Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou.
A je dobojováno! V dnešním utkání získávají tři body hosté. Po poměrně nelíbivém prvním poločase přišlo výrazné zlepšení hry v druhé půli. Další branku jsme ale i přesto neviděli a tak Genk vítězí nejtěsnější možnou výhrou 0:1. Vítěznou branku vstřelil v 19. minutě hlavou Barda.
90+4
Závěrečný tlak domácích nakonec nenesl žádné ovoce a odkopává se pouze od branky Van Houta.
90+1
Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.
90
Taktické střídání ještě předvede Genk, Vossena střídá Kumordzi.
90
V závěru utkání vidí žlutou kartu za řeči Kovács.
89
Nikolič poslal k zemi Masiku. Žlutou kartu za tento zákrok ovšem neuvidí.
86
Nikolič se po rohovém kopu dostal k zajímavé hlavičce, s kterou si ale poradil Van Hout ve spolupráci s obránci, tohle byla velká šance na srovnání!
85
Mitrovič vybojoval pro svůj tým rohový kop.
84
Hosté hrají výborně takticky a drží míč daleko od své branky - na polovině soupeře.
82
Poslední změnu v sestavě připravila lavička Videotonu, Kaká míří ze hřiště, kde ho nahradí Walter Lee.
80
Za strkanici u postranní čáry vidí žlutou kartu domácí Torghelle a hostující Hyland.
80
78
Torghelle byl hostující obranou nachytán v offsidové pozici.
78
Hostující Genk drží míč na polovině soupeře a kontroluje jednogólový náskok.
76
Změnu provede i domácí kouč, Torghelle nahradí na hřišti Sándora.
76
Druhá změna v dresu hostů, Monrose střídá Masika.
75
Míč si na značku prohřešku postavil tentokrát Brachi, který vysoko přestřelil branku.
74
Těsně před vápnem poslal Buffel k zemi Kovácse a domácí mají k dispozici další standardku z dobré pozice.
73
Vossenova přihrávka byla nepřesná a tak jsou u míče opět hráči Videotonu.
70
První změnu v sestavě provádí hostující kouč, ze hřiště stahuje Bardu, kterého nahrazuje Plet.
69
Mitrovič trefil pouze zeď a je po šanci.
69
Za protesty dostal žlutou Barda.
68
Zajímavá standardní situace pro domácí po ruce Hylanda.
68
Do velké šance se dostával Nikolič, míč mu ale na poslední chvíli vzal Hyland.
67
Po něm se k hlavičce dostal Renato Neto, ale míč se nedostal ani do za lajnu, protože ho odpálil jeden z obránců.
66
Uvidíme, jestli se ubrání i dalšímu rohovému kopu.
65
S centrem z pravé strany si poradila hravě hostující obrana. V druhém poločase mají převahu domácí, hosté se ale zatím bez problémů brání.
63
Odmávaný i odpískaný offside Nikoličovi.
62
Zahrání rohového kopu se mu ale příliš nepovedlo a od branky bude odkopávat Van Hout.
61
Rohový kop pro domácí celek, zahrávat ho bude Mitrovič.
59
Po zbytečné ztrátě domácích se kupředu hnal Vossen, který se kličkou do vápna zbavil obránce a okamžitě střílel, jeho dobrý pokus vyrazil skvělým zákrokem Brožovič! Teď mohou domácí děkovat svému brankáři!
56
Tempo hry se dosti změnilo a už se hraje vcelku zajímavý fotbal, do další šance se dostal Sándor, v běhu ale branku přestřelil.
54
A z ničeho nic mohl být náskok hostů dvougólový! Dlouhý pas dostal za obranu Barda, vybíhajícího brankáře se pokoušel přelobovat, což se mu povedlo, ke vší smůle ale přehodil o kousek i branku!
52
Renato Neto poslal k zemi hostujícího Bardu. Žlutit se ale nebude.
49
Další střela na branku už bylo o hodně lepší, do míče se opřel Mitrovič a nadělal problémy Van Houtovi, ten si ale nakonec poradil!
48
Nový muž na hřišti Kovács vyzkoušel střelu z pětadvaceti metrů, ta však postrádala hodně přesnost.
46
Do druhého poločasu již nezasáhne Filipe Oliveira, na trávníku ho nahradí Kovács.
46
Druhý poločas začne přibližně v 20:03.
Rozhodčí nenastavil v prvním poločase ani minutu. Po prvních poměrně nezáživných pětačtyřiceti minutách jsou ve vedení hosté, za které se z rohu trefil Barda. V závěru první půle se do velké šance dostal Sándor, svou příležitost ale neproměnil. Uvidímě, zda se v druhém poločase změní obraz hry.
45
Barda dostal dobrou přihrávku do vápna, kde se ale do skluzu položil jeden z beků a šanci zlikvidoval.
44
Praporek rozhodčího vlaje ve vzduchu, v offsidu se ocitl Monrose.
43
Szolnoki poslal k zemi Buffela ve středu hřiště.
41
Už mohlo být srovnáno! Z pravé strany propadl centr až na malé vápno k úplně volnému Sándorovi, ten ale trestuhodně netrefil branku a tato situace svědčí o dosavadní kvalitě dnešního utkání!
40
Snad teď by se akce Nikoliče mohla označit jako vážnější, ten dostal dlouhý pas za obranu, z úhlu branku ovšem přestřelil.
39
Ani z něj si ale Videoton nevypracoval žádnou vážnější šanci.
38
Centr domácích zblokoval na rohový kop Monrose.
36
Gyurcsóva střela ze čtyřiceti metrů nemohla hostujícího brankáře nijak ohrozit.
34
Do zakončení hlavou se po centru z pravé strany dostal Oliveira, jeho pokus šel dosti mimo pravé tyče hostující branky.
33
Na druhé straně totiž centroval Nikolič, dopadl ale podobně jako Barda před malým okamžikem.
32
Bardův centr zleva nenašel nikoho v modrém a tak se musí hosté vracet.
31
Po špatné přihrávce Neta je míč v rukavicích Van Houta.
28
Na trávníku se ocitl Nikolič po kontaktu s Ngoncaou, faul se ale nepíská.
27
S Oliveirovým centrem si v klidu poradila hostující obrana.
25
Tak jsem to snad zakřikl! Domácí Nikolič se dobře prokličkoval do vápna soupeře a přízemní střelou jen o kousek minul svatyni Van Houta! Mohlo být srovnáno.
23
Bohužel musím konstatovat, že ani úvodní branka příliš nezvedla úroveň utkání a i nadále se hraje spíše podprůměrný fotbal bez šancí a s minimem soubojů.
21
Kaká málem v souboji svlékl dres z Buffela a po zásluze vidí žlutou kartu.
19
Genk právě vstřelil branku!
A je to tak! Hosté se dostávají do vedení! Rohový kop dobře rozehrál Gorius a míč se dostal na hlavu BARDY, který se nemýlil!
18
Rohový kop si vybojovali i hosté, uvidíme, jak si s ním poradí a zda-li už uvidíme nějakou slibnou šanci.
16
Hosté se ale v poklidu ubránili.
15
První rohový kop zápasu budou zahrávat domácí.
13
Zatím se hraje takový nemastný neslaný fotbal bez šancí na obou stranách, doufejme, že se obraz hry zlepší.
12
Na zemi se ocitl Brachi, viníkem této situace je Monrose.
10
Fernández se dostal na pravé straně k míči a okamžitě centroval do vápna, jeho centr byl ale nepřesný a míč skončil za brankou Brožoviče.
9
Rychlá narážečka Genku nakonec skončila v zámezí.
7
U postranní čáry byl faulován Monrose, provinil se Brachi.
6
Po centru z pravé strany se k zakončení hlavou dostal Nikolič, branku soupeře ale minul.
4
Další útok domácích zastavil efektivním skluzem Tschimanga.
2
Nikolič se prokličkoval do vápna kolem dvou obránců, třetí mu ale míč už sebral.
1
První útok domácích končí vhazováním pro hosty.
1
Vše je připraveno k zahájení utkání, domácí nastupují v červených dresech, hosté v modrých.

Videoton FC Fehérvár: Brožovič - Brachi, Paulo Vinícius, Kaká, Szolnoki, Renato Neto, Sándor, Mitrovič, Felipe Oliveira, Nikolič, Gyurcsó

KRC Genk: Van Hout - Tschimanga, Ngongca, Nadson, Dani Fernández, Hyland, Gorius, Buffel, Joseph-Monrose, Vossen, Barda

Rozhodčí: Liran Liany (IRL).
Genk - Hosté jsou na tom ještě o něco lépe, patří jim totiž první pozice, ani oni však nemají nic jistého, když během čtyř kol dokázali získat osm bodů. V případě dnešní výhry by si tak zajistili jistotu postupu do další fáze soutěže. Hosté jsou navíc jediným celkem skupiny G, který ještě nepoznal hořkost porážky. První utkání těchto dvou týmů jasně vyhráli Belgičané 0:3.
Videoton - Domácí jsou jedním z největších překvapení na evropské scéně a na své poměry hrají velmi slušně. Ve skupině G jim zatím patří 2. a tedy postupová pozice. Z dosavadních čtyřech utkání dokázali nasbírat šest bodů. Na svého největšího konkurenta ve hře o postup - Basilej mají ale náskok pouhého bodu. Sami ale už několikrát dokázali, že doma umí zahrát na kohokoliv.
Dobrý večer přeji všem fanouškům evropského fotbalu. Dnes má Evropská liga na svém programu 5. kolo a my se společně blíže podíváme na utkání skupiny G, kde se v souboji o první místo utkají domácí Videoton s Genkem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.