Bundesliga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Frankfurt - 13. listopadu 2022   15:30

Mainz
41' Burkardt (Onisiwo)
1:1
(1:0)
Frankfurt
67' Kolo Muani  (M. Götze)
Mainz
Zentner – Barreiro, Bell, Burkardt (71. Barkok), Fernandes, Hack, Kohr, Martín (84. Caci), Onisiwo (84. Ingvartsen), Stach (84. Lee), Widmer (C).
Dahmen – Burgzorg, da Costa, Fulgini, Tauer.
Frankfurt
Trapp (C) – Dina Ebimbe, M. Götze, Jakić (46. Smolčić), Kamada, Knauff (60. Pellegrini), Kolo Muani, Lindström (60. Rode, 90. Alario), Ndicka, Sow, Tuta.
Ramaj – Alidou, Borré, Touré, Wenig.

Ode mě je to vše, hezký zbytek večera.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 12:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:8.
Velice zajímavý zápas končí asi zaslouženou remízou. Domácí šli v první půli do vedení, pak ale polevili a Frankfurt dokázal ve druhé půlce srovnat. Mohuč pak už spíš jen bránila remízu 1:1. Frankfurt tak nejspíš přezimuje na čtvrtém místě tabulky, domácí Mohuč bude desátá s pětibodovým náskokem na sestupové pásmo.
90+5'
90+3'
Za vítězstvím se teď aktivněji tlačí hostující hráči, už jim však také dochází síly.
90+2'
Nebylo to kopnuté špatně, jenže hostům je odpískán ofenzivní faul.
90+1'
Aktivní Kolo Muani byl opět faulován a je tady standardka ze zajímavé pozice, které se ujme Götze.
90'
Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty.
90'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Lucas Alario.
88'
Domácí přeci jen měli slušnou šanci k tomu, aby se vrátili do vedení. Da Costa se dostal k dorážce z výborné pozice za malým vápnem, ale jeho rána byla zblokována.
86'
Ebimbe narval z vápna míč volejem mimo.
85'
Domácí chtějí nakonec urvat tři body, poslali na hřiště tři nové hráče, v případě Onisiwy to bylo však motivováno zdravotními problémy hráče.
84'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
ze hřiště odchází Aaron Martín, přichází Anthony Caci.
84'
ze hřiště odchází Karim Onisiwo, přichází Marcus Ingvartsen.
84'
ze hřiště odchází Anton Stach, přichází Jae-Sung Lee.
82'
V další šanci Kolo Muani! Francouzský útočník tentokrát nepřekonal brankáře střelou z levého křídla. Následně to hosté překombinovali a balon skončil u Zentnera.
81'
Götze opět skvěle vyslal do úniku Kola Muaniho, následně obdržel na malém vápně balon od spoluhráče zpátky, nedokázal však vystřelit. Rozhodčí nakonec také odmávali ofsajd.
79'
Po delší době zajímavá situace před brankou hostů. Po standardce se dostal k odraženému balonu Barreiro, který vypálil několik metrů mimo. To se určitě dalo trefit lépe.
77'
Dobře kopnutý roh domácí s vypětím všech sil odvrátili.
77'
Agilnější jsou stále hostující hráči, kteří teď vybojovali roh.
76'
Z následné standardky Mohuče nic nebylo, balon zapadl za čáru, aniž by ho kdokoliv tečoval.
75'
Kolo Muani to teď přehnal při bránění a po zásluze vidí žlutou kartu.
74'
Kolo Muani v dalším dobrém náběhu za obranu, Zentner proti němu dobře vyběhl a následně to z obrovské dálky zkusil do odkryté brány Götze. Zentner se na poslední chvíli vrátil a balon vyrazil.
73'
Domácí teď dokázali eliminovat tlak hostů a ženou se do útoku.
71'
ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Aymen Barkok.
70'
Hosté se dál tlačí do útoku, ale Mohuč je při bránění o poznání pozornější.
69'
Po vyrovnávacím gólu se uklidňuje hra, domácí drží balon a chtějí se vzpamatovat.
67'
Frankfurt právě vstřelil branku! Genialita Maria Götzeho v plné kráse. Německý záložník, i když otočený zády, našel neskutečnou přihrávkou z první mezi beky rozběhnutého RANDALA KOLO MUANIHO. Ten v ofsajdu nebyl, v tísni pak ještě dokázal udělat kličku brankáři a zakončil do odkryté brány. Asistence: Mario Götze.
65'
Obrovská šance na srovnání! Po přihrávce Kamady se na malém vápně proti dvěma protihráčům prosadil střídající Dima Ebimbe, po souboji rychle vstal ze země a dokázal z pár metrů vypálit, bohužel pro hosty těsně mimo.
64'
Widmer dvakrát po sobě ztratil balon a dopředu mohou jít znovu hosté.
63'
Domácí si teď celkem koledují. Po každém zisku míče přichází rychlá ztráta, hosté toho zatím nedokáží využít.
62'
Domácí vysoko napadají, zbytečně však při tom faulují.
61'
Götze míchal na malém vápně bránící hráče, následně přihrál na čerstvého Pellegriniho, který však z dobré pozice hodně minul.
60'
ze hřiště odchází Ansgar Knauff, přichází Luca Pellegrini.
60'
ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Sebastian Rode.
59'
Standardní situaci hostů Kamada zabil nepovedeným centrem.
58'
Teď se ale opět osmělili i hosté, nebezpečný Kolo Mauni postupoval z velkého úhlu na domácí branku, jeho nahrávku domácí zneškodnili a balon odkopli.
56'
Barreiro měl stoprocentní šanci na zvýšení skóre, pokračoval z levého křídla na Trappa, ten jeho ránu skvěle vytěsnil.
55'
Už to vypadalo na pokutový kop pro hosty, Kolo Mauni byl stažen ve vápně, naštěstí pro domácí všemu předcházel ofsajd právě hostujícího útočníka.
54'
Domácí tlačí dál a chtějí přidat další branku.
52'
Onisiwo připravil další výbornou příležitost pro domácího kapitána Widmera, který z hranice vápna trestuhodně šanci zahodil střelou mimo pravou šibenici.
46'
ze hřiště odchází Kristijan Jakić, přichází Hrvoje Smolčić.
46'
45+1'
45+1'
Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Stefan Bell).
41'
Mohuč právě vstřelila branku! Po sklepnutí Onisiwa zasunul balon do sítě JONATHAN BURKARDT. Asistence: Karim Onisiwo.
38'
Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Tuta).
1'

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Bell, Hack, Fernandes – Martin, Kohr, Widmer (C) – Barreiro, Stach – Onisiwo, Burkardt.

Náhradníci: Dahmen – Barkok, Burgzorg, Caci, da Costa, Fulgini, Ingvartsen, Tauer.

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Ndicka, Jakič, Tuta – Knauff, Sow, Kamada, Dina Ebimbe – Götze, Linstrom – Kolo Mauni.

Náhradníci: Ramaj – Alario, Alidou, Borré, Pellegrini, Rode, Smolčić, Touré, Wenig.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.