Bundesliga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Werder - 4. listopadu 2018   18:00

Mainz
25' Mateta (Brosinski) • 51' Gbamin (Brosinski)
2:1
(1:0)
Werder
78' C. Pizarro  (J. Eggestein)
Mainz
Zentner – Brosinski, Bell (C), Niakhaté, Aarón – Gbamin, Malong, Latza (85. Maxim) – Quaison (81. Onisiwo), Mateta (74. Ujah), Boëtius.
J. Huth – Bussmann, Hack, Maxim, Onisiwo, Öztunali, Ujah.
Guido Winkmann – Christian Bandurski, Arno Blos
OPEL Arena, Mohuč
Werder
Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede (73. Harnik), Klaassen – Osako (56. C. Pizarro), M. Kruse (C), Kainz (56. J. Eggestein).
Plogmann – J. Eggestein, Friedl, Harnik, Langkamp, Şahin, C. Pizarro.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 7:8.
Je konec. Mohuč dnes dokázala zvítězit 2:1 a připisuje si důležité tři body, které jí dostaly v tabulce víc nahoru.
Už v 10. minutě se ocitl v šanci Jean-Philippe Mateta, který nastřelil břevno, ovšem už předtím se odmával ofsajd. Ve 25. minutě se už domácí útočník Jean-Philippe Mateta dočkal, když využil chyby hostujícího obránce a následně prostřelil Pavlenku mezi nohy. Ve 33. minutě si už Jiří Pavlenka připsal důležitý zákrok. Brémy se v první půli nedostali takřka do žádné větší šance.
V 51. minutě vyslal Jean-Philippe Gbamin parádní střelu, která skončila přesně u pravé tyče a Mohuč vedla už 2:0. Následně se Brémy snažily a dočkaly se gólu v 78. minutě, když Johannes Eggestein prošel po pravé straně a následně poslal míč na Pizarra, který zakončil k pravé tyči.
90+4'
90+4'
Obránce Mohuče odkopl balón na autové vhazování a Brémy tak mají ještě tuto možnost.
90+3'
A opět si domácí brankář poradil s centrem soupeře.
90+1'
Harnik se dostal ke hlavičce uvnitř vápna, ale Zentner chytil míč do rukou.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty navíc.
89'
Mohuč se zatím dobře brání a je blízko třem bodům.
88'
Brémy mají míč ve své moci, ale to pouze ve středu hrací plochy.
86'
Mohuč se snažili držet balón na polovině soupeře, ale to se jí moc dlouho nepovedlo.
85'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Alexandru Maxim.
84'
Mohuč se nyní dostala ke střele, ale ta letěla pouze nad bránu Brém.
83'
Následný roh sice nic nepřinesl, ale hosté zůstávají u míče a dostali soupeře pod velký tlak.
82'
Domácí brankář Robin Zentner nyní předvedl důležitý zákrok a Brémy získaly rohový kop.
81'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Karim Onisiwo.
79'
Moisander podrazil Jeana-Paula Boëtiuse a uviděl žlutou kartu. Mohuč navíc získala volný kop z dobré pozice.
78'
Werder právě vstřelil branku!
Konec utkání bude ještě zajímavý, jelikož se Brémy přece jenom dočkaly branky! Johannes Eggestein se dostal do vápna po pravé straně a posléze poslal parádní přihrávku do malého vápna, kde byl včas CLAUDIO PIZARRO a ten snížil stav na 1:2. Asistence: Johannes Eggestein.
77'
Robin Zentner si poradil s centrem z pravé strany.
76'
A opět skončil nákop pouze v moci domácího gólmana.
75'
Brémy musí za posledních patnáct minut vstřelit dvě branky, ovšem s předváděnou hrou to bude nemožné.
74'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Mateta, přichází Anthony Ujah.
73'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Philipp Bargfrede, přichází Martin Harnik.
71'
Brémy se dostaly k balónu, ale jejich kombinace je velice pomalá a nepřesná.
69'
A další faul ze strany hostů, kterým se zatím dnešní zápas příliš nedaří.
67'
Nakonec Mohuč vybojovala autové vhazování na polovině soupeře.
66'
Nyní si Pavlenka poradil s centrem z pravé strany, ale Brémy mají posléze problémy s rozehrávkou.
64'
Philipp Bargfrede věděl, že dostane za tento zákrok na Gbamina žlutou kartu a taky s ní souhlasil.
63'
Ovšem následný centr nic nepřinesl a k míči se tak opět dostala Mohuč.
62'
Nyní Werder Brémy získaly rohový kop z pravé strany a mohou snížit.
61'
Tak tohle bylo na hraně, jelikož se do sebe zasekli domácí hráč a soupeř, ovšem nic velkého z toho nebylo a je to pouze rohový kop.
60'
Hodina hry je u konce a Mohuč stále vede 2:0, ovšem nyní jsou to Brémy, které se dostávají do tlaku.
58'
Poté navíc přišel faul právě z řad hostů a Mohuč má volný kop z pravé strany.
57'
Brémy po střídání dvou hráčů ožily, ale ani tentokrát se nedostaly k nějaké větší šanci.
56'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Johannes Eggestein.
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Juja Osako, přichází Claudio Pizarro.
55'
Hostující hráč se provinil faulem a u míče bude Mohuč.
53'
Opět se vydala dopředu Mohuč, ale tentokrát byla přihrávka zblokována a skončila v zámezí. Pavlenka tak má odkop od své svatyně.
51'
Mainz právě vstřelil branku!
Fantastický gól a Mohuč jde do dvoubrankového vedení! JEAN-PHILIPPE GBAMIN dostal přihrávku před vápno od Brosinskiho a tak to zkusil a byla to dobrá volba, jelikož střela, která prošla Philippu Bargfredeovi mezi nohama skončila přesně u pravé tyče a Pavlenka se natahoval marně. Asistence: Brosinski.
50'
Posléze se dopředu dostali opět domácí, kteří získali autové vhazování.
49'
Mohuč sice získala rohový kop, ale posléze to byly Brémy, které se dostaly dopředu.
48'
Ludwig Augustinsson poslal dobrý centr do vápna z levé strany, ale následný pokus Max Kruseho skončil pouze vedle brány.
47'
Brémy se sice dostaly dopředu, ale posléze skončil míč jen v moci brankáře Robina Zentnera.
46'

Fauly: 4:2
První poločas je u konce a Mohuč stále vede 1:0. Utkání zatím nemá nějaké větší tempo, ale už v 10. minutě se ocitl v šanci Jean-Philippe Mateta, který nastřelil břevno, ovšem už předtím se odmával ofsajd. Ve 25. minutě se už domácí útočník Jean-Philippe Mateta dočkal, když využil chyby hostujícího obránce a následně prostřelil Pavlenku mezi nohy. Ve 33. minutě si už Jiří Pavlenka připsal důležitý zákrok. Brémy se v první půli nedostali takřka do žádné větší šance a zatím míjí domácí svatyni.
45'
45'
Parádní zákrok Miloš Veljkoviće, který skluzem zamezil, aby se Robin Quaison dostal do šance.
44'
Osako byl připraven ve vápně na centr Eggesteina, ale hostující hráč hlavou minul domácí svatyni.
43'
Brémy se sice snaží, ale i tentokrát přihrávka na Kruseho skončila u brankáře Robina Zentnera.
42'
Z nouze odkopl domácí obránce míč až k Pavlenkovi a hra je opět bez nějakého tempa.
41'
Maximilian Eggestein i tentokrát vyslal centr z pravé strany, ale ten jen prosvištěl vápnem až na druhou stranu a Brémy se ani tentokrát nedostaly do nějaké šance.
40'
Obránce Mohuče si lehce poradil s nákopem soupeře, ale k míči se tak dostaly opět Brémy.
39'
A opět to jsou Brémy, které se pomalou kombinací snaží něco vymyslet na své polovině.
38'
Jiří Pavlenka musel jít ven z brány proti Matetovi, ovšem ten se stejně nacházel v ofsajdovém postavení.
37'
Nákop hostů tentokrát skončil jen bezpečně v náručí Robina Zentnera.
36'
Brémy se dostaly dopředu, ale celou akci zbrzdil Florian Kainz, který se otočil zády k soupeřově bráně a poslal míč ke středu hrací plochy.
35'
Aut letěl až do vápna, kde jej odhlavičkovala obrana Brém. Posléze přiletěl centr z pravé strany, ale s tím si rovněž poradili hosté.
34'
Mohuč nyní drží míč na polovině soupeře a posléze získala autové vhazování.
33'
Následně se už k míči dostala Mohuč, která nadvakrát poslala centr do vápna, kde se posléze dostal do velké šance Stefan Bell, ale Jiří Pavlenka si připsal důležitý zákrok!
32'
Momentálně je tempo hry velice pomalé a nevidíme tak nic zajímavého, jelikož hosté si pouze přihrávají ve středu hrací plochy a odtud gól pravděpodobně nedají.
31'
Nyní jsou u míče hosté, kteří jej drží na své polovině hrací plochy.
30'
Půl hodina hry je u konce a Mohuč vede 1:0. Zatím je to poměrně vyrovnané utkání.
29'
Aarón neprošel přes hráče na levé straně, ale posléze získali míč jeho spoluhráči.
28'
Nyní je to pro změnu domácí mužstvo, které se snaží něco vymyslet, ale nákop skončil jen u brankáře Pavlenky.
27'
Nyní se k balónu dostaly opět Brémy, ale po pravé straně je soupeř nepustil.
26'
Tentokrát útok Mohuče nic velkého nenabídl a u balónu budou Brémy.
25'
Domácí jdou do vedení! Hostující obránce si vůbec neporadil s centrem Brosinskiho z pravé strany a míč mu tak proletěl kolem nohy až k volnému JEANA-PHILIPPE MATETOVI, který si jej dokázal zpracovat a posléze procedil míč mezi nohama Pavlenky. Asistence: Brosinski.
24'
Střela domácího hráče nebyla nijak nebezpečná a Jiří Pavlenka si s ní lehce poradil.
23'
Brémy se poslední minuty dostávají do vápna, ovšem s centrem Eggesteina si poradila domácí obrana.
22'
Maximilian Eggestein zkoušel odcentrovat z pravé strany, což se mu podařilo kolem Aaróna, ale balón letěl pouze do rukou brankáře Robina Zentnera.
21'
Centr letěl do vápna, kde se dostal do zakončení Juja Osako, ale ten z voleje přestřelil domácí svatyni.
20'
Posléze ovšem přišla velká chyba domácího hráče a Brémy se dostaly do protiútoku, ze kterého získali rohový kop.
19'
Akce hostů nebyla nijak nebezpečná a míč tak skončil opět jen v moci domácího týmu.
18'
Brémy se po dlouhé době podívaly do šestnáctky soupeře, ale tam z toho nebylo nic vážnějšího a zatím nám tohoto zápas moc nenabídl.
17'
Posléze posílal další centr do vápna Aarón, na jehož konči vystřelil z úhlu Pierre Malong, ale Jiří Pavlenka byl připraven a ukryl balón v náručí.
16'
Centr z rohu nebyl špatný, ale hlavička se domácímu hráči nepovedla. Každopádně u balónu zůstává Mohuč.
15'
Florian Kainz zblokoval centr z pravé strany a Mohuč tak má opět rohový kop.
14'
Následně se snažil zakončit z otočky domácí hráč, ale to se mu vůbec nepovedlo a Pavlenka tak bude opět rozehrávat od své brány.
13'
Miloš Veljković si připsal úspěšný obranný zákrok, když nenechal projít soupeře do vápna, ovšem Mohuč tak získala rohový kop z levé strany.
12'
Následně chtěl vyzkoušet svoje štěstí hostující hráč, ale jeho pokus byl zblokován.
11'
Tentokrát se nedovoleného zákroku dopustil domácí hráč Stefan Bell.
10'
Obrovská šance domácích, ve které nastřelil domácí hráč Jean-Philippe Mateta, ovšem branka by neplatila, jelikož byl odmáván ofsajd Aarónovi!
9'
Hostující hráč Juja Osako se provinil faulem, když mu utekl míč a následně poslal k zemi Robina Quaisona.
8'
Posléze ale skončil míč jen vedle brány Pavlenky a ten tak bude mít odkop od své svatyně.
7'
Útok Brém opět nic nepřinesl a dopředu tak už jde Mohuč po levé straně.
6'
Nyní se bojovalo o míč na levé straně a nakonec ho získali domácí.
5'
Nyní se k míči dostalo hostující mužstvo, které se snaží něco vymyslet po levé straně.
4'
Nákop Brém skončil pouze u domácí obrany a zatím je to Mohuč, která drží balón ve své moci.
3'
Jean-Philippe Mateta se posléze ocitl v ofsajdovém postavení a může být rád, že už na začátku zápasu nedostal žlutou kartu, když dávno po odpískání uklidil míč do brány.
2'
Danny Latza předvedl hru na pravou stranu, ovšem tam domácí nedokázali nic velkého vymyslet.
1'
O úvodní výkop se postarala domácí Mohuč, která drží míč na své polovině hrací plochy.
1'

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Brosinski, Bell (C), Niakhaté, Aarón – Gbamin, Malong, Latza – Quaison, Mateta, Boëtius.
Náhradníci: J. Huth – Bussmann, Hack, Maxim, Onisiwo, Öztunali, Ujah.

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede, Klaassen – Osako, M. Kruse (C), Kainz.
Náhradníci: Plogmann – J. Eggestein, Friedl, Harnik, Langkamp, Şahin, C. Pizarro.

Rozhodčí: Guido Winkmann – Christian Bandurski, Arno Blos.
Werder Brémy:

Brémy jsou aktuálně na šesté pozici se sedmnácti body a skóre 17:14. V posledním zápase přivítaly před 40 400 diváky Leverkusen. A byla to velká gólová podívaná, ovšem první poločas vyhráli hosté jasně 3:0. V 60. a 62. minutě sice Brémy snížily na rozdíl jediné branky, ale posléze přidal Leverkusen další tři zásahy a nakonec vyhrál 6:2. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Eggestein. Hlavním trenérem je Florian Kohfeldt.
1. FSV Mohuč 05:

Mohuč je momentálně na patnáctém místě s devíti body a skóre 5:10, čímž má nejhorší útok z celé ligy. V posledním zápase přivítal na své půdě před 33 305 diváky silný Bayern. První poločas vyhráli hosté 1:0. Ve 48. minutě ovšem srovnal Boetius, ale v 62. minutě šel do vedení opět Mnichov a hosté nakonec vyhráli 2:1. Nejlepším střelcem je se dvěma góly Ujah. Hlavním trenérem je Sandro Schwarz.
V 10. kole německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy 1. FSV Mohuč 05 a Werder Brémy. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulém ročníku na půdě Mohuče, kde ovšem zvítězily Brémy 1:0. Dnes se opět bude hrát v OPEL Aréně v Mohuči. Tento stadion nabídne kapacitu pro 34 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Guido Winkmann a jeho asistenti Christian Bandurski a Arno Blos. Úvodní výkop je naplánován na 18:00.