To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V dnešním zápase vybojovali velmi cenné tři body fotbalisté favorizovaného Lyonu, kteří sice "otloukánka" skupiny "jen" 1:0, ale téměř po celou dobu zápasu byli lepší a tento výkon by mohl být příslibem i do dalších utkání, a to nejen v Evropské lize, ale i v domácí Ligue 1!
Zákroky brankáře Ivana Vargiće – 5.
Zákroky brankáře Anthony Lopese – 1.
90+3
Poslední vteřiny dnešního zápasu, domácí stále drží "hubený" náskok.
90+2
Tři minuty nakonec nastaví sudí Dias, šance hostů na vyrovnání stále žije.
90
Probíhá devadesátá minuta, tolik by se nastavovat nemělo, hra se příliš často nepřerušovala.
89
Tam ale nedokázal míč zpracovat Mvuemba, hosté získávají míč.
88
Další odkop od branky Lyonu, míč letí až na polovinu hostů.
87
Před Krstanovićem odehrává míč bránící Biševac.
86
Odkop od branky Lyonu, domácí gólman pochopitelně nikam nespěchá.
86
Gonalons stihl odehrát míč na hranici vlastního pokutového území před Benkem.
85
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Steed Malbranque, přichází Arnold Mvuemba.
84
Z hlediště se čím dál častěji ozývá pískot, Lyon se zbytečně dostává pod tlak.
84
Tolisso nikam nespěchá, má před sebou na levé straně poměrně volno, ale protože nemá podporu, vrací míč zpět na svou polovinu.
82
Marić rozehrává z levé strany, na bližší tyči hlavičkuje Močinić, ale netrefuje branku Lyonu.
82
Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Mehmed Alispahić, přichází Ivan Krstanović.
81
Hosté mají výhodu volného kopu, ještě předtím ale střídají.
80
Závěrečná desetiminutovka – podaří se hostům vyrovnat a zdramatizovat ještě závěr dnešního zápasu?
79
Grenier posílá míč do vápna, kde se ale Benzia nedostal k hlavičce, obrana Rijeky odvrací do bezpečí.
78
Rohový kop pro Lyon, domácí rozehrají z pravé strany.
77
Dlouhý nákop domácích na Benziu na levé křídlo. Nakonec se Fofana dostává do zakončení, ale posílá míč nějaké dva metry vedle branky.
76
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Yassine Benzia.
75
Lyon jako by přestal hrát a nechává nyní aktivitu soupeři.
74
Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Nikola Pokrivač, přichází Anas Sharbini.
73
Hosté se snaží překonat dobrou defenzivu Lyonu, ale dostávají se s míčem zpět na půlící čáru.
72
Malbranque nakonec odešel k ošetření za postranní čáru, pokračuje se ve hře.
71
Malbranque se ještě nezvedl z trávníku po faulu Močiniće na polovině Lyonu.
70
Je před námi posledních dvacet minut dnešního utkání, domácí již dokázali svou převahu vyjádřit i gólově a vedou nad Rijekoku 1:0.
69
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Mouhamadou Dabo, přichází Corentin Tolisso.
68
Močinić zastavuje Malbranqueho pouze za cenu faulu, domácí rozehrají na půli hřiště.
67
Lyon právě vstřelil branku!
A po centru Malbranqueho z levé strany se v pokutovém území prosazuje CLÉMENT GRENIER, který dostal míč přesně na hlavu a výtečnou hlavičkou dává první gól dnešního utkání.
66
Briand dokázal zpracovat těžký míč a domácí mohou zaútočit.
65
Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Zoran Kvržić, přichází Josip Brezovec.
64
Alispahić fauluje Ferriho na vlastní polovině, domácí získávají míč.
62
Ferri si všiml na levé straně volného Malbranqueho, kterému přihrává, ten pálí "z první" z hranice pokutového území, ale míč končí nad bránou.
62
Před Benkem sbírá míč Lopes a bleskově rozehrává.
61
Hra dostala velmi dobrý spád, hraje se skvělý fotbal, kterému už chybí opravdu pouze ty góly.
60
Nic z toho není, domácím se tyto situace dnes vůbec nevedou.
59
Grenier bude rozehrávat další rohový Lyonu, tentokrát z pravé strany.
58
Další útočnou akci hostů zastavuje odpískaný ofsajd a v něm Benko.
57
Na druhé straně zahrozil Alispahić, který pálí "z první" uvnitř vápna, ale posílá míč jen těsně vedle branky!
56
Míč se dostává k Lacazettovi, který uvnitř vápna střílí, ale přímo do dobře postaveného Vargiće.
55
Volný kop domácích, Grenier bude rozehrává.
54
Bertoša fauluje Lacazetteho a dostává žlutou kartu.
53
Domácí se drží před pokutovým územím soupeře, hosté se dostali pod tlak.
52
Rozehrává znovu Grenier, ale i tentokrát se hosté ubránili.
51
Grenier rozehrál rohový kop, ale obrana soupeře odvrací na další roh.
50
Ovšem nyní se hosté musí bránit, Lyon rozehraje rohový kop.
49
Rijeka vtrhla velmi aktivně do druhého poločasu, dočkáme se prvního gólu?
48
Ale nakonec Benko smutnit nemusí, je máván ofsajd.
47
Benko si naskočil na centr z pravé strany a hlavičkuje těsně vedle!
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 20:02 hodin.
V prvních pětačtyřiceti minutách jsme se gólu nedočkali, ač byli domácí fotbalisté mnohem aktivnější. Ani z jedné šance se však prosadit nedokázali, a tak oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
45+1
Rozehrává Grenier, ale hosté se ubránili a poločas končí.
45
Grenier rozehrává, Vargić opět pouze vyráží, střela Brianda je zblokována na roh.
44
Sudí Dias domlouvá Kněževićovi za faul na Lacazetteho, dobrá standardní situace pro domácí Lyon.
43
Grenier posílá míč do pokutového území, Dabo hlavičkuje, míč však končí daleko vedle branky.
42
40
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, stav stále bezbrankový!
39
Závar v pokutovém území, kde nakonec zakončuje Lacazette z levé strany, ale netrefuje branku.
38
Lyon se stále drží na polovině soupeře.
37
Míč rozehrává z pravé strany Grenier, ale obrana HNK odvrací.
36
Fofana střílí z pravé strany, střela zablokována, bude to roh pro Lyon.
35
Míč však vzápětí získávají domácí fotbalisté, kteří postupují po pravé straně.
34
Od Ferriho se odráží míč na do autu, hosté získávají míč.
33
Velmi dobrá střela Malbranqueho z levé strany, Vargić těžký míč s obtížemi vyráží.
32
Hosté jsou čím dál odvážnější, hraje se nyní poměrně vyrovnané utkání.
31
Nákop hostů na pravou stranu, kde míč přebírá Mujanović, ten také následně střílí z velké dálky, ale posílá míč vysoko nad branku.
30
Je za námi půl hodina hry, stav stále bezbrankový, byť mají domácí velkou převahu. Tu však zatím nedokázali gólově vyjádřit a hosté tak drží velice sympatický stav!
28
A ke střele se dostává z levé strany Briand, po skvělém pasu od Lacazetteho, ale Vargić chytá.
27
Odkop od branky HNK, míč však získávají domácí fotbalisté, kteří rychle přechází do útoku.
26
Přesto domácí zůstali u míče, ale nakonec vše končí faulem Greinera a hosté si berou míč.
25
Grenier rozehrává z levé strany, ale trefuje pouze bránící hráče ve "zdi".
24
Mujanović si vykoledoval za faul zezadu na Greniera, na vlastní polovině, žlutou kartu.
23
Kněžević fauluje Brianda, hosté ztrácí míč a hrát mohou domácí fotbalisté.
20
Ferri to zkouší z dálky, ale netrefuje bránu, odkop od branky HNK.
19
Centr Daba z pravé strany do vápna, ale míč "sbírá" Vargić.
18
Přesto Lyon zůstává u míče.
18
Domácí vhazují, před Lacazettem ale odkopává Marić.
17
Briand sice padá na polovině soupeře po souboji s Marićem, ale není to faul, Vargić bude moci vykopávat.
16
Míč končí u Lopese, který po zemi rozehrává, domácí mohou přejít do útoku.
15
Lacazette fauluje Maleše, hosté zůstávají u míče.
14
Odkop od branky HNK, míč získává Močinić na polovině soupeře.
13
Benko se dostává do pokutového území, nakonec centruje z pravé strany, ale přímo do rukavic Lopese.
11
Grenier vyslal parádní střelu z hranice pokutového území, stáčel míč z levé strany k tyči, ale chybělo snad půl metru!
10
Benko fauluje Zeffaneho, hosté ztrácí míč na půli hřiště.
9
A Lacazette po střetu s Vargićem padá, není to faul, naopak, žlutá karta za nafilmovaný pád!
9
Lacazette v obrovské šanci, ale vhodný okamžik k zakončení prováhal!
8
Hosté vybojovali autové vhazování z pravé strany, na polovině soupeře.
6
Nákop na Lacazetteho, který ale v souboji s obranou HNK ztrácí míč.
5
Domácí Grenier tam bolestivě padl na záda po hlavičkovém souboji uvnitř středového kruhu.
4
Překopávaná ve středu hřiště.
3
Ale Biševac hlavičkuje pouze vedle branky.
3
První rohový kop Lyonu, Grenier rozehrává z pravé strany.
2
Míč má v moci Vargić, který bude vykopávat, Briand se do zakončení nedostal.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

Olympique Lyon: Lopes – Zeffane, Biševac, Gonalons (C), Dabo – Malbranque, Fofana, Ferri – Briand, Lacazette, Grenier.
Náhradníci: Gorgelin – Sarr, Pléa, Mvuemba, Tolisso, Gomis, Benzia.

HNK Rijeka: Vargic – Mujanovič, Marić, Knežević (C), Bertoša – Močinić, Maleš, Pokrivač – Kvržić, Benko, Alispahić.
Náhradníci: Mance – Datković, Boras, Brezovec, Sharbini, Krstanović, Kramarić.

Rozhodčí: Dias – Miranda, Tavares (vš. POR).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 3. kola základní skupiny I fotbalové Evropské ligy mezi OLYMPIQUE LYON (FRA) a HNK RIJEKA (CRO). Utkání se odehraje na Stade de Gerland v Lyonu a provede jím trojice portugalských rozhodčích, hlavní Artur Dias, asistenti Bertino Miranda a Rui Tavares. Jako čtvrtý rozhodčí je delegován Venâncio Tomé.
Olympique Lyon
Lyon má po dvou odehraných kolech základní skupiny Evropské ligy na své kontě pouze dva body za dvě remízy. V prvním utkání dokázal ubránit bezbrankovou remízu na hřišti španělského Realu Betis a v tom druhém na svém hřišti zachraňoval remízu 1:1 proti portugalské Vitórii SC Guimarães zásluhou Maxime Gonalonse, který vyrovnával na konečných 1:1 v 53. minutě. I díky bodovým ztrátám má Lyon ve vyrovnané skupině stále velké šance na postup, když první Vitória Guimarães má čtyři body, Real Betis a Lyon po dvou a poslední Rijeka jeden bod.
HNK Rijeka
Chorvaté prožili velmi nepříjemnou premiéru v letošním ročníku Evropské ligy, když na hřišti Vitórie SC Guimarães prohráli vysoko 0:4! S napětím pak všichni očekávali druhé vystoupení Rijeky, která se ve druhém zápase ve svém prostředí poměřila se španělským Real Betis. Radost na stadionu Kantrida zavládla již v desáté minutě, kdy domácí HNK dostal do vedení Leon Benko. Radost Chorvatům však vydržela pouze do 14. minuty, kdy vyrovnával na konečných 1:1 hostující Cedric. Rijeka je tak zatím na posledním místě se ziskem jednoho bodu, ovšem nic není rozhodně ztraceno!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.