Bundesliga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Schalke : Bayern - 22. září 2018   18:30

0:2
(0:1)
Bayern
8' James Rodríguez  (Kimmich) • 64' Lewandowski
Schalke
Fährmann – Sané, Naldo, Nastasić – D. Caligiuri, Rudy, McKennie (54. Bentaleb), Schöpf – Embolo, Di Santo (65. Harít), Uth (73. Burgstaller).
Nübel – Mendyl, Bentaleb, Mascarell, Konopljanka, Harít, Burgstaller.
Siebert – Koslowski, Seidel
Veltins Arena, Gelsenkirchen
Bayern
Neuer – Kimmich, Hummels, Süle, Alaba – Th. Alcântara – Goretzka, James Rodríguez (87. Sanches) – T. Müller, Lewandowski (79. Wagner), Ribéry (84. Gnabry).
Ulreich – Javi Martínez, J. Boateng, Gnabry, Robben, Sanches, Wagner.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dá se říci, že v „suchém triku“ si dnes Bayern došel pro tři body. Byť to nebyla z jeho strany takový gólostroj, jako třeba dnes předvedl v Premier League Manchester City na hřišti Cardiffu, ale i vítězství 2:0 příznivce bavorského velkoklubu potěší. Schalke bojovalo, snažilo se, ale kvalitativně je přece jenom někde jinde, což bylo na hřišti znát.
90+3'
90+3'
Půl minuty nás dělí od závěrečného hvizdu, Schalke zakončí tento zápas nepřesnou střelou Burgstallera, symbolicky.
90+2'
Nastavují se tři minuty, Bayern ještě zkouší něco vymyslet po pravé straně, ale hosté se dopředu již hnát pochopitelně nebudou.
90+1'
Fanouškům Schalke se tak nelze divit, že již hromadně opouští svá místa na stadionu.
90'
Žlutou kartu dostává Sandro Wagner (Bayern Mnichov).
90'
Devadesátá minuta je tu, Bayern si jde pro povinné tři body, Schalke dostává další nepříjemný direkt.
89'
Útočná akce Schalke končí střelou nad branku Bayernu, to se pak těžko dávají góly, když se ani netrefuje brána.
87'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Renato Sanches.
87'
Malá domů v podání domácích, Ralf Fährmann musí zvládnout odkop... povedlo se, domácí dokonce mohou jít do útoku.
86'
Serge Gnabry (Bayern) poprvé v akci, z levé strany zkusil střelecké štěstí, branku Schalke ale minul.
84'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Serge Gnabry.
83'
Schalke bleskově ztrácí míč a hrát tak mohou opět hosté, kteří nyní nikam nespěchají.
82'
Míč směřuje z levé strany do vápna Schalke, tam hlavičkuje James Rodríguez, který to ale trochu podskočil a nakonec jen míč sotva hlavou zasáhl, šance na umístění míče nebyla.
79'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Sandro Wagner.
78'
Naldo (Schalke) fauluje na vlastní polovině a raději rychle odchází od místa přestupku, druhá žlutá by již znamenala vyloučení.
77'
Alaba s míčem na levé straně, posouvá dopředu, kde ale míč získává soupeř.
76'
Schalke je směrem dopředu naprosto neškodné, Bayern získává míč a snaží se rozehrát, i přes napadání.
74'
Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře, následuje faul Thiaga, Schalke zůstane na polovině Bayernu.
73'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Guido Burgstaller.
72'
Domácím dnes nelze upřít snaha, ale prostě a jednoduše je to málo, na tak kvalitní tým, jakým je Bayern, to nestačí, chybí tomu více fotbalovosti.
70'
Breel Embolo (Schalke) dostal pas do vápna, ale než se dokázal srovnat na střelu, vrhl se před něj obránce Bayernu, který střele zabránil, povedený obranný zákrok.
68'
Franco Di Santo (Schalke), který byl v 65. minutě stažen z hřiště, neunesl situaci a na lavičce ostřel slovně zaútočil na kouče!
67'
Thomas Müller (Bayern) se s tím nyní nepáral, míč napálil z voleje, ale branku vysoko přestřelil.
66'
V tuto chvíli se již situace pro Schalke stává poměrně hodně nepříjemnou, dohánět dvoubrankovou ztrátu proti Bayernu... to je těžký úkol.
65'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Franco Di Santo, přichází Amín Harít.
64'
Bayern právě vstřelil branku!
Ralf Fährmann sice vystihl směr, ale ROBERT LEWANDOWSKI to dobře kopl k tyči, to se nedalo chytat.
63'
Alessandro Schöpf (Schalke) zezadu přišlápl Jamese a je to penalta pro Bayern!
63'
Amín Harít (Schalke) se u postranní čáry připravuje na vstup na hřiště, musí si ale ještě počkat, nejprve roh pro Bayern.
62'
Pochopitelně stále je to hratelné, z pohledu domácích, prohrávat s Bayernem o gól, po více, jak hodině hry, to vůbec není špatný výsledek, stačí gól a je to opět o bodech pro Schalke!
61'
Hraje se ve středu hřiště, Schalke drží míč, ale směrem dopředu to domácím nyní nejde.
58'
Mark Uth (Schalke) si připravil střelu na levačku, ta ale postrádala razanci, Manuel Neuer se nijak nenadřel.
56'
Sebastian Rudy (Schalke) poslal pas do vápna Bayernu, kde ale zaúřadovala obrana hostujícího týmu.
56'
Nakonec to nebylo tak úplně u půlící čáry, ale přece jenom trochu hlouběji na polovině Bayernu.
55'
Leon Goretzka (Bayern) fauluje u půlící čáry, při zakládání útočné akce hostů, míč pro domácí.
54'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Nabil Bentaleb.
52'
Nyní se opět nehraje, jeden z domácích hráčů je ošetřován.
50'
James Rodríguez (Bayern) se nyní drží za hlavu, co nedokázal proměnit... Franck Ribéry mu poslal z levé strany pas přímo na nohu, tu stačilo nastavit a nasměrovat míč do odkryté branky, kterou ale James minul...
48'
Naldo (Schalke) nakopl míč dopředu, kterého se tak v podstatě jen zbavil a sklidil za to pískot diváků.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Rozhodčí Daniel Siebert nenastavil ani vteřinu a ukončil první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Bayern odchází do kabin spokojenější, díky gólu Jamese Rodrígueze totiž vede na hřišti Schalke 1:0. Schalke nezachytilo úvod zápasu, ale po inkasovaném gólu se přece jenom trochu herně zvedlo a dokázalo se dostat i do útoku, Manuel Neuer v brance Bayernu ale nemusel zatím řešit nějakou ošemetnou situaci.
45'
45'
Daniel Caligiuri (Schalke) rozehrál volný kop domácích, brankář Manuel Neuer ale opět nemusel zasahovat.
44'
Útočným faulem končí akce Bayernu, vypadá to, že v první půli se již skóre měnit nebude.
43'
Žlutou kartu dostává Daniel Caligiuri (FC Schalke 04).
41'
James Rodríguez (Bayern) přišel o míč na pravé straně, ale domácí toho využít nedokázali.
40'
Domácí jsou i při rozehrávce pod tlakem, tak to Ralf Fährmann vymyslel tak, že prostě odkopne míč, nicméně trefil do hlavy protihráče a hosté zahrozili!
39'
Nepřesným pasem Matse Hummelse končí akce hostů.
38'
Míč končí v autu, hosté budou moci vhazovat z levé strany, u půlící čáry.
36'
Bayern se dostává na polovinu Schalke, které se tak bude muset opět pouze bránit.
35'
Niklas Süle (Bayern) nyní čistě obral o míč Caligiuriho, byť se to fanouškům Schalke opět nelíbí.
33'
James Rodríguez (Bayern) rozehrál volný kop z levé strany, poslal míč do vápna, kde hlavičkuje Mats Hummels, ovšem pouze nad branku Schalke.
32'
Naldo (Schalke) se nyní právem zlobí, ve skluzu odehrál míč a teprve poté do jeho nohy narazil Goretzka, který se skácel, jak podťatý...a světe div se, je z toho žlutá karta pro domácího borce.
31'
Tato akce domácích nevypadala vůbec špatně, Franco Di Santo poslal pas z pravé strany před branku, před dotírajícím Caligiurim ale uzmul míč Neuer.
30'
David Alaba (Bayern) opět předvedl svou skvělou kopací techniku! Z přímého kopu, poměrně z dálky, poslal míč přímo na branku a ten skončil na břevně!
29'
Sebastian Rudy (Schalke) zezadu položil ruku na záda Lewandowského, ten skočil šipku dopředu, jako by dostal pěstí do zad... píská se proti Schalke, což domácí hodně rozlítilo.
28'
V hned několikametrovém ofsajdu se nyní ocitl Franco Di Santo (Schalke), tady nebylo o čem diskutovat, akce domácích končí.
27'
Diváci pískají, Bayern totiž nikam nespěchá s rozehrávkou.
26'
Daniel Caligiuri (Schalke) si nyní šel až příliš okatě pro penaltu, to se pískat nedalo a také nepískalo.
25'
Robert Lewandowski (Bayern) vyslal za obranu Schalke Jamese Rodrígueze, proti němuž ale včas vyběhl Ralf Fährmann a míč před ním ukopl!
23'
Manuel Neuer (Bayern) si to rozmyslel a místo dlouhého výkopu rozehrál na obránce.
22'
Po rohovém kopu, z levé strany, hlavičkoval vedle branky Schalke Robert Lewandowski, odkop od branky.
21'
David Alaba (Bayern) to nyní zkusil ze střední vzdálenosti levačkou, povedenou střelu musel Ralf Fährmann vyrážet na roh.
20'
První dvacetiminutovka minulostí, Schalke doslova prospalo úvod zápasu, zlepšení nastalo až po inkasovaném gólu.
19'
Niklas Süle (Bayern) fauluje v hlavičkovém souboji Embola, tentokrát se již faul píská, ale je to u středového kruhu, nikoliv ve vápně Bayernu, jako před několika minutami.
18'
Bayern s míčem na polovině Schalke, to se pozorně brání.
16'
Franco Di Santo (Schalke) prvním střelcem domácích na branku Bayernu, z pravé strany ale brankáře Neuera nepřekonal.
14'
Mark Uth (Schalke) fauluje na polovině Bayernu, Thiago Alcântara dostal úder do pravé nohy, to muselo bolet.
13'
Emoce v hledišti i na trávníku, Breel Embolo (Schalke) padá ve vápně Bayernu, po souboji s obráncem Sülem, ale sudí nechává hru pokračovat, penalta pro domácí se nepíská.
12'
Ofsajdem končí nyní akce Bayernu, byť situace to byla hodně hraniční.
10'
První desetiminutovka domácím hrubě nevyšla, Manuela Neuera ještě domácí ohrozit nedokázali.
8'
Z dalšího rohu již hosté udeřili! Joshua Kimmich poslal míč z levé strany na bližší tyč, kde si naskočil JAMES RODRÍGUEZ, který poté poslal míč hlavou do branky.
8'
Hned od prvních sekund zápasu je jasné, kdo je na hřišti pánem.
7'
Ralf Fährmann (Schalke) musí na zem a sebrat míč před dotírajícím Leonem Goretzkou, to se povedlo.
6'
Thomas Müller (Bayern) se nyní drží za hlavu, dostal se ke střele zpoza vápna, ale branku Schalke vysoko přestřelil.
5'
V krátké době třetí roh Bayernu, tentokrát z pravé strany, ale ani jeden z centrů zatím neměl dostatečné parametry.
4'
Nakonec to byly dva rohové kopy Bayernu, ale ani z jednoho se hosté prosadit nedokázali.
3'
První nebezpečná situace pro domácí branku – hosté mají rohový kop.
2'
Rozhodčí Daniel Siebert nyní píská faul Bayernu, domácí tak budou moci rozehrát z vlastní poloviny.
1'

FC Schalke 04: Fährmann – Sané, Naldo, Nastasić – D. Caligiuri, Rudy, McKennie, Schöpf – Embolo, Di Santo, Uth.
Náhradníci: Nübel – Mendyl, Bentaleb, Mascarell, Konopljanka, Harít, Burgstaller.

Bayern Mnichov: Neuer – Kimmich, Hummels, Süle, Alaba – Th. Alcântara – Goretzka, James Rodríguez – T. Müller, Lewandowski, Ribéry.
Náhradníci: Ulreich – Javi Martínez, J. Boateng, Gnabry, Robben, Sanches, Wagner.

Rozhodčí: Siebert – Koslowski, Seidel.
BAYERN MNICHOV
Mnichovský velkoklub vtrhl do nové sezóny s neskutečnou razancí. Na úvod smetl v Superpoháru frankfurtský Eintracht (5:0) a nepočítaje 1. kolo DFB-Pokalu, kde hrál spíše B tým (výhra 1:0 v Drochtersenu), je další bilance Bayernu opravdu impozantní – 3:1 doma s Hoffenheimem, 3:0 na hřišti Stuttgargu, 3:1 doma s Leverkusenem a naposledy ve středu výhra 2:0 v prvním kole základní skupiny Ligy mistrů na hřišti nevyzpytatelné Benfiky!
FC SCHALKE 04
Schalke vůbec nezachytilo start nového ligového ročníku. Na úvod čekal duel ve Wolfsburgu, odkud si Schalke chtělo nějaké ty body odvézt. Když v 86. minutě srovnal na 1:1 Bentaleb z penalty, nevypadalo to vůbec špatně, ale ve 4. nastavené minutě rozhodl o domácím vítězství Ginczek. Po hladké domácí prohře 0:2 s Herthou přišlo utkání v Mönchengladbachu a ani tam Schalke bodovat nedokázalo, pouze ve třetí nastavené minutě mírnilo porážku na 1:2. Tři zápasy = tři prohry, bídná bilance, která vrhá Schalke ke dnu ligové tabulky, kde mu společnost dělá poslední Bayer Leverkusen a šestnáctý Stuttgart...
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 4. kola německé Bundesligy, v němž SCHALKE 04 přivítá na svém stadionu BAYERN MNICHOV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.