Bundesliga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Freiburg - 18. září 2021   15:30

0:0
(0:0)
Mainz
Zentner – St. Juste, Bell (C), Hack – Widmer, Barreiro (78. Stach), Kohr, Boëtius (88. Stöger), Lucoqui – Burkardt (59. Ingvartsen), Ádám Szalai (46. Onisiwo).
Brand – Leicher, Kempkes
OPEL ARENA, Mohuč
13 500 diváků
Freiburg
Flekken – Gulde, Lienhart, N. Schlotterbeck – Kübler (90+4. K. Schlotterbeck), Keitel, Haberer (66. M. Eggestein), Günter (C) – Sallai (81. Džong), Höler (66. Petersen), Schade (81. Grifo).

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:16.
Je dobojováno! Tento zápas nepozná svého vítěze, týmy se rozcházejí po remíze 0:0. Za zmínku stojí možná jenom skvělá inviduální akce Jonathana Burkardta a ještě lepší zákrok hostujícího brankáře, jinak se v zápase nic zajímavého nedělo.

xG: 1,27 – 0,49
90+5'
90+4'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Keven Schlotterbeck.
90+4'
Žlutou kartu dostává Robin Zentner (1. FSV Mohuč 05).
90+3'
Domácí kapitán bude na levé straně vhazovat míč zpátky do hry, ale musí čekat, jelikož ani jeden jeho spoluhráč se mu nenabídnul.
90+2'
Mohuč je odhodlaná v samém závěru zatlačit na svého soupeře, ale ten je dnes v defenzívě perfektní a dokáže se ubránit.
90+1'
Rozhodčí prodloužil tento zápas o tři minuty.
90'
Rozběhnula se nám poslední minuta řádné hrací doby tohoto zápasu. Rozhodčí za malý moment prozradí počet nastavených minut.
89'
Čím víc se blíží závěr utkání, tím víc se průběh začíná kouskovat. Zdá se, že dnes vítěze utkání nepoznáme.
88'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Paul Boëtius, přichází Kevin Stöger.
87'
Parádní signál Freiburgu, který překvapil celý domácí tým včetně brankáře. Ten se musel pořádně natáhnout, aby míč vyškrábnul mimo nebezpečí.
86'
Rozhodčí má v posledních desítkách sekund až příliš práce. Tentokrát musel odpískat domácí faul na jejich polovině.
85'
Marcus Ingvartsen se opřel do míče, který ovšem skončil vysoko nad brankou. Hostující brankář bude odkopávat od své branky.
84'
Manuel Gulde si v souboji pomohl rukama a to rozhodčí nemohl přehlédnout. Mohuč bude rozehrávat standardní situaci.
83'
Domácí kapitán trefil při odkopu svého soupeře a rozhodčí tohle odpískal jako nedovolený zákrok. Míč putuje na domácí stranu.
82'
Mark Flekken drží bodové ambice svého klubu nad vodou, protože i v tomto případě podržel svůj tým skvělým zákrokem.
81'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Woo-Jong Džong.
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Kevin Schade, přichází Vincenzo Grifo.
80'
Domácí tým bude mít k dispozici další rohový kop. Tentokrát po nepřesném odkopu jednoho z obránců.
79'
Karim Onisiwo se snažil vybojovat výhodu přímého kopu pro svůj tým, ale rozhodčí byl jiného názoru a hru nechává pokračovat.
78'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Leonardo Barreiro, přichází Anton Stach.
77'
Tento zápas se pomalu,ale jistě blíží do svého konce a my v Mohuči hrajeme stále bez branek.
76'
Nils Petersen se dostal k hlavičce, ale ta byla v záklonu a hlavně také byla nepřesná. Mohuč bude vhazovat.
75'
Už se zdálo, že na trávník bude muset opět vyběhnout lékařský tým, ale Manuel Gulde se po chvilce zvednul a hodlá v zápase pokračovat.
74'
Mark Flekken se ke svému odkopu od branky příliš nemá, takže mu musí pomoct rozhodčí, který mu následně domlouvá.
73'
Jean-Paul Boëtius se přihlásil o slovo, ale jeho další přihrávka do vápna byla nepřesná. Akce končí, míč putuje na kopačky Freiburgu.
72'
Nico Schlotterbeck může být rád, že tento prohřešek nedostal další žlutou kartu. Hostující hráč by tedy skončil v zápase předčasně.
71'
Hostující tým byl při své rozehrávce pod obrovským tlakem, ale nakonec se jim podařilo z toho vykombinovat.
70'
Dnešní utkání sleduje 13 500 diváků.
69'
Karim Onisiwo se skvěle uvolnil, ale bohužel v době střely padal k zemi, a tak jeho projektil skončil mimo branku.
68'
Zmatky v pokutovém území vyřešil domácí Stefan Bell, který si pomohl nedovoleným zákrokem a byl mu odpískán útočný faul.
67'
Freiburg se bude muset bránit, protože jejich soupeř bude rozehrávat další svůj rohový kop v zápase.
66'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Nils Petersen.
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Maximilian Eggestein.
65'
Janik Haberer se snažil o rychlý přesun do útoku, ale neměl podporu od svých spoluhráčů, proto volí přihrávku zpět.
64'
Žlutou kartu dostává Nico Schlotterbeck (SC Freiburg).
63'
Jak dnešní zápas vypadá v poměru xG. Mohuč je na tom o něco lépe, protože má hodnotu 0,75, nacož soupeř je pouze na 0,37.
62'
Rozhodčí volá na hrací plochu domácí tým lékařů, jelikož Anderson Lucoqui potřebuje ošetřit.
61'
Dominik Kohr se prezentoval důrazným zákrokem u postranní čáry, kde zamezil postupu hostující akce.
60'
Utkání se začíná velmi přiostřovat. Zdá se, že následujících třicet minut bude velmi zajímavých.
59'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Marcus Ingvartsen.
59'
První obrovská příležitost v zápase! Jonathan Burkardt se řítil sám na hostujícího brankáře, ale ten ho skvělým zákrokem vychytal.
58'
Nico Schlotterbeck měl velké štěstí, že jeho faul nebyl potrestán. Domácím se to nelíbí a vehementně protestují.
57'
Jeden z hostujících hráčů se snažil nafilmovat pád a získat tak výhodu pro svůj tým. Rozhodčí byl jiného názoru a hru nechal pokračovat.
56'
Mohuči se rýsovala zajímavá příležitost na pravé straně, ale obrana soupeře nenechala nic v náhodě a celou akci ubránila.
55'
Míč putuje z jedné strany na druhou. Ani jeden tým si ho na delší dobu neužije.
54'
Rozehrávka přímého kopu se Freiburgu příliš nepovedla. Míč skončil v zámezí a posléze ho domácí brankář uvede odkopem zpět do hry.
53'
Druhý poločas postrádá tempo. Ani jeden tým nechce udělat zbytečnou chybu, která by vedla k brance.
52'
Anderson Lucoqui zasáhnul velmi nešťastně jednoho z hostujících hráčů. V duchu fair-play se Lucoqui omluvil a ještě pomohl soupeři vstát.
51'
Hostující tým se snaží držet míč na svých kopačkách a postupnou kombinací se dostávat na dostřel domácí branky.
50'
Zdá se, že Nico Schlotterbeck bude moct pokračovat. Hostující hráč ale v tuto chvíli musí odejít za postranní čáru.
49'
Jeden z hostujících hráčů potřebuje ošetření. Rozhodčí neváhá a zápas přerušuje.
48'
Leonardo Barreiro se provinil proti pravidlům a byl mu odpískán nedovolený zákrok. Freiburg jde poprvé v tomto poločase na míč.
47'
Střídání Ádáma Szalaie musí být zřejmě kvůli zranění. Nepřipadalo mi, že by tento maďarský útočník hrál nějak špatně.
46'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Ádám Szalai, přichází Karim Onisiwo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
Máme za sebou úvodní poločas, který moc vzrušení na hrací ploše nepřinesl. Aktéři dnešního utkání míří do šaten za bezbrankového stavu. Za necelých patnáct minut začne druhý poločas a já pevně doufám, že se už dočkáme nějaké zajímavé šance.

Držení míče: 45% – 55%
Střely celkem: 2 – 4
Rohové kopy: 1 – 3
Ofsajdy: 2 – 0
Fauly: 3 – 6
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Alexander Hack (1. FSV Mohuč 05).
45+1'
Rozhodčí prodlouží první poločas pouze o jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
45'
Rozběhla se nám poslední minuta v prvním poločase. Za malý moment nám rozhodčí prozradí počet nastavených minut.
44'
Nepřesná rozehrávka hostujícího týmu skončila mimo hrací plochu. Mohuč bude mít k dispozici autové vhazování.
43'
Mark Flekken musel zasáhnout proti střele jednoho z domácích hráčů, který to zkusil z hranice šestnáctky. Flekken sebral míč bez větších problémů.
42'
Mohuč mohla zahorozit z levé strany, ale naštěstí pro Freiburg se skvěle vrátil Christian Günter, který celou akci soupeře ukončil.
41'
Janik Haberer se dostal do střelecké příležitosti, ale svou střelu poslal pouze vysoko nad branku. Robin Zentner se protáhne odkopem od branky.
40'
Signál z toho přímého kopu byl nepřesný, Freiburg se ubránil a může se vydat do útočnou polovinu soupeře.
39'
Ádám Szalai byl opět nedovoleně poslán na trávník, Mohuč získává výhodu přímého kopu ze slušné vzdálenosti od branky.
38'
První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Dočkáme se nějaké zajímavé šance nebo si to týmy nechají na druhý poločas?
37'
Anderson Lucoqui byl dost přemotivovaný v souboji a pomohl si nedovoleným zákrokem. Akce Mohuče skončila.
36'
Stefan Bell se sice dostal do střeleckého pokusu, ale jeho střela se mu nepovedla a skončila mimo branku.
35'
Utkání může pokračovat, jelikož ošetřování bude pokračovat za postranní čarou. Mohuč bude vhazovat.
33'
Utkání bylo na malý moment přerušeno, jelikož jeden z domácích hráčů potřebuje ošetřit.
32'
Tempo utkání se opět uklidnilo a ani jeden tým nemá v zápase převahu. Dnešní utkání je opravdu vyrovnané.
30'
Úvodních třicet minut je za námi. Toto utkání je zatím velmi vyrovnané a ani jeden tým si zatím nedokázal vypracovat nebezpečnou situaci.
29'
Centr z této standardky se příliš nepovedl, jelikož skončil ještě před pokutovým územím soupeře. I nadále pokračujeme za nerozhodného stavu.
28'
Silvan Widmer nestíhal, proto musel volit ruční brzdu v podobě nedovoleného zákroku. Freiburg bude mít k dispozici standardní situaci.
27'
Domácí trenér je ve vášnivé diskuzi se čtvrtým rozhodčím. Zřejmě se mu něco nelíbí a chtěl by to komentovat s rozhodčími.
26'
I v tomto případě se Mohuč dokázala ubránit a míč odkopla do bezpečné vzdálenosti od své branky.
25'
Domácí obrana musí být opět na pozoru, jelikož jejich soupeř bude rozehrávat svůj další rohový kop v utkání.
24'
Dostali jsme se do druhé poloviny prvního poločasu a musíme říct, že v Mohuči stále čekáme na úvodní gól.
23'
Jonathan Burkardt se dostal do pokutového území, kde se snažil míč navézt na svou silnějšího nohu. Avšak posléze byl domácí útočník zablokován
22'
Držení míče: 40% – 60%
Střely celkem: 1 – 3
Rohové kopy: 1 – 2
Fauly: 3 – 5
21'
Aktuální akce domácího týmu končí jejich útočným faulem na hranici pokutového území. Freiburg jde opět na míč.
20'
Ádám Szalai si skvěle naběhnul na přední tyč, ale jeho zakončení bylo následně zablokováno na rohový kop.
19'
Další rohový kop ve prospěch Freiburgu a další nepřesné zakončení Kevina Schadeho. Freiburg ale zůstává na dostřel branky.
18'
Hostující roh rozehrál rohový kop, ale ten nic zásadního pro domácí branku nepřinesl. Mohuč se opět ubránila.
17'
Kevin Schade se dostal k odraženému míči, který následně ihned vyslal do prostoru domácí branky. Jeho střela byla zablokovaná, bude z toho pouze roh.
16'
Další ofsajdový prohřešek domácího Szalaie. Ten si během dvou minut připsal dva ofsajdy. Míč se opět stěhuje na kopačky hostujícího týmu.
15'
Jenže žádné nebezpečí nevzniklo a obrana Freiburgu si dokázala poradit. Mark Flekken zatím může být se svou obranou spokojen.
14'
Hostující tým si připsal už svůj pátý faul v tomto zápase. Mohuč může ohrozit branku soupeře svou standardní situací.
13'
Ádám Szalai si nepohlídal své postavení na útočné polovině a následně mu byl odpískán ofsajd.
12'
Rozhodčí Brand má v úvodních minutách poměrně dost práce, protože musí řešit menší nedovolené přestupky.
11'
Hostující tým se snaží uklidnit hru, a tak míč drží na svých kopačkách a rozvážně s ním kombinují.
10'
Nico Schlotterbeck se ocitnul na hrací ploše, jelikož byl faulován. Freiburg bude uprostřed hřiště rozehrávat přímý kop.
9'
Rychlý protiútok domácího týmu zastavil až jeden z pozorných obránců Freiburgu. Hostující brankář je zatím bez práce.
8'
Yannik Keitel si připsal další nedovolený zákrok na pronikajícího soupeře. Rozhodčí opět volí pouze ústní domluvu.
7'
Ani jeden tým si zatím míče příliš dlouho neužije, jelikož oba týmy se často střídají v jeho držení.
6'
Domácí centr z levé strany byl přetažený, proto také skončil na druhé straně v zámezí. Freiburg bude mít k dispozici autové vhazování.
5'
Roland Sallai se ve vápně dostal k zakončení, ale domácí branku nedokázal ohrozit. Jeho hlavička skončila vysoko nad brankou.
4'
Jonathan Burkardt se málem dostal do slibné příležitosti, ale domácí útočník se nakonec do svých kliček zamotal.
3'
Yannik Keitel se dopustil nedovoleného zákroku, kterého si rozhodčí všimnul. Domácí budou rozehrávat přímý kop.
2'
Jean-Paul Boëtius získal skvělým obranným zákrokem míč pro svůj tým, ale následně ho zase vrátil soupeři. Jeho nákop nikoho ze spoluhráčů nenašel.
1'
O úvodní výkop utkání se postarali hráči Freiburgu, kteří dnešní zápas odehrají v modrých dresech. Jejich hostitel bude hrát v červenobílé kombinaci.
1'

1. FSV Mohuč 05: Zentner – St. Juste, Bell (C), Hack – Widmer, Barreiro, Kohr, Boëtius, Lucoqui – Burkardt, Ádám Szalai.
Náhradníci: Dahmen – Brosinski, Ingvartsen, I Če-song, Onisiwo, Nemeth, Papela, Stach, Stöger.

SC Freiburg: Flekken – Gulde, Lienhart, N. Schlotterbeck – Kübler, Keitel, Haberer, Günter (C) – Sallai, Höler, Schade.
Náhradníci: Uphoff – M. Eggestein, Grifo, Demirović, Džong, Höfler, Heintz, Petersen, K. Schlotterbeck.

SC Freiburg

To samé platí u Freiburgu, který je o pouhý bod za dnešním soupeřem. Hostující tým dokonce ještě v letošní sezóně neprohrál. Za zmínku určitě stojí skalp Dortmundu ve druhém kole. Obrana Mohuče si dnes bude muset dávat pozor na Džonga, který se letos trefil už dvakrát.

Pravděpodobná sestava

Flekken – Kübler, Lienhart, N. Schlotterbeck, Günter (C) – Sallai, Keitel, Eggestein, Grifo – Džong, Höler

1. FSV Mohuč 05

Domácí tým zažívá nejlepší start do nové sezóny za poslední roky. Mohuč získala ze čtyř zápasů nádherných devět bodů a je průběžně čtvrtá. Jediná ztráta bodů přišla ve druhém kole na hřišti Bochumi, kde se prohrálo 0:2.

Zentner – St. Juste, Bell (C), Hack – Widmer, Barreiro, Kohr, Lucoqui – Boetius – Burkardt, Ingvartsen

11. září 2021 | Hoffenheim – Mohuč 0:2
2. září 2021 (příprava) | Mohuč – Karlsruhe 0:0
28. srpna 2021 | Mohuč – Fürth 3:0
21. srpna 2021 | Bochum – Mohuč 2:0
15. srpna 2021 | Mohuč – RB Lipsko 1:0
Hezké sobotní odpoledne všem fanouškům německého fotbalu. Bundesliga má tento víkend na programu své páté hrací kolo. My se v tomto on-line textovém přenose zaměříme na zápas mezi Mohučí, která na svém hřišti přivítá výběr Freiburgu. Moje maličkost vám u sledování tohoto zápasu přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.