Čínská Super League -  ONLINE PŘENOS -  Henan Jianye : Shandong Luneng - 24. září 2017   13:35

Henan Jianye
15' Vaz Te  • 26' Hu Jinghang
2:1
(2:0)
Shandong Luneng
90+3' Pelle
Wu Yan- Ablet, Gu Cao, Long Cheng, Al Salih (31. Lu Yao), Ke Zhao- Feng Zhuoyi, Hu Jinghang (69. Du C.), Feng Gang, Bassogog, Vaz Te
Wang Guoming- Du C., Chen Zijie, Liu H, Long W., Luo Yao, Wang F.
Ma Ning (Chn)
Zhengzhou Hanghai Stadium (Zhengzhou)
Wang Dalei- Liu Junshuai (74. Li Songyi), Li Hailong (46. Liu Binbin), Dai Lin, Song Long, Wu Yinghan, Hao Junmin, Wang Tong, Jin Jindao (46. Zhang Chi), Pelle, Cisse
Han Rongze- Cheng, Li Songyi, Li Wei, Liu Binbin, Lui Y., Zhang Chi

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme zajímavé utkání, které skončilo výhrou Henanu nad Shandongem 2:1. Za domácí se prosadili Vaz Te a Hu JInghang. Celý první poločas byli domácí lepší, jenže v druhé půli se zatáhli a hlídali si průběh utkání. Shandong snížil až v poslední minutě zásluhou Pelleho. Henan se přibližuje záchraně a zůstává na dvanáctém místě, Shandong zůstává na pátém a vzdaluje se třetí Hebei.
90+4'
90+3'
Shandong Luneng právě vstřelil branku! Wu Yinghan vyslal parádní míč do pokutového území na volného GRAZIANA PELLEHO, který se z bezprostřední blízkosti prosazuje přes brankáře Wu Yana.
90+2'
Ten opět nepřinesl žádné vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Ablet.
90+1'
Rohový kop pro Shandong Luneng.
90'
Rozhodčí Ma Ning se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Hostující brankář Wang Dalei dobře vyběhl před dotírajícím Vaz Tem.
88'
Shandong posílá všechny hráče do útoku a ti se nedokážou vrátit zpět, takže Bassogog je v sedmém ráji.
87'
Opět dlouhý míč na dvojici Bassogog, Vaz Te a opět vybojovali míč, když u postranní čáry úspěšně získali aut.
86'
Žlutou kartu dostává Gu Cao (Henan Jianye FC).
85'
Velká šance Bassogoga! Při dalším odkopnutí přihráli přesně do míst, kde stáhl Bassogog, ten se dostal až do vápna, udělal kličku, nicméně střela jde vysoko nad poloprázdnou bránou.
84'
Domácí už tlačí čas všemi možnými i nemožnými prostředky a už pouze odkopávají do bezpečí.
83'
Žlutou kartu dostává Wu Yan (Shandong Luneng).
81'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Ablet.
80'
79'
Bassogog se již radoval z branky, jenže postranní sudí krotí euforii zásluhou ofsajdové pasti hostující obrany.
78'
Shandongu se absolutně nedaří najít prostor v pevné obranné tvrzi domácího Henanu, opět dobrý zákrok Fenga Ganga.
77'
útočným faulem se prezentoval nově příchozí Li Songyi.
76'
Domácí Jianye opět parádně brání a vypadá to, že si připíše další tři body do tabulky a dá zapomenout na prohru z posledního utkání.
75'
Henan bude mít po dlouhé době výhodu přímého volného kopu.
74'
Střídání v týmu Shandong Luneng: ze hřiště odchází Liu Junshuai, přichází Li Songyi.
73'
Ablet Abduwal získal míč na Cissem a poté zkoušel hledat nabíhajícího Vaz Teho, jenže přihrávka mířila pouze do zázemí.
72'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Long Cheng.
71'
Shandong Luneng bude mít výhodu volného přímého kopu.
70'
Další nepřesnou přihrávkou se prezentoval Liu Junshuia.
69'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Hu Jinghang, přichází Du C..
68'
Do ofsajdového postavení se přimotal domácí Vaz Te.
67'
Domácí trenér bude podruhé střídat.
66'
Bassogog po dlouhé době dal opět o sobě vědět a hned vybojoval pro své barvy standardní situaci.
65'
Slavný hostující trenér Felix Magath je stále nespokojený, neboť jeho tým, který je dnešním favoritem, stále zaslouženě prohrává 2:0, i když mají v druhém poločase drtivou převahu.
64'
Pelleho dalekonosná střela neohrozila bránu Wu Yuna, který může v klidu odkopnout míč do bezpečí.
63'
Další nepřesná přihrávka z dílny Shandongu.
62'
Hu Jinghang krásně získal míč a pro jistotu ho posouvá na své obránce, domácí hrají celý druhý poločas na jistotu.
61'
Wang Tong sice parádně našel Pelleho ve vápně, nicméně ten nedokázal zpracovat neposedný míč.
60'
Henan kombinuje na své polovině hřiště a snaží se otupit tlak hostů.
59'
Cisse teatrálně spadl v pokutovém území, hra dál pokračuje.
58'
Domácí fanoušci se dožadují odpískání faulu na Bassogoga, jenže rozhodčí Ma Ning zůstává klidný a dál nechává hru plynout.
57'
Nepřesná kombinace hostů končí až u domácího brankáře Wu Yana, který bude dlouhým kopem hledat Vez Teho.
56'
Domácí obránci si opět poradili s útokem Lunengu, konkrétně Lu Yao odkopnul míč do autu.
55'
Bassogog se nedokázal prosadit přes trojici čínských obránců.
54'
Útočným faulem v pokutovém území Henanu se provinil Pelle, který rukou strhnul na zem Longa Chenga.
53'
Shangong v druhém poločase drtí svého soupeře, nicméně se nemůžou dostat k nějaké kloudné akci nebo zakončení.
52'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Vaz Te.
51'
Volný přímý kop Lunengu opět nic nepřinesl, Henan prchá do útoku.
50'
Liu Binbin se dostal do osobního souboje s Ke Zhaoem a oba si poslušně lehli na zem, protože se srazili hlavami.
49'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť Wu Yan přilepil míč do svých rukavic.
48'
Rohový kop pro hostující Shandong Luneng.
47'
Žlutou kartu dostává Pelle (Shandong Luneng).
46'
Střídání v týmu Shandong Luneng: ze hřiště odchází Li Hailong, přichází Lui Binbin.
Střídání v týmu Shandong Luneng: ze hřiště odchází JIn Jingdao, přichází Zhang Chi.
46'
Sledovali jsme první poločas utkání mezi Henanem a Shandongem, které přineslo dva góly a to na straně domácí celku když se prosadil Vaz Te a poté Hu Jinghang. Celý poločas se nesl v bojovném módu se spoustou žlutých karet. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+4'
45+2'
Nepřesná přihrávka Cisseho končí v autu. Vypadá to, že Henan odehrál parádní první poločas bez ztracené květinky.
45+1'
45'
Ten se bude opakovat, neboť domácí Lu Yao odhlavičkoval míč za brankovou čáru.
44'
Rohový kop pro Shandong.
43'
Wu Yinghan nenašel v pokutovém území ani Pelleho ani Cisseho. Míč má v moci domácí obránce Ablet Abduwal.
42'
Bassogog obdržel přihrávku za obranu, jenže celou akci zpomalil a poté vystřelil pouze do stojícího Daie Lina.
41'
Gu Cao těsně odkopnul míč před dotírajícím Cissem. Luneng bude vhazovat.
40'
Slaboučká střela Graziana Pelleho končí v náručí Wua a ještě při tom zranil domácího kapitána Gua Caoa.
39'
Žlutou kartu dostává Feng Gang (Henan Jianye FC).
37'
Útočný faul Ciseho na Ableta Abduwala.
36'
Bassogog již jako tradičně vybojoval další přímý kop.
35'
Hostující celek nezvládá průběh utkání a neustále faulují a chybují v obranné fázi hry.
34'
Žlutou kartu dostává Wu Jinghan (Shandong Luneng).
33'
pěkná střela hostujícího celku! Liu Junshuai se dostal z hranice vápna k zakončení, nicméně jeho střela míří těsně vedle pravé tyče!
32'
Opět faul na aktivního Bassogoga, který si s obránci hraje jak kočka s myší.
31'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Al Salih, přichází Lu Yao.
30'
Jeden z domácích hráčů bude muset střídat.
29'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Long Cheng.
28'
Shangong bude zahrávat rohový kop.
26'
Henan Jianye právě vstřelil branku! HU JINGHANG si vyskočil na krásný centr a hlavičku posílá k levé tyči. Domácí Henan již vede o dvě branky.
25'
Volný přímý kop pro domácí celek.
24'
Žlutou kartu dostává Lin Dai (Shandong Luneng).
23'
Ani na druhé straně si hráči nerozuměli, o pět má míč v moci jeden z brankářů.
22'
Nepřesná kombinace Shandongu končí u domácího brankáře Wua.
21'
Hra opět pokračuje a to útočným faulem Vaz Teho, který poslal Li Hailonga na zem.
20'
Na hřiště museli přiběhnout i zdravotníci a dávají zraněnému stahovač stehna.
19'
Na zemi leží domácí obránce Ablet, který se srazil se svým spoluhráčem, konkrétně s Gu Caoem .
18'
Žlutou kartu dostává Ke Zhao (Henan Jianye FC).
17'
Žlutou kartu dostává Song Long (Shandong Luneng).
16'
Chybu v rozehrávce Hua napravil dobře vystoupil Ablet.
15'
Henan Jianye právě vstřelil branku! RICARDO VAZ TE přihrál na Fenga Zhuoyie, který mu nezištnně vrátil míč do pokutového území a poté neměl problém uklidit míč za záda Wanga.
14'
Ten nepřinesl žádné ohrožení brány, protože míč lapil do svých rukavic brankář Wang.
13'
Z rychlého brejku vybojoval Jianye rohový kop.
12'
První velká šance utkání! Do pokutového území Henanu plachtil parádní míč přesně na hlavu italského útočníka Graziana Pelleho, jenže jeho pokus míří těsně nad horní tyč!
11'
Úvod utkání je velice nervózní a opatrný, neboť můžeme sledovat boj ve středu pole s množstvím faulů.
10'
Bassogog byl opět faulovaný, domácí rozehráli volný přímý kop rychle a kombinují kolem vápna hostů.
9'
Luneng kombinuje na své polovině hřiště a čeká na volnou mezírku v obranné tvrzi Henanu.
8'
Dai nestíhal pohyb skvělého Bassogoga a tak si musel pomoct nedovoleným skluzem.
7'
Nepřesný centr Fenga Zhuoyie do pokutového území končí v rukavicích Wanga.
6'
Roh byl zahrán na krátko, ale žádné vzrušení nepřinesl, neboť Pelle fauloval brankáře Wua.
5'
Ta nepřinesla žádné nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí kapitán Gu, který míč hlavičkoval na rohový kop.
4'
Shandong bude mít zajímavou standardní situaci.
3'
Wang si nadělal na půlicí čáře velké starosti nepřesnou přihrávkou na Jina. Naštěstí pro něho míč končí v autu po dobré práci JIna a Songa.
2'
První nepřesná kombinace Lunengu končí u domácího brankáře Wua, který bude odkopávat od brány.
1'
Henan oblékl červené dresy, Shandong bílé.
1'
Do dnešního utkání nenastoupí český zástupce Bořek Dočkal!

Henan Jianye FC: Wu Yan- Ablet, Gu Cao, Long Cheng, Al Salih, Ke Zhao- Feng Zhuoyi, Hu JInghang, Feng Gang, Bassogog, Vaz Te
Náhradníci: Wang Guoming- Du C., Chen Zijie, Liu H, Long W., Luo Yao, Wang F.

Shandong Luneng: Wang Dalei- Liu Junshuai, Li Hailong, Dai Lin, Song Long, Wu Yinghan, Hao Junmin, Wang Tong, Jin Jindao, Pelle, Cisse

22.08.15 Henan Jianye-Shandong Luneng 1 : 0
19.08.15 Henan Jianye-Shandong Luneng 1 : 2 (1 : 1)
Shandong Luneng je na tom o něco lépe, neboť okupuje páté místo a na třetí Hebei, která zaručuje kvalifikaci o asijskou Ligu mistrů ztrácí pouze tři body. Na svém kontě mají tedy 42 bodů za jedenáct výher a devět remíz. Z posledních pěti utkání dokázali vytěžit sedm bodů za výhru a čtyři remízy. Nejlepší střelec týmu je s jedenácti góly Tardelli.
Henan se momentálně nachází na dvanáctém místě šestnáctičlenné tabulky. Na svém kontě mají 24 bodů a záporné skóre 24:36. Z posledních pěti utkání dokázali urvat čtyři body za výhru a remízu. Nejlepší střelec týmu je se sedmi góly Bassogog. Český záložník Bořek Dočkal má na svém účtu tři góly a dvě asistence a je po kamerunském hráči druhý nejproduktivnější hráč svého celku.
Hezký den u sledování čínské Superligy! V dnešním 26. kole se představí domácí Henan Jianye, který přivítá Shandong Luneng. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:35.