Bundesliga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Leverkusen - 18. října 2019   20:30

Frankfurt
4' Paciência (D. da Costa) • 17' Paciência  • 80' Dost (Kostić)
3:0
(2:0)
Frankfurt
Rönnow – A. Touré (30. D. Abraham), Hasebe (C), Hinteregger – Rode – D. da Costa, Sow (84. Kohr), G. Fernandes, Kostić – Paciência, Dost (85. Gaćinović).
Christian Dingert – Tobias Christ, Timo Gerach
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Leverkusen
Hrádecký – Dragović, S. Bender, Wendell (64. L. Bender) – Weiser (30. Bellarabi), Baumgartlinger, Demirbay, Volland (C) – Havertz, Amiri – Alario (81. Diaby).
R. Özcan – Bellarabi, L. Bender, Diaby, Pohjanpalo, Tah, P. Retsos, Paulinho.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:10.
Je konec. Eintracht Frankfurt na domácí půdě dominoval a zvítězil nad Leverkusenem 3:0. Do utkání vstoupili domácí skvěle a už ve 4. minutě rozjásal fanoušky Gonçalo Paciência. Zápas stále nabíral na velkém tempu a v 17. minutě Eintracht získal pokutový kop, který si vzal na starost Gonçalo Paciência a proměnil. Ve druhé polovině první půle byly k vidění velké šance, ale další gól už v prvním poločase nepadl. Začátek druhé půle byl opatrnější, ale Leverkusen si vytvořil velké množství šancí, ale gólman Rönnow byl dnes nepřekonatelný. Výhru domácího celku stvrdil trefou v 80. minutě Dost.
90+3'
90+2'
Filip Kostić se tentokrát ocitl pouze v ofsajdovém postavení a útok Eintrachtu je u svého konce.
90+1'
Karim Bellarabi měl ještě sílu zaútočit z pravé strany, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Moussa Diaby chtěl překvapit brankáře Rönnowa, ale jeho pokus skončil v moci domácího brankáře.
89'
Míč byl tečovaný od domácího hráče a následuje tak jen autové vhazování pro hostující mužstvo.
88'
Leverkusen se pokoušel něco vymyslet po levé straně, ale ani tentokrát z toho nebylo nic velkého.
87'
Utkání se už pouze dohrává a další nepřesný nákop z kopačky hostujícího hráče končí bezpečně v moci gólmana Frederika Rönnowa.
85'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Mijat Gaćinović.
84'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Dominik Kohr.
83'
Amiri chtěl překvapit domácího brankáře střelou z dálky, ale Frederik Rönnow byl opět připraven.
81'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lucas Alario, přichází Moussa Diaby.
80'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení 3:0 a je definitivně rozhodnuto! Kostić nakopl míč do vápna, kde se k němu nakonec probojoval BAS DOST a prostřelil gólmana Hrádeckého mezi nohy. Asistence: Filip Kostić.
79'
Kevin Volland skočil ve vápně a opět si chtěl vymodlit penaltu, ale ani tentokrát se jí Leverkusen nedočká.
78'
Opět to byl Kai Havertz, který ukázal své kvality, když se dostal přes obránce, ale jeho následné zakončení šlo hodně mimo.
76'
Následný rohový kop Bayeru ale nepřinesl nic nebezpečného a balón skončil jen v zámezí vedle brány.
75'
Kai Havertz se opět dostal ke střele, která byla nebezpečně tečovaná, ale Frederik Rönnow předvedl opět excelentní zákrok!
74'
Leverkusen se sice snaží, ale stále nemůže vstřelit svůj první gól v tomto zápase a už mu moc času nezbývá.
73'
A nakonec sudí Christian Dingert pokutový kop odvolal, jelikož Fernandes trefil míč bradou a nikoliv rukou!
72'
Hlavní rozhodčí Christian Dingert se jde podívat na video!
71'
Rozhodčí ukázal na pokutový puntík, jelikož po centru Vollanda měl zahrát rukou Gélson Fernandes, ale vypadalo to spíše na obličej!
69'
Karim Bellarabi se hned dvakrát dostal ke střela na bránu, ale Frederik Rönnow předvedl další skvělé zákroky a dnes je naprosto famózní!
68'
Vollandova střílená přihrávka skončila pouze vedle domácí svatyně.
67'
Bayer ale už opět kombinuje na polovině svého soupeře, kde se snaží něco vymyslet.
66'
Nejprve se do obrovské šance dostali hosté, ovšem Frederik Rönnow předvedl skvělý zákrok proti hlavičce Alaria! Posléze se do protiútoku dostal Frankfurt a ten skončil gólem, ale radost Dostovi moc dlouho nevydržela, protože praporek šel opět nahoru!
65'
Opět přišel centr z pravé strany z nohy Dannyho da Costy, ale balón si vzal do rukou gólman Hrádecký.
64'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Wendell, přichází Lars Bender.
63'
Wendell sám od sebe skončil na zemi a drží se za stehno, vypadá to tak na další zranění na straně Leverkusenu.
61'
Gonçalo Paciência si vymodlil faul a u balónu tak bude opět Eintracht, který se už soustředí spíše na defenzivní činnost.
60'
Hodina hry je u svého konce a Frankfurt stále vede nad Leverkusenem 2:0.
59'
Julian Baumgartlinger zblokoval centr Kostiće z levé strany a následuje tak rohový kop pro Frankfurt.
58'
Kai Havertz se kličkou dostal přes Abrahama, ale jeho následná střela levačkou neměla razanci a Rönnow s ní neměl moc práce.
57'
Filip Kostić se sice dostal do šestnáctky Bayeru, ale jeho následná přihrávka našla pouze gólmana Hrádeckého.
56'
Danny da Costa nyní předvedl naprosto brilantní techniku, když se dostal přes tři hráče, ale nakonec přišel o balón a do protiútoku se tak vrhl Leverkusen, ovšem následný centr skončil opět jen v moci gólmana Rönnowa.
55'
Kai Havertz se s pomocí rukou snažil dostat přes obránce, ale hlavní rozhodčí jeho faul viděl a odpískal.
54'
Opět končí nepřesný centr z nohy hostujícího hráče jen v zámezí za bránou Frankfurtu.
52'
Tlak hostů se pomalu začíná stupňovat, ale zatím gólman Frederik Rönnow nemusel ve druhé půli likvidovat nic velkého.
51'
Hra je nyní přerušená, jelikož hostující hráč Kai Havertz zůstal ležet na hrací ploše a je ošetřován.
49'
David Abraham skončil na zemi po zásahu Nadiema Amiriho, který se mu okamžitě omluvil.
48'
Bellarabiho pas skončil pouze a bezpečně v moci brankáře Rönnowa.
47'
Filip Kostić se snažil něco vymyslet po levé straně, ovšem k centru se nedostal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:33.
První poločas je u svého konce a Eintracht Frankfurt vede nad Bayerem Leverkusen 2:0. Do utkání vstoupili domácí skvěle a už ve 4. minutě rozjásal fanoušky Gonçalo Paciência. Zápas stále nabíral na velkém tempu a v 17. minutě Eintracht získal pokutový kop, který si vzal na starost Gonçalo Paciência a proměnil. Ve druhé polovině první půle byly k vidění velké šance, ale další gól už v prvním poločase nepadl.
45+2'
45+2'
Následný centr ale nic nepřinesl a posléze se navíc domácí hráč ocitl v ofsajdu.
45+1'
Hosté ještě budou čelit před přestávkou standardní situaci soupeře.
45'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
45'
Následný centr ze standardní situace hostujícího mužstva nepřinesl nic nebezpečného, ale Leverkusen zůstane u míče v podobě autového vhazování.
44'
Gélson Fernandes nyní uviděl za svůj tvrdý faul žlutou kartu.
42'
Následně už útočná akce Bayeru skončila, protože přišel faul právě ze strany hostujícího celku.
41'
Tentokrát se po centru Karima Bellarabia opřel do voleje Lucas Alario, ale jeho pokus k levé tyči vyrazil brankář Frederik Rönnow!
40'
Opět to vřelo ve vápně hostujícího mužstva! Kostić poslal centrovaný míč do vápna, kde se dostal do hlavičky už dvougólový Gonçalo Paciência, ale jeho pokus dokázal zlikvidovat Hrádecký!
39'
Po faulu domácího hráče hosté získali volný kop a následně se dostal ke střele Lucas Alario, ovšem jeho rána šla vedle brány.
37'
Střela Juliana Baumgartlingera nebyla špatná, ale nakonec skončila pouze vedle domácí svatyně.
35'
Tam byla ale skvělý Filip Kostić, který odkopl balón do zámezí a následuje autové vhazování pro Bayer.
34'
Tempo hry se momentálně zpomalilo a Leverkusen se tak pomalou kombinací snaží dostat po pravé straně dopředu.
32'
Následný centr ale nepřinesl nic moc nebezpečného a dopředu se snažil dostat Leverkusen, ovšem nebylo z toho nic velkého.
31'
Wendell byl dezorientovaný a svou hlavičku tak poslal pouze do zámezí. Frankfurt tak má k dispozici rohový kop.
30'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází David Abraham.
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Mitchell Weiser, přichází Karim Bellarabi.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a Frankfurt vede nad Leverkusenem v zatím velice dobrém zápase 2:0.
29'
Menší komplikace pro domácí, jelikož Almamy Touré má zdravotní komplikace a už se chystá střídání.
28'
Hostující útočník se ocitl pouze v ofsajdovém postavení a útok Leverkusenu je tak u svého konce.
26'
Frankfurt nyní uklidňuje velké tempo tohoto zápasu a možná se bude chtít už soustředit hlavně na obranu, protože hra je velice otevřená.
25'
Nadiem Amiri si to namířil rovnou do vápna soupeře, kde upadl, ale Sebastian Rode podle všeho zasáhl čistým skluzem.
23'
Bas Dost se snažil dostat do zakončení po centru z levé strany, ale to se mu nepovedlo a bude to tak pouze odkop od brány Hrádeckého.
22'
Domácí se už radovali ze třetí branky, která ale neplatí, jelikož Filip Kostić zakončoval z jasného ofsajdu!
22'
Zatím je k vidění velice dobrý a atraktivní zápas, který nám přináší spoustu šancí.
21'
Posléze se do protiútoku dostal Leverkusen a hosté si chtěli vymodlit penaltu po tvrdém souboji ve vápně, ovšem rozhodčí Christian Dingert tentokrát do píšťalky nefoukl.
20'
Poté Martin Hinteregger poslal balón na hranici vápna, kde ale nějaká střela opět nepřišla.
19'
Filip Kostić obral o míč svého soupeře na polovině Bayeru, ale žádný rychlý protiútok z toho nebyl.
18'
Gonçalo Paciência už byl opět připraven uvnitř vápna na centr, ale nakonec byl u balónu jako první obránce Leverkusenu.
17'
A je to 2:0 pro domácí mužstvo! K pokutovému kopu se postavil GONÇALO PACIÊNCIA, který si počkal na pohyb brankáře a posléze zakončil bezpečně do pravé části branky, zatímco gólman Hrádecký šel na druhou stranu.
16'
Žlutou kartu dostává Aleksandar Dragović (Bayer Leverkusen).
16'
Střela Gonçala Paciêncii trefila ruku Aleksandara Dragoviće a Frankfurt získal pokutový kop!
15'
Lucas Alario vystřelil z otočky, ale jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče!
14'
Eintracht posléze získal rohový kop, ale nebylo z něho nic nebezpečného a Leverkusen odkopl míč do bezpečí.
13'
Střílená přihrávka směrem do vápna hostů hledala Basa Dosta, ale balón nakonec odkopla obrana Leverkusenu.
12'
Nakonec hosté získali autové vhazování, o které se postaral Mitchell Weiser, ale Leverkusen přišel o balón.
11'
Bayer momentálně zpomalil hru a krátkými přihrávkami na své polovině se snaží něco vymyslet.
9'
Tentokrát domácí celek získal rohový kop, o který se postaral Djibril Sow a následně se dostal do zakončení hlavou Gonçalo Paciência, ale jeho pokus končí těsně nad horní tyčí!
8'
Leverkusen momentálně vůbec neví, kde mu hlava stojí a následuje autové vhazování pro domácí.
7'
Tak začátek utkání rozhodně nenudí, jelikož nyní se pro změnu v šanci zase ocitl Sebastian Rode, ale jeho pokus končí v rukou připraveného brankáře Lukáše Hrádeckého.
6'
Málem bylo vyrovnáno, ale obránce Eintrachtu Martin Hinteregger předvedl fantastický skluz a nakonec je to odkop od domácí svatyně.
4'
Tak tohle je skvělý vstup domácího mužstva do tohoto utkání! Danny da Costa naprosto skvělou přihrávkou za obranu dostal do velké šance GONÇALA PACIÊNCIU, který prostřelil gólmana soupeře mezi nohy. Asistence: Danny da Costa.
3'
Na začátku zápasu jsou to spíše hosté, kteří se snaží něco vymyslet po levé straně, ale není to nic nebezpečného.
2'
Domácí hráč se tentokrát dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a Bayer tak bude chtít něco vymyslet.
1'
Nákop hostujícího brankáře skončil pouze bezpečně v moci gólmana Frederika Rönnowa.
1'

Eintracht Frankfurt: Rönnow – A. Touré, Hasebe (C), Hinteregger – Rode – D. da Costa, Sow, G. Fernandes, Kostić – Paciência, Dost.
Náhradníci: Wiedwald – D. Abraham, Durm, Gaćinović, Chandler, Joveljić, Kohr, Kamada, N'Dicka.

Bayer Leverkusen: Hrádecký – Dragović, S. Bender, Wendell – Weiser, Baumgartlinger, Demirbay, Volland (C) – Havertz, Amiri – Alario.
Náhradníci: R. Özcan – Bellarabi, L. Bender, Diaby, Pohjanpalo, Tah, P. Retsos, Paulinho.

Rozhodčí: Christian Dingert – Tobias Christ, Timo Gerach.
Bayer Leverkusen:

Leverkusen aktuálně najdeme na 7. příčce se čtrnácti body a skóre 12:8. Naposled Bayer před 26 355 diváky přivítal na svém stadionu RB Lipsko. První poločas nám ovšem i přes šance nepřinesl žádný gól. Úvodní branka tak padla až v 66. minutě, kterou vstřelil domácí Volland. V 78. minutě ale srovnal Nkunku a tak i tento zápas skončil remízou, ovšem tentokrát 1:1.
Eintracht Frankfurt:

Frankfurt je momentálně na 9. místě s jedenácti body a skóre 11:10. V posledním zápase přivítal na své půdě před 51 500 diváky Brémy. Ve 27. minutě se prosadil hostující hráč Klaassen a Brémy tak vedly po poločase 1:0. V 55. minutě ovšem srovnal Rode a v 88. minutě otočil zápas Silva An. Ovšem v 90+1. minutě hosté získali penaltu, kterou proměnil Rašica a zápas skončil remízou 2:2.
V 8. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy Eintracht Frankfurt a Bayer Leverkusen. Naposled se spolu tato mužstva utkala v květnu na půdě Leverkusenu, který zvítězil naprosto jasně 6:1. Dnes se ovšem bude bojovat v Commerzbank-Aréně ve Frankfurtu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 51 500 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Christian Dingert a jeho asistenti Tobias Christ a Timo Gerach. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.