Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů.
A je dobojováno! V dnešním vítězství zaslouženě vítězí Tottenham, hrdinou zápasu je autor hattricku Jermaine Defoe, který dnes odehrál vskutku dobrý zápas. Po výhře se domácí posunou v tabulce na druhé místo právě před svého dnešního soupeře. Na vedoucí Lazio, které před malou chvílí porazilo Panathinaikos 3:0 tak ztrácí dva body.
90+3
Tribuny bouří a Tottenham v poklidu kontroluje dnešní vítězství.
90+1
Atmosféru dnešního utkání okusí Falqué, který nahrazuje Lennona.
90
V dnešním utkání se nastaví ještě čtyři minuty.
88
Poslední změna v modrém dresu, trávník už opouští Mertelj, místo něj si zahraje Dodlek.
87
Dempseyho střela levačkou mířila pouze doprostřed branky, kde s ní neměl žádný problém Handanovič.
86
To bylo také poslední, co Bale v tomto utkání stihl, závěr utkání si na hřišti užije Mason.
85
Sólo přes půlku hřiště absolvoval Bale, kterého o míč nakonec obral těsně před vápnem až Mertelj.
83
Tottenham se v posledních minutách zápasu baví fotbalem, v kličkované přišel o míč střídající Dempsey.
81
Za bouřlivých ovací opouští hřiště Defoe, kterého nahradí Dempsey.
80
Další centr letěl do vápna Mariboru, tentokrát si s ním obrana poradila.
77
Tottenham právě vstřelil branku!
Nádherná akce domácích, Bale dostal přesnou přihrávku do běhu a a ve vápně našel krásnou přihrávnkou úplně volného DEFOEA, který dokonal hattrick!!
76
Druhou změnu v sestavě provedl hostující trenér, ze hřiště stáhl Tavarese a nahradil ho Komazec.
75
Do obrovské šance se dostal Adebayor, který z malého vápna střílel, jeho pokus reflexivně vyrazil Handanovič na roh! To byla velká šance na navýšení náskoku!
74
Filipovič poslal k zemi Carrola, vše se ale obešlo bez žluté karty.
72
Tempo hry již není takové, Tottenham se spíše už snaží udržet si vedení a dopředu ho to tolik netáhne.
70
Adebayor byl ve vápně s míčem zády k brance, snažil se ho procpat na Lennona, jeho záměr ale vystihla obrana hostů.
68
První střídání zápasu, Cvijanovič opouští pažit, nahradí jej Mezga.
65
Ten ale žádné nebezpečí pro hostující svatyni neznamenal.
65
Rohový kop pro Tottenham.
64
Defoe se dostal před obránce, ten ho ale poslal k zemi, ovšem ani teď rozhodčí nepíská.
62
Defoe centroval z pravé strany do vápna, nikdo ze spoluhráčů se ale k míči nedostal.
60
Bale je zřejmě dosti otřesen a na hřišti je ošetřován.
59
V další akci se potácel k zemi těsně před vápnem Bale, píšťalka rozhodčího zůstala ale němá.
57
Velká šance i na druhé straně! Bale krásný dloubákem vybídl Adebayora ke skórování, ten sám před brankou ale selhal a poslal míč mimo! Aby to domácí ještě nemrzelo.
55
Ibrahimi zahrával zkrácený roh po faulu jednoho z domácích, jeho centr hlavičkoval Berič a nebyl daleko od srovnání! Hlavička šla nakonec těsně nad branku!
53
Bale se prezentoval útočným faulem proti Beričovi, finský sudí vytáhl ještě žlutou kartu.
51
Tottenham je při chuti, v další akci se do slibné situace dostával Dawson, při zpracování ale zahrál rukou a je po šanci.
49
Tottenham se dostává hned z kraje druhé půle do vedení! Ideální přihrávku Carrola si dobře zpracoval DEFOE a poslal míč přesně k tyči, Handanovič byl bez šance!
48
I v druhém poločase Bale centroval, míč dostal do rukou jen Handanovič.
46
Arghus poslal k zemi Adebayora.
46
Vše je již nachystáno k druhému poločasu.
Druhý poločas začne přibližně v 22:08.
Máme za sebou prvních pětačtyřicet minut, ve kterých měli jasně navrch domácí, kteří svou převahu potvrdili ve 22. minutě, kdy se prosadil Defoe. O svůj náskok však přišli po hrubé chybě Naughtona, který si nevšiml před brankou stojícího Beriče, který uklidil míč za záda Llorise. Uvidíme, kdo bude mít na konci utkání veselejší fanoušky.
45
V prvním poločase se bude hrát minutu nad rámec hrací doby.
43
Slibně vyvíjející se akce končí po přihrávce Lennona na Defoea offsidem.
42
A tento fakt hosty hodně povzbudil a najednou jsou všude dřív.
40
Maribor právě vstřelil branku!
Obrovská chyba Naughtona stála Tottenham vedení! Naughton přihrával míč Llorisovi, u něj ale stál Berič, pro kterého nebylo problém vstřelit branku! Hosté v závěru poločasu srovnávají skóre.
39
Tavares se dobře protáhl kolem obránců a předkládal míč před branku, ten vyrazil Lloris jen k volnému Cvijanovičovi, který branku trestuhodně minul!
38
Walker utíkal po pravé straně a Mejač ho dokázal zastavit jen za cenu faulu, za což obdržel žlutou kartu.
36
Tottenham v poklidu kontroluje hru a kombinuje uprostřed hřiště.
33
Merteljův pokus byl zblokován na roh, z následné standardní situace se hosté neprosadili.
32
A znovu Bale u míče a znovu přišel centr, tentokráte se k zakončení dostal Adebayor, jeho hlavička ale postrádala razanci a Handanovič neměl problém.
31
Bale je dnes velmi aktivní, jeho další centr tentokrát nikoho ve vápně nenašel.
31
Tottenham se již nežene tolik dopředu a soustředí se, aby hlavně neinkasoval.
29
Baleova střela z úhlu nemohla Handanoviče ohrozit, ten už drží mič v náručí.
27
Hosté začínají vystrkovat růžky, pas na Beriče byl ale dlouhý a Lloris ho v pohodě ukryl v rukavicích.
25
Při ojedinělém útoku Mariboru se v offsidu ocitl Tavares.
25
Domácí v aktivitě nepolevují a dál se ženou kupředu!
22
Tak teď už se domácí prosadili i gólově! Nádherný centr zprava, kterým se prezentoval Bale, uklidil za záda Handanoviče DEFOE! Domácí tak vedou 1:0!
20
Centr jeden za druhým teď lítají do vápna hostů, z toho posledního se k hlavičce dostal Defoe, v dobré pozici ale trefil jen dobře postaveného brankáře!
19
Centr z pravé strany zblokovala hostující obrana na roh.
18
Kombinace domácích skončila až v rukavicích Handanoviče.
17
Na další Baleův centr si naskakoval Lennon, na míč ale o kousek nedosáhl.
15
Máme za sebou úvodních 15 minut utkání a k vidění je velmi pohledný fotbal zejména ze strany Tottenhamu, uvidíme, jestli se dokáží prosadit i gólově.
15
Bale dostal nádherný pas přes půlku hřiště do vápna, odkud ihned předkládal míč před prázdnou bránu, ale přihrávka žádného adresáta nenašla.
13
Po přihrávce Lennona na Adebayora se druhý jmenovaný dostal k zemi po souboji s hostující obranou, finský sudí ale penaltu neodpískal.
12
Útočným faulem se provinil Adebayor.
10
Mertelj fauloval ve středu hřiště Defoea.
8
Tlak domácích se zvyšuje! Z otočky se ke střele dostal Defoe, Handanoviče ovšem neohrozil.
7
Ani tento však neznamenal pro Slovince nebezpečí.
7
6
Po levé straně prchl obráncům Bale, jeho centr ale nenašel nikoho v bílém.
5
Od začátku zápasu jsou jasně lepším týmem domácí, kteří svému soupeři zatím nepůjčili balon.
4
Další rohový kop na sebe nenechal dlouho čekat, tentokrát ho ale Huddlestone nerozehrál příliš dobře.
2
Hned v úvodu měli domácí k dispozici rohový kop, který zakončoval hlavou Adebayor, branku ale minul.
1
Vše je připraveno k utkání. Domácí nastupují v bílém, jejich soupeř pro dnešek zvolil barvu modrou.
Oba celky již přichází v doprovodu rozhodčího na hrací plochu. Zápas nám co nevidět začne.

Tottenham Hotspur: Lloris - Vertonghen, Naughton, Dawson, Walker, Huddlestone, Lennon, Bale, Carroll, Adebayor, Defoe

NK Maribor: Handanovič - Mejač, Rajčevič, Arghus, Filipovič, Milec, Ibraimi, Cvijanovič, Mertelj, Tavares, Berič

Rozhodčí: Antti Munukka .
Maribor - Hosté jsou zatím jedním z největších překvapení soutěže. Ve velmi těžké skupině dokázali v prvním kole přehrát Panathinaikos v poměru 3:0. V Itálii proti Laziu prohráli těsně 0:1. Naposledy remizovali právě se svým dnešním soupeřem doma 1:1. A tak po třech utkáních jim náleží 2. pozice se ziskem 4 bodů. Dnešní utkání bude zajisté velmi zajímavé.
Totenham - Domácím se v posledních týdnech příliš nedaří. Při losu skupiny J byli považovány za největší favority, ovšem po třech zápasech mají na svém kontě pouze tři body a jsou až na třetí pozici právě za jeho dnešním soupeřem - Mariborem.
Příjemný čtvrteční večer Vám přeji při sledování 4. kola základních skupin Evropské ligy. V dnešním duelu přivítá doma Totenham slovinský Maribor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.