Chance Národní Liga - ONLINE PŘENOS - Sokolov : Hr. Králové

Sokolov

Hr. Králové
1:3
- 90'A. Ševčík
- 40'Vlkanova
- 63'Mišůn
- 88'Kvída
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Sokolov
- 29'Stropek(žlutá karta)
- 58'Kosak(žlutá karta)
- 62'Mejdr(žlutá karta)
- 82'Stropek(červená karta po žluté)
- 90'A. Ševčík
Hr. Králové
- 26'Zorvan(žlutá karta)
- 40'Vlkanova
- 63'Mišůn
- 88'Kvída
Další informace:
- Stadion
- Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov
- Návštěvnost
- 710 diváků
V. Vašíček
S. Vávra
V. Machek
J. Dvořák II.
D. Štípek
P. Glaser
J. Mejdr
D. Stropek
M. Mišůn
A. Beránek
J. Belaň
R. Kropáček
L. Martan
A. Vlkanova
F. Durdević
J. Janoušek
F. Zorvan
D. Finěk
J. Kvída
M. Plašil
O. Urma
R. Ottmar
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 30 | 60:24 | 72 |
2 | ![]() | 30 | 50:33 | 58 |
3 | ![]() | 30 | 63:31 | 57 |
4 | ![]() | 30 | 36:18 | 53 |
5 | ![]() | 30 | 44:39 | 49 |
6 | ![]() | 30 | 33:26 | 48 |
7 | ![]() | 30 | 45:34 | 44 |
8 | ![]() | 30 | 32:44 | 40 |
9 | ![]() | 30 | 36:42 | 36 |
10 | ![]() | 30 | 28:37 | 36 |
11 | ![]() | 30 | 28:40 | 33 |
12 | ![]() | 30 | 30:38 | 32 |
13 | ![]() | 30 | 39:56 | 29 |
14 | ![]() | 30 | 33:59 | 27 |
15 | ![]() | 30 | 37:53 | 25 |
16 | ![]() | 30 | 40:60 | 25 |
- Přímý postup
- Baráž o 1. ligu
- Sestup
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování.
Alespoň čestný úspěch pro domácí Baník. Z pravé strany přišel centr před branku, kde se nejvýše dostal ADAM ŠEVČÍK a hlavou prodloužil balon ke vzdálenější tyči.
Hradec Králové se dostal do protiútoku dvou proti jednomu, ale prvotní akce skončila dobrým zásahem obránce. Z druhé vlny se přiřítil stoper JAN KVÍDA, který si to v klidu ťuknul s Vlkanovou a doklepl do prázdné branky.
Hosté zahrávali standardní situaci a dostávají se do dvoubrankového vedení! Balon zamířil do chumlu hráčů, odkud ho hlavičkoval sokolovský MILAN MIŠŮN a balon zapadl do branky do protipohybu brankáře, učebnicový vlastnenec.
Krásná akce hostujícího hráče a je tu vedení Votroků! ADAM VLKANOVA předvedl pěknou sólo akci přes polovinu hřiště, na středu hřiště obešel několik hráčů, jako pravák si zasekl balon na levou nohu a trefil se k levé tyči!
FK Baník Sokolov: Belaň – Mejdr, Stropek, Mišůn, Beránek – Vávra, Machek, Jakub Dvořák II., Štípek, Glaser (C) – Vašíček.
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Kosak, Voleský, O. Ševčík, A. Ševčík, Hlavatý, Ruml.
FC Hradec Králové: Ottmar (C) – Finěk, Kvída, Plašil, Urma – Janoušek, Zorvan – Martan, Vlkanova, Durdević – Kropáček.
Náhradníci: Stejskal – Miker, M. Černý, Hynek, Martinec, Trávníček, Jukl..
06.05.18 Sokolov – Hradec Králové 1:2
21.10.17 Hradec Králové – Sokolov 0:1
17.05.16 Hradec Králové – Sokolov 2:0
30.01.16 Sokolov – Hradec Králové 1:3
07.11.15 Sokolov – Hradec Králové 1:1
Votroci jsou na tom zcela opačně, vstup do sezony se jim podařil náramně. Jeden z každoročních adeptů na čelo tabulky nejprve zdolal jednobrankovým rozdílem Táborsko, o týden později pak přehrál na domácím hřišti Znojmo 2:1. Trenér Zdeňko Frťala byl po druhé výhře poměrně spokojený: "Byli jsme překvapeni (my trenéři) sestavou soupeře, připravovali jsme mužstvo na určitý typ hry. V první půli jsme byli pořád aktivní a nebezpeční a byli za to odměněni dvěma brankami. Pak jsme mohli a měli vést 3:0 či 4:0, ale zhruba od 65.minuty jsme byli pasivní. Jsme rádi, že jsme navázali na předchozí vítězství."
A co hlavní trenér očekává od tohoto zápasu? „Čeká nás soupeř, který bude z prvních třech kol nejkvalitnější. I když zatím tomu postavení v tabulce neodpovídá. Jejich kvalitu známe, hru mají založenou na kvalitní přechodové fázi. Očekávám divácky hodně kvalitní zápas,“ prozradil Zdenko Frťala." Hradec navíc půjde do zápasu s oporou statistiky v zádech, v Sokolově totiž Východočeši už deset let neprohráli.
Svěřenci trenéra Horvátha do ligové sezony nevstoupili vůbec dobře, ve dvou venkovních zápasech nedokázali ani jednou bodovat. Nejprve podlehli Ústní nad Labem těsně 1:2, minulý víkend pak nebodovali na druhé straně republiky, Vítkovice je porazily 2:0. „Dva zápasy venku, dvě porážky. Stejný začátek jako loni, takže jsme samozřejmě zklamaní z toho, že nám vstup nevyšel ani letos. Chyby, které jsme dělali, jsme si vyříkali, a tak doufám, že teď už budeme bodovat,“ hledal příčiny porážky trenér Pavel Horváth.
Baník do zápasu půjde z 15. příčky s nula body, je tak zcela jasné, že ve třetím kole by to už nějaký bod urvat chtělo, nebude to ale vůbec jednoduché. „Hradec je tým, který bude hrát o postup. Mají mužstvo, které bylo silné už v minulé sezóně, teď ještě o něco víc posílili. Stabilizovaný kádr, který vede zkušený Zdenko Frťala, takže nás nečeká nic snadného,“ dodal na adresu soupeře hlavní trenér.