Bundesliga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stuttgart : Heidenheim - 31. března 2024   17:30

Stuttgart
41' Guirassy (Stiller) • 53' Stiller (Undav) • 90+8' Undav (Mittelstädt)
3:3
(1:0)
Heidenheim
61' Nübel (vl.)  • 84' Kleindienst  (Beste) • 85' Kleindienst  (Dinkçi)
Stuttgart
Nübel – Vagnoman (89. Džong Woo-jong), Anton (C), Itó (89. Stenzel), Mittelstädt – Dahoud (67. Karazor), Stiller – Millot (67. Leweling), Führich (72. Silas) – Guirassy, Undav.
Seimen – Haraguči, Stergiou, Chase.
Felix Zwayer
MHPArena, Stuttgart
Heidenheim
K. Müller – Traoré (87. Busch), Mainka (C), Gimber, Föhrenbach – Schöppner, Theuerkauf (71. Sessa) – Dinkçi, Pieringer (71. Dovedan), Beste (90. Maloney) – Kleindienst.
Eicher – Siersleben, Schimmer, Thomalla, Pick.

Je konec. VfB Stuttgart doma nepotvrdil roli favorita a s týmem 1.FC Heidenheim 1846 jenom remizuje poměrem 3:3. 1.FC Heidenheim 1846 otočil v závěru zápasu skóre díky Timu Kleidenstovi, ale po vyloučení Dovedana dokázal týmu z města automobilů zachránit alespoň bod Deniz Undav. Stuttgart tak ztrácí na druhý Bayern už čtyři body.
90+9'
90+8'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Domácí v závěru nastavení srovnávají skóre. DENIZ UNDAV se dostal po dlouhém centru na balon ve vápně hostů. Zbavil se svého strážce a pravačkou uklidil míč ke vzdálenější tyči, 3:3.
90+7'
Hostující trenér Frank Schmidt obdržel žlutou kartu za protesty po vyloučení Dovedana.
90+6'
Nikola Dovedan se snažil tahat čas u rohového praporku. Pak ale ztratil balon a skluzem trefil hráče Stuttgartu do nohy a vidí červenou kartu.
90+5'
Angelo Stiller poslal balon do ohně, ale na hranici malého boxu dostala obrana hostů míč do bezpečí.
90+5'
Stuttgart má v závěru ještě rohový kop z levé strany.
90+4'
Maximilian Mittelstädt si na levé straně rozmyslel centr do vápna a přihrál raději dozadu. Domácí ale jdou opět do plných.
90+3'
Atakan Karazor domácím nepomáhá a navíc inkasuje zbytečnou žlutou kartu v nastaveném čase.
90+3'
1.FC Heidenheim se nikam neženou a Tim Kleindienst dobře natahuje čas pro hosty.
90+2'
Stuttgart měl k dispozici aut před vápnem, ale domácí se sami kombinací dostali až za polovinu hřiště.
90+2'
Silas ztrácí po kombinaci před vápnem hostů balon. 1.FC Heidenheim jde tahat čas.
90'
Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846:
ze hřiště odchází Jan-Niklas Beste, přichází Lennard Maloney.
89'
Střídání v týmu VfB Stuttgart:
ze hřiště odchází Josha Vagnoman, přichází Džong Woo-jong,
ze hřiště odchází Hiroki Itó, přichází Pascal Stenzel.
88'
Deniz Undav dostal přihrávku na pravou stranu vápna, ale míjí branku hostů.
87'
Domácí fanoušci a hráči jsou třetí brankou hostů hodně zaskočeni.
85'
Heidenheim právě vstřelil branku!
Hosté jdou do překvapivého vedení. Domácí odpadli a hosté šli do rychlého brejku do otevřené obrany. Dinkçi poslal z pravé strany centr na zadní tyčku. Tam si naběhl TIM KLEINDIENST, který hlavou uklízí míč k tyčce, 2:3.
84'
Heidenheim právě vstřelil branku.
To jsou věci, hosté srovnávají dvoubrankový náskok Stuttgartu. Jan-Niklas Beste poslal dlouhý centr z levé stany na zadní tyčku. Tam si nabíhal TIM KLEINDIENST, který levačkou uklidil balon z první do sítě, 2:2.
82'
Jamie Leweling na levé straně fnkrl svému strážci, ale jeho centr na zadní tyčku byl lehce přetažený. Stutgart se pak dopustil faulu na Besteho. 1.FC Heidenheim jde útočit do plných.
81'
Hra je přerušena, jeden z hostů má lehký zdravotní problém.
80'
Maximilian Mittelstädt ukázal na levé straně rychlé nohy, ale jeho pokus jde o dva metry na svatyni hostů.
79'
Silas si narazil se svým kolegou na pravé straně vápna, ale poté vyrobil jenom nepřesnou přihrávku. 1.FC Heidenheim pak odkopl míč na polovinu domácích.
78'
Roh hostů z pravé strany šel na přední tyčku, ale tam kralovala obrana týmu z města automobilů.
77'
Deniz Undav hlavičkoval v boxu domácích a je z toho sedmý roh pro hosty.
76'
Deniz Undav dostal pas po rohu, ale svou šancí byl překvapen a míč končí v zámezí.
75'
Nový muž na hřišti Silas přešel v boxu přes obránce hostů. Omar Haktab Traoré vypadal jako pytel písku. Silas ale v ložence trefuje jenom tyčku.
74'
Silas upaloval směr sever a po kontaktu upadl jako podťatý ve vápně. Pan rozhodčí ale ukazuje, že toto penalta nebude.
73'
Jan-Niklas Beste posílal z levé strany bochánek do boxu Stuttgartu. Domácí ale poslali v tísni míč na roh. Ten pak z pravé strany šel na zadní tyčku, tam byl ale připraven Maximilian Mittelstädt, který balon okopl až za polovinu hřiště.
72'
ze hřiště odchází Chris Führich, přichází Silas.
72'
Tady padla doslova kosa na kámen Josha Vagnoman u lajny trefil soupeře do nohy kolíky. Hra je přetušena.
71'
ze hřiště odchází Norman Theuerkauf, přichází Kevin Sessa,
ze hřiště odchází Marvin Pieringer, přichází Nikola Dovedan.
70'
Jenže z rohu Stuttgartu bylo nakonec jenom příliš povyku pro nic. Přetažený centr končí po chvíli až u brankáře Kevina Müllera.
69'
Chris Führich dostal balon na levou stranu, ale z akce vytěžil maximum možného a sice rohový kop.
68'
Stuttgart je po dvojím střídání na balonu u vlastní branky a nikam nespěchá.
67'
ze hřiště odchází Mahmoud Dahoud, přichází Atakan Karazor,
ze hřiště odchází Enzo Millot, přichází Jamie Leweling.
66'
Domácí mají v plánu hned dvojí střídání.
65'
Angelo Stiller zůstal ležet po faulu na zemi ve vápně domácího týmu. Hosté se dopustili útočného faulu, Stuttgart jde útočit do plných.
64'
1.FC Heidenheim má k dispozici další rohový kop z levé strany.
63'
V akci ještě byl VAR, ale branku hostů potvrdil.
61'
Hosté po rohu z levé strany snižují náskok domácích na jedinou branku. Tim Kleindienst byl volný na středu vápna a po rohu poslal míč hlavou na branku Stuttgartu. Domácí brankář KEVIN MÜLLER míč zachytil do rukavic, jenže mu v pádu vypadl a kuriózním způsobem se dostal do sítě, 2:1.
59'
Po rohu týmu 1.FC Heidenheim z levé strany posílá Kevin Müller rukou na zadní tyčce balon na levou stranu. Benedikt Gimber se pak snažil po centru u tyčky skluzem ohrozit branku Stuttgartu, ale jenom minul zařízení.
58'
Marvin Pieringer pláchl obráncům po pravé straně, ale jeho centr posílá nohou obránce Stuttgartu na rohový kop.
57'
Undav si odstavil tělem dobře soupeře a nahrál na Maximiliana Mittelstädta. Ten poté distribuoval míč na pravou stranu, ale jeho kolega jenom míjí branku hostů.
56'
Chris Führich na levé straně prošel přes jednoho soupeře, ale druhý mu již s balonem vystavuje stopku.
55'
Brankář Kevin Müller si došel skluzem na míč, který směřoval na zadní tyčku. 1.FC Heidenheim jde útočit do zformované obrany týmu z města automobilů.
53'
Stuttgart jde v úvodu druhého dějství do dvoubrankového vedení. ANGELO STILLER vyhrál hlavičku na polovině hřiště a upaloval směrem na branku. Undav si s ním vyměnil míč a první jmenovaný posílá levačkou míč k levé tyčce, 2:0.
52'
Josha Vagnoman byl nastartovaný na polovině hostů, ale Deniz Undav mu nepřihrál přesně.
51'
Tim Kleindienst byl ale poté faulován před vlastním vápnem. 1.FC Heidenheim bude útočit do zformované obrany.
50'
Benedikt Gimber fauloval na ose hřiště, Stuttgart jde na balon.
49'
Maximilian Mittelstädt neprocpal dlouhý centr na svého útočníka. Serhou Guirassy byl navíc obsazený.
48'
Chris Führich utekl po levé straně, ale přihrávku na svého kolegu na hranici malého vápna neprocpal přes obránce. Serhou Guirassy se po něm pak jenom zle podíval.
47'
Eren Dinkçi má po kontaktu problém se svým kotníkem, hra je přerušena.
46'
Žádný z týmů před začátkem druhého dějství nesáhl ke střídání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:37.
První poločas je minulostí. VfB Stuttgart po něm vede nad týmem 1.FC Heidenheim 1846 poměrem 1:0. Serhou Guirassy na konci prvního poločasu dal po pěkné souhře Stuttgartu vedení.
45+4'
45+3'
Kevin Müller po nepřesnosti Stuttgartu posílá dlouhý nákop na polovinu domácích. Heidenheim ale centrem z pravé strany našel jenom hlavu domácího Ita.
45+2'
Domácí drží míč na svých kopačkách a vůbec nikam v závěru nespěchají.
45'
Jan-Niklas Beste ukázal své rychle nohy na ose, když utíkal na domácí branku. Jenže brankář Alexander Nübel šel rychle ze své svatyně a balon odehrál nohou ve vápně ještě před útočníkem Bestem mimo ohrožený prostor.
43'
Hosté se na polovině Stuttgartu dopustili útočného faulu. Domácí jdou útočit do zformované obrany.
41'
Domácí jdou v závěru prvního dějství do vedení po pěkné souhře. Stiller dostal přihrávku na levou stranu. S míčem si seběhl na hranici malého vápna a pak poslal balon na osu. Tam si naběhl SERHOU GUIRASSY, který nikým nebráněn poslal na malém vápně míč do sítě, 1:0.
40'
Jan-Niklas Beste pláchl po pravé straně domácí obraně, ale k zakončení se Beste nakonec nedostal.
39'
Chris Führich už běžel po levé straně před malé vápno hostů, ale jeho pokus brankář Kevin Müller v pádu vyráží rukou mimo nebezpečný prostor.
38'
Chris Führich dnes nemá dobrý den. Nyní opět centrem z levé strany nenašel žádného spoluhráče ve vápně hostů.
37'
Serhou Guirassy byl připravený k zakončení na zadní tyčce, ale centr z levé strany přeletěl o dobrý metr jeho hlavu.
36'
Jonas Föhrenbach se dobře vrátil a zastavuje tak postupný útok Stuttgartu. Domácí ale mají k dispozici aut před vápnem týmu 1.FC Heidenheim.
35'
Hra pokračuje na míči jsou hráči týmu z města automobilů.
34'
Hra je přerušena u středového kruhu zůstal ležet jeden z domácích.
33'
Josha Vagnoman dostal balon proti noze na hranici vápna, ale raketa z jeho levačky vyletěla jenom do horního sektoru stadionu.
32'
Oba celky si rychle na polovině hřiště vyměnily držení míče, ale bylo to bez zakončení.
31'
Serhou Guirassy na pravé straně chtěl najít Undava, ale míč přes dva obránce hostů neprocpal.
29'
Rohový kop z pravé strany mířil na malé vápno, kde Kevin Müller musel zasahovat. Po závaru Stuttgartu ale obrana hostů posílá míč mimo ohrožený prostor.
28'
Deniz Undav po dlouhém odkopu brankáře Alexandra Nübela vybojoval rohový kop pro Stuttgart.
28'
Držení míče 65:35
27'
Jan-Niklas Beste roh z levé strany cpal na zadní tyčku. Jenže akce končí jenom nepřesností 1.FC Heidenheim. Stuttgart jde opět na balon.
26'
Domácí kombinovali na levé straně, ale bylo z toho nakonec rychlý brejk do otevřené obrany Stuttgartu. Tim Kleindienst se ale místo zakončení rozhodl pro přihrávku na pravou stranu, ta ale byla sražena na roh.
24'
1.FC Heidenheim zahrával aut před vlastním vápnem, ale poté hosté odevzdali míč Stuttgartu.
23'
Tim Kleindienst si nabíhal na nadýchaný bochánek z hloubi pole hostů. No ale Hiroki Itó si dobře plní své obranné povinnosti a posílá kulatý nesmysl mimo ohrožený prostor.
22'
Serhou Guirassy po něm na hranici vápna přenechal balon svému kapitánovi. Waldemar Anton ale ostrou střelou jenom míjí branku 1.FC Heidenheim.
21'
Enzo Millot to zkoušel z hranice vápna svou pravačkou, ale Eren Dinkçi zabránil střele za cenu rohového kopu.
20'
Jan-Niklas Beste poslal dlouhý roh na pravou stranu. Jenže zpětný centr na malé vápno přinesl ze strany hostů jenom ofsajd.
19'
Hiroki Itó dostal svého brankáře pod tlak ostrou malou domů. 1.FC Heidenheim má k dispozici roh.
17'
Serhou Guirassy prošel po pravé straně jako nůž máslem až na malé vápno a hlavou cpal centr z levé strany k tyčce. Jenže Kevin Müller rukou dostal balon mimo ohrožený prostor.
16'
Pokus domácích o rychlý přechod do útoku zhatila nepřesná přihrávka na Serhoua Guirassyho.
15'
Eren Dinkçi ukázal na pravé straně své rychlé nohy, ale Hiroki Itó jej dokázal zastavit skluzem za cenu autu.
14'
Serhou Guirassy se snažil po rohu z pravé strany o nůžky, jenže jeho zakončení bylo nepřesné.
13'
Serhou Guirassy běžel po dobré přihrávce Stillera směr sever. Nejprve trefil brankáře a pak hosté dostali balon na rohový kop.
12'
Oba týmy si rychle vyměnily držení balonu, alel bylo to bez zakončení.
11'
Nehrálo se skoro tři minuty, domácí fanoušci totiž, zřejmě kvůli protestu s vedením, odpálili na stadionu dýmovnici.
8'
Domácí nejdou hned v úvodu do vedení. Po rychlém kontru do otevřené obrany týmu 1.FC Heidenheim přihrál na hranici vápna balon Undav na levou stranu. Tam byl volný SERHOU GUIRASSY, který dostal sice míč do branky. Jenže byl v ofsajdu a gól po konzultaci s videm neplatí.
7'
1.FC Heidenheim se snažil projít po pravé straně do boxu domácích, ale jeho snahu hatí nepřesnost.
6'
Serhou Guirassy patičkou na hranici vápna chtěl prostrčit balon na svého kolegu. Deniz Undav ale dostal míč jenom do špeku. Domácí zůstávají v držení balonu.
5'
Bývalý hráč domácího týmu brankář Kevin Müller si došel pro přetažený centr z levé strany. 1.FC Heidenheim jde na balon.
4'
Nováček soutěže se snažil o rychlý průnik na polovinu hostů, ale jejich snažení zhatil dlouhý nepřesný centr.
3'
Stuttgart se dostal dobrou kombinací před vápno týmu 1.FC Heidenheim, ale bylo to bez zakončení.
2'
Hosté ztratili držení míče, ale hned vysoko napadají rozehrávku týmu z města automobilů.
1'
1.FC Heidenheim vybojoval aut před vápnem domácího týmu, ale ten se bude vzápětí opakovat.
1'

VfB Stuttgart: Nübel – Vagnoman, Anton (C), Itó, Mittelstädt – Dahoud, Stiller – Millot, Führich – Guirassy, Undav.
Náhradníci: Seimen – Džong Woo-jong, Silas, Karazor, Haraguči, Stergiou, Leweling, Chase.
Trenér: Sebastian Hoeneß

1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Traoré, Mainka (C), Gimber, Föhrenbach – Schöppner, Theuerkauf – Dinkçi, Pieringer, Beste – Kleindienst.
Náhradníci: Eicher – Busch, Siersleben, Schimmer, Thomalla, Pick, Dovedan, Sessa, Maloney.
Trenér: Frank Schmidt

Rozhodčí: Felix Zwayer.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z fotbalu. Nejvyšší německá liga pokračuje v neděli 31. března už 27. kolem. V něm na sebe narazí týmy VfB Stuttgart a 1.FC Heidenheim 1846. Úvodní hvizd je na programu v 17:30.
VfB Stuttgart
Domácí půjdou do utkání v pozici jasného favorita. V posledních pěti kolech totiž brali třináct bodů a jejich forma je fantastická. Na druhý Mnichov ztrácí toho času jenom čtyři body a na čtvrté BVB má zase tři body náskoku. Skóre má tým z města automobilů velmi pozitivní v poměru 60:31. Naposledy Stuttgart venku přehrál Hoffenheim 0:3. Serhou Guirassy už zaznamenal 22 branek. Druhým nejlepším střelcem je Denis Undav, ten má na svém kontě už 14 zásahů.
1.FC Heidenheim 1846
Hosté toho času okupují jedenáctou příčku tabulky německé nejvyšší soutěže. Na kontě mají 29 bodů. Ve 26 kolech sedmkrát zvítězili, osmkrát remizovali a v jedenácti případech odešli ze zeleného pažitu v roli poraženého týmu. Jejich forma ale není rozhodně dobrá, v pěti posledních střetnutích totiž brali jenom dva body. Naposledy z toho byla plichta v poměru 1:1 s týmem VfB Stuttgart. Zvedne se 1.FC Heidenheim 1846 na půdě favorita?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.