičakčić, Kadeřábek, Hoogma, Nelson, Szalai.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Brosinski, Bell, Niakhaté, Aarón – Gbamin, Malong, Boëtius, Latza – Mateta, Quaison.
Náhradníci: J. Huth – Hack, Baku, Maxim, Onisiwo, Öztunali, Ujah..
Poslední vzájemné zápasy:
10.2.2018 Hoffenheim vs. Mohuč 4:2
20.9.2017 Mohuč vs. Hoffenheim 2:3
4.2.2017 Hoffenheim vs. Mohuč 4:0

1. FSV Mohuč 05:
Hosté jsou na 11. místě německé nejvyšší soutěže. Doposud získali 20 bodů. Mají záporné skóre 16:21. Na venkovních hřištích získali ze 7 zápasů 7 bodů. Jejich nejlepší střelec je Jean Philippe Mateta, který vsítil 4 branky a na jednu přihrál.
Poslední zápasy:
Mohuč vs. Frankfurt 2:2
RB Lipsko vs. Mohuč 4:1
Mohuč vs. Hannover 1:1

TSG 1899 Hoffenheim:
Domácí tým, za který hraje český obránce Pavel Kadeřábek je po 16 kolech na 7. místě. Doposud získali 24 bodů. Mají pozitivní skóre 31:22. Na domácím hřišti získali v 8 zápasech 12 bodů.Jejich nejlepší střelec je chorvatský útočník Andrej Kramarič, který v letošní sezoně vsítil 6 branek a na 2 přihrál.
Domácí se také účastnili skupiny Ligy mistrů, ve které skončili na posledním (4.) místě.
Brémy vs. Hoffenheim 1:1
Hoffenheim vs. Monchengladbach 1:1
Wolfburg vs. Hoffenheim 2:2
Zdravím všechny fanoušky německé Bundesligy. V rámci 17. kola se utkají Hoffenheim a Mohuč.