Copa America -  ONLINE PŘENOS -  Venezuela : Argentina - 28. června 2019   21:00

Venezuela
Venezuela
0:2
(0:1)
Argentina
Argentina
10' Lautaro Martínez  (Agüero) • 75' Lo Celso
Venezuela
Faríñez – R. Hernández, Chancellor, Mago (56. Soteldo), Rosales (85. Seijas) – J. Moreno – Murillo, Y. Herrera, Rincón (C), Machís (71. Josef Martínez) – Rondón.
Wilmar Roldán – Wilmar Navarro, John León (vš. COL)
Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro
Argentina
Armani – Foyth, Pezzella, Otamendi, Tagliafico – de Paul, Paredes, Acuňa (68. Lo Celso) – Messi (C) – Agüero (85. Dybala), Lautaro Martínez (64. Di María).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 2:7. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:15.
Je konec. Argentina v tomto čtvrtfinále vítězí nad Venezuelou 2:0 a v semifinále se utká s Brazílií.
První poločas byl spíše zklamáním, jelikož se hra velice kouskovala a k vidění byl velký počet faulů. O jedinou trefu se postaral v 10. minutě skvělou patičkou Lautaro Martínez. Od té doby jsme nebyli svědky ničeho vážnějšího.
Druhá polovina zápasu nabídla o něco atraktivnější fotbal a hlavně byla u míče častěji Venezuela. Hosté si dokázali vytvořit dvě vážnější šance, ale ani jedna nebyla potrestána a v 75. minutě se tak z dorážky po velké chybě brankáře prosadil Lo Celso, který poslal hosty do dvoubrankového vedení.
90+6'
90+5'
Posléze ještě Soteldo uviděl žlutou kartu za nesportovní chování.
90+5'
Yeferson Soteldo se poslední minuty snaží centrovat míče z levé strany, což se mu daří, ale nemohou najít adresáta.
90+4'
Hosté získali míč na své polovině a nyní si v chůzi přihrávají ve středu hrací plochy.
90+3'
Argentina zvolila velice pomalé tempo, ovšem v obranné fázi jeden na sto procent a Venezuela stále neví jak a kudy.
90+2'
Posléze se k balónu sice dostala Venezuela, která to zkusila po levé straně a opět se dožadovala penalty, ale ani tentokrát sudí neukázal na pokutový puntík.
90+1'
Hosté drží míč na polovině soupeře, kde nyní získali autové vhazování a hlídají si tak konec zápasu.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
90'
Rondón se snažil zakončit na zadní tyči, ale ani tentokrát se k míči nedostal, jelikož obrana soupeře odkopla míč.
90'
Yeferson Soteldo se vehementně dožadoval penalty, když jeho centr zblokoval rukou de Paul, ale ten jí měl u těla a následuje rohový kop.
89'
Argentinci mohli zatlouct hřebík do rakve, ale Di María po přihrávce Messiho nedokázal zakončit.
88'
Venezuelané se sice snaží, ovšem pomalu jde vidět, že ve svých hlavách už tento zápas prohráli.
87'
Nyní už se pokračuje a Dybala se snažil udržet míč na pravé straně, což se mu povedlo a posléze vypálil z dálky Di María, ale Faríñez tentokrát předvedl jistý zákrok.
86'
Na trávníku nyní zůstal ležet Ángel Di María, který dostal loktem Rincóna do hlavy a hra je opět přerušena, což vyhovuje hlavně Argentině.
85'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Roberto Rosales, přichází Luis Manuel Seijas.
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Paulo Dybala.
84'
Další excelentní zákrok Armaniho, který reflexivně vyrazil hlavičku Rondóna po centru z rohového kopu!
83'
Exekuce přímého kopu se ujal José Salomón Rondón, ovšem jeho pokus byl sražen zdí do zámezí a následuje rohový kop.
81'
Hosté se dopustili faulu a Venezuela má přímý kop ze zajímavé pozice.
80'
Ale byl z toho jen další vysoký centr, který opět skončil v moci gólmana Franca Armaniho.
79'
Yeferson Soteldo to měl proti dvěma protihráčům těžké, ale nakonec získal pro Venezuelu alespoň autové vhazování.
78'
Domácí celek sice získal autové vhazování, ovšem následně se dostal pod tlak a Argentina je na koni.
76'
Venezuela sice nic nevzdává, ale nyní je hra přerušena, protože právě domácí hráč potřebuje ošetření.
75'
Argentina právě vstřelila branku!
Hosté patnáct minut před koncem zvyšují svůj náskok na dvě branky po velké chybě domácího brankáře! Sergio Agüero dostal míč na hranici vápna, odkud z kroku vypálil, ale gólman Wuilker Faríñez předvedl velice špatný zákrok a neudržel míč, který se tak odrazil ke GIOVANIMU LO CELSOVI, jenž měl lehkou práci.
74'
Nakonec z toho byla skvělá přihrávka Di Maríi, který hledal Agüera, ale ten nedokázal zakončit.
73'
Argentinci po delší době mají míč na kopačkách nějakou chvíli a snaží se zpomalit tempo hry.
72'
Domácí pokračují v útočném snažení, ale tentokrát se nedostali dopředu po levé straně a bude z toho jen odkop od svatyně Armaniho.
71'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Josef Martínez.
70'
Málem bylo vyrovnáno, jelikož se v obrovské šanci ocitl Ronald Hernández, který dostal excelentní míč za obranu, ale následně nedokázal propálit brankáře Armaniho, jenž předvedl parádní zákrok!
69'
Venezuela je ve druhém poločase lepším týmem a tlačí soupeře, ovšem Argentina se zatím velice dobře a soustředěně brání.
68'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Marcos Acuňa, přichází Giovani Lo Celso.
68'
Nyní se začal hrát pravý jihoamerický fotbal, kdy bylo k vidění několik ostrých střetů a rozhodčí nechal hru plynout.
67'
Jhon Murillo se sice prohnal kolem Otamendiho, ale toho skvěle zastoupil Nicolás Tagliafico, jenž získal míč a vyslal dopředu Agüera, který se unáhlil střelou z dálky.
66'
Ano je to tak, následuje pouze odkop od brány Franca Armaniho a Argentina tak stále vede těsně 1:0.
66'
Sudí Wilmar Roldán nyní ještě přerušil hru a baví se s videorozhodčím, ovšem vypadá to, že z toho nic nebude.
65'
Juan Foyth vyhrál osobní souboj s Machísem, který si následně chtěl vymodlit penaltu, ale sudí ukázal, že se bude odkopávat od brány.
64'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Ángel Di María.
63'
Exekuce se opět ujal Yeferson Soteldo, ovšem jeho centr vůbec nic nepřinesl.
62'
Venezuela jede skoro na plné obrátky a následuje další rohový kop, ovšem tentokráte z pravé strany.
61'
Domácí nyní získali rohový kop, o který se postará Soteldo, ale sudí ještě musí uklidňovat jednu dvojici uvnitř vápna.
60'
Rodrigo de Paul nechtěně kopl Machíse, který zůstal ležet na hrací ploše a momentálně je ošetřovaný.
59'
Darwin Machís si zpracoval míč na levé straně a poslal dobrý centr do vápna, ovšem tam si s ním trojice argentinců poradila.
58'
Centry Venezuely dnes nemají skoro žádnou šanci, jelikož míč opět skončil lehce v moci brankáře Armaniho.
57'
Nákop hostujícího celku byl velice nepřesný a skončil pouze vedle brány Venezuely.
56'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Luis Mago, přichází Yeferson Soteldo.
54'
Sergio Agüero se řítil dopředu s míčem jako dravý buldok a s velkým štěstím se dostal před bránu, ovšem tam míč chytil Faríñez.
53'
Luis Mago tvrdým způsobem zastavil Messiho, ovšem sudí tentokrát překvapivě nevytasil žlutou kartu.
52'
Posléze sice přiletěl centr do vápna, ovšem s tím si opět poradil brankář Franco Armani, který dnes ve vzduchu jasně dominuje.
51'
Venezuelané zvyšují tempo hry a následně sevřeli obranu Argentiny, ovšem centr z levé strany z kopačky Machíse byl zblokován.
50'
Argentinci se ve třech parádně prokombinovali přes dvě třetiny hřiště, ale na hranici vápna nakonec přišli o míč.
49'
Lautaro Martínez se uvolnil a vypálil dělovku z více jak dvaceti metrů, ovšem jeho pokus orazítkoval tyč!
48'
Centr Messiho letěl do vápna a byl nebezpečný, ovšem hosté nedokázali zakončit.
47'
Vypadá to, že druhá půle bude pokračovat ve stejném duchu a máme tady faul domácího hráče.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:04.
První poločas je u svého konce a Argentina ve čtvrtfinále Copy America vede nad Venezuelou 1:0. Utkání je zatím spíše zklamáním, jelikož se hra velice kouskuje a k vidění je velký počet faulů. Zatím o jedinou trefu se postaral v 10. minutě skvělou patičkou Lautaro Martínez. Od té doby jsme nebyli svědky ničeho vážnějšího. Vše je ale ještě otevřené a Venezuela má 45 minut na srovnání.
45+4'
45+4'
Lautaro Martínez už nedokázal zabránit, aby se míč dostal od něj za lajnu a následně se srazil s trenérem Venezuely.
45+3'
Rychlý protiútok domácích skončil autovým vhazováním právě pro Venezuelu.
45+2'
Rohový kop Paredese nepřinesl nějaké větší vzrušení. O to se postaral, až posléze další argentinský hráč, ovšem jeho centr opět skončil v moci venezuelského gólmana.
45+1'
Sergio Agüero na hraně faulu nakonec získal míč a vytvořil tak nebezpečnou akci, která končila centrem Acuňi z levé strany do vápna, kde byl blízko zakončení Lautaro Martínez, ale obránce Venezuely skluzem odehrál balón do zámezí a následuje roh.
45'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
45'
Volný kop si vzal na starost kapitán Lionel Messi, ale jeho polostřela skončila jen v moci Faríñeze.
44'
Další žlutá karta, kterou tentokráte uviděl José Salomón Rondón, který přikopl nohu soupeře.
44'
Sergio Agüero se snažil dostat do vápna, ovšem Chancellor předvedl parádní obranný zákrok.
43'
Lautaro Martínez dokázal na zádech udržet Chancellora, který jej nakonec fauloval.
42'
Tentokrát už sudímu došla trpělivost a po několika varováních přišla žlutá karta pro Marcose Acuňu.
42'
Standardní situace byla rozehrána nakrátko a posléze přišel nebezpečný centr Messiho do vápna, kde byli hned jeho dva spoluhráči, ovšem od nich se míč odrazil mimo ohrožení brány.
41'
Luis Mago přes sebe nepustil Martinéze a Argentina má k dispozici rohový kop.
40'
Centr letící na hranici malého vápna byl dobře kopnutý a ke hlavičce se dostal urostlý obránce Jhon Chancellor, ale jeho hlavička rovněž minula branku.
40'
Rodrigo de Paul si sice vehementně žádal odkop od brány, ale bude se muset smířit s tím, že soupeř získal rohový kop.
39'
Juan Foyth si tentokráte poradil s Machísem, jenž se snažil dostat po levé straně blíž k vápnu Argentiny.
38'
Marcos Acuňa byl opět uprostřed hry, ale je z toho pouze jeho další faul a hra se tak nadále kouskuje a nemá vůbec žádné tempo.
37'
Na dobře kopnutý balón si nejvýš vyskočil Germán Pezzella, ale ten poslal svou hlavičku hodně nad svatyni Venezuely.
36'
Nyní budeme svědky dalšího volného kopu Argentiny, který už si bere Messi a bude z toho centr do vápna z levé strany.
Držení míče: 49%:51%
35'
Marcos Acuňa kolíky přejel lýtko Jhona Chancellora, který šel do skluzu a nyní prožívá nepříjemnou bolest a stále sedí na trávníku. Ovšem vypadá to, že po pár okamžicích bude moct pokračovat.
34'
Nicolás Tagliafico si chtěl pokrýt míč ve středu hřiště, ovšem venezuelský hráč šel do souboje za hranici pravidel a je z toho opět faul.
33'
Argentina by nejraději už konec zápasu. Po vstřelené brance hraje až překvapivě hlavně dozadu a to se jí nemusí vyplatit, protože stále vede jen o gól a do konce zápasu zbývá hodinka.
32'
Rodrigo de Paul si došel pro faul na vlastní polovině, když vběhl mezi dva protihráče, kteří ho nevybíravě poslali na trávník.
31'
Další centr domácího týmu z levé strany opět absolutně nic nepřinesl a do rukou ho lapil osamocený brankář Franco Armani.
30'
První půlhodinka hry je u svého konce a Argentina vede 1:0. Vše podstatné se zatím událo v prvních deseti minutách. Od té doby je hra statická a ne příliš pohledná.
29'
Posléze do hry hosté zapojili také brankáře Franca Armaniho a na stadionu je slyšet pískot.
28'
Argentinci nikde příliš nespěchají a trochu krkolomně si přihrávají míč na své polovině v obraně.
27'
Hlavní rozhodčí Wilmar Roldán dnes zvolil křehké měřítko a píská takřka každý souboj, což hře moc nepomáhá.
26'
Darwin Machís byl zfaulován soupeřem na domácí polovině. Hra tak toho momentálně moc nepřináší a je hodně rozkouskována.
25'
Ovšem útočné šance a centry se domácímu celku zatím moc nedaří a míč skončil opět v moci gólmana Franca Armaniho.
24'
Darwin Machís zabojoval na levé straně, kde se rychlostně dostal přes Foytha a vybojoval pro Venezuelu rohový kop a šanci srovnat stav utkání.
23'
Už to vypadalo, že si Venezuela na chvíli užije míč, ale domácí se dostali opět pod tlak a přišli o balón.
22'
Venezuela má problémy se dostat s míčem přes polovinu hrací plochy a u míče tak jsou hlavně hráči Argentiny.
21'
Následný centr se ovšem Messimu vůbec nepodařil. Po chvíli se jeho spoluhráči sice dostali k míči, ale pokus o střelu z dálky šel rovněž daleko vedle brány soupeře.
20'
José Salomón Rondón šel do souboje s Paredesem tvrdě a hra je tak opět přerušena. Argentina bude mít volný kop z levé strany.
19'
Po odkopu brankáře Argentinců přišel faul právě ze strany hostů.
18'
Ovšem chvíli po centru z rohu přišel jen nedovolený zákrok Venezuely a šance je tak u konce.
17'
Venezuela bude zahrávat první rohový kop dnešního střetnutí a může tak ohrozit bránu Franca Armaniho.
16'
Od začátku zápasu nám to pěkně jiskří a nyní uviděl žlutou kartu první hráč na straně hostů Lautaro Martínez.
16'
Yangel Herrera byl v souboji s de Paulem pozdě a uštědřil tak protihráči pořádný šlapák, za který uviděl také kartu žluté barvy.
15'
Leandro Paredes se snažil dostat k balónu uprostřed hřiště, ale dopustil se jen faulu, což sudí viděl a odpískal.
14'
Po minutě rozhodčí ukázal brankáři, že hra bude pokračovat výkopem a penalty jsme se tak zatím nedočkali.
13'
Hlavní sudí Wilmar Roldán nyní přerušil hru, jelikož komunikuje s videorozhodčím o střele Messiho, po které Argentinci chtěli penaltu.
12'
Kapitán Venezuely Tomás Rincón uviděl za svůj tvrdý faul žlutou kartu.
11'
Po chybě domácího celku si Argentina vypracovala další možnost, ovšem rána Messiho zpoza vápna byla zblokována.
10'
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu, kterou dávají hosté! Centr z rohu letěl na hranici vápna, kde to zkoušel Agüero, ovšem jeho pokus skvělou patičkou tečoval LAUTARO MARTÍNEZ a Faríñez byl bez šance. Asistence: Sergio Agüero.
10'
Hosté získali další rohový kop, tentokráte z levé strany a bude jej kopat kapitán Lionel Messi.
9'
Sergio Agüero se dostal po levé straně do vápna Venezuely a snažil se najít Lautara Martíneze, ovšem ten to měl na dlouhou nohu a obrana Venezuely odkopla míč.
8'
Následný roh byl zatím nejnebezpečnější, jelikož Otamendi prodloužil hlavu na zadní tyč, kde byl naprosto sám, ale taky velice překvapen Germán Pezzella, který nedokázal usměrnit míč k tyči a Wuilker Faríñez si tak s jeho slabým pokusem poradil.
7'
Otamendi se snažil dostat ke hlavičce, ale Yangel Herrera byl u míče první a poslal jej do zámezí. Následuje tak třetí rohový kop Argentiny v úvodu zápasu.
7'
Luis Mago přes sebe nenechal projít protihráče, ale Argentina tak získala rohový kop, o který se tentokrát postará Leandro Paredes.
6'
Nyní už je to opět Argentina, která má míč ve svém držení, ovšem po pravé straně cesta nevedla, ale hosté získali alespoň autové vhazování.
5'
Nyní musel jít argentinský gólman Franco Armani trochu z brány, aby pomohl obraně s nákopem soupeře.
4'
O následný centr z rohového kopu se postaral Lionel Messi a jeho míč nebyl špatný, ovšem obrana Venezuely si s ním poradila.
3'
Sergio Agüero dostal skvělou přihrávku za obranu uvnitř vápna a z velkého úhlu to zkusil po bráně, což vymyslel skvěle, jelikož Wuilker Faríñez nepředvedl jistý zákrok a následuje rohový kop!
2'
Nicolás Tagliafico se dopustil faulu, když poslal protihráče k zemi ve středu hrací plochy a Venezuela tak bude u míče.
1'
O úvodní výkop tohoto čtvrtfinále se postaral favorit zápasu Argentina.
1'

Venezuela: Faríñez – R. Hernández, Chancellor, Mago, Rosales – J. Moreno – Murillo, Y. Herrera, Rincón (C), Machís – Rondón.
Náhradníci: Graterol, Romo – Añor, Aristeguieta, Feltscher, Josef Martínez, Osorio, Savarino, Seijas, Soteldo.

Argentina: Armani – Foyth, Pezzella, Otamendi, Tagliafico – de Paul, Paredes, Acuňa – Messi (C) – Agüero, Lautaro Martínez.
Náhradníci: Marchesín, Musso – Casco, Di María, Dybala, Lo Celso, Ra. Funes Mori, Pereyra, Pizarro, G. Rodríguez, Saravia, Matías Suárez.

Rozhodčí: Wilmar Roldán – Wilmar Navarro, John León (vš. COL).
Argentina:

Argentinci jsou na tomto turnaji zatím pod palbou kritiků. Ve skupině B skončili na druhém místě se čtyřmi body a skóre 3:3. Vstup do tohoto Mistrovství se Argentině vůbec nepovedl, protože prohrála s Kolumbií 0:2. Posléze remizovala s Paraguayí 1:1. Chuť si zpravila až v posledním zápase, když porazila Katar 2:0.
Venezuela:

Venezuela skončila ve skupině A na druhém místě s pěti body a skóre 3:1. V prvním zápase narazila na Peru. Posledních patnáct minut hrála v deseti, ale nakonec dokázala ubránit remízu 0:0. Ve druhém utkání přišel o dost těžší soupeř a to Brazílie, ale i tento zápas skončil remízou 0:0. Skóre střely na branku bylo 1:1. Až v posledním utkání se Venezuela dočkala branek a porazila Bolívii 3:1. Nejlepším střelcem tak je se dvěma góly Machis.
Ve čtvrtfinále Copa America se proti sobě utkají týmy Venezuela a Argentina. Naposled se spolu tato mužstva utkala v březnu na půdě Argentiny, kde ovšem Venezuela překvapila a vyhrála 3:1. Dnes se bude hrát na neutrální půdě Estádio do Maracanã v Riu de Janeiro. Tento obrovský stadion nabídne kapacitu pro 87 101 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Wilmar Roldán a jeho asistenti Wilmar Navarro a John León (vš. COL). Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.