Loučím se s vámi, budu se těšit u dalších on-line přenosů.
Kenn Hansen ukončuje druhý poločas, který příliš fotbalové krásy nepřinesl. Domácí Rubin Kazaň tak díky gólu Alana Kasajeva ze 16. minuty vítězí nad Něftči Baku 1:0 a v základní skupině H Evropské ligy má nyní sedm bodů.
91
Zdá se, že už si Kazaň výhru vzít nenechá.
90
Nastavují se dvě minuty.
90
Domácí z rohu nic nevytěžili.
89
Něftči už v obraně nechává velká okénka, Rondón je ale dnes velkým smolařem. Zatím se mu nedaří rozvlnit síť za Stamenkovićem.
88
Velká šance Josého Rondóna, který však pravou tyčku brány ázerbájdžánského celku minul.
88
Kuzminův dlouhý centr končí v zámezí.
87
Sergej Ryžikov má vysoký míč ve své moci.
86
José Rondón v ofsajdu.
84
Rondón teď byl až příliš velký sobec, mohl nahrávat Kasajevovi, který byl o hodně v lepší pozici. On však vypálil a nastřelil jen prvního hráče. Přesto se míč ke Kasajevovi dostal, ten ještě posunul na Natcha, který ale svá mířidla neseřídil příliš dobře.
83
Kasajev se prodíral až do území ztrážého brankářem Stamenkovićem, nakonec však byl zastaven ještě před branami.
81
José Rondón na hranici vápna nastřelil pouze Gulieva.
80
Něftči se daří delší dobu držet se v blízkosti Ryžikova.
79
Woobay (BKU) z přímáku nastřelil jen zeď.
78
A právě Ďaďun nedlouho po tom, co se dostal na hrací plochu, dostává žlutou kartu.
77
Ďaďunovi se nepovedlo projít podél postranní čáry.
76
Kuzminovu narážečku na Natcha hosté vystihli, přesto však Kazaň zůstává v držení míče.
75
Kuzmin se teď odhodlal ke střele z dálky, ta se mu ale vůbec nepovedla.
74
Kasajev centroval na Olge Kuzmina, kterímu ale míč na poslední chvíli utekl.
73
Z poskytnuté příležitosti Rubin nic nevytěžil.
72
Těsně ped pokutovým územím Mitreskim faulován Rondón- Hustující fotbalista dostává žlutou kartu.
70
První změna tváří na domácí straně. Gökdeniz Karadenize nahrazuje Vladimir Ďaďun.
69
Eric Ramos (BKU) inkasuje žlutou kartu.
68
Domácí kapitán Navas se dostal do vzdušného souboje s gólmanem Stamenkovićem, který se štěstím celou situaci ustál.
67
Další akce Něftči končí jen v rukavicích Ryžikova.
65
O šance teď není nouze. Julius Woobay (BKU) nevěděl co s míčem, a tak z dobrých pětadvaceti metrů vyzkoušel pozrnost Sergeje Ryžikova, ten vyráží na roh.
64
Rubin mohl ale bleskově zareagovat! Rychlá akce po trase Karadeniz, Natcho, Rondón a nakonec hlavičkující Kasajev brankou jen tak tak neskončila.
62
Julius Woobay (BKU) se dostával do úniku, viděl však, že nemá rychlost a tak posunul na Canalese, který se však utopil ve svých kličkách.
61
Karadeniz (RKA) fauloval ve vápně hostů, a zhatil tak dobře vyvíjející se akci svého mužstva.
60
Z přímého kopu ale domácí celek nic zajímavého nevymyslel.
59
Vitalij Kalešin faulován Woobayem.
57
Dalekonosnou střelu domácího středopolaře Natcha (RKA) hostující zadáci zblokovali na roh.
56
Na druhé straně nechybělo ke gólu moc Olegu Kuzminovi (RKA), který jen o kousek minul levou tyč hostující klece.
55
Čerstvý Abdullaev (BKU) se prodral až do malého vápna, kde ale výtečný zákrok vytasil brankář Sergej Ryžikov.
53
Julius Woobay (BKU) poslal míč pouze k Ryžikovovi.
52
Pozor si ale musejí dávat i na zadní vrátka, Kasajev (RKA) totiž stále číhá.
51
Hráči Něftči dostali během přestávky zřejmě pořádný "kartáč" od svého kouče, protože zatím Rubin přehrávají.
50
Hostí si přichystali první střídaní utkání. Mirguseina Sejdova nahradí Elshan Abdullajev.
49
Canales (BKU) v postavení mimo hru.
48
Kasajev vypálil o něco víc, než by potřeboval.
46
Do druhé aktivněji vstoupili hostí, Flavinho si u rohového praporku pohrál s dvojící obránců a nacentroval na Canalese, ten hlavičkoval pouze do rukou Ryžikova.
46
Rubin Kazaň v prvním poločase ukazuje, že má jednoznačně lepší kvalitu než tým z hlavního ázerbájdžánského města Baku. Díky gólu Alana Kasajeva domácí vedou po pětačtyřiceti minutách 1:0. Druhá půle začne přibližně v 19:00.
45
Kalešin (RKA) byl naštěstí pro Rubin u míče dřív než Woobay (BKU), kterému tak možná zabránil k dostání se do brankové příležitosti.
43
Julius Woobay "zidanovkou" obešel Kalešina, ten ho ale fauloval, a zastavil tak hostujícího útočníka.
42
Oleg Kuzmin (RKA) je sice obránce, ale během dosavadníbho průběhu utkání působí spíše jako další útočné eso domácího celku, teď mu ale míč o kousek utekl.
41
Rondón z první posunul na Kasajeva, který si ještě všimnul volného Karadenize. Ten tvrdou ranou přinutil Sašu Stamenkoviće k výbornému zákroku.
40
Flavinho (BKU) čistě obrán od míče právě Kuzminem (RKA.
39
Domácí zadák Oleg Kuzmin se odvážně vydal na útočnou steč, přihrácku ale nedostal, a vrací se tak zpět na svou pozici.
38
Turek Gökdeniz Karadeniz (RKA) mířil taktéž mimo tři tyče.
37
Izraelec Bebars Natcho (RKA) mířil jen těsně nad pravý růžek hostující branky.
36
Teď byl ale tentýž hráč faulován a vybojoval pro svůj tým velmi dobrou příležist, v podobě přímého kopu.
35
Josému Rondónovi (RKA) se už nepovedlo balón stihnout ve hřišti.
34
Bruno Bertucci (BKU) byl v poslední chvíli rozhozen a Ryžikov jen zkontroloval vysokoletící ránu.
32
Ansaldi (RKA) se efektivně zbavil dvou bránících fotbalistů a vyslal jedovatou střelu směrem na bránu hostů, slovinský brankář Saša Stamenković ale tlumí jeho pokus v náruči.
31
Brazilec Bertucci ve službách Něftči Baku se dostal na půli soupěře, tam však jeho útočný výlet skončil.
29
Rubin Kazaň je i nadále jasným pánem na hřišti.
27
Nicolas Canales v ofsajdu.
26
Tým z hlavního města Ázerbájdžánu se zatím marně staží dostat až k Ryžikovovi.
24
Do útoku se chtěli vydat i hosté, dlouhý míč však nemohl zastihnout nikdo v bílém.
22
Domácí útočnk José Rondón se blýsknul krásnou individuální akcí, když obešel tři bránící hráče Něftči, své představení zakončil pouze střelou, která se ale otřela jen o boční síť.
21
Nahrávkou z první chtěl hru zrychlit Kalešin, ale poslal balón pouze za postranní čáru.
20
Něftči se zatím musí bránit soustavnému tlaku Rubinu.
18
Třeba poznamenat, že v Kazani je velká zima. Někteří fotbalisté hrají s kulichy a náhradníci muejí být přikrytí dekou. Fanouškům Rubinu je však po vedoucí brance zřejmě teplo.
16
Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
Rubin Kazaň se zaslouženě dostává do vedení! Gökdeniz Karadeniz zachytil nedůraznou přihrávku hostů, vyslal do šance ALANA KASAJEVA, který přízemní střelou na vzdálenější tyč otevírá skóre utkání.
15
O rychlý kontr se snažil Karadeniz, byl však čistě zastaven ještě před únikem do vápna.
15
U míče hostující obránci.
13
Şükürov svým načechraným míčem našel pouze hlavu Marcana.
12
Standartní situace pro Neftči.
11
Vitalij Kalešin na poslední chvíli hasil šanci hostů po nepřesné rozehrávce od stopera Césara Navase.
10
Na druhé straně musel po centru ze standartní situace Neftči do vzduchu domácí strážce svatyně Sergej Ryžikov.
9
Do šance se znovu dostával zatím velmi aktivní forvard Rubinu Kasajev (RKA), brankář Stamenković byl ale u míče dřív.
8
Kasajev (RKA) svým vysokým centrem ve vápně soupeře nikoho nenašel.
7
Ostrý faul Olega Kuzmina (RKA) na Flaminha je oceněn žlutou kartou.
5
Kasajev chtěl vybojovat míč na hostujícím bekovi Şükürovi, to se mu ale nepovedlo, navíc hosté mají výhodu vhazování.
4
Karadenizova akce zastavena včasným skluzem Bertucciho.
2
Domácí záložník Alan Kasajev dostal do míst penaltového puntíku nabito od Kalešina, Kasajevův pokus ale mířil hodně vysoko nad branku Stamenkoviće.
1
Domácím se nepovedla rozehrávka a míč končí v zámezí.
1
Týmy už nastupují na trávník, za pár chvil začínáme.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Kalešin, Navas, Marcano, Kuzmin – Orbaiz, Natcho – Ansaldi, Karadeniz, Kasajev – Rondón

Něftči Baku: Stamenković – Bertucci, Guliev, Mitreski, Şükürov – Sadiqov, Ramos – Flavinho, Sejdov, Woobay - Canales

Rozhodčí: Ken Hansen.
V jednom z dnešních utkání Evropské ligy se můžeme těšit na utkání skupiny H ruského Rubinu Kazaň s týmem z hlavního města Ázerbájdžánu Něftči Baku. Utkání začíná v 18:00.
Rubin Kazaň, aktuálně osmý celek ruské Premier ligy, ze dvou dosavadních utkání ve skupinové fázi Evropské ligy, vydoloval čtyři body za remízu 2:2 na půdě Interu Milán a výhru 2:0 v domácím prostředí proti srbskému Partizanu Bělehrad. Kazaň je o skóre druhá za Interem.
Pro fotbalového laika je tým Něftči Baku asi velkou neznámou. Loňský mistr ázerbájdžánské Premyer Liqy má na svém kontě zatím jeden bod, a to za remízu 0:0 na hřišti Partizanu Bělehrad, poté doma tým z hlavního města Ázerbájdžánu nestačil na Nerazzurri (Inter Milán) v poměru 1:3. V tabulce základní skupiny H tak Něftči patří díky lepšímu skóre třetí pozice před Partizanem.