Bundesliga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Köln - 21. listopadu 2021   17:30

Mainz
41' Burkardt (Onisiwo)
1:1
(1:0)
Köln
47' S. Özcan  (Uth)
Mainz
Zentner – Bell, Hack, Niakhaté (C) – Widmer, I Če-song (61. Stach), Kohr (33. Barreiro), Boëtius (61. Stöger), Martín – Burkardt, Onisiwo (78. Ádám Szalai).
Aytekin – Dietz, Sinn
OPEL ARENA, Mohuč
Köln
T. Horn – Schmitz, Kilian, Czichos, Hector (C) – Ljubičić, S. Özcan – Kainz (82. Thielmann), Duda (82. Schaub), Uth (69. Schirí) – Modeste (45+3. S. Andersson).

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek víkendu.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 9:6. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:7.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo mnoho pěkných útočných akcí a myslím si, že diváci se rozhodně nenudili, protože se bylo na co dívat. Domácí vedli po prvním poločase 1:0, ovšem hosté ve druhém dějství zabrali a vyrovnali na konečných 1:1. Myslím si, že remíza je spravedlivá.
90+3'
90+3'
Hraje se poslední minuta nastaveného času.
90+1'
A opět střídající Ádám Szalai. Po centru šel k míči, ale kolenem napřed a rozhodčí mu okamžitě ukázal žlutou kartu.
90+1'
Aktivní Ádám Szalai se opřel do skákavého míče a Timo Horn ho raději vyrazil na rohový kop!
90'
Snažení domácích ukončil útočným faulem Ádám Szalai.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Po rohu přišlo zakončení z dálky, ale Leonardo Barreiro hradbu těl nepropálil.
89'
Jonathan Burkardt dostal přihrávku do vápna, byl v obrovské šanci, ale jeho ránu jeden z obránců nakonec zblokoval na roh!
87'
Nutno také dodat, že už je to z obou stran hodně opatrné. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je pochopitelné.
85'
Domácí jsou v závěru utkání lepším týmem, tak uvidíme, zda z toho vytěží vítěznou branku.
84'
Domácí kombinovali na polovině soupeře, ale nakonec je opět zastavil ofsajd.
82'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Louis Schaub.
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Jan Thielmann.
80'
Další snažení hostujících hráčů ukončil ofsajd, takže na tahu je domácí Mohuč.
78'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Karim Onisiwo, přichází Ádám Szalai.
76'
Jonathan Burkardt dostal parádní přihrávku do vápna, ale k zakončení mu chyběl krok! Hosté nyní měli obrovské štěstí, protože domácí hráč by jinak míč uklízel do prázdné branky!
74'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, jestli se nějakému z týmů podaří tento zápas rozhodnout.
72'
Ale ani domácí fotbalisté z rohového kopu nic nevymysleli. Po odkopu ovšem zůstávají u míče a snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.
71'
Po bleskové akci zblokoval přihrávku před branku Jonas Hector. Rohový kop pro Mohuč.
70'
Na trávníku zůstal ležet domácí Jonathan Burkardt a rozhodčí hru raději přerušil. Vypadá to ale, že domácí útočník bude v pořádku.
69'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Iljás Schirí.
67'
A z následného rohu nic nebylo, takže na další branku si ještě musíme počkat.
67'
Po centru míč zasáhl jeden z domácích hráčů, který ho hlavou uklidil na rohový kop.
66'
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro hosty.
65'
Hostující Dejan Ljubičić vymyslel zajímavou kolmou přihrávku, ale Robin Zentner vše přečetl a míč sebral.
63'
Domácí celek to zkusil dlouhým nákopem, ale tudy cesta nevede. Hostující zadáci si vše pohlídali.
62'
Trenér domácího celku Bo Svensson vyfasoval za své nevhodné chování žlutou kartu.
61'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází I Če-song, přichází Anton Stach.
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Paul Boëtius, přichází Kevin Stöger.
61'
Nyní dochází k potyčce mezi realizačními týmy. Celou situaci uklidňuje trojice rozhodčích.
60'
Kolín nad Rýnem zahrával další rohový kop, ale vše nakonec skončilo útočným faulem.
59'
Po další standardní situaci podběhl Robin Zentner centrovaný míč, ovšem naštěstí pro domácí to dobře dopadlo a druhé branky se hosté tedy nedočkali.
57'
Ale nakonec z toho byla jen nepřesná přihrávka a už hrají domácí fotbalisté.
56'
U míče jsou hostující hráči, kteří se snaží trpělivou kombinací najít skulinku v domácí obraně.
54'
Žlutou kartu dostává Ondrej Duda (1. FC Kolín nad Rýnem).
53'
Ale z rohu nic nebylo, domácí se opět ubránili, ovšem pouze za cenu dlouhého odkopu, takže stále hrají hosté z Kolína nad Rýnem.
52'
Rohový kop pro hostující celek.
51'
Hosté jsou po vyrovnávací brance při chuti a znovu se tlačí dopředu. Mohuč se ve druhém dějství zatím pouze brání.
49'
Domácí se snažili okamžitě odpovědět, ale jejich útočnou akci ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
47'
Köln právě vstřelil branku!
Tak to je parádní vstup hostů do druhého poločasu! Po skvělém centru se k hlavičce dostal SALIH ÖZCAN, který nedal brankáři žádnou šanci a srovnal na 1:1!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:36 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý ofenzivní zápas, který zatím o něco málo lépe zvládají domácí, tedy alespoň výsledkově. Hostující celek byl totiž v prvním poločase aktivnější a nebezpečnější, ale své šance neproměnil. A tak v závěru prvního dějství udeřil Jonathan Burkardt, který poslal Mohuč do vedení 1:0. Je jasné, že druhé dějství bude hodně zajímavé.
45+5'
45+5'
Po rohu se k hlavičce protlačil Stefan Bell, ale jeho pokus nebyl přesný a Timo Horn tak zasahovat nemusel.
45+4'
Rohový kop pro domácí Mohuč.
45+3'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Anthony Modeste, přichází Sebastian Andersson.
45+3'
Zkušený brankář Timo Horn nyní dlouho váhal s odkopem a nakonec ho, jak se říká, dojel domácí Karim Onisiwo.
45+1'
Rozhodčí přidal hned pět minutek.
45+1'
Anthony Modeste odkulhal do kabiny, takže ani hostující útočník už nejspíše nebude v utkání pokračovat.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
45'
Kolín nad Rýnem zahrával už čtvrtý rohový kop, ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Domácí tak stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
44'
Hosté se vzápětí vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
44'
Na trávníku je stále ošetřován Anthony Modeste.
43'
Žlutou kartu dostává Stefan Bell (1. FSV Mohuč 05).
41'
Mohuč právě vstřelila branku!
Před zhruba dvě minutkami ještě aktivní JONATHAN BURKARDT neuspěl, ale nyní už ano a posílá tak svůj celek do vedení! Opět dostal přihrávku do vápna, tentokrát si udělal prostor přes obránce a poté prostřelil Horna!
39'
Zahrozili také domácí. Po bleskové akci to vyzkoušel z rohu velkého vápna Jonathan Burkardt, ale jeho pokus nebyl přesný.
38'
Po dalším dlouhém autovém vhazování skončil míč v zámezí a od své branky tak bude rozehrávat Robin Zentner.
37'
Na trávníku nyní zůstal ležet Rafael Czichos, který musí být ošetřen, tak uvidíme, zda bude moci pokračovat.
36'
Kolín nad Rýnem zahrával už svůj třetí rohový kop, ale ani z něho nic nebylo a na první branku si tak ještě musíme počkat.
35'
Domácí chybovali a po rychlé přihrávce šel Anthony Modeste ze strany sám na brankáře, ale Robin Zentner mu skvěle zmenšil úhel a míč vyrazil na rohový kop!
33'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Leonardo Barreiro.
32'
To nevypadá dobře. Dominik Kohr zřejmě po souboji špatně došlápl a v utkání asi nebude moci pokračovat.
31'
Po rohovém kopu měl na hlavě první branku tohoto utkání Luca Kilian, ale z dobré pozici poloprázdnou branku těsně minul!
30'
Ovšem z rohu nic nebylo a dopředu hned šli hosté. Také Kolín nad Rýnem bude zahrávat rohový kop.
29'
Na druhé straně jeden z hráčů bleskovou akci zakončil a míč byl zblokován na rohový kop.
28'
Ale ani z této příležitosti nic nebylo. Domácí obrana zafungovala na jedničku.
27'
Po zisku míče šli hosté hned dopředu, ale jejich snažení ukončil faulem Dominik Kohr. Zajímavá standardní situace pro Kolín nad Rýnem.
25'
U míče jsou nyní domácí fotbalisté, kteří se snaří něco kloudného vymyslet. Zatím se ovšem nemohou dostat ze své poloviny.
23'
Jeden z domácích hráčů zahrál v pokutovém území nejspíše rukou, ale pokutový kop se nepíská!
22'
Kombinaci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
21'
Ale vzápětí mohl právě Ondrej Duda vstřelit první branku tohoto utkání! Po kombinaci byl sám před brankářem, kterého nepropálil. Následně se dostal k dorážce, ale míč poslal vysoko nad branku!
19'
Ondrej Duda nyní dostal míčem do obličeje a zůstal ležet na trávníku. To byl hodně nepříjemný a hlavně nečekaný zásah.
17'
Ale také je k vidění mnoho nepřesných přihrávek. Tak jako nyní, kdy míč doslova odevzdal Dominik Kohr.
15'
Hosté zatím více drží míč a jsou celkově o něco nebezpečnější, ale na první větší šanci stále čekáme.
13'
Dopředu se hnal Dejan Ljubičić, který si to namířil do vápna, ale nakonec se provinil útočným faulem a hrát mohou domácí.
12'
Domácí to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale osamocený Jean-Paul Boëtius neměl šanci uspět proti přesile.
11'
Po dlouhém autovém vhazování se snažil míč prodloužit Salih Özcan, ale nakonec ho poslal jen do zámezí.
10'
Úvodních deset minutek branku nepřineslo, ale rozhodně se tedy nenudíme. Oba celky se tlačí dopředu, hráči chtějí útočit a myslím si, že se máme na co těšit.
8'
Nakonec se hosté dopředu vydali a Florian Kainz si navedl míč až na hranici velkého vápna, ale s jeho přízemním pokusem neměl Robin Zentner žádné problémy.
7'
Hosté drží míč na své polovině, kombinují a nikam nyní příliš nepospíchají.
6'
Dalším pokusem se prezentoval Jean-Paul Boëtius, ale z hranice velkého vápna hostující branku o několik metrů minul.
4'
Po rohu se do zakončení dostal nejspíše Moussa Niakhaté, ale jeho rána přesná nebyla a branku tedy neohrozil.
3'
Na druhé straně vybojoval domácí celek rohový kop.
2'
A hosté začali hodně aktivně. Po centru se do míče opřel slovenský záložník Ondrej Duda, ale s jeho pokusem si Robin Zentner poradil.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1'
Vše je připraveno, tak jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Bell, Hack, Niakhaté (C) – Widmer, I Če-song, Kohr, Boëtius, Martín – Burkardt, Onisiwo.
Náhradníci: Dahmen – Brosinski, Barreiro, Ingvartsen, Nebel, Nemeth, Stach, Stöger, Ádám Szalai.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Schmitz, Kilian, Czichos, Hector (C) – Ljubičić, S. Özcan – Kainz, Duda, Uth – Modeste.
Náhradníci: Schwäbe – S. Andersson, Ehizibue, Hübers, Meré, Schaub, Schindler, Thielmann, Schirí.

1. FC Kolín nad Rýnem

Hostující celek je na tom jen o něco málo hůře. Kolín zatím odehrál také jedenáct utkání, ve kterých vybojoval 14 bodů a v tabulce se nachází na jedenácté příčce. Hosté se v posledních zápasech naopak příliš nedaří, protože už čtyři kola čekají na vítězství. V posledním kole Kolín hostil Union Berlín a duel skončil nerozhodně.
1. FSV Mohuč 05

Domácí celek má na svém kontě po jedenácti zápasech 17 bodů a v tabulce se nachází na 10. místě. Mohuč v posledních týdnech zabrala a z posledních tří utkání získala sedm bodů. Porazila doma Augsburg, poté vyhrála na hřišti Bielefeldu a naposledy remizovala s Gladbachem. Dnes chtějí domácí na povedené výkony navázat a přidat další body. Lehké to ovšem nebude.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Bundesliga má na programu poslední zápas 12. kola, ve kterém Mohuč vyzve Kolín nad Rýnem. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak tento duel nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.