Bundesliga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Augsburg - 16. ledna 2021   15:30

Werder
85' Gebre Selassie  • 88' Agu (Schmid)
2:0
(0:0)
Werder
Pavlenka – Veljković, Toprak, Friedl – Gebre Selassie, M. Eggestein, Mbom, Möhwald (90. Rašica), Agu – Sargent (90+3. Grujev), Selke (73. Schmid).
Augsburg
Gikiewicz – Gumny, Gouweleeuw, Uduokhai, Pedersen – D. Caligiuri (59. Niederlechner), R. Khedira (88. Gregoritsch), Gruezo, Vargas (75. Sarenren-Bazee) – Hahn, Finnbogason (59. Oxford, 88. Civeja).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:18.
Je konec! Werder Brémy nakonec zvládl dnešní souboj a poráží Augsburg 2:0. O svém triumfu rozhodli domácí až v závěru utkání. Během prvních osmdesáti minut jsme totiž neviděli ani jednu šanci. V 85. minutě však otevřel skóre Theodor Gebre Selassie! Na jeho zásah navíc po podobné akci navázal Felix Agu.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Ilja Grujev.
90+2'
Ömer Toprak taktickým faulem zastavil rodící se akci Augsburgu a podle všeho zhatil veškeré snahy hostujícího celku o vyrovnání.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Kevin Möhwald, přichází Milot Rašica.
88'
Werder právě vstřelil branku!
Domácí celek definitivně rozhoduje o svém triumfu! Augsburg poněkud otevřel obranu a Werder toho dokonale využil! Centr z pravé strany uklidil prudkou střelou do sítě FELIX AGU!
88'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Rani Khedira, přichází Michael Gregoritsch.
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Reece Oxford, přichází Tim Civeja.
87'
Domácí celek navíc po vstřelení úvodní branky dnešního souboje pokračuje v aktivním pojetí hry a nepouští Augsburg k míči.
85'
Domácí celek se v samotném závěru utkání dostává do vedení! Werder udeřil po nenápadné akci. Do pokutového území přiletěl centr z levé strany, který propadl k zadní tyči a dobíhající THEODOR GEBRE SELASSIE z voleje poslal míč k tyči!
84'
Mbom se dostal po levé straně do pokutového území, jenže centr se mu vůbec nepovedl, míč se mu svezl po kopačce a skončil v zámezí.
83'
Theodor Gebre Selassie si došel pro přihrávku na vlastní polovinu. Český fotbalista si ale netroufl na individuální průnik a raději si pomohl malou domů.
82'
Mads Pedersen diriguje rozehrávku Augsburgu na polovině soupeře. Fotbalisté v červeném jsou nyní mnohem aktivnější a tlačí se do útoku.
81'
Ohis Felix Uduokhai si dal znovu dobrý pozor na prudký centr z pravé strany hrací plochy a odkopl míč do zámezí.
80'
Theodor Gebre Selassie dostal přihrávku do běhu na pravou stranu hrací plochy, jenže ve velké rychlosti už nedokázal přesně odcentrovat.
79'
Florian Niederlechner zahrával rohový kop hostujícího celku. Jeho nákop přiletěl do prostoru, kde nebyl nikdo v červeném. Stále platí bezbrankový stav.
78'
Jiří Pavlenka se musel znovu zapojit do rozehrávky domácího celku. Zkušený brankář rozehrál na levou stranu a Brémy mohou znovu zaútočit.
77'
Domácí se po dalším sporném momentu dožadovali odpískání pokutového kopu po údajné ruce jednoho ze soupeřů. Sudí ale nechal pokračovat.
76'
Miloš Veljković si dal pozor na další prudký nákop za obranu Werderu a bez větších problémů míč odhlavičkoval k nohám svého spoluhráče.
75'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ruben Vargas, přichází Noah-Joel Sarenren-Bazee.
74'
Mads Pedersen dostal přihrávku na levou stranu, krásně míč potáhl na polovinu Werderu Brémy, jenže tam neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů.
73'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Davie Selke, přichází Romano Schmid.
72'
Pedersen znovu dostal přihrávku na levou stranu, kde si míč výborně zasekl kolem soupeře, ale už nedokázal přesně přihrát.
71'
Davie Selke se hnal za dloubákem na hranici velkého vápna. Ihned k němu přistoupili hned dva fotbalisté v červeném, kteří jej od míče odstavili.
70'
Rani Khedira získal míč na levé straně, jenže si nedokázal obhodit Veljkoviče, který následně zkusil rozjet akci Werderu, ale pro změnu přihrál nepřesně.
69'
Hosté se v posledních minutách snaží hrát ofenzivně, ale jejich akce zatím brzdí velké množství nepřesností. Naopak obrana Werderu hraje skvěle.
68'
Theodor Gebre Selassie se skvěle vrátil do pokutového území, kde se položil pod nohy rozběhnutého soupeře a skluzem poslal míč do autu.
67'
Kevin Möhwald napadal na polovině soupeře a může být rád, že za svůj prohřešek nedostal žlutou kartu. Tempo hry v posledních minutách opět opadlo.
65'
Davie Selke si v pokutovém území krásnou přešlapovačkou připravil míč na pravačku, ale jeho dělovka skončila na bloku obránce.
64'
Augsburg následně zahrával rohový kop. Nadýchaný centr tentokrát přiletěl na malé vápno, ale nikdo v červeném dresu se do zakončení nedostal.
63'
Florian Niederlechner poslal vynikající centr na malé vápno, ale Kevin Möhwald vynikajícím skluzem odehrál míč na rohový kop před dobíhajícím soupeřem.
62'
Selke si naběhl na zajímavou přihrávku do pokutového území, kde se snažil zakončit v pádu, ale jeho pokus srazil obránce mimo šestnáctku.
61'
Mads Pedersen dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, nicméně jeho průnik skončil nedovoleným zákrokem. Augsburg může pokračovat v kombinaci.
60'
Je za námi hodina hry a zatím stále čekáme na úvodní možnost dnešního souboje. Werder je po změně stran o něco aktivnější, ale obrana Augsburgu brání skvěle.
59'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alfred Finnbogason, přichází Reece Oxford.
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Caligiuri, přichází Florian Niederlechner.
58'
Domácí zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Přatažený centr směřoval k zadní tyči, ale brankář Rafał Gikiewicz míč stáhl do rukavic.
57'
Felix Agu si v souboji na polovině soupeře pomohl zatažením svého strážce za dres a rozhodčího mu ihned odpískal nedovolený zákrok.
56'
Davie Selke se v pokutovém území tlačil za centrem z levé strany hrací plochy, jenže obránce k němu důrazně přistoupil a nedovolil mu hlavičkovat.
55'
Caligiuri zastavil solidně vypadající akci Werderu, ale za ostrý skluz druhou žlutou kartu nedostává. Domácí se hodně zlobí.
54'
Rafał Gikiewicz nakopl míč na pravou stranu hrací plochy, kde byl Oxford. Krajní obránce Augsburgu míč prodloužil na polovinu soupeře.
53'
Alfred Finnbogason si naběhl na přihrávku na polovinu Brém, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu od kopačky uskočil k obránci.
52'
Robert Gumny sice podklouzl na polovině Werderu, ale rychle se stačil zvednout a rozehrál na hostujícího brankáře.
51'
Ohis Felix Uduokhai ustál hlavičkový souboj na polovině hrací plochy a následně rozehrál na pravou stranu. Augsburg tak nadále hraje s míčem.
50'
Davie Selke se individuálním průnikem dostal až do pokutového území, jenže si nedokázal udělat prostor pro zakončení placírkou.
49'
Robert Gumny si naběhl na pravou stranu, odkud pohotově odcentroval do pokutového území, ale jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře.
48'
Kevin Möhwald dostal přihrávku na levou stranu a ihned vymyslel pobídku za obranu Augsburgu. Nikdo v červeném dresu Augsburgu však nechyboval. Defenzivy pokračují ve skvělém výkonu.
47'
Jeffrey Gouweleeuw se ujal rozehrávky přímého kopu Augsburgu na polovině soupeře. Jeho pobídka mířila na levé křídlo, kam si naběhl Vargas.
46'
Domácí Brémy obstaraly výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Werder se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil v rukavicích brankáře.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání. Na hrací ploše bylo k vidění moře nepřesností a osobních soubojů. Ani jeden z týmů se však nedostal do vyložené šance. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
První poločas už se pouze dohrává. Ani jeden z týmů se nyní nedostává do blízkosti velkého vápna soupeře.
44'
Rafał Gikiewicz se musel pustit do rozehrávky hostujícího celku. Po jeho nákopu však na polovině hřiště fauloval Rani Khedira. Werder bude rozehrávat.
43'
Ömer Toprak se ujal rozehrávky přímého kopu Werderu z vlastní poloviny. Zkušený stoper nakopl míč na pravou stranu, jenže domácí o něj rychle přišli.
42'
Jeffrey Gouweleeuw hledal přihrávkou na pravou stranu Madse Pedersena, jenže ten se neprotlačil před důrazného Veljkoviče.
41'
Vargas si naběhl na pravou stranu pokutového území, kam dostal přesnou přihrávku, jenže jeho pokus o centr odvrátil první obránce.
40'
Carlos Gruezo dostal přihrávku na pravou stranu a rozehrál až k rohovému praporku. Augsburg tak pokračuje v házenkářském obléhání velkého vápna soupeře.
39'
Maximilian Eggestein se dostal na polovinu soupeře, jenže jeho rozehrávka na pravou stranu skončil v moci hostující defenzivy. Stále sledujeme stejný obraz hry plný nepřesností.
38'
Augsburg zahrával přímý kop na polovině soupeře. Nadýchaný centr se snášel na malé vápno, ale připravený Jiří Pavlenka stáhl míč do rukavic.
37'
Rozhodčímu se nyní nelíbil výstup jednoho z členů realizačního týmu hostujícího mužstva. Vše se obešlo bez kartou. Spor byl vyřešen domluvou.
36'
Augsburg se znovu usadil na polovině domácího celku, nicméně kombinace hráčů v červeném se zatím odehrává daleko od branky.
35'
Jiří Pavlenka se musel zapojit do rozehrávky domácího Werderu. Jeho nákop přiletěl na levou stranu, kde se k míči nedostal Felix Agu.
34'
Jeffrey Gouweleeuw upadl po souboji na hranici velkého vápna a může být rád, že nedostal kartu za simulování.
33'
Kevin Möhwald dostal přihrávku na levou stranu a Daniel Caligiuri jej zastavil faulem za žlutou kartu.
32'
Selke se v pokutovém území aktivně tlačil za odraženým centrem z pravé strany, ale stoper před ním míč odkopl skutečně v poslední možné chvíli.
31'
Jeffrey Gouweleeuw dostal přihrávku na levou stranu a nakopl míč na hranici velkého vápna. Tam se však nepohyboval nikdo v dresu Augsburgu.
30'
Po úvodní půlhodině dnešního souboje poslal Caligiuri nebezpečný střílený centr na malé vápno, ale nikdo z dobíhajících hráčů se k jeho pobídce nedostal.
29'
Hosté v posledních minutách stupňují svůj tlak. Fotbalisté Augsburgu jsou o něco aktivnější, ale ani oni se zatím nedostali do šance.
28'
Augsburg zahrával další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, ale nikdo z hráčů v červeném dresu nezakončil mezi tři tyče.
27'
Maximilian Eggestein výborně vykryl centr z levé strany hrací plochy, nicméně jeho následná rozehrávka skončila u hráče v červeném dresu.
26'
Mads Pedersen přihrál svůj pád v pokutovém území a může být rád, že nedostal žlutou kartu! Toprak mu to ale vyříkal snad ze dvou centimetrů.
25'
Jeffrey Gouweleeuw poslal přihrávku na pravou stranu, kam si naběhl Mads Pedersen, nicméně jeho centr do velkého vápna skončil na hlavě Topraka.
24'
Augsburgu pokračuje v aktivní kombinaci na polovině soupeře. Nikdo z hráčů domácího celku nyní akci soupeře neatakuje. Stále však čekáme na první šanci.
23'
Josh Sargent dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, nicméně nikdo v červeném dresu mu nepřišel pomoci v útočné akci.
22'
Jeffrey Gouweleeuw skvěle kouzlil s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, nicméně kombinace Augsburgu skončila přihrávkou do autu.
21'
Werder se dostal pod tlak při kombinaci na vlastní polovině. Domácí hráči si zatím v pravé chvíli dokážou pomoci odkopem.
20'
Ruben Vargas dostal přihrávku na pravou stranu, jenže byl ihned pod velkým tlakem a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
19'
Ohis Felix Uduokhai poslal další prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, kam si naběhl André Hahn, ale obrana Werderu byla důsledná.
18'
Aktivní Davie Selke se nyní dral za odraženým míčem na hranici velkého vápna, ale obránce v červeném dresu jej bez problémů odstavil.
17'
Davie Selke dostal přihrávku do běhu na polovinu hrací plochy. Útočník domácího Werderu však narazil hned na prvním soupeři, který mu míč vypíchl.
16'
Jeffrey Gouweleeuw zastavil další přihrávku na polovinu soupeře. Stoperhostujícího celku poté rozehrál na pravou stranu, kde byl Oxford.
15'
Ömer Toprak stále zůstává ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
14'
Další zajímavý souboj přišel v pokutovém území po rohovém kopu! Ömer Toprak se střetl s obráncem v červeném dresu a zůstává ležet na trávníku. Sudí penaltu nepíská ani nyní.
13'
Domácí zahrávali rohový kop. Po jednom z mnoha soubojů v pokutovém území upadl Selke. Hráči Werderu se dožadovali penaltu, ale sudí ukázal jen na rohový praporek.
12'
Felix Agu vhazoval na levé straně hrací plochy. Krajní hráč Werderu našel Selkeho, který si míč nedokázal dobře pokrát. Augsburg zatím brání skvěl.
11'
Ruben Vargas to v dalším souboji u rohového praporku přehnal s agresivitou a podle rozhodčího se dopustil nedovoleného zákroku.
10'
Jeffrey Gouweleeuw poslal prudkou přihrávku na levou stranu, kam spěchal Vargas, který míč s vypětím všech sil udržel na trávníku.
9'
Theodor Gebre Selassie pokazil rozehrávku u postranní čáry a nabídl míč hostům. Mads Pedersen se dokonce dostal k odcentrování, ale zasáhl jen prvního soupeře.
8'
Selke spěchal za pobídkou na polovinu soupeře, jenže v souboji s Uduokhaiem si pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo zraku rozhodčího.
7'
Jiří Pavlenka si dal pozor na dlouhou průnikovou přihrávku mezi obránce domácího Werderu a bez problémů schoval míč do svých rukavic.
6'
Ruben Vargas získal odražený míč na levé straně hrací plochy a musel se zbavit soupeře. Fotbalisté hostujícího celku zatím hrají s míčem častěji.
5'
Pokračuje opatrný úvod dnešního souboje. Stopeři hostujícího celku se nyní usadili na polovině hrací plochy a zatím se nedostávají vpřed.
4'
Selka napadal rozehrávku Augsburgu na jeho polovině. Hostující obránce Gumny si nechtěl komplikovat život a raději míč nakopl vpřed.
3'
Jiří Pavlenka se poprvé v utkání musel zapojit do rozehrávky Werderu. Domácí brankář otočil směr hry na levou stranu. Werder může poprvé zaútočit.
2'
Ruben Vargas dostal přihrávku na pravou stranu a pohotově odcentroval do pokutového území. Na jeho přízemní centr však dotírající Alfred Finnbogason nedosáhl.
1'
Hostující Augsburg obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, ale nákop na pravou stranu byl moc dlouhý.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Werder bude hrát v zeleném, zatímco Augsburg oblékne červenou sadu.

Werder Brémy: Pavlenka – Veljković, Toprak, Friedl – Gebre Selassie, M. Eggestein, Mbom, Möhwald, Agu – Sargent, Selke.
Náhradníci: Kapino – Bittencourt, Dinkci, Grujev, Chong, N. Moisander, Osako, Rašica, Schmid.

FC Augsburg: Gikiewicz – Gumny, Gouweleeuw, Uduokhai, Pedersen – D. Caligiuri, R. Khedira, Gruezo, Vargas – Hahn, Finnbogason.
Náhradníci: Koubek – Götze, Civeja, Gregoritsch, Niederlechner, Suchý, Sarenren-Bazee, Oxford, Strobl..
Werder Brémy

Domácí Werder Brémy je na tom o něco hůře. Werder zatím odehrál patnáct zápasů, ve kterých získal patnáct bodů a zatím mu patří třináctá pozice tabulky v Bundeslize. Na záchranu má Werder k dobru jen čtyři body. V posledním kole však ukopal cennou remízu 1:1 na půdě Leverkusenu.
FC Augsburg

Hostující Augsburg letos nezažívá špatnou sezónu. Po patnácti kolech má na svém kontě devatenáct bodů a zatím mu patří jedenáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu má v tuto chvíli k dobru osm bodů. Hosté však mají problémy se střílením branek. Soupeřům jich dosud nasázeli jen sedmnáct. Naposledy Augsburg doma prohrál 1:4 se Stuttgartem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi Werderem Brémy a Augsburgem. Výkop je stanoven na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.