Bundesliga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Frankfurt - 10. listopadu 2019   18:00

Freiburg
77' Petersen (Günter)
1:0
(0:0)
Freiburg
Flekken – Schmid, Lienhart, Heintz, Günter (C) – Sallai (76. Kwon Čang-hoon), Höfler, Koch, Grifo (57. Waldschmidt) – Höler (90+4. Schlotterbeck), Petersen.
Dr. Felix Brych – Mark Borsch, Stefan Lupp
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
Frankfurt
Rönnow – D. Abraham (C), Hinteregger, N'Dicka – G. Fernandes – Durm (83. André Silva), Kamada (67. Gaćinović), Sow, Kostić – Paciência (46. Kohr), Dost.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 8:10. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:13.
Nakonec jsme se dočkali velice napínavého a nesportovního konce zápasu, ve kterém dohromady padly hned tři červené karty a Freiburg zvítězil těsně 1:0.
Už v 8. minutě se dostal do šance Höler, ale Rönnow jej vychytal. O pět minut později mohli jít hosté do vedení, ale střela Durma jen orazítkovala horní tyč. V 30. minutě šel Paciência uvnitř vápna k zemi a hosté získali penaltu, která ale byla nakonec odvolána. V nastavení první půle ale uviděl druhou žlutou a následně tak červenou kartu Fernandes.
Do druhé půle vstoupili domácí velice aktivně, ale dlouho nemohli vstřelit branku. Té se ale nakonec přece jen dočkali, když se v 77. minutě prosadil Petersen. Posléze se Frankfurt dostal do několika šancí, ale ani jedna neskončila gólem. V závěru nastaveného času ovšem přišla velká roztržka, po které uviděli červené karty Abraham a Grifo.
Také po odpískání konce zápasu jsou na hrací ploše menší roztržky, ale nevypadá to, že by měla padnout další karta.
90+11'
90+10'
Vincenzo Grifo, který už nebyl zapojen ve hře a seděl na střídačce uviděl také červenou kartu, jelikož zasáhl právě Abrahama při roztržce do obličeje!
90+9'
Ovšem stále ještě není konec zápasu, protože rozhodčí Dr. Felix Brych se jde podívat na video a vypadá to na další červenou kartu!
90+8'
Po velké roztržce má Freiburg autové vhazování na své polovině.
90+6'
Tak tohle je absolutně za hranou! Hostující kapitán David Abraham šel pro míč do zámezí, přičemž složil domácího trenéra a viděl od rozhodčího červenou kartu!
90+5'
Hosté ještě dostali míč do vápna, kde přišlo zakončení z voleje, která ale bylo zblokováno.
90+4'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Nico Schlotterbeck.
90+4'
Frustrovaný David Abraham uviděl za svůj tvrdý faul pouze žlutou kartu.
90+2'
Závěr zápasu je ale hodně dramatický, ale i další nákop domácích skončil pouze v moci hostujícího gólmana.
90+1'
Martin Hinteregger se opět ocitl v šanci, ale jeho zakončení ani tentokrát neskončilo gólem.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
88'
Domácí nyní mají míč pod kontrolou a dál se snaží něco vymyslet a vstřelit rozhodující gól.
86'
Freiburg se sice dostal do šestnáctky soupeře, ale následná střela nakonec zamířila vedle brány.
84'
Bas Dost, kterého dnes nešlo moc vidět zkoušel zakončit z voleje, ale minul domácí bránu.
83'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází André Silva.
83'
V další šanci se ocitl hostující hráč, ale Mark Flekken je zatím stoprocentní!
81'
Ovšem roh hostujícího celku nakonec nepřinesl nic nebezpečného.
80'
Erik Durm se položil do střely z voleje, která šla pod horní tyč, ale Mark Flekken předvedl skvělý zákrok a následuje tak roh pro Frankfurt.
79'
Tentokrát se dopustil faulu Dominik Kohr a u míče bude opět domácí mužstvo.
77'
Freiburg právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu, kterou dává v přesilovce domácí celek! Přízemní centr Güntera z levé strany šel do vápna, kde se snažil zakončit Waldschmidt, který ale promáchl a ke střele se tak dostal NILS PETERSEN. jenž zakončil bezpečně k levé tyči. Asistence: Christian Günter.
76'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Kwon Čang-hoon.
74'
Lucas Höler nyní stáhl svého soupeře k zemi a uviděl od sudího žlutou kartu. Frankfurt je poslední minuty lepším týmem směrem dopředu a nyní má k dispozici přímý kop.
72'
Filip Kostić nabral skvělou rychlost po levé straně, ale jeho následná přihrávka nakonec byla zblokována.
71'
Dominik Kohr vypálil z dálky velice dobrou a prudkou ránu, která skončila těsně vedle pravé tyče! To by byl šok, kdyby oslabený Frankfurt šel do vedení.
70'
Ovšem centr skončil pouze a bezpečně v moci Flekkena, který chtěl založit rychlý protiútok Freiburgu, ale ten se nakonec nezrodil.
69'
Opět je u míče Eintracht a následuje další rohový kop hostů z pravé strany.
67'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Mijat Gaćinović.
66'
Nyní se obrana Freiburgu ocitla v úzkých, ale brankář Mark Flekken dokázal vše vyřešit a odkopnout balón do bezpečí.
65'
A další balón z nohou domácích končí jen v zámezí za hostující svatyní a momentálně tak nevidíme příliš pohledný fotbal.
63'
Nils Petersen sice šel po souboji s Hintereggerem k zemi uvnitř vápna, ale penalta se nepíská, jelikož nebyl ani důvod proč.
62'
Hosté jsou hluboce zatažení na své polovině. Domácí tak jasně vedou v držení míče, ale to je tak maximálně z jejich strany vše.
60'
Hodina hry je u svého konce a stále jsme se nedočkali nějaké gólové situace.
59'
Domácí obrana si ale s následným rohovým kopem soupeře poradila a dostala balón do bezpečí.
58'
Ovšem nyní ukázali také hosté, že se nebojí jít do útoku v oslabení, ale pokus Filipa Kostiće skončil na zákroku Flekkena a následuje tak rohový kop hostujícího mužstva.
57'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
56'
Freiburg je stále v tlaku, ale zatím se mu nedaří něco vymyslet.
54'
Nyní skončil míč pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Eintracht.
52'
Po centru do vápna se sice domácí nedostali do zakončení, ale Frankfurt pouze odkopl balón.
51'
Freiburg ale pokračuje v tlaku a nyní získal rohový kop z pravé strany.
50'
Nejprve přiletěl centr domácího hráče do vápna, kde se obránce Frankfurtu možná dopustil ruky, ovšem hra pokračovala a posléze přišlo zakončení hlavou, ale gólman Frederik Rönnow předvedl další skvělý zákrok!
49'
Frederik Rönnow samozřejmě s odkopem od své svatyně vůbec nespěchá a nakonec rozehrává nakrátko.
48'
Domácí jsou už opět u balónu a snaží se něco vymyslet po levé straně, kde ale nakonec přišla jen nepřesná přihrávka.
47'
Freiburg nastoupil do druhé poloviny zápasu velice aktivně, jelikož ví, že je v přesilovce a bude chtít tento zápas vyhrát.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází Dominik Kohr.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas je u svého konce, ovšem branky jsme se bohužel nedočkali. Už v 8. minutě se dostal do šance Höler, ale Rönnow jej vychytal. O pět minut později mohli jít hosté do vedení, ale střela Durma jen orazítkovala horní tyč. V 30. minutě šel Paciência uvnitř vápna k zemi a hosté získali penaltu, která ale byla nakonec odvolána. V nastavení první půle ale uviděl druhou žlutou a následně tak červenou kartu Fernandes a hosté budou hrát druhý poločas v deseti.
45+2'
45+2'
Domácí ještě měli k dispozici volný kop, který ale nepřinesl nic nebezpečného.
45+1'
Velkou blbost předvedl v nastavení prvního poločasu Gélson Fernandes, který za svůj faul dostává druhou žlutou a následně tak červenou kartu! Frankfurt tak bude hrát ve druhé půli v oslabení.
45'
Gonçalo Paciência se snažil dostat za obranu, ale nakonec se nachytal pouze v ofsajdovém postavení.
44'
Ne, ani další standardní situace Eintrachtu nepřinesla nic velkého a Freiburg tak dostal balón do bezpečí.
43'
Nyní ale vše může změnit rohový kop Frankfurtu z levé strany.
41'
Frankfurt se snaží dál něco vymyslet, ale stále nevidíme nic nebezpečného.
40'
Pomalu to vypadá, že se v prvním poločase gólu bohužel nedočkáme, jelikož momentálně hra nemá nějak velké tempo a navíc je velice vyrovnaná.
38'
Gonçalo Paciência se sice dostal do zakončení, ale jeho pokus slabší levou nohou letěl jen vedle domácí svatyně.
36'
Nyní se dopředu dostal Eintracht, který má k dispozici rohový kop z levé strany.
35'
Ovšem po rohovém kopu se dostal do protiútoku Frankfurt, ale celá akce nakonec byla zakončena střelou Martina Hintereggera, kterou vyrazil nad bránu Flekken.
34'
Freiburg bude moct otevřít brankový účet tohoto utkání, jelikož má k dispozici další rohový kop.
33'
Domácí celek už opět drží balón na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet.
31'
Je tomu tak! Hlavní rozhodčí Dr. Felix Brych naprosto správně odvolává pokutový kop Frankfurtu!
30'
Byla nařízena penalta pro Frankfurt! Gonçalo Paciência šel uvnitř vápna k zemi, ovšem vypadá to spíše, že zakopl o trávník! Hlavní rozhodčí se tak jde podívat na video a penalta z toho nakonec spíše nebude!
30'
První poločas je u svého konce a branky jsme se zatím bohužel nedočkali, jelikož utkání je velice vyrovnané a ani jedno mužstvo nemá převahu.
29'
Freiburg se sice dostal až do vápna, kde pálil na bránu Roland Sallai, ale jeho pokus z úhlu skončil nadvakrát v moci gólmana Frederika Rönnowa.
28'
Hostující celek ale si míč příliš dlouho neužil a dopředu už se opět žene vlna červenočerných.
27'
Následný centr z volného kopu ale nepřinesl nic nebezpečného, jelikož domácí hráč se dopustil faulu.
26'
Gélson Fernandes nechtěl za sebe za žádnou šanci pustit soupeře a uviděl tak za svůj faul žlutou kartu.
25'
Freiburg to tentokrát zkouší po pravé straně, kde se dostal k míči a následně přišel faul.
23'
K exekuci přímého kopu se postavil Vincenzo Grifo, ale jeho pokus o obstřel zdi skončil několik metrů vedle pravé tyče.
22'
Nyní se ovšem možná dočkáme zajímavého momentu, protože Sow podrazil Hölera a Freiburg tak získal přímý kop z dobré pozice.
20'
Opět přichází jen nepřesná přihrávka hostujícího hráče a bohužel hra aktuálně dost nudí.
19'
Bohužel toho momentálně na Schwarzwald-Stadionu ve Freiburgi k vidění moc není, jelikož míč mají na kopačkách hosté, kteří ale nikam nepospíchají.
17'
Balón tentokrát zavítal pouze do zámezí za bránu Eintrachtu a brankář Frederik Rönnow už všechny žene dopředu, jelikož přijde dlouhý odkop.
16'
Hra se nám nyní vyrovnala a u míče je spíše hostující tým, který se ale nemůže dostat hlouběji na polovině soupeře.
14'
Nyní se hostující hráč po souboji držel za hlavu a hra tak byla na pár desítek vteřin přerušená, ovšem nyní už se opět pokračuje a Eintracht má autové vhazování na své polovině hrací plochy.
13'
Z ničeho nic přišla obrovská šance Frankfurtu! Polostřela nadělala domácí brankáři Flekkenovi velké problémy a míč mu vypadl z rukou, který obránce odkopl pouze na hranici vápna, kde si balón zpracoval Erik Durm, ale jeho pokus orazítkoval pouze horní tyč!
12'
Poté jsme byli svědky nedovoleného zákroku ze strany domácích a Freiburg tak bude opět u balónu.
11'
Následně něco zkoušel vymyslet po levé straně Gonçalo Paciência, ale Philipp Lienhart jej přes sebe nepustil a vzal mu balón.
10'
Erik Durm napadal domácí rozehrávku, až se obránce soupeře ocitl v úzkých a odkopl tak pouze míč k protihráči.
9'
Začátek utkání sice patří domácímu týmu, ale následuje rohový kop tentokrát nepřinesl žádné nebezpečí.
8'
Nynější útočná akce domácího celku už byla velice nebezpečná, ale střelu Lucase Hölera skvěle vychytal Frederik Rönnow a následuje tak další roh Freiburgu!
7'
A tentokrát už přišlo zakončení z kopačky Vincenza Grifa, ale jeho přízemní pokus skončil v moci brankáře Rönnowa.
6'
Máme tady další standardní situaci z rohového kopu pro Freiburg, ale tentokrát z levé strany.
5'
Posléze domácí mužstvo získalo rohový kop z pravé strany, ale následný centr byl v pohodě a bez problémů odvrácen hostující obranou.
4'
Freiburg to zkoušel po pravé straně, ale tam byla vrátka zavřená a hostující celek tak odkopl míč do zámezí.
3'
Na začátku utkání je k vidění první tvrdší faul, kterého se dopustil domácí obránce a odnesl to Dajči Kamada.
2'
Hosté se sice dostali nákopem do vápna domácího celku, ale nakonec skončil míč pouze v moci brankáře Flekkena.
1'

SC Freiburg: Flekken – Schmid, Lienhart, Heintz, Günter (C) – Sallai, Höfler, Koch, Grifo – Höler, Petersen.
Náhradníci: Thiede – Borrello, Frantz, Gondorf, Gulde, Itter, Kwon Čang-hoon, Schlotterbeck, Waldschmidt.

Eintracht Frankfurt: Rönnow – D. Abraham (C), Hinteregger, N'Dicka – G. Fernandes – Durm, Kamada, Sow, Kostić – Paciência, Dost.
Náhradníci: Wiedwald – D. da Costa, Falette, Gaćinović, Hasebe, Chandler, Kohr, Rode, André Silva.

Rozhodčí: Dr. Felix Brych – Mark Borsch, Stefan Lupp.
Eintracht Frankfurt:

Frankfurt je aktuálně na 8. pozici se 17 body a skóre 21:15. V posledním utkání přivítal na svém stadionu Bayern Mnichov. Už v 9. minutě byl vyloučen hostující Boateng a po gólech Kostiče ve 25. minutě a Sowa ve 33. minutě vedli domácí už 2:0. O čtyři minuty později ovšem snížil Lewandowski a Eintracht po prvním poločase vedl 2:1. Druhý poločas ale nabídl nečekanou podívanou, jelikož ve 49. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Abraham. V 61. minutě se trefil také Hinteregger a debakl Bayernu dokonal v 85. minutě Paciencia. Frankfurt tak zvítězil jasně 5:1.
SC Freiburg:

Freiburg je momentálně na 7. místě s 18 body a skóre 19:12. V posledním zápase zavítal na půdu Brém. Do utkání vstoupilo domácí mužstvo skvěle a už v 9. minutě se trefil Rashica. Ve 28. minutě ovšem srovnal Petersen a po prvním poločase tak byl stav 1:1. V 59. minutě se prosadil český obránce Gebre Selassie a Brémy šly opět do vedení, ale v 90+3. minutě dokázal druhým gólem srovnat Petersen. Zápas tak skončil remízou 2:2. Nejlepším střelcem je s 5 góly právě Petersen.
V 11. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy SC Freiburg a Eintracht Frankfurt. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednu na půdě Frankfurtu, který zvítězil 3:1. Dnes se ovšem bude bojovat na Schwarzwald-Stadionu ve Freiburgu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 18 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Dr. Felix Brych a jeho asistenti Mark Borsch a Stefan Lupp. Úvodní výkop je naplánován na 18:00.