Copa America - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Argentina : Paraguay - 22. června 2021   02:00

Argentina
Argentina
10' A. Gómez (Di María)
1:0
(1:0)
Paraguay
Paraguay
Argentina
E. Martínez – N. Molina, Romero, Pezzella, Tagliafico – Paredes (81. Domínguez), G. Rodríguez, A. Gómez (72. de Paul) – Messi (C), Agüero (59. Correa), Di María (81. Á. Correa).
Paraguay
A. Silva – Espínola, G. Gómez (C), Jun. Alonso, Arzamendia – Cubas (66. Cardozo), Piris Da Motta (82. Sanchéz) – Al. Romero (66. Ó. Romero), Almirón, Án. Romero (87. González) – Ávalos (87. Samudio).

Argentina tento nepříliš atraktivní duel vyhrává 1:0 zápasu vstřelil Gomez. Celkem jsme viděli šest střel na branku (4:2). Paraguay byla jednoznačně aktivnější pokud jde o rohové kopy, ale výraznější šanci si nevypracovala.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:23.
90+5'
90+2'
Rodrigo de Paul byl faulovaný, Argentina v závěru zápasu vybojovala rozehrávku na polovině soupeře.
90+1'
Paraguay si vypracovala zajímavou šanci, ale rána byla zblokovaná.
90'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
89'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, Argentina vede stále o jednu branku.
88'
Lionel Messi to zkoušel individuálně, ale přes obránce vypálit nedokázal.
87'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Ángel Romero, přichází Carlos González.
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Gabriel Ávalos, přichází Braian Samudio.
87'
Zdá se, že brzy uvidíme další střídání.
85'
Argentina se nastěhovala na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale Argentina odolává.
82'
Lionel Messi (Argentina) to vzal na sebe, jeho rána nebyla špatná, ale mířila do středu branky, kde byl gólman.
82'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Robert Piris Da Motta, přichází Richard Sanchéz.
81'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Nicolás Martín Domínguez.
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Ángel Correa.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Argentina vede o jednu branku.
79'
Žlutou kartu dostává Ángel Cardozo (Paraguay).
78'
Nahuel Molina (Argentina) pokračoval v zajímavé akci, následně Messi přišel o míč a vypálit nedokázal.
76'
Volný kop pro hostující celek. Ángel Romero bude podle všeho rozehrávat.
75'
Paraguay hraje sympaticky, sice prohrává, ale tlačí se do zakončení, hraje aktivněji a pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře. Argentina na nějakou výraznější šanci čeká ve druhém poločase.
72'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Rodrigo de Paul.
71'
Hostující celek pokračuje v důrazné hře a Argentina by potřebovala zabrat, ve druhém poločase nevymyslela na polovině soupeře vůbec nic.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností. Mnoho šancí tento zápas zatím nepřinesl.
69'
Paraguay rozehrávala na útočné polovině hrací plochy, následně si jeden z hráčů počínal nedovoleně, Gustavo Gómez se dopustil útočného faulu.
68'
Tým vedený jako hostující kombinuje na polovině hrací plochy a pokouší se něco vymyslet.
67'
Paraguay se usadila na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet, ale přišla o míč.
66'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Andrés Cubas, přichází Ángel Cardozo.
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Alejandro Romero, přichází Óscar Romero.
65'
Argentina nyní drží míč, ale nedokázala se propracovat do výraznější střelecké pozice, k zakončení neměla prostor.
64'
Zajímavá je statistika rohových kopů, v tomto ohledu vede hostující celek 8:0.
63'
Paraguay to zkoušela středem hrací plochy, ale k zakončení to nevedlo.
62'
Miguel Almirón to zkoušel individuálně, do střelecké pozice se nedostal. Nakonec je z toho odkop od branky Argentiny.
61'
Centr se snesl přímo před branku, ale Emiliano Martínez si poměrně snadno poradil.
60'
Paraguaybude rozehrával volný kop. Domácí Guido Rodríguez se dopustil faulu.
59'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Joaquín Correa.
58'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, Argentina se pokouší hrát daleko od své branky.
57'
Emiliano Martínez (Argentina) byl faulován soupeřem. Alberto Espínola si počínal před brankou nedovoleně.
57'
Paraguay nyní diktuje tempo hry, hraje aktivně, tlačí se do zakončení a domácí se tak tak brání.
56'
Centr se snesl před branku, ale byl obranou odražený za cenu dalšího rohu.
55'
Paraguay po delší době vybojovala míč a pokouší se něco vymyslet na útočné polovině. Je z toho další rohový kop.
54'
Na své polovině byl Lionel Messi faulovaný soupeřem, míč tedy budou mít k dispozici domácí fotbalisté. Ti se marně pokouší přidat druhou branku.
52'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, na nějakou výraznější šanci čekáme. Cristian Gabriel Romero byl faulovaný soupeřem. Rozehrávat budou domácí na své polovině.
51'
Tým vedený jako domácí hraje aktivně, nastěhoval se na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Následně Miguel Almirón fauloval soupeře, míč pro Argentinu.
50'
Lionel Messi dobře centroval před branku, ale obrna si s jeho akcí dokázala poměrně snadno poradit.
49'
Ángel Di María ani Lionel Messi nedokázali nic vymyslet, ale vybojovali volný kop z dobré pozice.
47'
Germán Pezzella se výborně dokázal vrátit a zblokoval zajímavou šanci soupeře na rohový kop. Ten byl rozehraný rychle a nakrátko.
46'
Pro postup do další fáze turnaje stačí Argentině i remíza, naopak aby postoupila Paraguay, tak musí vyhrát.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem a zdá se, že ani jeden celek nestřídal.
46'
Zaslouženě vede Argentina po prvním poločase o jednu branku, uvidíme, co přinese druhá část zápasu.
45+3'
45+3'
VAR je v akci.
45+2'
Junior Alonso (Paraguay) nešťastně odrazil míč do vlastní branky, ale gól pro ofsajd platit nebude.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Argentinský brankář rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že se nikam nežene.
45'
Dostáváme se do poslední minuty, hosté se dopustili útočného faulu.
44'
Guido Rodríguez (Argentina) to vzal na sebe, jeho rána z osy hrací plochy byla zblokovaná. Následné Paraguay vybojovala volný kop.
43'
Argentina pokračuje v aktivní hře, snadněji se dostává do zakončení, ale zatím na nějakou další velkou šanci čeká.
42'
Sergio Agüero (Argentina) našel Messioho, který se ale přes dobře hrajícího obránce k zakončení dostat nedokázal.
41'
Lionel Messi (Argentina) nakrátko rozehrál, následný cetr před branku byl nepovedený. Nakonec míč získal Antony Silva.
40'
Ángel Di María (Argentina) byl nyní faulovaný, Junior Alonso jej sundal k zemi. Míč budou mít domácí fotbalisté.
40'
Centr se snesl před branku, ale obrana si bez problémů dokázala poradit.
40'
Paraguay na počátku čtyřicáté minuty vybojovala rohový kop.
39'
Paraguay vybojovala rozehrávku na útočné polovině. Akce hostů může pokračovat dál, jsou nyní aktivnější.
39'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, Argentina zatím potvrzuje roli favorita zápasu.
38'
Lionel Messi (Argentina) byl tvrdě dohraný, Gustavo Gómez byl tím, kdo jej odzbrojil a podle verdiktu sudího čistě.
37'
Paraguay kombinuje na své polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Následně rychle přenesla hru před branku soupeře. Se zakončením tým ale dost váhá.
36'
4:4, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, na branku šel jediný pokus, který Alejandro Gómez dokázal proměnit.
34'
Žlutou kartu dostává Leandro Paredes (Argentina). Domácí hráč hodně důrazně zajel do soupeře, za což vidí kartu.
33'
Gabriel Ávalos (Paraguay) to zkoušel středem, ale neuspěl.
32'
Ángel Di María (Argentina) si nabíhal do volného prostoru, ale ohrozit branku nedokázal.
32'
Vypadalo to, že byl Messi faulovaný, ale sudí nechává hru plynout. Paraguay rychlou akci do výraznější šance přetavit nedokázala.
31'
Antony Silva (Paraguay) rozehrává od své branky, nutno poznamenat, že se nikam nežene. Míč přenechal obráncům, kteří postupně rozvíjí akci.
30'
Emiliano Martínez (Argentina) bude vykopávat od své branky, půlhodina hry je už pryč, Argentina vede podle předpokladů o jednu branku.
29'
Domácí obrana odvrátila míč na rohový kop, Ángel Romero nakrátko rozehrával, ale obrana Argentiny nezaskočil.
28'
Paraguay zkoušel a něco vymyslet na polovině soupeře, ale do výraznější šance se dostat nedokázala.
27'
Ángel Di María (Argentina) absolvoval jeden z osobních soubojů a podle všeho je dost otřesený.
26'
Argentina má míč pod kontrolou a pokouší se co nejrychleji propracovat se do střelecké pozice, Lionel Messi v souboji s dvěma obránci úspěšný nebyl.
26'
Andrés Cubas (Paraguay) se svým spoluhráčem kombinoval na polovině, následně se dostal do zakončení jeden z hráčů, ale Emiliano Martínez si dokázal poradit.
23'
Germán Pezzella (Argentina) to zkoušel individuálně, ale fauloval ho soupeř. Robert Piris Da Motta si počínal nedovoleně.
22'
Lionel Messi a Alejandro Gómez zkoušeli něco vymyslet na polovině soupeře, nakonec si vynutili faul soupeře.
20'
Dvacet minut hry je pryč, Argentina vede zaslouženě o jednu branku a dál pokračuje v aktivní hře.
20'
Paraguay si vypracovala velmi dobrou šanci, Alejandro Gómez se výborně vrátil a dokázal akci soupeře zastavit. Zblokoval ránu.
20'
Ángel Romero (Paraguay) od rohového praporku centroval před branku, ale obrana si poradila.
19'
Emiliano Martínez (Argentina) rozehrává od své branky, nahrál hodně nepřesně, a tak mohli rozehrávat hosté. Ti nakonec vybojovali aktivní hrou rohový kop.
18'
Lionel Messi (Argentina) dlouho čekal s rozehrávkou. Nakonec to zkoušel na vzdálenější tyč, ale minul branku.
16'
Lionel Messi bude pravděpodobně rozehrávat, to je jeho vzdálenost.
15'
Žlutou kartu dostává Gustavo Gómez (Paraguay). Volný kop z výborné pozice těsně před vápnem.
15'
Momentálně se hra vrací k obrazu, který jsme delší dobu sledovali, Argentina hraje aktivně, tlačí se do zakončení.
14'
Ángel Romero (Paraguay) centroval před branku, ale gólman si vyskočil a snadno si poradil s míčem.
13'
Nyní si bránící se Nicolás Tagliafico počínal nedovoleně, rozehrávat volný kop budou hráči Paraguaye.
10'
Argentina právě vstřelila branku!
Argentina otevírá skóre zápasu, po výborné přihrávce dostal míč do vápna ALEJANDRO GÓMEZ. Ten si počkal na vyběhnutí brankáře, a pak skóroval. Pohledná akce. Asistence: Ángel Di María.
10'
Domácí pokračují v aktivní hře.
7'
Sergio Agüero (Argentina) měl obrovskou šanci, Robert Piris Da Motta hlavičkoval špatně, následně se do zakončení dostal domácí hráč s číslem devět. Jeho hlavička končí nad.
6'
Sergio Agüero (Argentina) to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Následně Ángel Romero vedl akci Paraguaye, ale narazil na ofsajd.
6'
Alejandro Gómez (Argentina) to vzal na sebe, jeho rána přes obránce nebyla špatná, ale míč končí nad brankou. Antony Silva bude vykopávat od své branky, rozhodl se pro přihrávku na obránce.
5'
Argentina vstoupila do zápasu jako favorit a v aktivní hře pokračuje. Nastěhovala se před branku soupeře, ale zatím na nějakou výraznější šanci čeká.
4'
Ángel Di María (Argentina) si nabíhal do volného prostoru, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát.
3'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde kombinuje Argentina, která se zatím nemůže propracovat do výraznější šance.
1'
Lionel Messi (Argentina) si hned v první minutě nabíhal na přihrávku spoluhráče, ale na míč nedosáhl. Rozehrávat tak bude brankář Antony Silva.
1'
Výkop měla Argentina, které hraje v bílomodrém, Paraquay oblékla červenomodré dresy.
1'

Argentina: E. Martínez – N. Molina, Romero, Pezzella, Tagliafico – Paredes, G. Rodríguez, A. Gómez – Messi (C), Agüero, Di María.
Náhradníci: Armani, Marchesín – Acuňa, Á. Correa, Correa, de Paul, Domínguez, Lautaro Martínez, Lisandro Martínez, Lucas Martínez, Montiel.

Paraguay: A. Silva – Espínola, G. Gómez (C), Jun. Alonso, Arzamendia – Cubas, Piris Da Motta – Al. Romero, Almirón, Án. Romero – Ávalos.
Náhradníci: A. Aguilar, Ortíz – Alderete, Balbuena, Cardozo, G. Giménez, González, D. Martínez, Rojas, Ó. Romero, Samudio, Sanchéz..
Hrát se bude na Estádio Nacional de Brasília v Brazílii bez přítomnosti diváků.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 13. listopadu 2020 a zrodila se remíza 1:1. Romero poslal Paraquay do vedení, ale srovnal Gonzalez.
Argentina má za sebou dva zápasy. Na úvod remizovala s Chille 1:1. Argentinu do vedení poslal Messi, ale Vargas dokázal srovnat. Ve druhém zápase dokázala vyhrát Uruquay 1:0, ve 13. minutě se trefil Rodriguez, který využil pas Messiho.
Paraguay zatím odehrála jeden jediný zápas na turnaji. Bolívii dokázala porazit 3:1, od deváté minuty prohrávala kvůli brance Saavedra, ale pak ve druhém poločase otočila. Kaku srovnal a dvakrát se prosadil Romero, který rozhodl o výhře Paraguaye.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu. V tomto zápase skupina A Copa América nastoupí Argentina a Paraguay.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.