Je tu konec zápasu mezi Itálií a Izraelem. Italové bez jakékoliv komplikace potvrdili roli favorita a vyhráli jednoznačně 4:0. Díky výhře mají v tabulce skupiny A již šest bodů, díky nimž si zajistili postup do semifinále. Fotbalisté Izraele mají nadále v tabulce jeden bod a postup tak nemají zcela ve svých rukou.
90+1
Dost možná poslední akce domácího celku skončila ofsajdem Twathy.
90+1
Tak ještě další dvě minuty nastavení..
90
Začala poslední minuta dnešního zápasu. Nedá se očekávat, že by se moc nastavovalo.
88
Italové míč ale rychle získali do své moci a opět je k vidění stejný obraz hry jako v posledních minutách.
86
Po zblokovaném zakončení Ben Harushe budou domácí kopat ještě jeden roh.
85
Až nyní se Izrael přiblížil k bráně soupeře. Je z toho rohový kop.
83
Izrael naposledy střídá. Odstupuje Kalibat a poslední minuty si zahraje Ahed Azan.
82
Brankář Bardi si ve druhém poločase vůbec nesáhl na balon a vypadá to, že si do konce zápasu ani již nesáhne.
80
Fotbalisté Itálie v poklidu kombinují po celé délce hřiště a domácí jim nekladou žádný odpor.
78
Nesmělý pokus o útočnou akci Izraele skončil ofsajdem Baroucha.
77
Ke střele se dostal Destro, míč ale poslal mimo brankový prostor a rozehrávat může Kleyman.
75
Ke střele se dostal Immobile, jeho rána byla ale zblokovaná.
74
Zápas již postrádá jakýkoliv náboj. Domácí jsou v deseti zatažení na vlastní polovině a Italové jen hledají skulinky v defenzivě.
72
Italové hrají ve velké pohodě a svému soupeři toho moc nedovolují.
71
Itálie právě vstřelila branku!
Jako nůž máslem pronikl do vápna domácího týmu ALESSANDRO FLORENZI, který podál vybíhajícího brankáře zvyšuje na 4:0 pro Itálii.
70
Italové střídají. Odstupuje Verratti a zahraje si Sansone.
69
V zápase nás čeká ještě dvacet minut, ale prakticky není o co hrát.
67
Izrael střídá. Odešel Turgeman a nastupuje Barouch.
66
Z velkého úhlu se ke střele dostal Destro a gólman Kleyman měl co dělat, aby míč vyrazil mimo!
65
Stále se hraje zcela podle režie italského týmu.
64
Florenzi poslal do vápna příliš dlouhý centr a Destro nedokázal míč udržet na hrací ploše.
63
Nyní byl pro změnu faulovaný Varratti a standardku ze zajímavé pozice budou kopat Italové.
62
Italové pohodově kombinují na polovině soupeře a nepřipouštějí ani náznak sebemenšího zdramatizování zápasu.
60
Marco Varratti fauloval a dostal žlutou kartu.
60
Po serii chyb v domácí obraně se míč odrazil k Saponarovi, který nechal přízemní ranou vyniknout gólmana Kleymana.
59
To Italům pochopitelně vyhovuje. Mají nahráno a mohou si nacvičovat další útočné akce.
58
Fotbalisté Izraele trochu rezignovali a nyní už nikam nepospíchají a víceméně jen brání.
57
Italové střídají. Odstupuje střelec dvou gólů Gabbiadini a zahraje si Mattia Destro.
56
Pokus o útočnou akci domácího celku skončil ofsajdem Turgemana.
55
Znovu se hraje spíše ve středu pole, Italové nikam nepospíchají a chystají další střídání.
54
Italové velice přesvědčivě míří za druhou výhrou ve skupině. Toto vítězství jim zajistí postup do semifinále.
53
MANOLO GABBIADINI z devatenácti metrů vypálil tvrdě okolo zdi na stranu, kde byl brankář. Jeho rána byla tak tvrdá a přesná, že nedokázal Kleyman zareagovat!
52
Florenzi byl faulovaný na hranici vápna a následuje přímý kop pro Itálii z velice výhodné pozice.
51
Hned po rozehrávce přímého kopu byl ale v ofsajdu Kalibat a rozehrávat budou Italové.
50
Turgeman byl faulovaný a následuje standardka pro domácí tým.
50
Zpoza vápna zkusil vystřelit Rossi, míč ale poslal mimo.
49
Italové hodně drží balon, dlouze ale kombinují na polovině hřiště a nikam nepospíchají.
47
Italové začali hodně opatrně. Nechtějí udělat v úvodu druhé půle zbytečnou chybu.
46
Fotbalisté Izraele vystřídali. Ve druhém poločase nebude hrát Dasa a nastupuje Verta.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Itálií a Izraelem. V zápise domácí fotbalisté Itálie byli v celém průběhu první půle lepším celkem a po zásluze vedou o dvě branky 2:0. Fotbalisté Izraele hrají navíc od 37. minutě v deseti, když byl po faulu na polovině hřiště vyloučený Golasa.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Turgeman fauloval Rossiho a v závěru poločasu je tu ještě standardka pro Itálii.
44
Italové stále drží balon a soupeři ho nepůjčují.
43
Rychle se blíží závěr poločasu a Italové drží balon na polovině soupeře.
42
Italové zvyšují na 2:0, když Immobile na hranici vápna jen lehounce přiťukl balon MANOLU GABBIADINIMU, který pohodlně poslal míč přesně k tyči!
40
Insigne byl do útrob stadionu odnesen na nosítkách a nastupuje Rossi.
39
Insigne je nyní ošetřovaný za postranní čárou a jeho tváře je stále zkřivená bolestí. Italové budou muset střídat.
38
Insigne nyní očividně vůbec v pořádku a je dlouze ošetřovaný na hrací ploše.
37
Domácí Golasa nyní zajel do Insigneho a k překvapení všech dostává okamžitě červenou kartu! Velká nepříjemnost pro Izrael.
35
Deset minut před koncem poločasu se k míči ve vápně dostal Gabbiadini, vystřelit ale nestihl.
33
Domácí zahrávali Kalibatem přímý kop. Ten se pokusil o nečekaný signál, když obloučkem přehodil zeď a ke skórování vyzval Zaguriho, ten ale nedokázal míč zpracovat.
32
Do další velké šance se nyní dostal Florenzi, míč ale dostal ve vápna na paty a balon tak poslal nad bránu.
31
Šanci číslo tři si nyní připsal opět Saponara. Znovu vnikl do vápna po pravé straně a opět ho skvěle vychytal gólman Kleyman.
30
K rohovému kopu Italů se nyní postavil Insigne, centr do vápna ale obrana Izraele odvrátila.
28
K další střele se dostal aktivní Saponara, gólman Kleyman si nyní s jeho přízemním pokusem ale poradil.
27
Nyní jsou více u balonu fotbalisté Izraele, zatím se jim ale nedaří nic na soupeře vymyslet.
25
Italové hrají hodně obezřetně a rozhodně se nikam neženou.
24
Standardka nyní zkusili domácí rozehrát nakrátko, což se neukázalo jako nejlepší řešení.
24
Varratti neudržel míč na hrací ploše a je z toho další roh pro Izrael.
23
Z rohu ale fotbalisté Izraele opět nic nevytěžili a nyní jsou u míče již opět Italové.
23
Po centru do vápna nyní Caldirola raději odehrál míč pouze na rohový kop.
22
Caldirola fauloval Kalibata a míč tak budou mít fotbalisté Izraele.
21
A do velké šance se hned dostal Turgeman, po přihrávce do vápna ale nedokázal ideálně trefit balon. Míč mu sjel po nártu a zamířil mimo bránu.
20
Nyní jsou tedy na tahu fotbalisté Izraele, kteří musí hodně přidat.
18
Po několika náznacích šancí hráčů Izraele je tu krásný gól Italů! Insigne poslal do vápna povedený centr, Immobile přiťukl balon RICCARDU SAPONAROVI, který bez přípravy poslal míč přesně k tyči – 1:0!
17
Další Kalibatův centr byl již o poznání nebezpečnější, tentokrát měli Italové štěstí, že nikdo z domácích nezakončil.
17
Kalibatovi se centr nepovedl. Přízemní centr na přední tyč ale Italové odvrátili na další roh.
17
Rohový kop si nyní vyzkoušejí také domácí.
16
Centr do vápna posílal Insigne, fotbalisté Izraele se ale v pohodě ubránili.
15
Zpoza vápna zkoušel střílet Gabbiadini, jeho rána byla ale zblokovaná. O pár chvil později je tu další roh pro Itálii.
15
Fotbalisté Itálie jsou stále o něco aktivnější, domácí fotbalisté ale dobře brání.
14
Po dalším centru do vápna nyní Kleyman trestuhodně při snaze balon vyboxovat promáchl, na zadní tyči ale nebyl žádný italský fotbalista.
13
Po další rychlé akci italského týmu přišel centr do vápna, který raději Dasa hlavou odvrátil na další roh.
12
Vahabovi se ale podařilo míč odkopnout mimo zónu nebezpečí, aut pro Itálii.
12
Po rohu Italové bránu soupeře neohrozili, přesto zůstávají u balonu.
11
Míč nyní propadl na hranici vápna k volnému Insignemu, jehož tvrdou přízemní ránu na roh vyrazil brankář Kleyman.
10
Twatha zahrál nohou hodně vysoko a je z toho nepřímý kop pro Itálii.
9
Po rohu se fotbalisté Izraele do šance nedostali, po chvilce se ale hra přenesla na druhou stranu hřiště a z dálky střílející Florenzi poslal míč mimo.
8
Bianchetti nyní odrazil míč na rohový kop. Standardka pro Izrael.
7
Oba týmy začaly zápas opatrně. Je jasně vidět, že dnešní zápas může jedno nebo druhé mužstvo nasměrovat do semifinále turnaje.
6
Fotbalisté Izraele začali aktivně a proti favorizovanému soupeři se jim zatím daří.
6
Přízemní přihrávka do vápna nebezpečí pro italskou bránu nepřinesla.
5
Golasa byl faulovaný a následovat bude standardka pro Izrael z levé strany. Je to na centr do vápna.
4
Italové to zkusili rychlou akcí po pravé straně, Gabbiadini ale míč na hrací ploše neudržel.
3
Po dlouhém pasu do vápna Itálie si poprvé na balon sáhl i gólman Bardi.
2
Italové roh rozehráli nakrátko, Florenzi nedokázal z levé strany poslat míč do vápna.
2
Centr do vápna odvrátil Vahaba hlavou na rohový kop.
1
Snad po pěti vteřinách hry byl faulovaný Gabbiadini a rozehrávat budou hráči Itálie.
1
O výkop se postarají hráči Izraele.
Domácí fotbalisté Izreale budou dnes celí v bílém, hostující Italové jsou v modrém.
Izraelská hymna je o poznání poklidnější a tomu odpovídá i zpět hráčů a zaplněných tribun na stadionu v Tel Avivu.
Italové si dali s hymnou hodně záležet a hlasitým zpěvem se motivovali k začátku zápasu.
Přesto jako první přichází na řadu státní hymna Itálie.
Hráči obou týmů právě nastupují na hrací plochu. Turnaj se hraje sice v Izraeli, domácí fotbalisté jsou ale v zápise o utkání vedeni jako hosté.

Itálie: Bardi – Donati, Bianchetti, Caldirola, Biraghi – Saponara, Florenzi, Varratti, Insigne – Immobile, Gabbiadini

Izrael: Kleyman – Dasa, Vahaba, Ben Harush, Twatha – Zaguri, Krieff, Biton, Golasa – Kalibat – Turgeman

Rozhodčí: Haţegan (ROU) – Gudmundsson (ISL), Mulvanny (SCO).
Papírovým favoritem zápasu budou fotbalisté Itálie, které v úvodním zápase mistrovství Evropy vyhráli nad Anglií 1:0. Domácí Izraelci si také nevedli špatně. V prvním zápase hráli proti kvalitnímu Norsku a uhráli remízu 2:2.
Dobrý večer všem fotbalovým fanouškům při sledování utkání skupiny A mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let mezi Itálií a Izraelem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.