Bundesliga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Hoffenheim - 2. dubna 2023   17:30

Werder
76' Pieper (Weiser)
1:2
(0:0)
Hoffenheim
50' Kramarić  (Angeliño) • 52' Baumgartner  (Kadeřábek)
Werder
Pavlenka – Veljković, Stark (75. Pieper), Friedl (C) – Groß (75. M. Philipp) – Weiser, N. Schmidt (60. Stage), R. Schmid (60. Bittencourt), Jung (89. Dinkci) – Füllkrug, Ducksch.
Zetterer – Mbom, Grujev, Chiarodia.
Stegemann – Thomsen, Koslowski
Wohninvest Weserstadion, Brémy
Hoffenheim
Baumann (C) – Vogt, Brooks, Akpoguma (76. Kabak) – Kadeřábek, F. Becker (67. Delaney, 81. Stiller), Geiger, Kramarić, Angeliño (81. Nsoki) – Baumgartner (67. Asllani), Bebou.
L. Philipp – Tohumcu, Bischof, Bičakčić.

Utkání je u konce a hosté se mohou radovat z veledůležitých tří bodů. Ve druhé půli se Hoffenheimu vydařil úvod a mezi 50. a 52. minutou se dvakrát gólově prosadil. Nejprve se hlavou trefil Andrej Kramarić a poté na něj navázal Christoph Baumgartner. Werder se ale nevzdal, začal tlačit a domácímu kouči vyšlo střídání. V 75. minutě šel na plac Amos Pieper a o minutu později se už radoval z gólové hlavičky. Úplný závěr byl velmi dramatický a pro Werder také smolný. Füllkrug zamířil těsně vedle, Philipp trefil tyč a v nastaveném čase se už Brémy chystaly na penaltu, jenže tu odvolalo video, které odhalilo předcházející ofsajd. Hoffenheim už těsný náskok uhájil a duel skončil výsledkem 1:2. Werder je po této porážce na 11. místě s 31 body, Hoffenheim má na 15. místě 25 bodů.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 11:16.
90+7'
90+6'
Kramarić vybojoval rohový kop, tohle už pro Hoffenheim vypadá velice dobře.
90+5'
Pokutový kop je odvolán, neboť ruce předcházela přihrávka na Weisera, který byl v ofsajdu!
90+4'
Penalta pro Werder Brémy. Domácí podnikli akci k vápnu, finální příhra trefila Asllaniho ruku, ale bude se ještě kontrolovat video!
90+3'
Další akce Werderu, Bittencourtovi to ale vůbec nesedlo.
90+2'
Scházely pouze centimetry, aby bylo srovnáno! Dinkci se prosmýkl levou stranou, od brankové čáry našel Philippa a ten zblízka trefil pravou Baumannovu tyč!
90+1'
Hosté drží míč u svých kopaček, hraje se na útočné polovině Hoffenheimu.
89'
Střídání v týmu Werder Brémy:
ze hřiště odchází Anthony Jung, přichází Eren Dinkci.
89'
A také pro domácího Leonarda Bittencourta.
89'
Menší strkanice o míč, rozhodčí to vyřešil žlutou kartou pro hostujícího Dennise Geigera.
88'
Domácí už musí pospíchat, takže se dají čekat hlavně nakopávané míče k vápnu.
87'
Hoffenheim nyní skvěle brání střed hrací plochy, nepouští tak Brémy do nějaké nebezpečné akce.
86'
Bebou se dostával do akce levou stranou, ale ještě před zakončením přišel čistý obranný zákrok Werderu.
85'
Vyrovnání měl na noze Niclas Füllkrug, jeho rána z hranice vápna ale trefila pouze sloupek, napínající síť Baumannovy branky!
84'
Vysoký míč proskákal k Pavlenkovi, Kramarić se k pasu nedostal.
83'
Brémy začínají přitápět pod kotlem, před Baumanna teď létá centr za centrem.
82'
Za zakopnutí míče dostal žlutou kartu hostující Stanley Nsoki. Tohle tedy nebylo povedené uvedení se do zápasu...
81'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
ze hřiště odchází Angeliño, přichází Stanley Nsoki.
81'
ze hřiště odchází Thomas Delaney, přichází Angelo Stiller.
80'
Baumann pořešil centr z pravé strany, míč si stáhl do svých rukavic.
79'
Hoffenheim v protiakci a bude rozehrávat přímý kop z pravé strany. Asllaniho zakončení šlo vedle Pavlenkovy branky.
77'
Brémy se nadechují k dalšímu náporu, tohle by ještě mohl být dramatický závěr.
76'
Werder právě vstřelil branku!
Tak tohle střídání s domácímu trenérovi vyvedlo! Werder rozehrál přímý kop, centr z pravého křídla sice propadl na levou stranu, ale akce pokračovala. Weiser posadil míč na hlavu AMOSE PIEPERA a ten s pomocí lehké teče obránce uklízel k pravé tyči Baumannovy branky – 1:2.
76'
ze hřiště odchází Kevin Akpoguma, přichází Ozan Kabak.
75'
ze hřiště odchází Christian Groß, přichází Maximilian Philipp.
75'
ze hřiště odchází Niklas Stark, přichází Amos Pieper.
74'
Zase domácí. Jungův centr Baumann vyboxoval, Weiserova střela pak byla zablokována obranou.
73'
Na opačné straně přihrál Kramarić Asllanimu, jeho střelu z první obrana Werderu zablokovala.
72'
Potřetí byl v akci Füllkrug, když byl adresátem centru z pravé strany, jenže místo zakončení hlavou si to chtěl dát na nohu a to obrana hostů nedovolila.
70'
Füllkrug opěd leží v pokutovém území, ale ani tohle na penaltu nebylo. Hosté jdou do protiakce.
68'
Poslední minuty jsou hodně rozkouskované, což vyhovuje hlavně hostujícímu celku.
67'
ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Fisnik Asllani.
67'
ze hřiště odchází Finn Ole Becker, přichází Thomas Delaney.
65'
Füllkrug leží po souboji o míč v šestnáctce, o faul se ale nejednalo. Geiger tam byl dříve a čistě odehrál.
63'
Hostující Christoph Baumgartner trefil ve skluzu Weisera a byl za to potrestán žlutou kartou. Domácí reklamovali, že tohle by zasloužilo červenou, ale sudí už verdikt nezměnil.
62'
Hoffenheim po dvou úderech začal více bránit svůj náskok a nepouští soupeře do blízkosti vápna.
60'
Akpoguma si nedělal problémy a aby nepustil soupeře do akce, tak poslal míč do autu.
60'
ze hřiště odchází Romano Schmid, přichází Leonardo Bittencourt.
60'
ze hřiště odchází Niklas Schmidt, přichází Jens Stage.
57'
No a musel ukázat další žlutou kartu, za šlapák byl potrestán hostující Ihlas Bebou.
56'
Trochu se nám i přitvrzuje na obou stranách, rozhodčí se tak rozhodně nenudí.
54'
Žlutou kartu za stažení protivníka dostal domácí Niklas Schmidt.
52'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
A je tu druhý úder hostů. Zase to byla rychlá akce, a i když to vypadalo, že to nakonec Hoffenheim zabrzdil, tak nakonec do vápna přilétl Kadeřábkův centr na nepokrytého CHRISTOPHA BAUMGARTNERA a ten nedal zblízka Pavlenkovi šanci na zákrok – 0:2.
51'
Werder se snažil o rychlou odpověď, akce levou stranou však skončila pouze autovým vhazováním.
50'
Hosté jdou do vedení. Provedli protiakci, centr z pravé strany ještě nebyl úplně povedený, ale následovala příhra z levého křídla, na Angeliñův pas si naskočil ANDREJ KRAMARIĆ a nechytatelnou hlavičkou překonal Pavlenku – 0:1!
50'
Rychlý kontr Werderu, už to vypadalo, že to domácí překombinovali ale nakonec se k hlavičce nedostal Schmid. Hlavičkoval však mimo.
48'
Neklaplo to ani na druhé straně, Beckerovi se nepovedlo prostrčit přihrávku na spoluhráče.
46'
Hned v úvodu hledal Schmid na pravé straně Weisera, jenže ten nevystartoval včas a míč skončil mimo hrací plochu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:33.
Je za námi první poločas, který by se dal rozdělit na dvě části. V té první byl aktivnější hostující celek, kdy útoky táhl hlavně Ihlas Bebou, jeho největší šanci mu ale na poslední chvíli srazil Friedl. S postupem času se iniciativa přesunula na domácí kopačky a několikrát se do šance dostal Marvin Ducksch. I on měl gól na noze, střelu z první mu však vyrazil pozorný Baumann. Gólu jsme se nedočkali, do kabin se odešlo za stavu 0:0.
45+2'
45+1'
Werder rozehrál přímý kop, na centr si nabíhalo hned několik hráčů, nejlépe se u toho vedlo hostujícímu Brooksovi. Ten odhlavičkoval.
45'
Zase Kramarić u míče, ani tentokrát mu kličky nevyšly, ale aspoň přiťukl na Angeliña. Jeho následná střela šla vysoko nad branku.
44'
Do nadějné akce se levou stranou dostával hostující Kramarić, jenže když se pokoušel o kličku na střed, tak se dopustil útočného faulu.
42'
Geigerův centr se kroutil na střed pokutového území, i tohle obrana Werderu odhlavičkovala.
41'
Už se zase hraje, oba celky jsou kompletní a hostující Hoffenheim si vybojoval rohový kop.
41'
Na trávníku po osobním souboji polehává hostující Baumgartner, schytal od Junga nechtěný úder rukou do obličeje.
39'
Brémy v posledních minutách převzaly iniciativu, měly několik příležitostí, ale i ony zatím hoří na finální fázi.
37'
Je to teď nahoru a dolů. Werder předvedl rychlý přechod do útoku a z levé hranice vápna střílel Ducksch. Musel to udělat rychle, neboť se už k němu stahoval obránce a tak jen zamířil přesně do míst, kde byl Baumann.
36'
Hoffenheim útočil levou stranou, přetažený centr nedokázal Kramarić zpracovat.
35'
Ten povedený nebyl, centr odvracel Angeliño a už je míč na opačné polovině.
34'
Ducksch v další možnosti, zakončoval z podobné pozice, jako před chvílí, tentokrát mu pokus hosté srazili na roh.
33'
O malou chvíli později se do míče akrobaticky opřel Füllkrug, moc mu to ale nesedlo, ráně scházela razance.
32'
Velká šance domácích! Ti předvedli rychlý přechod do útoku, míč doputoval z levé strany na tu pravou, následovalo přiťuknutí na Ducksche, který zakončoval z první. Baumann ale vytáhl pohotový zákrok a střelu vyrazil!
30'
Kadeřábek poslal do vápna dlouhé vhazování, Marco Friedl snadno odhlavičkoval.
29'
Je tu první žlutá karta utkání, za ostrý skluz na Beckera si ji prohlédl Romano Schmid.
26'
Po delší době se do útoku dostali i domácí, střelu Niklase Schmidta musel Baumann vykopávat levou nohou, ale i kdyby z toho byl gól, tak by neplatil pro ofsajd.
25'
Hosté předvedli pěknou narážečku, by lv ní i Kadeřábek, finální sklepnutí na Beboua si už ale Brémy pohlídaly a následoval další odkop.
24'
Na vysoký centr si dokázal v chumlu hráčů na vápně nejvýše naskočit Jiří Pavlenka a míč vyboxoval.
23'
Za hosty táhne útok hlavně Bebou, toho si obrana Werderu musí hodně hlídat. Nyní před ním opět uklízeli hráči v zeleném na roh.
22'
Schmidt si zpracoval táhlý pas vzduchem z levé strany na střed, dál se ale nedostal. musel dokonce přihrávat směrem dozadu.
21'
Werder se víceméně stále snaží o akce pravým křídlem, jenže hosté to mají přečtené a v klidu vše odvrací.
19'
Centr na zadní tyči si obrana Werderu dokázala uhlídat, míč byl odhlavičkován mimo šestnáctku.
18'
Hostující Bebou ve své další možnosti. Nyní ranou z dálky trefil Veljkoviće, je z toho zase roh pro Hoffenheim.
17'
Domácí to zkoušeli zprava po zemi, přihrávka ale pouze prošla k Baumannovi. Dopředu jde zase Hoffenheim.
15'
Hra je přerušená, na vině je Kadeřábkův faul ve vzdušném souboji proti Jungovi.
14'
Z rohového kopu Hoffenheim nevytěžil nic, hosté jsou ale i nadále u míče a snaží se kombinovat u vápna.
13'
A najednou tu byla šance hostů. Na příhru za obranu si naběhl Bebou, snažil se obstřelit gólmana, do rány mu ale skočil Friedl a míč srazil na roh!
12'
Po alespoň trochu akčnějších minutách tu máme menší útlum, sledujeme pouze nákopy.
10'
Füllkrug hledal Ducksche, na poslední chvíli byla tato přihrávka zastavena jedním z obránců Hoffenheimu.
9'
Hra se přesunula na opačnou stranu, Hoffenheim rozehrál roh, ten hlavou prodlužoval Akpoguma, k Baumgartnerovi se už ale centr nedostal.
8'
Ten zatočil prudký centr přímo na Baumannovu branku, pro něj to byl snadný zákrok.
8'
Naopak se pískalo na opačné straně a my uvidíme centr z levého křídla. U míče je nachystán Marvin Ducksch.
7'
Baumgartner se s míčem u nohy obtáčel okolo obránce a málem se dostal i k zakončení. Nakonec upadl, ale u sudího si penaltu nevykoledoval.
6'
Pavlenka si poprvé osahal míč, do rukavic si stáhl vysoký centr, na který se chystal právě i Kadeřábek.
5'
Do hry se teď zapojil i Pavel Kadeřábek, ani jemu se ale nedaří hru posunout tak aby z toho případně vzniklo ohrožení Pavlenkovy branky.
4'
Další vysoké míče směrem k vápnu Brém, zatím to ale ze strany hostů postrádá přesnost.
3'
Hosté rozehráli přímý kop, obrana Werderu ale dokázala odhlavičkovat. Pak se ještě o vrácení míče do vápna snažil Angeliño, ovšem ani on neuspěl.
2'
Úplný úvod je dle očekávání oťukávací. Hosté zahráli malou domů na Baumanna, ten rozehrává na svou obrannou řadu.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Veljković, Stark, Friedl (C) – Groß – Weiser, N. Schmidt, R. Schmid, Jung – Füllkrug, Ducksch.
Náhradníci: Zetterer – Stage, M. Philipp, Dinkci, Mbom, Pieper, Grujev, Bittencourt, Chiarodia.
Trenér: Ole Werner

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Vogt, Brooks, Akpoguma – Kadeřábek, F. Becker, Geiger, Kramarić, Angeliño – Baumgartner, Bebou.
Náhradníci: L. Philipp – Asllani, Stiller, Nsoki, Tohumcu, Bischof, Bičakčić, Delaney, Kabak.
Trenér: Pellegrino Matarazzo

Rozhodčí: Stegemann – Thomsen, Koslowski.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Wohninvest WESERSTADION začne v 17:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Sascha Stegemann, kterému budou na pomezí asistovat Martin Thomsen a Lasse Koslowski.
Werder Brémy

Domácí tým je v tuto chvíli na 11. místě tabulky s 31 body. Před reprezentační pauzou se Werder představil na trávníku Borussie Mönchengladbach a po dvou porážkách si připsal alespoň bod za remízu 2:2. Málem to vypadalo na další neúspěch, ale v 89. minutě se svou druhou brankou v utkání prosadil Ducksch a podruhé v utkání dotáhl ztrátu svého celku.

TSG 1899 Hoffenheim

Hosté jsou na tom v tabulce hůře, na 15. místě mají 22 bodů a musí se dívat pod sebe, neboť šestnáctá Hertha Berlín má stejný počet bodů a je v tuto chvíli týmem, který by šel do baráže. Hoffenheim jde ale do dnešního utkání s výhrou v zádech, neboť na svém trávníku udolal po dvou penaltách Kramariće a jedné trefě Beboua právě Herthu v poměru 3:1.
Dobré odpoledne u německé Bundesligy. Společně se podíváme na utkání 26. kola mezi týmy Werder Brémy a TSG 1899 Hoffenheim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.