Satrapa – Zahrádka, Tomášek, Rozhoň, Janoch – Polodna (86. Chytrý), Dvořák, Bálek (90. Held), Vávra (75. Stojka), P. Janda – Jirouš (C)
Strakonice/areál na sídlišti
Vltavín
Pávek – Hodas, Podzimek, Růžička, Pejša (75. Hovorka), Uvíra (C), Šípek, Schindler (59. Eichler), Pozníček, Maione (79. Macháč), Vokoun
Roušal – Macháč, Hovorka, Eichler, Láncz, O. Janda

Senzace je tady! Čížová sebrala bod ze zápasu s Vltavínem. Tohle asi čekal opravdu málokdo. Domácí celek má ten bod zcela zaslouženě. Hosté toho směrem dopředu a před Satrapou moc nepředvedli. Jejich výkon nebyl vůbec dobrý. Naopak outsider zápasu mohl ve druhé půli rozhodnout ze svých brejků. Remíza víceméně odpovídala tomu, co se dělo na hrací ploše ve Strakonicích.
Macháč k pravé tyči v době, kdy Satrapa šel na levou stranu z pohledu střele rozhoduje!
Jirouš pravou nohou do levé poloviny branky soupeře, Pávek šel na opačnou stranu.
Podzimek s klidem levou nohou doprostřed branky, Satrapa šel ze svého pohledu na pravou stranu.
Zahrádka pravou nohou doprostřed branky, kde čekal Pávek.
Růžička po zemi k levé tyči do protipohybu Satrapy!
P. Janda mířil k levé tyči po zemi, ale Pávek chytá!
Šípek taktéž k pravou nohou k levé tyči, ale Satrapa si hodně sáhl na balon.
Held pravou nohou k levé tyči do protipohybu Pávka.
Střílení penalt začíná.
Senzace je tady! Čížová jakožto nováček ČFL na kontě s jedním bodem před dnešním mačem neprohrála s Vltavínem.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Satrapa si dal na čas s rozehrákou od vlastní branky.
90'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Bálek, přichází Held.
90'
Domácí mužstvo se ubránilo a bude vykopávat Satrapou od vlastní branky.
89'
Pozníček centroval z levé strany. Poté ještě jeden z hostů nakopl míč před Satrapu. Šípek ale nemá prostor k zakončení.
89'
Po autovém vhazování Uvíry šel jeden z hostů na zem, ale faul to podle sudího Urbana nebyl. Z kontru po pravé straně nemohl pokračovat Jirouš, jenž si stoupl do ofsajdu.
88'
Růžička upadl, poté útočil hostující celek po levé straně, ale velice snadno se Čížová dostala k míči.
88'
Útočným faulem jednoho z hostujících hráčů končí šance Loka na ohrožení Satrapy. Domácí brankář asi nebude nikam pospíchat.
87'
Zahrádka vhodil míč do hry, poté ale byl na střelu po zemi k levé tyči připravený Pávek. Hostující brankář nevyrazil míč před sebe.
87'
Satrapova rozehrávka pravou nohou nebyla zrovna dvakrát povedená. Poté po sérii soubojů by měla Čížové vhazovat z pravé strany z poloviny hřiště.
86'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Polodna, přichází Chytrý.
86'
Jeden z hostů centroval z pravé strany do ohně, na penaltě zakončil hlavou spoluhráč vedle levé tyče.
85'
Na přední tyči odvrátil jeden z domácích hráčů míč mimo vápno. Poté byl další centr zablokovaný opět na roh hostů z pravé strany.
85'
Podzimek vhazoval z levé strany nohu Pozníčka. Poté vybojovalo Loko roh a vše se stěhuje před Satrapu.
84'
Pravá noha Satrapy nakopla míč na polovinu soupeře, tam byl v hlavičkovém souboji faulovaný Pozníček.
83'
Jeden z domácích hráčů spadl na levé straně vápna, ale píšťalka rozhodčího Urbana se rozhodla, že Čížová penaltu kopat nebude.
83'
Jeden z hráčů Čížové zakončoval pravou nohou, zeď vyskočila, ale Pávek byl bez práce.
82'
Jeden z hostujících hráčů fauloval ze svého pohledu na pravé straně, a tak bude outsider zápasu kopat standardní situaci z dobré pozice. Šance na ohrožení branky je tady.
82'
Jeden z hostujících hráčů centroval z levé strany pravou nohou, zakončení hlavou spoluhráče na zadní tyči spadlo do náruče Satrapovi.
81'
Hovorka přihrál hlavou. Poté Hodas z levé strany naservíroval míč právě na nohu Hovorky, který ve velké šanci poslal míč do hlavy soupeře.
81'
Balon přistál na zadní tyči. Poté se domácí mužstvo bude chtít prosadit před Pávkem autem z pravé strany.
80'
Zřejmě Hovorka dostal svým faulem domácí fotbalisty ke standardní situaci zhruba z pětadvaceti metrů z osy hřiště.
80'
Krásná individuální akce jednoho z domácích hráčů na levé straně, ale hostující fotbalista odvrátil pohromu pro Loko vykopnutím balonu na brankové čáře.
79'
Hodas číhal na hranici vápna po rozehrávce Pávka, ale hostující celek byl nulový v útočné fázi. Domácí mužstvo kontruje přes pravé křídlo.
79'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Maione, přichází Macháč.
78'
Po narážečce dvou hráčů Čížové se neprobil k zakončení Bálek, poté jeden z domácích hráčů střílel mimo tři tyče.
78'
Eichler si pokryl míč na pravém křídle, poté jej zastavil jeden z domácích hráčů, ale hosté budou i tak vhazovat.
77'
Růžička si vyskočil do hlavičkového souboje na polovině hřiště. Poté sudí Urban ukázal, že hostující celek bude vhazovat z pravé strany.
75'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Hovorka.
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Vávra, přichází Stojka.
75'
Podzimek nahrával po levé straně, poté byl jeden z domácích hráčů důrazný, ale karta z toho nebude.
74'
Domácí celek si pokryl Hodase na přední tyči, takže Satrapa mohl v poklidu zasáhnout. Následuje útok outsidera zápasu přes levé křídlo.
74'
Jeden z hostujících hráčů čekal na přední tyč na centr po své pravé ruce. Poté budou hrát s míčem u nohou hráči Loka.
73'
Jeden z domácích hráčů vhazoval z pravé strany. Poté to byl ovšem Hodas, kdo odcentroval. Pro balon si ale došel Satrapa.
72'
Po rozehrávce Satrapy pravou nohou dopadl míč na polovinu hřiště, ale tam byla pouze hlava protihráče.
71'
Snad mezi trojicí soupeřů prošel jeden z hostů na levé straně, poté se dva hráči srazili na zadní tyči.
71'
Uvíra byl hráčem, který se dotkl míče na levé straně. Poté centr z levého křídla odvrátil jeden z domácích fotbalistů do zámezí.
70'
Špatná rozehrávka domácího pravého beka. Následně uvidíme autové vhazování z levé strany kapitána Uvíry.
69'
Hostující celek se nedostal k ničemu po pravé straně. Poté jdou domácí fotbalisté do kontru, ale ten pokazil Bálek a ještě jeden z domácích hráčů.
68'
Zahrádka převzal míč na pravé straně. Poté se balon dostal na kopačku Pozníčka. Ten ovšem netrefil balon čistě z dvaceti metrů. Takže Satrapa vykopává.
68'
Velice dobře a jednoduše řešená přechodová fáze z pohledu domácích, jenže Pávek vytasil vynikající zákrok proti razantní střele protihráče.
67'
Na Šípkův centr pravou nohou na zadní tyč si vyskočil Satrapa. Domácí brankář poté vykopl míč na pravou stranu.
66'
Podzimek vhazoval z levé strany, tam mu pomohl zřejmě Pozníček. Právě on nakonec schytal šlapák od protihráče.
66'
Krásná šajtle jednoho z domácích hráčů z levé strany, ale střílený centr pouze proletěl před Pávkem.
65'
Pozníček postrčil míč z levé strany do dobré pozice spoluhráči, ale ten si nezpracoval ideálně balon. Následně jsme byli svědky faulu jednoho z domácích fotbalistů na polovině soupeře.
65'
Pávek nakopl míč na polovinu domácích. Poté bude outsider zápasu kombinovat na levé straně i s Pozníčkem.
64'
Čížová si věděla rady i s centrem z pravé strany na přední tyč. Poté ale bude hostující mužstvo vhazovat z levé strany Podzimkem.
63'
Šípek se chopil rozehrávky hostující akce. Poté jeden z hostujících hráčů trefil centrem z pravé strany hlavu soupeře.
63'
Jeden z hostujících hráčů na pravé straně si vůbec nerozuměl s balonem v době, kdy měl celkem dost místa na střelu z dvaceti metrů.
62'
Hostující akce po levé straně nikam nevedla. Poté udělal chybu při přechodové fázi Janoch.
62'
Po výkopu Satrapy přišla ztráta domácích, brankář Čížové ale poté získal balon zpět díky dobrému čtení hry.
61'
Viděli jsme výměnu balonu dvou hostujících hráčů na vlastní polovině. Poté na centr Pozníčka z levé strany nedosáhl nikdo z hostujících fotbalistů.
60'
Těžiště hry bylo na pravé straně, následně byl jeden z domácích hráčů až příliš důrazný při presinku a tím pádem daroval míč hostům.
60'
Zápas pokračoval rozehrávkou Pávka. Následně utekl míč k hráči Čížové od kopačky Šípka.
59'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Schindler, přichází Eichler.
58'
Dlouhé autové vhazování spoluhráče si na pravé straně nenašel Polodna. Dva hráči domácích se poté postarali o ztrátu Čížové.
58'
Autové vhazování Růžičky na bližší tyč nepřineslo zakončení nikoho z hostujících hráčů. Poté zapsal ztrátu hostů na levé straně Schindler.
57'
Podzimek si sbíhal na přední tyč, balon propadl mimo vápno domácích. Vhazovat by měl Růžička.
56'
Šípek byl na začátku hostující akce. Poté přešel favorit zápasu do útoku po pravém křídle. Střela Růžička byla sražena na roh.
55'
Podzimek předal balon Uvárovi. Ten vhazoval. Následně jeden z hostujících hráčů přišel o míč zhruba dvacet metrů od branky Satrapy.
55'
Dvořák odcentroval pravou nohou, balon propadl na zadní tyč, ale tam nebyl nikdo z domácích hráčů. Poté je tady kontr vedený Podzimkem.
54'
Polodna je součástí domácí akce po pravé straně. Poté vhazuje Zahrádka, následně Podzimek nabízí domácím standardní situaci svým faulem.
54'
Schindler na levé straně odehrál míč na polovině domácích již v zámezí. Domácí mužstvo bude vhazovat.
53'
Satrapova rozehrávka šla přes pravou stranu. Poté reagoval Pejša ztrátou balonu při přechodové fázi.
53'
Jeden z hostujících hráčů střílel vysoko nad branku soupeře, něco ve stylu á la Ramos.
52'
Po faulu jednoho z domácích hráčů na pravé straně bude Loko kopat standardní situaci z velice dobré pozice!
51'
Nejprve si Podzimek na levé straně již na polovině domácích zpracoval míč prsama. Poté následoval nákop na hranici vápna Čížové, avšak bez úspěchu pro Vltavín.
51'
Pejša měl za sebou hlavičkový souboj. Poté Jirouš podržel míč na pravé straně, ale zároveň zkazil plány Čížové na balon do ohně, respektive před Pávka.
50'
Zajímavá šance. Jeden z domácích hráčů nahrál z levé strany pod sebe, ale spoluhráči nevyšlo zakončení o zem z penalty hlavou.
50'
Od pravé nohy Pávka letěl míč na pravou stranu. Poté musel zapnout Pozníček, protože jeden z domácích hráčů se dostal k míči.
49'
Jeden z domácích hráčů ovšem centroval z pravé strany nad branku Pávka, který situaci kontroloval pohledem.
49'
Podzimek ustál hlavičkový souboj, ale poté nepokračoval přesně Uvíra. Domácí mužstvo hraje s míčem u nohou na pravé straně.
48'
Jeden z hostujících hráčů na pravé straně se neobtočil kolem fotbalisty soupeře, navíc od borce Loka šel míč za brankovou čáru, takže rozehrává Satrapa.
48'
Jeden z hostujících hráčů nepřihrál přesně křížem z pravé strany na střed. Poté Hodas pouze pozoroval hru, u balonu je Růžička.
47'
Podzimek vhazoval z levé strany, poté ovšem Šípek křížem na pravou stranu nenašel spoluhráče. Míč je v rukou Satrapy.
47'
Růžička si seběhl pro balon, ale na hranici vápna prohrál hlavičkový souboj Schindler, poté už vše hostům pokazil Satrapa.
46'
Hostující kombinace na pravé straně nevyzněla vůbec dobře pro fotbalisty Loka. Míč se poté stěhuje na kopačku Uvíry na pozici stopera.
46'
Hostující celek rozehrál druhý poločas z poloviny hřiště.
46'
Čížová drží naději na jakýkoliv bodový zisk s Vltavínem. V prvním poločase jsme branku neviděli. Nováček ČFL se neprezentoval vůbec špatně. V prvních minutách měl více ze hry, poté se neprosadil Hodas střelou na přední tyč. Jinak ovšem dobrý výkon Čížové. V závěru měl (možná)
domácí celek kopat penaltu, protože kapitán Jirouš byl držený, ale sudí Urban neodpískal pokutový kop pro outsidera zápasu. Zejména favorit utkání bude mít ke spokojenosti se svojí hrou daleko.
45+2'
45+2'
Jeden z domácích hráčů neuspěl centrem z levé strany na přední tyč.
45+1'
Pozníček tvořil hru na pravé straně, ale domácí celek předvedl velice dobrou obranu a ještě se může dostat k útoku po pravém křídle.
45+1'
Růžička a Podzimek si nerozuměli na vlastní polovině, tohoto nedorozumění ovšem nikdo z domácích hráčů nevyužil k zakončení před Pávkem.
45'
Jeden z domácích hráčů dobře bránil tělem Hodase. Ke konci prvního poločasu ještě uvidíme rozehrávku Satrapy.
45'
Jirouš byl držený na levé straně již v hostujícím vápně, ale Čížová nebude kopat penaltu.
44'
Hostující celek nehnal s rozehrávkou po levé straně, poté přetáhl Pávek hru na pravé křídlo, ale balon už je momentálně u Jirouše.
44'
Zahrádka nahrál z levé strany spoluhráči na střed, ale střela jednoho z domácích hráčů mířila zcela mimo branku Pávka. Hostující brankář bude vykopávat od svatyně Loka.
43'
Výkop Pavka dopadl na polovinu domácích, tam měl k míči daleko Maione. Poté je balon u nohy Pozníčka.
42'
Křižný centr na zadní tyč. Poté si v hostujícím vápně zpracoval míč prsama Vokoun. Odražený balon napálil mimo tři tyče jeden z domácích fotbalistů.
42'
Po hlavičkovém souboji Vokouna s jedním z domácích hráčů nařídil sudí Urban rozehrávku domácího Rozhoně z levé strany z poloviny hřiště.
41'
Šípek bránil protihráče z levé strany. Poté domácí celek nepustil k ničemu Maioneho na pravém křídle.
40'
Šípek neměl na levé straně prostor k pokračování akce. Domácí mužstvo získalo alespoň autové vhazování z pravé strany z vlastní poloviny.
40'
Zřejmě Pejša byl faulovaný na polovině hřiště, sudí Urban poté domlouvá jednomu z domácích fotbalistů.
39'
Hostující celek presoval Pejšou, ale právě toho šikovně nastřelil brankář Satrapa. Domácí celek se může uklidnit výkopem od vlastní branky.
39'
Jeden z domácích hráčů poslal míč hlavou na nohu protihráče. Posléze došlo ke ztrátě favorita zápasu. Takže pokračujeme opět od Satrapy.
38'
Satrapa nakopl balon na polovinu vápna soupeře, ale tam byli pouze hráči Loka. Poté nevyšel hostům kontr přes Pejšu.
37'
Hostující akce po levé straně byla rychlá, ale také nepřesná. Domácí celek se bez potíží dostal na balon, navíc poté jeden z hostů fauloval po ztrátě hracího předmětů ještě na polovině Čížové.
37'
Uvíra byl tím, kdo vhazoval z levé strany z vlastní poloviny. Pávek pomohl hostujícímu kapitánovi s rozehrávkou.
36'
Satrapa rozehrál pravou nohou. Poté Jirouškův oblouček letěl na levou stranu, ale tam stál spoluhráč domácího kapitána v ofsajdu.
36'
Maione nezvládl přihrávku po pravé straně, avšak míč se k němu vrátil. Aktivita Růžičky v útočné fázi byla zbytečná, protože jeden z hostů byl v ofsajdu.
35'
Sudí Urban viděl faul jednoho z hostujících hráčů při akce soupeře po pravé straně, po zásahu ještě na polovině Čížové je tady rozehrávka nováčka ČFL.
34'
Exekutor standardní situace centroval levou nohou na přední tyč, tam ovšem nezakončil Hodas. Poté drží míč Schindler na levém křídle.
34'
Maione dostal křižný pas na pravé straně, poté došlo k přetažení hru na levé křídlo, proti tomu ovšem skvěle zasáhl Satrapa.
33'
Maione nahrál Pejšovi na pravé straně, ale nic více se nestalo. Jeden z domácích hráčů poté pokazil zakončení z levé strany na přední tyč. Pávek byl donucen k zákroku.
32'
Balon letěl od Šípka na přední tyč, ale tam Satrapa vyboxoval míč. Poté jeden z hostů střílel mimo tři tyče, hostující brankář vykopává od vlastní branky.
31'
Hostující kombinace na levé straně vedla k tomu, že na programu dne je další roh favorita zápasu.
31'
Ani nadvakrát se hostující celek nedostal ke střele. Poté ještě stoper Loka poslal míč na hranici vápna, ale tam byl pouze hráč Čížové.
30'
Po centru na přední tyč nezasahoval Satrapa, poté ale bude mít hostující celek další roh z levé strany.
29'
Jeden z hostujících hráčů zrychlil hru křížem na levou stranu, ale tam nemohla pokračovat akce Loka. Jeden z domácích fotbalistů dostal míč na roh.
29'
Šípek kooperoval na polovině hrací plochy, ale poté si s hostujícím celkem nepotykala útočná fáze.
28'
Domácí celek vhazoval Janochem z levé strany, poté hostující fotbalista sebral míč Zahrádkovi. Čížová zůstává na polovině protivníka.
27'
Schindler se dotkl míče na levé straně, ale přihrávku pod sebe nevyužil spoluhráč zakončením z vápna mimo branku Satrapy.
27'
Pozníček zklidnil hru na pravé straně, poté se do hostující kombinace nezapojil nohama Pávek. Loko bylo hodně trpělivé v úvodu své akce.
26'
Jeden z domácích hráčů se rozhodl pro dlouhý balon, ale nikdo z jeho spoluhráčů mu poté nepomohl. Pokračujeme rozehrávkou Pávka.
25'
Výkop Satrapy skončil křížem na pravé straně, ale tam už byl na balonu tým hostů. Jenže střela k levé tyči, to nebyl žádný problém pro brankáře Čížové.
25'
Hostující fotbalista odhlavičkoval míč na hranici vápna. Poté zakončení jednoho z hráčů Loka ze střední vzdálenosti dopadlo mimo branku Satrapy.
24'
Čížová dobře zhustila prostor, poté se dral do útoku po levé straně Zahrádka, načež domácí fotbalista upadl ve vápně. Sudí Urban neodpískal penaltu, což se domácímu týmu vůbec nelíbilo.
23'
Ťukec domácích fotbalistů na pravé straně nevedl k zakončení na branku, poté fauloval jeden z hráčů Čížové na polovině soupeře.
22'
Sražený pokus jednoho z hostujících hráčů z hranice vápna mířil k levé tyči, ale tam byl Satrapa. Domácí brankář poslal míč na polovinu pražského celku.
22'
Po autovém vhazování jednoho z domácích hráčů nikdo neodcentroval před Pávka. Hostující celek poté reagoval po levém křídle, ale zatím vybojoval pouze aut.
21'
Růžička byl agilní v útočné fázi hostujícího celku, ale střela jednoho z hostů šla mimo tři tyče.
20'
Outsider zápasu držel míč na polovině hřiště, ale Maione poté získal balon pro favorita střetnutí. Pozníček bude vhazovat z pravé strany.
20'
Hostující celek kontroval po levé straně, ale centr na přední tyč se stal snadnou kořistí připraveného Satrapy.
19'
Jeden z hostujících hráčů vhazoval z levé strany, poté jeho spoluhráči kombinovali na vlastní polovině.
18'
Po sérii soubojů na levé straně nakonec hostující fotbalista fauloval, domácí mužstvo nemusí nikam pospíchat s rozehrávkou Satrapy!
18'
Větší šanci jsme zatím na ani jedné polovině hřiště neviděli. Za zmínku stojí možná Hodasův pokus na přední tyč.
17'
Jeden z hostujících hráčů ustál hlavičkový souboj na hranici vlastního vápna, balon poté putoval až k Satrapovi.
15'
Zatím opatrný fotbal z obou stran, sledujeme víceméně vyrovnanou partii. Čížová se prezentuje aktivně směrem dopředu.
13'
Zatím se hraje vyrovnané utkání, Loko si nevypracovalo větší šanci před Satrapou.
11'
Zatím nehraje Čížová vůbec špatně, je aktivní směrem dopředu.
9'
Maione absolvoval souboj s Vávrou, poté jeden z domácích hráčů odkopl míč před Hodasem do zámezí. Hostující celek vhazuje z pravé strany.
9'
Kombinaci domácích fotbalistů na levé straně přerušil bránící hráč hostů. Poté Janoch bude vhazovat.
8'
Pávek nahrával křížem pravou nohou na levou stranu, ale tam také po osobním souboji skončily šance hostů na překonání Satrapy.
8'
Pávek si vyměnil balon se stoperem, ten poté zvolil levou stranu. Přechodová fáze hostů nebyla špatná, ale Šípkovi uskočil odražený míč.
7'
Aktivita Janocha z levé strany nikam nevedla. Poté šel míč z pravého křídla mimo tři tyče, Pávek bude vykopávat od vlastní branky.
6'
Jirouš prodloužil míč hlavou po levé straně, ale Uvíra ukázal lepší rychlost než protihráč. Poté udělal faul na polovině hřiště Růžička. Domácí celek rozehrává.
6'
Pozníček nahrál spoluhráči, ten mu balon vrátil do zámezí, takže Čížová bude vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.
5'
Jeden z domácích hráčů ovšem narval míč pravou nohou do zdi hostujícího celku. Ten se poté dere do útoku po pravé straně Maionem.
4'
V krátkém sledu šly před Pávka dva centry z levé strany, ten druhý byl přetažený. Nicméně jeden z hostů nabídl faulem soupeři standardní situaci z dvaceti metrů.
4'
Další centr na přední tyč, Pávek nezasahoval, ale domácí mužstvo má k dispozici opět roh.
3'
Rozehrávka na přední tyč, ale tam čekal jeden z hostů . Poté se dopustil faulu Maione a domácí kopou zkrácený roh.
3'
Domácí fotbalista na levé straně obešel Pozníčka, poté jeden z hostů odehrál míč na další roh.
2'
Jeden z domácích hráčů poslal míč na penaltu, poté přišel další centr, ale hráč Čížové nezakončil hlavou na zadní tyči.
2'
Schindler byl aktivní v hostující obraně, ta zlikvidovala centr z pravé strany, Čížová ale bude kopat roh.
1'
Vokoun odstavil protihráče na pravé straně od balonu, poté domácí mužstvo vhazuje blízko branky Pávka.
1'
Domácí celek ztratil míč po pár sekundách útoku po pravé straně, soupeř tím pádem vhazuje z vlastní poloviny.
1'
Čížová měla výkop, domácí celek hraje v zeleném.
1'

Sokol Čížová: Satrapa – Zahrádka, Tomášek, Rozhoň, Janoch – Polodna, Dvořák, Bálek, Vávra, P. Janda – Jirouš (C)
Náhradníci: Kratochvíl – Grobár, Kočí, Chytrý, Stojka, Held, Novák

Loko Vltavín: Pávek – Hodas, Podzimek, Růžička, Pejša, Uvíra (C), Šípek, Schindler, Pozníček, Maione, Vokoun
Náhradníci: Roušal – Macháč, Hovorka, Eichler, Láncz, O. Janda

Rozhodčí: Urban – Němec, Matyš.
Sokol Čížová
Je téměř jisté, že nováček tohoto ročníku České fotbalové ligy bude hrát v této sezoně o sestup. Sokol hraje svá domácí utkání ve Strakonicích a tento zápas nebude výjimkou. Z osmi odehraných zápasů získala Čížová jediný bod za domácí prohru 0:1 po penaltách se Slavojem Vyšehrad.

Jinak v posledním domácím střetnutí nestačil Sokol na Brozany 1:3. Domácí mužstvo tehdy přehrál především skvěle vybavený Chukwuma. Zápas hodně ovlivnila neproměněná penalta Jirouše z konce prvního poločasu. Poté se hostující celek výrazně uklidnil a ve druhém poločase si došel pro tři body.

O víkendu navíc Čížová ztratila divokou přestřelku ve Štěchovicích. Soupeř vedl 2:0, poté hosté otočili na 3:2 ze svého pohledu. Jenže góly v 81., respektive 83. minutě rozhodly Štěchovice o tom, že nováček ČFL nebude mít ani bod.
Loko Vltavín
Hostující celek je po osmi odehraných zápasech České fotbalové ligy na druhé pozici se ziskem sedmnácti bodů. O víkendu přehrálo Loko v domácím prostředí Kralův Dvůr poměrem 3:0. Skóre otevřel Schindler, další dva góly poté přidal Pejša a nebylo moc, co řešit. Hostující celek toho směrem dopředu moc nepředvedl a dá se říci, že výhra pražského mužstva byla zasloužená.

Předtím vyhořel Vltavín na hřišti Záp, kde prohrál 0:2. Nejprve se prosadil Bulíř, poté ještě v prvním poločase uzavřel skóre ze značky pokutového kopu bývalý hráč Slavie či Jablonce Karel Piták.

Vltavín je rozhodně dnes jasným favoritem tohoto mače. Co se týče venkovních zápasů v letošním ročníku ČFL tak na úvod sezony porazil nováčka z Nymburka až po penaltách, poté zapsal tři body za výhru nad Litoměřickem.
Delegace
Tento zápas se pochopitelně neobejde bez rozhodčích. Jako hlavní arbitr bude dnešní souboj České fotbalové ligy rozhodovat Michal Urban, prvním asistentem bude Václav Němec, druhým pomezním poté Jakub Matyš. Jakožto delegát FAČR byl jmenovaný Lubomír Martinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.