Bundesliga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Augsburg - 9. září 2022   20:30

0:1
(0:0)
Augsburg
63' Demirović  (Berisha)
Werder
Pavlenka (29. Zetterer) – Pieper, Veljković, Friedl – Weiser, Stage (67. Schmidt), Groß (67. Grujev), R. Schmid (67. Burke), Jung (87. Buchanan) – Füllkrug, Ducksch.
Agu, Goller, Rapp, Stark.
Petersen – Kleve, Wessel
Wohninvest Weserstadion, Brémy
Augsburg
Gikiewicz – Gumny, Gouweleeuw, Bauer – Hahn, Gruezo, Rexhbecaj, Iago – Niederlechner (78. Maier), Berisha (90+7. Caligiuri), Demirović (70. Jensen).
Klein – Baumgartlinger, Framberger, M. Pedersen, Petkov, Vargas.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:12.
Je konec. Augsburg předvedl velmi dobrý výkon na půdě Brém a odváží si tři body po výhře 1:0.
Augsburg vlétl do zápasu velmi aktivně, ale Niederlechner v sedmé minutě nedokázal zakončit v slibné šanci. Ve 31. minutě se nejprve radoval z branky Niclas Füllkrug, ale po zhlédnutí u videa došel rozhodčí k domnění, že se jednalo o ofsajd či faul.
V 62. minutě se hosté dočkali branky, kterou vstřelil Ermedin Demirović. V 76. minutě mohl uklidnit hosty Mërgim Berisha, ale trefil pouze horní tyč! V 80. minutě skvěle vykryl střelu Schmidta Rafał Gikiewicz. A právě hostující brankář se stal hrdinou, jelikož v 90+4. minutě chytil pokutový kop Marvina Ducksche!
90+8'
90+8'
Nyní došlo k dalšímu ostrému faulu ze strany Brém a Amos Pieper uviděl žlutou kartu.
90+7'
Střídání v týmu FC Augsburg:
ze hřiště odchází Mërgim Berisha, přichází Daniel Caligiuri.
90+5'
Následně ovšem právě hostující brankář Rafał Gikiewicz pořádně podráždil fanoušky Werderu, kteří skoro vběhli na hrací plochu a konec zápasu je nesmírně vyostřený. Gólman uviděl žlutou kartu za své chování.
90+4'
K pokutovému kopu se postavil Marvin Ducksch, který vypálil k levé tyči, ovšem přesně tam skočil také Rafał Gikiewicz a je hrdinou zápasu!
90+4'
Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Niklas Schmidt).
90+3'
Jeffrey Gouweleeuw následně uviděl žlutou kartu za protesty. Potrestán byl také Carlos Gruezo.
90+1'
Byla nařízena penalta pro Werder Brémy! Marvin Ducksch nastřelil ruku Maximiliana Bauera a domácí jsou velice blízko ke srovnání.
89'
Standardní situace domácího celku nepřinesla nic nebezpečného a po chvíli přišel další centr do vápna, který skončil v rukou gólmana Rafała Gikiewicze.
88'
Hosté se dnes prezentují velmi dobrou defenzívou a Brémy to mají velmi těžké. Nyní ale Maximilian Bauer nedokázal dobře odkopnout balón a domácí mají rohový kop.
87'
Střídání v týmu Werder Brémy:
ze hřiště odchází Anthony Jung, přichází Lee Buchanan.
86'
Mitchell Weiser tentokrát centroval z pravého křídla, ale obrana hostů si znovu poradila.
85'
Niklas Schmidt chtěl lobem poslat balón za obranu soupeře, ale nebyla z toho přesná přihrávka a míč se dostal k brankáři.
83'
Marvin Ducksch se snažil sběhnout po levém křídle, ale křížný míč byl příliš prudký a skončil jen u brankáře Rafała Gikiewicze.
82'
Niclas Füllkrug pálil zpoza vápna, ale jeho pokus minul levou tyč. Brémy zvyšují svůj nátlak.
81'
Domácí nyní obsadili polovinu soupeře, ale centr do vápna skončil na hlavě hostujícího stopera.
80'
Niklas Schmidt byl blízko vyrovnání na 1:1, ale Rafał Gikiewicz skvěle vyběhl a jeho pokus dokázal zblokovat! Poslední minuty jsou velmi atraktivní a čeká nás ještě dalších deset plus nastavení.
79'
Arne Maier se snažil odcentrovat z pravé strany, ale míč mu sjel pouze do zámezí a Michael Zetterer se postará o odkop.
78'
ze hřiště odchází Florian Niederlechner, přichází Arne Maier.
77'
Posléze přišel brejk domácích Maximilian Bauer zfauloval domácího útočníka, za což uviděl pouze žlutou kartu a může být nesmírně rád.
76'
Obrovská šance hostů na druhou branku! Mërgim Berisha se dostal za obranu a přeloboval brankáře, ovšem trefil pouze horní tyč!
75'
Niclas Füllkrug to zkusil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus byl zblokován hostující obranou.
74'
Opět se na hrací ploše dost přiostřilo, ale sudí nechává hru plynout.
73'
Tvrdé souboje při hlavičkách, ale nakonec se k míči dostaly Brémy.
72'
Mitchell Weiser se utkal v souboji s Iagem a pomezní nařídil autové vhazování pro Augsburg, což se domácím moc nelíbí.
70'
ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Fredrik Jensen.
69'
Werder Brémy se snaží něco vymyslet, ale Ilja Grujev se provinil faulem.
67'
ze hřiště odchází Christian Groß, přichází Ilja Grujev,
ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Niklas Schmidt,
ze hřiště odchází Romano Schmid, přichází Oliver Burke.
65'
Iago získal míč v souboji s Weiserem a Mërgim Berisha chtěl posunout míč Hahnovi, ale Michael Zetterer získal balón.
63'
Augsburg právě vstřelil branku!
Hosté otevírají brankový účet utkání! Po fantastickém pasu na pravou stranu se dostal k míči Mërgim Berisha, který poslal balón před bránu volnému ERMEDINU DEMIROVIĆOVI a ten zakončil za záda Zetterera. Asistence: Mërgim Berisha.
62'
André Hahn to udělal výborně a získal pro svůj celek rohový kop z pravé strany.
61'
Niclas Füllkrug z levé strany našel ve vápně nabíhajícího Marvina Ducksche, ale Rafał Gikiewicz jeho hlavičku vyrazil nad bránu a následuje rohový kop.
60'
Hodina utkání je za námi a na úvodní branku zatím stále marně čekáme.
59'
Mitchell Weiser si navedl míč z pravé strany na levou nohu, ale jeho pokus nebyl příliš nebezpečný a Rafał Gikiewicz si poradil.
58'
Domácí celek to zkouší bezpečně ze své poloviny, ale hosté předvádějí vysunutý presink a hrají dnes opravdu dobře.
56'
Jeffrey Gouweleeuw hledal na pravém křídle Andrého Hahna, ale ten zfauloval Anthonyho Junga.
54'
Ermedin Demirović posunul míč doleva Mërgimu Berishovi, ale ten v přečíslení poslal velmi slabou střelu a navíc se znovu odpískal ofsajd.
52'
Florian Niederlechner v souboji přetlačil Miloše Veljkoviće, ale jeho pokus z úhlu vyrazil Michael Zetterer. Nakonec se ale odmával ofsajd hostujícího hráče, který byl velmi těsný.
50'
Zatím je k vidění velký počet faulů na začátku druhé půle a Augsburg má ze hry o trochu víc.
48'
Útočný faul ze strany Werderu a následovat tak bude odkop od brankáře Rafała Gikiewicze.
47'
Stejně jako v první půli, tak i na začátku druhé se Augsburg dostal ke střele, ale ta letěla vedle.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:35.
První polovina utkání je za námi a Brémy zatím hrají s Augsburgem bez branek. Augsburg vlétl do zápasu velmi aktivně, ale Niederlechner v sedmé minutě nedokázal zakončit v slibné šanci. Ve 31. minutě se nejprve radoval z branky Niclas Füllkrug, ale po zhlédnutí u videa došel rozhodčí k domnění, že se jednalo o ofsajd či faul. Zápas je ovšem velmi pohledný a já se budu těšit na druhou půli.
45+4'
45'
Miloš Veljković v hlavičkovém souboji zfauloval Mërgima Berishu, což viděl také sudí, ale kartu nevytáhl.
44'
Florian Niederlechner byl důrazný po dalším centru do vápna a domácí brankář měl velké problémy, jelikož se mu míč odrazil od břevna, ale následně jej chytil do rukou. Dle zpětného záběru se ovšem hostující hráč nacházel v ofsajdu.
43'
Elvis Rexhbecaj se opřel do míče z voleje, ale jeho pokus z dvaceti metrů skončil v rukou připraveného Michaela Zetterera.
42'
Niclas Füllkrug zkoušel fantastickým lobem oslovit Marvina Ducksche, ale tomu chyběl zhruba metr ke zpracování ve velmi nadějné pozici.
41'
Florian Niederlechner zůstal ležet na trávníku po souboji s Jensem Stagem a musí být ošetřen.
40'
Znovu hosté nebyli stoprocentní v defenzivní části hry, ale ani tentokrát se Niclas Füllkrug nedostal do zakončení.
39'
Hostující obrana si zadělala na problémy, ale Niclas Füllkrug si následně chtěl vymodlit penaltu, ovšem uviděl pouze žlutou kartu.
38'
Nakonec přiletěl vysoký centr, ale ten skončil jen bezpečně v rukou střídajícího brankáře Zetterera.
37'
Tempo hry po neuznané brance šlo dolů, ale Robert Gumny se postará o autové vhazování na polovině soupeře.
35'
Florian Niederlechner se snažil doběhnout přihrávku po pravém křídle, ale Marco Friedl si s ním skvěle poradil.
32'
Elvis Rexhbecaj uviděl za strkanici kartu žluté barvy.
31'
Branka domácího celku neplatí! Po centru z volného kopu Niclas Füllkrug ocitl při zakončení zcela sám, čehož využil a poslal míč hlavou k levé tyči. Situaci ale předcházel pravděpodobně ofsajd domácího hráče, jenž následně vystavil loket soupeři. Pokračuje se tak za bezbrankového stavu.
30'
Pro Michaela Zetterera je to debut v Bundeslize, neboť si zahrál buďto ve druhé nejvyšší německé soutěži nebo Eredivise. Okamžitě se zapojil do hry, když dostal malou domů a odkopl balón do bezpečí.
29'
ze hřiště odchází Jiří Pavlenka, přichází Michael Zetterer.
28'
Hosté vybojovali další rohový kop, který znovu poslal do vápna Mërgim Berisha, ale Jiří Pavlenka chytil míč do rukou. Následně ale český brankář ukázal, že bude muset střídat a hra je přerušená.
27'
Znovu přiletěl velmi nebezpečný centr do vápna soupeře, ale tentokrát už žádné zakončení nepřišlo. Posléze sice hosté zůstali u míče, ale pokus z dálky neměl šanci na úspěch.
26'
Mërgim Berisha poslal velmi nebezpečný centr na přední tyč a Maximilian Bauer se ocitl v šanci, ale jeho hlavička byla zblokována Niclasem Füllkrugem!
25'
Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Christian Groß).
25'
Augsburg vybojoval rohový kop potom co soupeře odvrátil centr z volného kopu do zámezí.
22'
Po velmi aktivním začátku se tempo hry trochu zpomalilo, ale Brémy jsou čím dál víc nebezpečnější a snaží se prodrat do zakončení.
20'
Mërgim Berisha se znovu ocitl pouze v ofsajdovém postavení a domácí celek bude s míčem na vlastní polovině.
19'
Nyní se opět pokračuje a domácí mužstvo vybojovalo rohový kop z pravé strany, ovšem ten nepřinesl nic vážnějšího a střela zpoza vápna letěla vedle.
18'
Následně si Jiří Pavlenka vyžádal ošetření lékařů, jelikož má stále zdravotní problémy ze souboje v úvodních minutách zápasu.
17'
Elvis Rexhbecaj centroval na přední tyč, ale obrana Brém si poradila a odhlavičkovala balón do bezpečí.
16'
Marco Friedl přihrál velmi špatně a Augsburg se dostal do brejku, ovšem finální přihrávka byla zblokována do zámezí a následuje rohový kop.
15'
Miloš Veljković sice zasáhl Mërgima Berishu do tváře, ale opět se zvedl praporek na signalizaci ofsajdového postavení útočícího hráče.
14'
Jens Stage posunul míč při rychlém protiútoku Marvinu Duckschovi, ale jeho zakončení k pravé tyči nemělo dostatek razance a Rafał Gikiewicz se stihl včas přemístit.
12'
Nakonec přišel příliš nízký centr ze standardní situace, se kterou si obrana Augsburgu poradila. Posléze přišel znovu míč do vápna, ale ani ten nenašel domácího hráče.
11'
Marvin Ducksch se smažil prodrat po levé straně, ale tam jej zfauloval Robert Gumny a Brémy budou zahrávat volný kop.
10'
Mërgim Berisha se nyní dopustil faulu na Miloše Veljkoviće, ale sudí Petersen žlutou kartu nevytáhl.
8'
Domácí se tentokrát poprvé dostali do zakončení, které přišlo hlavou po centru z levé strany, ovšem s tím Rafał Gikiewicz neměl žádné problémy.
7'
Florian Niederlechner mohl poslat Augsburg do vedení, ale v obrovské šanci po překonání Pavlenky nedokázal dostat míč do prázdné svatyně!
6'
Brémy jsou zatím překvapeny agresivní hrou soupeře, který se snaží dávat balóny do vápna Jiřího Pavlenky, který je ale zatím stoprocentní.
5'
Niclas Füllkrug nyní zůstal na chvíli ležet po souboji s protihráčem, ale na ošetření od lékařů to není a Augsburg pokračuje v úvodním nátlaku.
4'
Florian Niederlechner se po sklepnutí míče André Hahnem dostal do velké šance, ale Pavlenka opět fantasticky zasáhl! Nakonec to ale bylo navíc, protože se odmával ofsajd.
3'
Mërgim Berisha se z levého křídla dostal do vápna a dával míč před bránu, ovšem tam odkopl míč právě gólman Pavlenka.
2'
Ermedin Demirović se snažil opřít do míče z dálky, ale skákající balón nedokázal trefit podle svých představ a český brankář Jiří Pavlenka se postará o rozehrávku.
1'
O úvodní výkop se postaral domácí celek, jenž poslal nákop na polovinu soupeře, ale tam se provinil útočným faulem.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Pieper, Veljković, Friedl – Weiser, Stage, Groß, R. Schmid, Jung – Füllkrug, Ducksch.
Náhradníci: Zetterer – Agu, Buchanan, Burke, Goller, Grujev, Rapp, Schmidt, Stark.
Trenér: Ole Werner

FC Augsburg: Gikiewicz – Gumny, Gouweleeuw, Bauer – Hahn, Gruezo, Rexhbecaj, Iago – Niederlechner, Berisha, Demirović.
Náhradníci: Klein – Baumgartlinger, Caligiuri, Framberger, Jensen, Maier, M. Pedersen, Petkov, Vargas.
Trenér: Enrico Maaßen

Rozhodčí: Petersen – Kleve, Wessel.
Werder Brémy se aktuálně nacházejí na 8. místě s 8 body a skóre 12:10. Po domácí prohře 3:4 s Frankurtem se Brémy utkaly s Bochumem. V první půli měli domácí více ze hry, ovšem branka nepadla. V 86. minutě poslal hosty do vedení Fullkrug, který se prosadil také o šest minut později a Brémy zvítězily poměrem 2:0. Augsburg po prohře 0:1 s Hoffenheimem přivítal na svém stadionu Herthu. Ani tento první poločas nepřinesl žádnou branku. V 57. minutě otevřel brankový účet hostující Lukebakio. V 90+3. minutě potvrdil výhru Richter a Hertha zvítězila 2:0.
V 6. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy Werder Brémy a FC Augsburg. Naposled se spolu tato mužstva utkala v květnu minulého roku na půdě Augsburgu, který vyhrál poměrem 2:0. Dnes se ovšem bude bojovat na Wohninvest Weserstadionu v Brémách. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.