To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V dnešním velice těžkém zápase dokázali nesmírně cenné tři body vybojovat fotbalisté Fiorentiny, kteří se v průběhu druhého poločasu dostali zásluhou proměněné penalty Rodrígueze do vedení, ovšem již za čtyři minuty, taktéž z pokutového kopu, vyrovnal domácí Selezňov. O třech bodech pak rozhodla akce hostů, na jejímž konci byla pohotová a hlavně přesná hlavička Ambrosiniho, která podruhé rozvlnila síť za zády Bojka a rozhodla o tom, že tři body si odvezou hosté.
Zákroky brankáře Neta – 4.
Zákroky brankáře Bojka – 3.
90+5
Ano, probíhá již pátá minuta nastaveného času, Rotanovo střela je zablokována, hosté mají míč.
90+4
Je pochopitelné, že sudí bude nastavovat alespoň o několik desítek vteřin navíc, oproti původně nahlášeným čtyřem minutám.
90+4
V poslední minutě "bojuje" hostující Ryder Matos s křečemi, až pro něho muselo přijet vozítko, cenné vteřiny pro ACF.
90+3
A na druhé straně střílí pouze nad branku domácí Matheus.
90+3
Ryder Matos se dostal málem do samostatného úniku, ale v poslední chvíli jeho střelu zabokoval bránící Strinić.
90+2
Parádní akce hostů, Borja Valero dokázal i na tomto těžkém terénu prokličkovat z pravé strany na hranici malého vápna, odkud však přestřeluje branku!
90+1
Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty, šance na vyrovnání stále žije.
90
Právě začala devadesátá minuta dnešního utkání, domácí jsou hnáni publikem do útoku, podaří se Dněpru vyrovnat v samém závěru zápasu?
89
Dva dobré skluzy Roncaglii přerušily útočnou snahu Dněpru z levé strany.
88
Hostům se nyní podařilo udržet míč delší dobu na polovině Dněpru, nyní se ale již musí vracet a bránit.
87
Rotan rozehrává volný kop, ale akce Dněpru končí odpískaným ofsajdem Zozulji.
86
A pozor, Pizarro dostává za faul na Bruno Gamu druhou žlutou kartu, to je vyloučení!
85
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Matías Fernández, přichází Nenad Tomović.
85
Kankava fauluje Fernándeze, hosté střídají.
84
Rozehrál Konopljanka, na bližší tyči tečuje Matheus, ale pouze do boční sítě.
83
Rohový kop pro Dněpr, domácí rozehrají z levé strany.
83
Fiorentině se nedaří překazit kombinaci soupeře na vlastní polovině.
83
Domácí již mají míč na svých kopačkách a zkouší to po pravé straně, zatím neúspěšně.
82
Následuje nákop právě na Joaquína, který je ale v ofsajdu.
82
Joaquín vhazuje na polovině Dněpru z pravé strany, ale míč směřuje zpět na půlící čáru.
81
Strinić fauluje na polovině ACF Fernándeze, domácí ztrácí míč.
80
Stále platí, že ve druhém poločase jsou aktivnější domácí fotbalisté, kteří by si vyrovnávací gól za svou aktivitu zasloužili.
80
Poslední desetiminutovka dnešního utkání před námi, hosté hájí na těžké půdě Dněpru těsné vedení 2:1.
79
Střídání v týmu FC Dněpr Dněpropetrovsk: ze hřiště odchází Vitalij Mandzjuk, přichází Bruno Gama.
79
Domácí to zkouší po levé straně, ale pas Striniće na Selezňaka není přesný.
78
Přesto domácí zůstali u míče, Selezňov si krásně položil dva bránící hráče ACF, ten třetí mu ale jeho pokus z pravé strany zablokoval.
77
Z následného rohového kopu se domácí nedokázali prosadit.
77
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Joaquín.
76
Rohový kop pro Dněpr, ještě předtím ale hosté střídají.
75
Ambrosini fauluje na vlastní polovině Rotana, domácí budou rozehrávat volný kop z nějakých třiceti metrů.
73
Fiorentina právě vstřelila branku!
MASSIMO AMBROSINI se prosazuje hlavičkou z hranice malého vápna, když si nejlépe naskočil na centr Valera z levé strany a hosté znovu vedou!
73
Rotan rozehrává z nějakých pětatřiceti metrů, zkouší to přímo na branku, ale Neto v pohodě chytá.
72
Pizarro fauluje na vlastní polovině Selezňova, volný kop pro Dněpr.
71
Borja Valero to zkouší z dálky, Bojko v pohodě chytá.
69
Naštěstí to asi nebude nic tak vážného.
68
Velmi nepříjemnén zranění Rotena, kterému se smýkla kopačka Ambrosiniho po tváří, resp. kolíky, je tam vidět i krev, to je nepříjemné.
67
Fiorentina rozehrává rohový kop z pravé strany, ale Ryder Matosovi je odmáván a odpískán ofsajd.
67
Cuadrado vypálil parádní střelu z nějakých pětadvaceti metrů a Bojko se musel hodě "šponovat", aby míč vytěsnil nad bránu!
66
Bojko vykopává od vlastní branky.
65
Mazuch na druhé straně odehrál do autu a zabrzdil rodící se akci ACF.
65
Rotan rozehrává volný kop na polovině soupeře, ale Neto si "došel" pro míč.
64
Fiorentina je pod mírným tlakem Dněpru.
63
Konopljanka bojuje o míč na levém křídle, ale neúspěšně.
62
Ale hlavní sudí musí zklidňovat hlavně domácího Zozulju, který je hodně podrážděný.
61
Konopljanka rozehrává rohový kop z levé strany, míč získává Neto.
60
Naštěstí to není nic vážného a může se pokračovat ve hře. Bojko má míč a bude vykopávat.
59
Kankava a Ryder Matos se střetli nepříjemně v hlavičkovém souboji hlavami.
58
Střídání v týmu FC Dněpr Dněpropetrovsk: ze hřiště odchází Artjom Fedeckij, přichází Matheus.
57
Dněpropetrovsk právě vstřelil branku!
JEVHEN SELEZŇOV proměňuje pokutový kop střelou k levé tyči, Neto se vrhá na opačnou stranu, není co řešit, je srovnáno'
56
Pozor, to je pokutový kop i na druhé straně, po ruce Pizarra! Navíc za hraní rukou dostává Pizarro žlutou kartu.
56
Tentokrát již Borja Valero odkopává.
56
A další, již pátý, rohový kop pro Dněpr, znovu z levé strany.
55
Po zásahu Ambrosiniho budou domácí mít další rohový kop, tentokrát z levé strany.
55
Rohový kop Dněpru, Rotan rozehrává z pravé strany.
54
Ostrý skluz Cuadrada zezadu, za který dostává žlutou kartu.
54
Paradoxem je, že zatím lepším týmem byli ve druhém poločase domácí fotbalisté.
54
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Marko Bakić, přichází Borja Valero.
53
Ano, to je zřejmě dnes jedna z mála příležitostí, jak dát gól, GONZALO RODRÍGUEZ překonává z pokutového kopu Bojka a hosté vedou 1:0.
52
Mandzjuk fauluje ve vápně Ryder Matose, jasný pokutový kop!
52
Selezňov se "opřel" o Gonzala Rodrígueze, hosté rozehrávají.
51
Těžký terén nyní přibrzdil akci domácích, nakonec po nepřesném centru z levé strany končí míč u Neta.
51
Přesto Dněpr zůstává před vápnem soupeře.
50
Domácí rozehrávají rohový kop z levé strany. Konopljanka posílá centr do vápna, hosté odvrací.
49
Bakić fauluje Striniće na půli hřiště, těch faulů hostů je ve druhém poločase poměrně dost!
49
Bojko má míč ve své moci, nepřesný pas hostů z levé strany.
48
Strinić dokázal odebrat míč Cuadradovi, který se snažil dostat do vápna soupeře.
47
Další faul hostů, tentokrát se provinil Alonso na polovině Dněpru.
47
Na centr Rotana si nejvýše vyskočil gólman Neto.
46
Bakić fauluje Zozulju na vlastní polovině, domácí rozehrají z levé strany.
46
Vypadá to, že žádný z týmů neprovedl o poločasové přestávce změny v sestavě.
46
Oba týmy právě přichází na hrací plochu, druhý poločas za malý okamžik začne.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:05 hodin.
STATISTIKY 1. POLOČASU:

Střely celkem: 3 : 1

Střely na bránu: 1 : 1

Fauly: 6 : 8

Žluté karty: 0 : 1

Červené karty: 0 : 0
První poločas nenabídl nijak závratnou podívanou, což je, vzhledem ke stavu hrací plochy, naprosto pochopitelné. Po hustém dešti je trávník Dněpro Arény hodně podmáčený a dá se říci, že na hranici regulérnosti.
45+1
Ještě autové vhazování hostů na pravé straně, na polovině soupeře, ale nic z toho není, první poločas končí.
45+1
Jednu minutu nastaví sudí Mariniak nad rámec základní hrací doby.
45
Byť musel nyní Neto vyboxovávat nákop soupeře.
45
Pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, stav je stále nerozhodný 0:0 a již to vypadá, že tomu tak bude až do konce první půle.
44
Cuadrado na pravé straně signalizuje hraní rukou jednoho z bránících hráčů soupeře, ale sudí dává pokyn k pokračování ve hře.
44
Ambrosini nedovoleně atakován na vlastní polovině Mandzjukem, hosté rozehrávají.
43
Již se hraje, Fedeckij je stále ošetřován za postranní čárou, ale již se hlásí o návrat do hry.
42
Často je k vidění to, jak některý z hráčů podklouzne a při tom nešetrně srazí soupeře, to nyní potkalo i Fedeckije, který se těžce zvedá z trávníku.
41
Alonso posílá centr z levé strany, Bojko si tento míč pohlídal a v pohodě chytá.
40
Rotan fauluje Bakiće na půli hřiště, hosté rozehrávají.
40
Na druhé straně centruje do vápně Konopjanka, míč "sbírá" Neto.
39
Ryder Matos se dostává k míči ve vápně soupeře, naštěstí pro domácí, Bojko byl pohotový a dokázal zakončujícího Matose vytěsnit.
39
Střela Selezňova z nějakých pětadvaceti metrů, vedle, Neto vykopává.
38
Pizzaro podklouzl a v souboji s Konopljankou nakonec i fauluje.
37
Dlouhý pas na Fedeckije, dříve je u míče Neto.
35
Ani hosté se však "na míči" dlouho neudrží.
34
Konopljanka fauluje na vlastní polovině Cuadrada.
33
Konopljanka zkouší najít Rotana na levé straně, ale neúspěšně.
32
Roncaglia vhazuje z pravé strany, to vše za hustého deště, který vypadá spíše na déšt se sněhem!
31
Mandzjuk centruje z pravé strany, ale míč je zablokován a hosté odkopávají do bezpečí.
31
V posledních desítkách vteřin jsou domácí rozhodně nebezpečnější.
30
Hosté v pohodě odvrací, míč se ocitá až na půli hřiště.
29
Rohový kop pro Dněpr, Konopljanka rozehraje z levé strany.
28
Hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře, míč se však vrací až do obranných řad.
27
Výborný obranný zákrok hostujícího Gonzala Rodrígueze ve vlastním vápně.
26
Dlouhý nákop hostů nepřesný, míč sbírá Bojko, který bude vykopávat.
25
Fedeckij nedovoleně atakuje Gonzala Rodrígueze v pokutovém území ACF.
24
Zozulja stahuje za dres Pizarra, to vše na polovině soupeře, pískán faul.
23
Selezňov se dostal do zakončení, ač bráněn dvěma obránci Fiorentiny, to byla skvělá individuální akce a pohotový zákrok gólmana Neta!
22
Ti si počínají naprosto stejně, Bojko v bráně Dněpru získává míč a následně vykopává.
22
Strinić raději vrací míč z levého křídla zpět na půlící čáru, odkud směřuje vysoký nákop, ten končí na kopačkách hostujících hráčů.
21
Ambrosini hledá Matose, kterému ale odskakuje míč do autu.
20
Míč létá více vzduchem, než po zemi, to je zřejmě dnes jediná možnost, jak se dopracovat k nějaké akci.
19
Je pískán ofsajd Fedeckije, tím celá akce Dněpru končí.
18
Hodně se fauluje, Ryder Matos se opět provinil, tentokrát fauluje Mandzjuka, rozehrávat na polovině soupeře bude Rotaň.
18
Bojko rozehrává z místa přestupku, má čas na rozehrávku.
17
Ryder Matos fauluje v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území soupeře, tím útočná akce hostů končí.
16
Hosté to nakonec zvládli, hlavně díky pohotovosti Neta, Kankava fauluje Alonsa na půlící čáře.
15
A právě podmáčený trávník nyní mohl natropit hodně starostí hostům, v této situaci zahrávat "malou domů"...
15
Bakić dostává žlutou kartu za faul na pronikajícího Konopljanku, ostrý faul zezadu, zasloužená karta.
14
Autové vhazování Pizzara z pravé strany, hostům se jejich kombinační akce zatím vůbec nedaří.
13
Série nepřesností na obou stranách, na vině je i velmi podmáčený terén.
12
To již neplatí, hrají hosté. Nepřesný pas Pizzara, míč končí u Bojka, který rozehrává.
11
Domácí to zkouší po pravé straně, zatím stále drží míč na svých kopačkách.
11
Autové vhazování domácích z levé strany, na polovině soupeře.
10
Útočný faul Ryder Matose, který nedovoleně atakuje Striniće.
10
Rozehrává Fernández, ale Bojko si "došel" pro míč.
9
Zablokovaná střela, hosté mají rohový kop z levé strany.
9
Hosté kombinují na polovině Dněpru.
8
To nebyl vůbec špatně kopnutý kop, Neto vyboxovává, ovšem i tak je pískán ofsajd domácímu Čeberjačkovi.
7
Ambrosini fauluje na vlastní polovině Selezňova.
6
V úvodu zápasu se hraje převážně na polovině hřiště.
5
Ryder Matos fauluje na polovině Dněpru domácího Kankavu, míč mají domácí.
5
Míč však získávají bleskově hosté.
4
Po zásahu Roncaglii končí míč na polovině hostů v zámezí, domácí vhazují z levé strany.
4
Na těžkém a podmáčeném terénu to dnes ani jedno mužstvo nebude mít lehké, zvlášť techničtí Italové.
3
Po odkopu Neta končí míč v zámezí, domácí vhazují z levé strany.
2
Domácí vhazují z pravé strany, míč však hosté dokázali získat, Neto bude vykopávat.
1
Do dnešního utkání zasáhne v dresu Dněpru i Čech Mazuch, ten druhý, gólman Laštůvka, do něho zasáhne v pozici náhradního gólmana domácího týmu.
Za deštivého počasí přichází oba týmy na hrací plochu.

FC Dněpr Dněpropetrovsk: Bojko – Mandzjuk, Mazuch, Čeberjačko, Strinić – Fedeckij, Rotaň (C), Kankava, Konopljanka – Selezňov, Zozulja.
Náhradníci: Laštůvka – Douglas, Kobachidze, Šachov, Politylo, Gama, Matheus.

ACF Fiorentina: Neto – Roncaglia, Rodríguez, Compper – Cuadrado, Bakić, D. Pizarro (C), Ambrosini, Alonso – Ryder, Fernández.
Náhradníci: Munúa – Savić, Tomović, Joaquín, Valero.

Rozhodčí: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (vš. POL).
Vítejte u dnešního onlajn fotbalového přenosu utkání základní skupiny E Evropské ligy, v němž se v rámci druhého kola utká ukrajinský FC DNĚPR DNĚPROPETROVSK a italská ACF FIORENTINA.
Utkání se odehraje v Dněpro Aréně v Dněpropetrovsku a provede jím trojice polských rozhodčích, hlavní Szymon Marciniak, asistenti Paweł Sokolnicki a Tomasz Listkiewicz. Jako čtvrtý je delegován Radosław Siejka.
FC Dněpr Dněpropetrovsk
Ukrajinský klub vstoupil do nového ročníku Evropské ligy velmi dobře, když dokázal zvítězit na "horké půdě" v Rumunsku. Tamní Pandurii Târgu Jiu dokázal porazit 1:0, když jediný gól dokázal vstřelit Ruslan Rotan ve 38. minutě.
ACF Fiorentina
Také italská Fiorentina dokázala vstoupit do nového ročníku Evropské ligy vítězně. Na Stadio Artemio Franchi dokázala porazit portugalský Paços Ferreira hladce 3:0 brankami Rodrígueze, Rydera a Rossiho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.