Copa America -  ONLINE PŘENOS -  Paraguay : Katar - 16. června 2019   21:05

Paraguay
Paraguay
4' Cardozo  • 55' D. González (Almirón)
2:2
(1:0)
Katar
Katar
68' Alí  (Salmán) • 76' J. Rojas (vl.) (Chúchí)
Paraguay
Fernández – B. Valdez, Balbuena, Jun. Alonso (C), Arzamendia – C. Ortiz, J. Rojas (78. Sanchéz), Almirón – H. Pérez (46. D. González), Cardozo, Domínguez (82. Iturbe).
A. Silva, A. Aguilar – Escobar, Piris, D. González, Ó. Romero, Torres, M. Rojas, Santander, Iturbe, Sanchéz.
Haro – Bossio, Raez
Estádio do Maracaná, Rio de Janeiro
Katar
aš-Šíb – A. Hasan, Salmán, Chúchí, Hátim (88. Búdiáf), Ró-Ró – al-Hajdús (C), Madibo, ar-Ráwí – Alí, Akram Afif.

V tomto utkání padli 4 regulérní branky a vyšel z toho tak remízový stav 2:2. Paraguay ztratila své vedení 2:0, když Katar pořádně zabral v poslední 25 minutovce. Přeji všem hezký večer.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:15.
90+4'
90+4'
A vzápětí sudí ukončuje tento duel.
90+3'
Přímý kop pro Katar.
90+3'
Hráči Kataru chtěli hodně přísnou penaltu po souboji v pokutovém území i když pravda Alonso se zachoval jako slon v porcelánu.
90+2'
Katar hraje bago a obecenstvo v ochozech jede mexické vlny.
90+1'
Ani tento kontr hráči kataru nezvládli a míč míří pouze za postranní čáru.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Hráči Kataru nezvládli další přečíslení do otevřené obrany soupeře a skončili již na polovině hřiště.
88'
Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Abdulazíz Hátim, přichází Karím Búdiáf.
86'
Pěkný kontr když šel sám hráč Kataru proti třem, na hranici pokutového území možná zbytečně nahrál spoluhráči a ten míč rychle ztratil.
85'
Katar se bude bránit přímému kopu poblíž svého pokutového území.
84'
Celkem překvapivé je, že trenér Kataru ještě nesáhl ke střídání, domácí tým již využil všechny tři možnosti ke střídání.
83'
Obrana Kataru velmi slušně zapracovala a centr do pokutového území centr nepustila.
82'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Cecilio Domínguez, přichází Juan Manuel Iturbe.
80'
Žlutou kartu dostává Fabián Balbuena (Paraguay).
79'
Pořádnou kosu před pokutovým územím spáchal Balbuena a za to bude jistě od sudího oceněn.
78'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Juan Rodrigo Rojas, přichází Richard Sanchéz.
77'
Navíc se domácí hráč při vstřelení vlastní branky zranil to je pořádná smůla.
76'
Katar právě vstřelil branku!
domácí obrana si nedala šlofíka, ale pořádně zaspala! Búálim Chúchí se ocitl za obranou jeho střelu levačkou brankář Fernández vyrazil pouze do vzduchu za sebe a obránce JUAN RODRIGO ROJAS ve snaze odkopnout míč si ho sráží do vlastní sítě.
75'
A opět ve vzdušném souboji dostal tentokráte řádně naloženo Cecílio domínguez.
74'
Na půlící čáře taktický faul domácího celku.
73'
Hráčům obou celků doslova pochodují nervy, závěr utkání bude dle mého soudu pořádně ostrý jako břitva.
72'
Na hřišti je opět dlouze ošetřován jeden z hráčů.
71'
Žlutou kartu dostává Búálim Chúchí (Katar).
71'
Valdez je ošetřován a hráč Kataru zatím uvidí žlutou kartu.
71'
V hlavičkovém souboji o míč zasáhl Chúchí loktem do hlavy soupeře Bruno Valdeze.
70'
Nyní se však dopustili útočného faulu.
70'
Hráči Kataru pořádně ožili po korigující brance.
68'
Ale to byla paráda a poloprázdný stadion je na nohou! Výstavní branku vstřelil po parádní střele ALMUIZ ALÍ po přihrávce od Salmána a snižuje tak – 2:1!
66'
Domínguez se v souboji provinil proti původem Brazilci hrajícím pod přezdívkou Ró – Ró.
65'
Domácí hráč hlavičkoval na branku Kataru, ale nepohlídal si své ofsajdové postavení.
64'
Obrana Kataru výtečně zapracovala, ale přechod do útoku v podání Kataru je velmi pomalý.
63'
Individuálně to zkusil kapitán al-Hajdús, ale obranu soupeře neukličkoval.
61'
Žlutou kartu dostává Abdelkarím Hasan (Katar).
60'
Hasan doslova ukázkově podkopl Derlise Gonzáleze.
58'
Hra se nyní převážně odehrává v oblasti středového kruhu.
57'
Hráči Kataru momentálně neví ani s míčem kudykam.
55'
Paraguay právě vstřelila branku!
A tato pěkná branka již bude platit! Z poměrné slušné dálky to zkusil parádní střelou DERLIS GONZÁLEZ a jeho střela zapadla přesně k tyči!
53'
Souboj u postranní čáry byl tentokráte sudím puštěn jako dovolený.
52'
Domácí celek má opět lepší vstup do druhé půle než Katar.
50'
Miguel Almirón vymyslel ukázkovou přihrávku v pokutovém území a Óscar Cardozo skluzem umístil míč do sítě, jenže branka po debatách a ačkoliv byl již míč ve středovém kruhu nakonec pro ofsajd neplatí!
49'
Rojas je odveden za postranní čáru a tam jeho ošetřování bude nerušeně pokračovat.
48'
S malým meškáním, ale přeci jen byl odpískán faul na pronikajícího Rodriga Rojase.
47'
Úvod druhého poločasu je oboustranně velmi opatrný.
46'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Hernán Pérez, přichází Derlis González.
46'

Fauly: 4:6
Domácímu celku vyšlo prvních 15 minut včetně branky Cardoza z penalty. Katar se pak jevil v lepším světle, ale se slabou koncovkou. Důležité momenty můžete vidět v onlajnu díky gifům Jana Hochmana. druhý poločas by měl začínat cca ve 22.03 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Hassana dost tvrdě zastavil Pérez a klidně mohl vidět druhou žlutou a být vyloučen, rozhodčí byl k němu pro tento moment shovívavý.
43'
Střela levačkou od Hassana končí nad břevnem branky Fernándeze.
41'
Aktivita Kataru za vyrovnáním neustále trvá.
40'
Žlutou kartu dostává Hernán Pérez (Paraguay).
40'
Pérez zápasnickým chvatem u postranní čáry poslal k zemi Abdelkarima Hassana.
39'
Další míč jistě sebral v pokutovém území katarský brankář.
37'
Následnou přízemní střelu Péreze kryje jistě brankář aš-Šíb.
36'
Střela skluzujícího Cardoza z úhlu šla opět mimo branku soupeře.
35'
Taktickým fíglem zahraný přímý kop přinesl pouze nepřesné zakončení mimo branku Kataru.
34'
Ró-Ró hrál asi první míč, ale společně s ním pak pořádně nabral i Míguela Almiróna. Navíc si dovolil příliš neurvale protestovat vůči sudímu se žlutou kartou na svém kontě.
33'
Při rychlém kontru domácího celku byl u míče nejrychlejší brankář aš-Šíb.
32'
Po rohovém kopu následuje velmi nepřesné zakončení hlavou hráče Kataru.
31'
Čtvrtý rohový kop pro Katar.
29'
Hráči Kataru po špatném vstupu se dostali do tempa a jsou více na míči než ve zmíněném úvodu.
28'
První centr Kataru byl odvrácen, posléze druhý pokus chytl jistě brankář Fernández.
26'
Žlutou kartu dostává Táriq Salmán (Katar) za simulování.
25'
Dva pády v pokutovém území předvedl nejprve kapitán Kataru al-Hajdús a následně chvíli poté i Tárik Salmán.
25'
Ten byl zahrán na první tyč, posléze byl odvrácen a následně slabě vystřelil do prostoru brankáře Hernán Pérez.
24'
Obrana Kataru se musí bránit rohovému kopu.
23'
Chvíli to trvalo nakonec sudí správně posoudil, že v hlavičkovém souboji ve středu hřiště byl postrčen hráč Kataru.
22'
Překvapivý údaj o držení míče Paraguay 37% ku 63% Kataru.
21'
Ten s jistotou odvrátila domácí obrana do bezpečného území.
20'
Již třetí rohový kop pro Katar.
19'
Hráči Kataru mají za sebou velmi povedenou pasáž hry.
17'
Ačkoliv míč byl odehrán mimo pokutové území po rohovém kopu, Katar se dostal do nebezpečného útoku, který ve skluzu Almoez Ali zakončil pouze do pravé tyče ze svého pohledu!
16'
Druhý rohový kop pro Katar.
15'
Při dalším výpadu Kataru se před pokutovým územím ukličkoval Akram Afif.
15'
Míč z rohového kopu ze vzduchu jistě lapil brankář Fernández.
14'
Katar poprvé vážněji zahrozila díky skluzu obránce je z toho první rohový kop pro Katar.
13'
Katar v prostoru středového kruhu získal míč a ihned byl odměněn ovacemi od části publika.
12'
Skákavá střela Cecília Domíngueze ze střední vzdálenosti se nevešla mezi tři tyče.
11'
Žlutou kartu dostává Assim Madibo (Katar).
11'
Katarský Madibo to v osobním souboji přehnal více než by bylo zdrávo.
10'
Hernán Pérez zachytil díky své snaze míč ještě na hrací ploše a jeho spoluhráči tak mohou pokračovat v útoku.
8'
Katar se snaží uklidnit hru po divokém úvodu dlouhou kombinací na vlastní polovině.
7'
Útočná snaha Kataru končí již na půlící čáře.
6'
Tlak domácího celku i po vedoucí brance je zřejmý.
4'
ÓSCAR CARDOZO s jistotou proměnil pokutový kop! Po něm nesportovně odkopl míč do území skupinky pořadatelů.
3'
Byl nařízen pokutový kop za hru rukou obránce Ró – Ró!
2'
Rohový kop pro Paraguay.
1'
Obrana Kataru stojí hned od úvodu na hliněných nohách a vše vyšperkoval svou neskutečnou hrubici brankář aš – Šíb, který má velké štěstí, že sudí jeho zákrok v pokutovém území jako penaltový neposoudil jako penaltový.