ČFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Vltavín - 3. listopadu 2019   14:00

Táborsko
Táborsko
12' Kučera  • 26' Tolno  • 33' Tolno  • 58' Vandas  • 70' Musiol  • 75' Vandas
6:1
(3:0)
Vltavín
Vltavín
65' Hovorka
Táborsko
Zadražil – Navrátil (C), Penc (80. Dybala), Kučera, Tolno (71. Schramhauser), Havrda (74. Rydval), Musiol, Vandas, Al Sarori (61. Vozihnoj), Conde (82. Novák), Alves
Rydval, Dybala, Schramhauser, Toutou, Novák, Vozihnoj, Pecháček
Hájek – Raplík, Hanáková
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
Vltavín
Koblenc – Valíček, Kühnel (26. Šmalcl), Podzimek, Abena, Hovorka, Čtvrtníček (58. Tichý), Uvíra (C), Kuchař, Šnajdr, Maione (26. Vieira)
Štorc, Šmalcl, Pouzar, Šípek, Špaček, Vieira, Tichý

90'
75'
Táborsko právě vstřelilo branku!
PAVEL VANDAS přidává další branku a favorit tohoto utkání kráčí za vysokou výhrou.
70'
Domácí jdou znovu do vedení o čtyři branky, protože pokutový kop proměnil také zkušený ZBYNĚK MUSIOL.
68'
Žlutou kartu dostává Tichý (Loko Vltavín).
65'
Vltavín právě vstřelil branku!
Hosté snižují. K nařízené penaltě se postavil MAREK HOVORKA a proměnil.
58'
O první branku ve druhém poločase se postaral PAVEL VANDAS, takže domácí jdou do vedení 4:0!
55'
Žlutou kartu dostává Conde (FC MAS Táborsko).
46'
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává Al Sarori (FC MAS Táborsko).
33'
Uběhlo pouze pár minutek a domácí přidávají další branku, prosadil se znovu EMMANUEL TOLNO.
26'
A je to 2:0, tentokrát zamířil přesně EMMANUEL TOLNO.
12'
Favorit tohoto utkání se dostává rychle do vedení, když se prosadil MARTIN KUČERA.
1'

FC MAS Táborsko: Zadražil – Navrátil (C), Penc, Kučera, Tolno, Havrda, Musiol, Vandas, Al Sarori, Conde, Alves
Náhradníci: Rydval, Dybala, Schramhauser, Toutou, Novák, Vozihnoj, Pecháček

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Kühnel, Podzimek, Abena, Hovorka, Čtvrtníček, Uvíra (C), Kuchař, Šnajdr, Maione
Náhradníci: Štorc, Šmalcl, Pouzar, Šípek, Špaček, Vieira, Tichý.
Utkání mezi Táborskem a Vltavínem začíná ve 14:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.
FC MAS Táborsko si zatím po sestupu do třetí ligy vede skvěle. Domácí mají po dvanácti zápasech 30 bodů, parádní skóre 30:8 a patří jim samozřejmě první příčka. Druhý je Králův Dvůr, který má o čtyři body méně, ale také o zápas více.

Loko Vltavín si také nevede špatně. Hostující celek zatím nasbíral 23 bodů a nachází se na páté pozici. Z posledních pěti utkání získal Vltavín plný počet bodů, vyhrává jeden zápas za druhým, takže domácí dnes nečeká nic lehkého.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Táborskem a Vltavínem. Jasným favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.