ČFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav U21 : Zápy - 3. listopadu 2019   10:30

Ml. Boleslav U21
81' Alhassan
1:0
(0:0)
Zápy
Zápy
Mikulec – Arroyo, Glöckner, Král, Túlio – Kopa, Komárek – Dohnalík (89. Angelozzi), Ewerton (46. Auer), Alhassan (83. Rudzan) – Vejr (70. Hönig)
Vrána – Dib, Moravčík
Nejedlo – Vyhnanovský, Dohnal
Městský stadión Mladá Boleslav
97 diváků
Zápy
Soukup – Hašek, Duben, Jelínek, Hakl – Hron, Eliáš (83. Skuhravý), Putz, Koutenský (83. Matoušek) – Janko, Matějka (76. Kubů)
Doležal – Pávek, Růžek, Koumba

Rezerva Mladé Boleslavi v podmračeném dopoledni zaslouženě poráží Zápy, když rozhodl až v závěru zápasu Ghaňan Alhassan, ale už předtím měli domácí mnohem více šancí a hosty dvakrát zachránila branková konstrukce při krásných střelách Komárka a Auera.
V souboji dvou nejofenzivnějších mužstev soutěže se asi čekal větší příděl branek, ale oba soupeři odehráli zápas především takticky.
Zápy druhou porážkou v řadě ztratily vedení v soutěži, do čela se vyhouplo jablonecké béčko. Mladá Boleslav B si v tabulce polepšila na pátou příčku.
Z Městského stadiónu v Mladé Boleslavi se loučím, děkuji za pozornost.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 16:17.
90+2'
90+1'
Žlutou kartu dostává Alessandro Angelozzi (FK Mladá Boleslav B) za zakopnutí míče po odmávaném postavení mimo hru.
90+1'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Přívalem nejsprostších nadávek počastoval Vojtěch Hron domácího Auera, jehož předtím sám fauloval.
89'
Ještě taktické střídání v mužstvu Mladé Boleslavi B: ze hřiště odchází Dohnalík, pár minut si zahraje Angelozzi.
87'
V těžké pozici poslal volejem přetažený centrovaný míč zblízka nad odkrytou bránu zcela nepokrytý Auer.
86'
Další roh pro Zápy, centr po teči přistál na horní síti. Dopadlo to stejně jako minule nepovedeným centrem a faulem.
83'
V dresu Mladé Boleslavi B nahradil Ondřej Rudzan jediného úspěšného střelce Alhassana.
Zároveň střídají i Zápy, a to hned dvakrát: ze hřiště odcházejí Eliáš a Koutenský, opačným směrem vbíhají Radek Skuhravý a Milan Matoušek.
81'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
Auerův nákop hosté nedokázali odhlavičkovat, naopak domácí Dohnalík sklepl míč pod sebe a ghanský krajní záložník RASHID ALHASSAN jej napálil z 10 metrů nechytatelně pod břevno. Zasloužené vedení lepšího mužstva.
79'
Šestý roh hostů letěl jen k prvnímu bránícímu hráči v zeleném.
78'
Krásná souhra domácích, Auerovu kolmici převzal Komárek ve vápně a nabídl gólovou střelu Alhassanovi, jenže jeho trefa zblízka neplatí pro ofsajd.
76'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Kubů.
75'
Hosty podruhé zachránila konstrukce brány. Do levé tyče opřel svou pumelici z hranice šestnáctky Rakušan Jonas Auer.
73'
Tečovaná tvrdá střela Františka Hakla z hranice velkého vápna vynesla další rohový kop hostům. Ti marně reklamují ruku jednoho z mladoboleslavských hráčů. Pokud byla, tak u těla a nastřelená.
72'
Ani domácí z rohu nic nevytěžili.
70'
Vítek Vejr se dnes na hrotu neprosadil, v dresu FK Mladá Boleslav B jej nahradí Michael Hönig.
69'
Žlutou kartu dostává Jiří Duben (SK Zápy) za řeči.
69'
Čtvrtý roh hostů končí útočným faulem, míč měli po Túliově hlavičce beztak v držení domácí.
67'
Mikulec nadvakrát ztlumil Haškovu tvrdou střelu z úhlu těsně nad trávníkem. Naštěstí pro domácího gólmana nebyl poblíž nikdo připravený k dorážce.
66'
Hosté odolali silnému tlaku s několika centry a zblokovanými střelami.
65'
Žlutou kartu dostává Josef Eliáš (SK Zápy).
65'
První ostrý zákrok domácího brankáře Mikulce přichází proti Matějkově hlavičce po trestném kopu.
63'
Při následném přímém kopu je máván ofsajd hráčům Záp.
62'
Žlutou kartu dostává Radek Kopa (FK Mladá Boleslav B).
62'
Auer rozehrál trestný kop od postranní čáry na hlavu Krále, který zakončuje vedle.
61'
Janko se probíjel boleslavskou obranou a v sevření dvou hráčů upadl, o faul se v tomto případě nejednalo.
60'
Sled nepřesností na obou stranách v končící hodině hry.
56'
Obrovská šance Mladé Boleslavi! Auer našel na malém vápně centrem zcela volného Vejra, volej domácího útočníka u tyče zázračně čapl brankář Soukup.
54'
Po rohu z hranice šestnáctky vysoko přestřelil Komárek.
53'
Z brejku je tu roh pro domácí celek.
52'
Domácí stoper Král ve sprinterském souboji u postranní čáry stačil Jankovi, ale poté ho v pádu zbytečně dohrává kolíky kopaček a místo vhazování je pískáno proti Boleslavi.
50'
Dnešní utkání sleduje 97 diváků.
47'
Putzův centr neprošel, Boleslav zakopává do zámezí.
46'
Po pár vteřinách hry je tu roh pro hosty po pasu Koutenského a tvrdé ráně Janka, kterou vyráží Mikulec.
46'
Trenér FK Mladá Boleslav B Milan Pechanec o přestávce provedl změnu v sestavě a místo Ewertona posílá do hry Jonase Auera.
46'
Navzdory několika šancím na obou stranách platí po vyrovnaném prvním dějství bezbrankové skóre. Druhý poločas začne přibližně v 11:34.
45'
45'
Poločas se za drobného deště víceméně dohrává z povinnosti.
42'
David Komárek napřáhl ze 30 metrů k výstavní střele a Zápy zachránilo břevno! To mohl být nádherný gól.
41'
Teď naopak Jiří Duben vzal přes kotníky zezadu domácího Vejra.
39'
Hrubý zákrok Ewertona ve středovém kruhu řeší rozhodčí jen domluvou, což se hostům nelíbí.
36'
Obě mužstva posledních několik minut jen bez invence a také bez úspěchu nakopávají míče.
32'
Třetí roh Mladé Boleslavi vyvolal ve vápně menší závar, ovšem volný míč sbírá ze země brankář hostujícího celku.
31'
Ewerton mířil z 25 metrů doprostřed brány, Soukup neměl potíže.
29'
Hrubku Túlia před vlastní bránou hosté nepotrestali. Hron předložil pod sebe Dubnovi, jenž nepropálil posledního beka.
27'
Odražený míč poslal až nad ochrannou síť hostující Koutenský.
25'
Domácí akce končí faulem Radka Kopy ve vápně.
21'
Domácí obraně utekl Matějka, sám z velkého vápna mířil po zemi k tyči, ale těsně minul.
20'
Po rohu hlavičkoval vedle brány Putz.
19'
Jankův centr srazil na roh Marco Túlio. Brazilec pak prokázal dobrou znalost češtiny, ale horší fotbalových pravidel, když křičel na rozhodčího "Máme!"
18'
Trestný kop už Jelínek ve skluzu nestihl na hřišti.
17'
Žlutou kartu dostává Anderson Arroyo (FK Mladá Boleslav B).
16'
Roh pro Boleslav po centru Alhassana, který skočil před Haklem. Domácí se znovu neprosadili.
15'
Jelínek hlavičkuje po rohu do sítě, gól však neplatí – rozhodčí viděl útočný faul.
14'
Hronovu přízemní střelu odvrátil Glöckner skluzem na roh.
11'
Rohu se Zápy snadno ubránily.
10'
V deseti si domácí vypracovali velkou šanci. Krásnou střelu Alhassana do šibenice vyráží Soukup mocným skokem na roh.
8'
Ošklivou kosu schytal Anderson Arroyo a na hřiště musejí boleslavští zdravotníci.
7'
Faul na Haška, krátký roh pro Zápy. Dobře kopnutou standardu odhlavičkoval Túlio.
3'
Domácí v zeleno-černých dresech začali aktivně. Červeno-bílé Zápy se teď poprvé dostaly do útoku, ale pomezní mává ofsajd.
1'

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Glöckner, Král, Kopa, Túlio – Arroyo, Komárek, Ewerton, Alhassan – Vejr, Dohnalík
Náhradníci: Vrána – Dib, Moravčík, Angelozzi, Rudzan, Auer, Hönig

SK Zápy: Soukup – Hašek, Duben, Jelínek, Hakl – Hron, Eliáš, Putz, Koutenský – Janko, Matějka
Náhradníci: Doležal – Kubů, Pávek, Skuhravý, Růžek, Matoušek, Koumba

Rozhodčí: Nejedlo – Vyhnanovský, Dohnal.
Na umělé trávě Městského stadiónu se střetnou dva nejlépe střílející celky své skupiny ČFL. Na domácí půdě neporažená FK Mladá Boleslav B (4-3-1-4, 27:19, 7. místo) přivítá tradičního aspiranta postupu do druhé ligy SK Zápy (8-1-1-2, 29:17, 1. místo). Mužstvo z okresu Praha-východ prohrálo minulý týden šlágr s jabloneckým béčkem 1:3 a před svým přemožitelem již vede tabulku jen o skóre, nesmí si tedy dovolit další selhání.
Domácí po výhře 2:1 nad rezervou Dukly absolvovali i vítězně penaltový rozstřel po bezbrankovém zápase v Živanicích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.