To je z dnešního programu Evropské ligy vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:3.
Rohy: 6:3. Fauly: 11:11.
Utkání končí, Tottenham splnil roli favorita a připsal si další body. Všechny branky padly ve druhé půli, skóre otevřel v 60. minutě Lamela a o sedm minut později proměnil penaltu Defoe. Vše vypadalo naprosto jasně, jenže v 72. minutě snížil Isa a dal zápasu nový náboj. Jenže kvalita domácího týmu se projevila a vcelku s přehledem tak domácí uhlídali těsný náskok.
90+3
Tomić se dokonce dostal k zakončení, jeho pokus o volej mu však nesedl a na branku ani nezamířil.
90+2
Naughton fauloval a je tu ještě jedna příležitost pro hosty. Do vápna přiběhl i gólman Tomić.
90+1
Domácí fanoušci už pějí oslavné chorály.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
90
Holtbymu se to příliš nevyvedlo, na útočný výpad mohou vyrazit hosté.
89
Roh tentokrát pro domácí fotbalisty.
89
Hned dva zákroky si připsal hostující brankář, nejprve vyrazil Kaneovu střelu zblízka a vzápětí i Holtbyho dorážku!
88
Paşcenco byl autorem centru od rohového praporku, Friedel vyboxoval.
88
Před ním ale ještě jedno střídání hostů. Luvannor Henrique odchází, zbývající minuty si zahraje Jhulliam.
87
Rohový kop pro Tiraspol, Henrique jej vybojoval na Kaboulovi.
85
Defoe střílel zbytečně, přihrávka, kterou mu poslal Holtby, mířila do ofsajdu.
84
Lamela si zasóloval, tentokrát z pravé strany, místo střely ale nakonec zvolil přihrávku na chvíli volného Kanea. Jeho technická rána byla sražena.
83
Domácí dobře drží míč na svých kopačkách, vůbec nepouští soupeře do možného kontru.
81
A hned na něj mířila přihrávka, tu si však pohlídal Tomić a okamžitě rozehrál.
81
Tottenham střídá, odchází Christian Eriksen a ve hře už je Lewis Holtby.
80
Ricardinho si už nabíhal za obranu, zastavil ho ale praporek asistenta – ofsajd.
79
O útok se pokouší i hostující tým, využívá k tomu prostor na pravém křídle.
78
Paulinho se nebojí ani akrobatického zakončení. Po Walkerově centru z pravé strany se položil do vzduchu a předvedl svůj další volej. I tentokrát zamířil mezi fanoušky za Tomićovou brankou.
76
Eriksen vymyslel hezký centr na nabíhajícího Paulinha, jeho prudký volej ale skončil mezi diváky.
76
Hlavička Defoa směřovala mimo Tomićovu branku.
75
Domácí se po snižující brance rozhodli uklidnit hru a snížit tempo. Nyní rozvážně kombinují u středu hřiště.
73
Druhé střídání Šeriffu. Trávník opustil Cadu a hrát bude Alexandr Paşcenco.
72
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Hosté dramatizují zápas a zároveň končí neprůstřelnost Tottenhamu v Evropské lize. Caduovu střelu z levé strany dokázal Friedel ještě vyrazit, jenže pouze k nohám ISMAILA ISY a ten už si zblízka věděl rady.
71
Po následném centru se dostal Kabou do ofsajdu.
70
Dembélé už byl takřka za obranou Šeriffu, když mu byl odkopnut míč na roh.
69
Gylfi Sigurdsson má pro dnešní večer splněno, do zápasu se zapojí Harry Kane.
69
Domácí jej rozehráli nakrátko, poté centroval Paulinho, ale pouze do rukou gólmana Tomiće.
68
Další faul na Lamelu, tentokrát z toho bude přímý kop, připomínající zkrácený roh.
67
Tottenham právě vstřelil branku!
K pokutovému kopu se postavil JERMAIN DEFOE, moc se nerozmýšlel a bombou se trefil přesně pod břevno!
66
Penalta pro Tottenham! Lamela se vydal na velké sólo, obešel několik hráčů, až jej Paye zastavil v pokutovém území nedovoleným zákrokem.
65
Pokračuje obléhání pokutového území hostujícího týmu, jak dlouho to Šeriff vydrží?
63
Na středu číhal Defoe, jeho rána z halfvoleje se zastavila o bránícího hráče. Jít střela na bránu, Tomić by měl problémy.
62
Domácí po gólu pookřáli a jsou opět před Tomićem.
61
Hosté reagují střídáním, Valentin Furdui nahradil Kobyho Moyala.
60
Domácí se dostávají do vedení po docela nenápadné akci, kdy se Eriksenova přihrávka odrazila od jednoho bránícího hráče k ERIKU LAMELOVI a ten zprava po zemi zamířil na bližší tyč!
59
Friedel si dobře přečetl situaci ve vápně, na centr přesně vyběhl a vyboxoval míč mimo šestnáctku.
58
Rohový kop hostujícího týmu.
58
Domácí střídají, Etienne Capoue odchácí a místo něj nastupuje Paulinho.
56
S tím už si Tomić poradil bez problémů a stáhl si míč do náruče.
56
Domácí byli blízko vedoucímu gólu! Eriksen si zleva naběhl na střed a táhlou střelou protáhl Tomiće, který konečky prstů vytěsnil na roh!
55
Sigurdssonův centr si před nabíhajícím Defoem stáhl Tomić do svých rukavic.
54
Ten se chtěl "pomstil" technickou střelou zpoza hranice vápna, Friesel si poradil povedeným zákrokem.
53
Walker a Henrique se střetli ve vzdušném souboji, který vyhrál domácí fotbalista a ještě svému sokovi naložil na cestu.
53
Naughton zahnal Cristiana Eriksena do nevýhodné pozice a ten musel rodící se protiakci řešit faulem. Odměnou mu byla žlutá karta.
50
Friedel se nedomluvil se svými obránci a musel tak dlouhý nákop řešit razantním odkopem až na tribunu.
49
Při zpracovávání vysoké přihrávky si domácí Sigurdsson pomohl rukou.
48
Jeho přihrávka dolétla k bližší tyči, kde je ji chopili hostující hráči a okamžitě poslali míč daleko od vlastní branky.
48
Rohový kop pro Tottenham, centrovat bude Lamela.
47
Hostující Isa se pohybuje na ofsajdové linii a prozatím do ní poměrně často padá.

Fauly: 7:5
První poločas je za námi a do kabin se jde za nerozhodného stavu 0:0. Tottenham má sice velkou územní převahu, ta ale přichází vniveč díky nedostatečné koncovce. Hostující tým dobře brání a velice tak usnadňuje práci svému brankáři. Uvidíme, co oba trenéři vymyslí na druhých 45 minut.
45+1
Na druhé straně se do úniku dostával Ricardinho, chtěl udělat Kaboulovi kličku, byl u ní tvrdě, ale čistě zastaven a nyní se na trávníku drží za koleno.
45+1
Z pravé strany mířil centr na Defoa, tomu scházel kousek k tomu, aby míč zblízka usměrnil do sítě.
45
Bude se nastavovat jedna minuta.
45
Tiraspol už vyrážel na zteč, zastavil je však praporek asistenta – Isa byl v ofsajdu.
43
Pomalu se nám blíží poločas a tlak domácích klesá. Hostující gólman má na svém kontě pouhý jediný zákrok.
42
Hosté jsou zatím v pokutovém území jako zeď, cokoliv se tam dostane, odráží se od hráčů ve žlutých dresech.
42
Akce Tottenhamu skončila velice nepřesnou přihrávkou na Sigurdssona, tohle prostě nešlo stihnout.
40
Hosté se dostali poblíž vápna, možné nebezpečí zažehnal Vertonghen dobrou malou domů na Friedela.
39
Tlak domácích trochu opadl, hraje se teď převážně ve středu hřiště.
37
Hra je přerušena, důvodem je ošetřování hostujícího Moyala.
36
Chopil se ho Walker, ovšem opět vše skončilo u obrany ve žlutých dresech.
35
Po faulu na Lamelu tu je další přímý kop, uvidíme centr z pravé strany.
35
Eriksenův centr na střed vápna nenašel ty správné adresáty, hosté v naprostém poklidu odkopli.
33
Sigurdsson přihrával mezi obránce na nabíhajícího Defoa, hostující gólman měl ale k míči blíže a dokázal jej pokrýt.
Hraje se převážně u pokutového území Šeriffu, trochu to připomíná házenkářský zámek.
30
Na Eriksenův centr si nabíhal Sigurdsson, míč však pouze lízl a nezamířil přesně.
29
Po Lamelově sražené střele následuje rohový kop.
29
Menší závar ve vápně Tiraspolu byl zakončen halfvolejem Sigurdssona, jeho tvrdý pokus srazil Samardžić.
27
Další varování pro Tottenham. Ricardinho dostal trochu prostoru a ihned toho využil k razantní střele. O kousek minul.
26
Následný Henriqueho roh už nebyl pro Tottenham nebezpečný.
25
No a pozor. Domácí nechali pootevřenou obranu, do ní pronikl Isa a jeho stŕela, kterou ještě tečoval Kaboul, skončila na Friedelově tyči!
24
Akce Tottenhamu, vedená po zemi, skončila u Eriksena, kterému odskočil míč od kopaček.
24
Sledujeme teď pasáž plnou drobných faulů, hra je rozkouskovaná.
23
Tiraspol zvolil postupnou rozehrávku a vše skončilo útočným faulem Cadua.
22
Přímý kop, tentokrát ale pro hosty. Lamela podrazil Ricardinha.
21
Po průniku do vápna upadl Lamela, ale za tohle se penalta pískat opravdu nemohla.
20
K centru z pravého křídla se dostal Kaboul, jenže ve vápně nebyl nikdo, kdo by zakončil.
20
Lamelův centr se zastavil u obrany Tiraspolu, ani z této akce tak nezahřmělo.
19
Přímý kop pro Tottenham, kousek od pokutového území.
18
O pár vteřin později to z druhé strany zkusil Lamela, dostal se až do vápna, zakončení ovšem dopadlo stejně.
18
Se svým průnikem po levé straně neuspěl ani Sigurdsson, jeho střela byla zablokovaná.
16
Z velké dálky to zkusil Naughton, jeho střela pravačkou se stočila opačným směrem a skončila mezi diváky.
14
Hosté se po dlouhé době vydali na útočný výlet, Ricardinho ovšem skončil těsně za půlkou...
13
Trochu přehnaná kombinace na efekt, Tottenham tak přišel o možnost rychlého útoku do ne zcela zkoordinované obrany Tiraspolu.
12
Trocha dalšího vzrušení, nyní ale zcela zbytečného. Defoe zakončoval z ofsajdového postavení.
11
Sigurdsson prohrál běžecký souboj s Payem a hosté tak budou rozehrávat od vlastní branky.
10
Capoue se s tím moc nepáral a jakmile se před ním objevil prostor na střelu, neváhal a vyslal tvrdý projektil na Tomićovu branku o kousek minul.
9
Dembélé je v prvních minutách velmi aktivní, nyní vymýšlel přihrávku na střed, jeho spoluhráči jej ale plně nepochopili.
8
K rohu se postavil Eriksen, centr mu ale nevyšel podle jeho představ.
7
První rána utkání. Dembélé se nebojácně probíjel středem a z asi 22 metrů natáhl k prudké ráně na bližší tyč. Tomić vyrazil na roh!
6
Úvod utkání se nese v očekávaném duchu, tlak domácích a pečlivá obrana Šeriffu.
5
Lamela při své útočné snaze fauloval Samardžiće, hosté si tak mohou na chvíli oddechnout.
4
Nevyšlo mu to ani středem, hosté mu míč odebrali, bylo to však pouze na několik vteřin.
3
Dembélé se rozhlíží, komu by vpředu přihrál, všichni jsou zatím obsazeni.
2
Domácí začínají hned od začátku se svou typickou hrou s velkým množstvím přihrávek.
1
Hned v úvodu se Henrique snažil projít přes domácí obranu, při pokusu o centr podklouzl a míč je tak už v držení Tottenhamu.
1
O výkop se postarali hráči Šeriffu.
1

Tottenham Hotspur: Friedel – Walker, Kaboul (C), Vertonghen, Naughton – Lamela, Dembélé, Capoue, Eriksen, Sigurdsson – Defoe.
Náhradníci: Archer – Chiricheş, Lennon, Paulinho, Holtby, Soldado, Kane.

FC Šeriff Tiraspol: Tomić – Balima, Samardžić (C), Metoua, Paye – Ricardinho, Stanojević, Cadu, Moyal, Henrique – Isa.
Náhradníci: Stajila – Celestinho, Furdui, Fernando, Paşcenco, Paireli, Jhulliam.

Rozhodčí: Kenn Hansen – Lars Rix, David Vang Andersen (všichni DEN).
Hráči jsou již připraveni, od úvodního hvizdu nás dělí pouhé vteřiny!
Určitě neodcházejte od svých monitorů a sledujte, jak si oba týmy povedou, jste srdečně zváni.
Čas výkopu a místo konání

Zápas se odehraje na svatostánku Tottenhamu, White Hart Lane a hrát se začne s úderem 21:05, času výkopu druhé série zápasů EL.

Řídit tento zápas přijedou pánové z Dánska, jako hlavní to bude Kenn Hansen, na pomezí budou Lars Rix a David Vang Andersen. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Daniel R. Nørgaard a u branek budou hlídat Jakob Kehlet a Jens Maae.
FC Šeriff Tiraspol

Hosté jsou zatím se dvěma body za dvě remízy a jednu porážku na třetím místě a postup se vzdaluje... V minulém utkání přišla už zmíněná porážka proti Tottenhamu, takže pokud chce Tiraspol jen trochu přemýšlet o postupu dále, musí dnes bodovat, v cestě však stojí těžký protivník..

Odehrané zápasy

Šeriff – Machačkala 0:0
Tromsø - Šeriff 1:1
Šeriff – Tottenham 0:2
Tottenham Hotspur

Domácí zatím vládnou skupině K, mají plný počet bodů a navíc stále neinkasovali. Nulu tak udrželi i v prvním utkání proti dnešnímu soupeři, to Kohouti vyhráli v Tiraspolu 2:0. Úvodní branku dal už ve 12. minutě Vertonghen a pojistku na tři body dal v 75. minutě Defoe. Prodlouží anglický tým vítěznou sérii i ve čtvrtém skupinovém představení?

Tottenham – Tromsø 3:0
Machačkala – Tottenham 0:2
Dobrý večer u druhé várky utkání Evropské ligy. Na večerní hodinu byl naplánován i zápas skupiny K, mezi Tottenhamem Hotspur a FC Šeriff Tiraspol. Jasným favoritem je domácí tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.