Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Jedno z nejlepších utkání Evropské ligy v této sezóně skončilo remízou 3:3, která by se dala považovat za spravedlivou. Inter se zkraje utkání dostal do dvoubrankového vedení, které však domácí Celtic smazal během jedné minuty. Před koncem první půle však udělal domácí brankář Gordon chybu a Inter šel znovu do vedení. Druhý poločas byl o něco klidnější, ovšem oba celky si vypracovaly spoustu šancí. Když už se zdálo, že utkání skončí vítězstvím Interu, tak ve třetí minutě nastavení srovnal střídající Guidetti. Inter měl však ještě příležitost utkání rozhodnout, ale Shaqiriho přímý kop zastavil Gordon. Utkání tedy skončilo výsledkem 3:3 a odveta v Miláně bude velmi zajímavá.
90+6
90+5
Celý Celtic Park si nyní zhluboka oddechl. Shaqiri z přímého kopu parádně přestřelil zeď a míč mířil pod břevno. Výborný zákrok však předvedl Gordon, který míč vyrazil a napravil své zaváhání z prvního poločasu.
90+4
Obrovská šance pro Inter, který bude zahrávat přímý kop z velmi dobré pozice!
90+3
Celtic právě vstřelil branku!
Takovýhle závěr si dnešní úchvatné utkání zasloužilo. Henderson parádním pasem za obranu našel JOHNA GUIDETTIHO, který z velmi těžké pozice zamířil přesně a srovnává na 3:3. Tento gól nakonec může být v celkovém součtu velmi důležitý.
90+2
Inter si závěr utkání hlídá. Celtic si nedokáže vytvořit potřebný tlak.
90+1
Nad rámec utkání budou nastaveny čtyři minuty.
90
Útočného faulu se dopustil Izaguirre a dostává žlutou kartu.
89
Interu se drží držet míč daleko od vlastní branky, Celtic se marně snaží získat míč.
87
Johansen na středu hřiště fauloval Medela a dostává žlutou kartu. Tohle hraje Interu do karet.
86
Ranocchia před malou chvílí obdržel na papírku vzkaz od trenéra Manciniho a nyní leží na trávníku a trápí ho křeč. Opravdu má kapitán Interu zdravotní potíže, nebo jen plní taktické pokyny trenéra?
85
Hra se rychle přenesla před druhou branku, kde si ve vápně počínal faulem Guidetti. Hra je přerušena.
84
Z pětadvaceti metrů se dostal ke střele Shaqiri a Gordon nejistým zákrokem dokázal střelu na poslední chvíli vyrazit.
83
Na útočné polovině se faulu dopustil Kovačić a Inter se bude znovu bránit. Celtic kombinuje na středu hřiště a tlačí se vpřed.
82
Velmi šikovně to udělal Mackay-Steven, který se z levé strany dostal do vápna a pokusil se vystřelit. Jeho pokus byl však hostující obranou zablokován.
81
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Adam Matthews, přichází Efe Ambrose.
81
Campagnaro faulem ukončil nadějný útok Celticu a dostává žlutou kartu. Domácí budou navíc zahrávat volný kop.
80
Inter se zatáhl hluboko na vlastní polovinu a brání své jednobrankové vedení. Zatím zcela úspěšně.
79
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Dodô.
78
I na druhé straně se dostal ke střele novic na hřišti. Ovšem ani Kovačić nedokázal branku více ohrozit, jeho střela šla vedle.
76
Hned po svém nástupu na hřiště měl gólovou příležitost Henderson, ke kterému propadl centr z pravé strany. Fotbalista Celticu ale své šance nevyužil, když vystřelil pouze do Carriza.
75
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Leigh Griffiths, přichází John Guidetti.
75
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Stuart Armstrong, přichází Liam Henderson.
75
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Mateo Kovačić.
74
Icardi nyní na druhé straně zazdil jasnou příležitost Interu. Útočník Interu ve vápně čekal na své dobíhající spoluhráče, ale poté nedokázal přesně přihrát do volného prostoru. Kdyby jeho pas prošel, dva hráči Interu by byli sami před Gordonem.
73
Celtic se nevzdává a bojuje o vyrovnání. Z pravé strany se do vápna dostal Mackay-Steven, ale jeho přízemní centr nebyl přesný. Následně střílel Matthews, ale trefil pouze hráče před sebou.
72
Shaqiri tentokrát místo centru zvolil přímé ohrožení branky a nevedl si vůbec špatně, míč ale skončil v náruči Gordona.
71
Žlutou kartu uviděl van Dijk a Inter navíc bude zahrávat volný kop.
70
Rohový kop se nyní zahrával i na druhé straně, kde se o nůžky pokoušel Ranocchia. Obránce Interu však míč netrefil.
69
Po rohovém kopu se míč odrazil před vápno na Browna, který neváhal a okamžitě vypálil. S tvrdým pokusem však trefil pouze hráče před sebou.
68
Johansen poslal do vápna výborný centr, který byl jedním z bránicích hráčů sražen na rohový kop.
67
Santon dostává žlutou kartu za faul na vlastní polovině. Celtic bude zahrávat volný kop.
66
Celtic byl nyní opět blízko vyrovnání. Do vyložené šance se dostal Griffiths, ale Carrizo dokázal jeho pokus zneškodnit.
65
Inter se stahuje na vlastní polovinu a zřejmě se chystá bránit své vedení. Celtic se naopak snaží vyrovnat.
63
A Celtic Park se začíná probouzet a žene své hráče k vyrovnání.
62
Celtic však podnikl rychlý protiútok, který málem přinesl vyrovnání. Mackay-Steven se dostal za hostující obranu a z hranice velkého vápna tvrdě vystřelil. Carrizo s vypětím všech sil míč vyrazil.
61
Rozehrávky přímého kopu se zhostil Guarín, který vystřelil a Gordon musel zasahovat.
60
A znovu Shaqiri. Posila Interu je dnes všude a nyní vybojovala přímý kop. Navýší Inter své vedení?
59
Celticu se ve druhém poločase směrem dopředu vůbec nedaří, Inter v posledních minutách bez problémů kontroluje hru.
57
Shaqiri se opět zapojil do hry a snažil se chytrým pasem mezi obránci uvolnit Icardiho, ale míč zastavil na poslední chvíli van Dijk.
56
Nenápadná střela Bitona z dobrých třiceti metrů málem skončila v brance, když míč proletěl těsně vedle pravé tyče.
55
Tento rohový kop však Interu vůbec nevyšel, protože domácí se bez problémů ubránili.
54
Výborný zápas hraje střelec úvodní branky Shaqiri, který si nyní z pravé strany navedl míč na střed a tvrdou střelou prověřil Gordona. Ten míč vyrazil na rohový kop.
53
Druhý poločas začal opatrněji, než-li ten první, ovšem rozhodně se nenudíme.
52
Gordon musel nyní zasahovat po střele Medela z větší vzdálenosti. Ovšem nakonec by branka stejně nebyla uznána, protože míč ještě tečoval jeden hráč Interu stojící v ofsajdu.
51
Celtic se pokoušel prosadit postupným útokem, ale poté Matthews nepřesně přihrával a k míči se dostali hosté.
50
Rychlý protiútok Interu málem vedl k další brance, ale nakonec se tak nestalo, protože střela Palacia nebyla příliš razantní.
49
Johansen na druhé straně centroval do vápna, ale hosté míč odvrátili. Ke střele se ovšem poté dostal Biton, jenž zamířil přesně do náruče Carriza.
48
Shaqiri u levé lajny parádně uvolnil Santona, který okamžitě hledal před brankou Icardiho. Obrana Celticu se však dokázala ubránit.
47
Inter začal i druhý poločas aktivně a tlačí na útočnou polovinu. Obrana Celticu se musí mít na pozoru.
46
Celtic rozehrávkou zahájil druhý poločas. Bude bohatý na branky jako ten první?
46
U prvního poločasu se opravdu nikdo nudit nemohl, protože přinesl báječnou podívanou, které nic nechybělo. Inter se na začátku utkání dostal brzo do dvoubrankového vedení, které však neudržel, když Celtic během jedné minuty vyrovnal na 2:2. V poslední minutě prvního poločasu však předvedl Gordon obrovskou chybu a daroval Interu třetí gól v prvním poločase. Inter tedy vede na hřišti Celticu 3:2 a už nyní je jisté, že si do odvety vystřílel výhodnou pozici. Podaří se Celticu ve druhém poločase stav utkání otočit? Druhý poločas začne přibližně ve 22:08.
45+1
45+1
Bude se nastavovat jedna minuta.
45
Inter Milán právě vstřelil branku!
Mokrý trávník a déšť si nyní vybral svou daň. Gordon neudržel v rukavicích míč po špatném centru hostí, míč mu vypadl a toho využil RODRIGO PALACIO, který svojí druhou brankou v utkání posílá italský celek znovu do vedení.
44
Shaqiri poslal do vápna z pravé strany velmi dobrý centr, ale ten vápnem pouze proletěl. Nikdo z jeho spoluhráčů se k hlavičce neprotlačil.
43
Inter bude zahrávat volný kop.
42
Na druhé straně se hnal do šance pro změnu Palacio, ale Denayer ho velmi dobře vystínoval a útočník Interu se ke střele nedostal.
41
Z dobrých pětadvaceti metrů se pokusil vystřelil Mackay-Steven, ale jeho pokus hostující obrana zablokovala.
39
Inter začíná být znovu aktivnějším týmem a kombinuje na útočné polovině. Domácí se však v tuto chvíli velmi dobře brání.
37
První žlutou kartu utkání dostává Shaqiri, který nafilmoval pád.
37
Exekuce přímého kopu se ujal Griffiths, který se nepředvedl v nejlepším světle. Jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
36
Armstrong byl faulován těsně před vápnem a Celtic bude zahrávat přímý kop z nejlepší možné pozice. Dočkáme se třetí branky v síti Interu?
36
Carrizo nyní musel vyběhnout daleko ze své branky, aby zamezil další šanci domácích fotbalistů.
35
Pohodový výkon Interu z úvodních patnácti minut je rázem pryč, Celtic v těchto chvílích zcela jasně vládne utkání.
33
Po centru Johansena se dostal k hlavičce nikým nehlídaný Biton, který zamířil jen těsně vedle pravé tyče.
32
Celtic bude zahrávat volný kop z výborné pozice pro ohrožení branky Interu.
31
Atmosféra v Celtic Parku by se dala krájet, navíc když měli domácí další šanci. Griffiths se dostal za obranu soupeře a měl dobrou příležitost, ale tu mu Carrizo včasným výběhem zneškodnil.
29
Rychlý útok Celticu zakončoval hlavou z hranice velkého vápna Griffiths pouze nad branku.
28
Do šance se dostal Inter a mohl znovu vést. Campagnaro poslal do vápna z pravé strany velmi dobrý centr, který se štěstím zastavil jeden z bránicích hráčů.
27
Fanoušci Celticu jsou v obrovském varu a hlasitě podporují svůj tým.
25
Tak to je neskutečné! Celtic během minuty srovnává stav utkání. Ve vápně si centr z pravé strany smolně srazil do vlastní branky HUGO CAMPAGNARO. Atmosféra v Celtic Parku se nedá ani popsat.
24
Krásná akce Celticu přináší kontaktní branku. Matthews se dostal z pravé strany do vápna, míč poté předložil na střed STUARTU ARMSTRONGOVI, který jednoduše trefil odkrytou část branky.
22
Fotbalisté Celticu jsou z úvodu utkání frustrovaní a dopouštějí se zbytečných faulů. Tentokrát se provinil Johansen.
20
Z pravé strany přiletěl do vápna Interu velmi dobrý centr, navíc se k němu dostal Armstrong, jenž slabou střelou prověřil Carriza.
19
Celticu se nyní podařilo narušit tlak soupeře a málem se dostal do obrovské šance. Griffiths si však nedokázal pohlídat ofsajd a celá akce přišla vniveč.
18
Je tady další střela Interu Milán. Na levé straně se dokonale uvolnil Icardi, jenž si seběhl k velkému vápnu a technicky poslal míč na branku. Gordon se však tentokrát překonat nenechal.
16
Další šance Interu. Guarín si před pokutovým území narazil míč s Icardim, ale ten mu jej nedokázal přesně vrátit. Míč tak skončil u Gordona.
15
Celtic si takovýto vstup do utkání nepředstavoval ani v těch nejhorších snech. Inter Milán zcela jasně kraluje v těchto chvílích utkání, Celtic se musí mít na pozoru.
13
Inter se po rozehrání rohového kopu dostává do dvoubrankového vedení. Míč se ve vápně šťastně odrazil na kopačky RODRIGA PALACIA, který bez sebemenších problémů zakončil.
13
Zpoza pokutového území se ke střele dostal střelec branky Interu Shaqiri a protáhl Gordona, jenž musel míč vyrazit.
12
Z větší vzdálenosti se ohrozit branku Celticu pokusil Kuzmanović, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
11
U pravé lajny se k míči dostal Campagnaro, který okamžitě hledal dlouhým pasem rozběhnutého Icardiho. Útočník Interu se však k míči nedostal.
10
Velmi aktivně hraje novic v týmu Celticu Mackay-Steven, který se snaží řídit hru domácích.
9
Hostům se podařilo dostat ze zámku soupeře a chvíli podrželi míč na útočné polovině. Nyní už u něho jsou znovu domácí.
8
Celtic výrazně přidal a je na útočné polovině velmi nebezpečný. Inter se však úspěšně brání.
7
Slibná šance Celticu přišla vniveč. Dlouhý pas Izaguirra nakonec ve vápně nedokázal Johansen zachytit. Bude se odkopávat od branky.
6
Domácí se okamžitě natlačili na útočnou polovinu, kde se však faulem provinil Brown a k míči se znovu dostanou fotbalisté Interu.
4
Tak tohle je šok pro domácí. První vážnější šance Interu končí brankou. Za obranu Celticu si naběhl XHERDAN SHAQIRI, jehož první střelu dokázal ještě Gordon zastavit, ale na dorážku byl již krátký.
4
Inter se pomalu postupným útokem dostal na útočnou polovinu, kde Campagnaro vybojoval faul.
3
V Glasgow velmi silně prší, což by mohlo více vyhovovat domácímu celku.
2
První střelu v utkání si na své konto připsal Mackay-Steven, který střílel zpoza velkého vápna. Carrizo však bez problémů zasáhl.
1
Celtic ovšem okamžitě vybojoval míč a kombinuje na útočné polovině.
1
Úvodní výkopu se ujali fotbalisté Interu, kteří tak zahájili dnešní utkání.
1
Oba celky jsou již nastoupené na zeleném pažitu. Utkání bude za pár chvil zahájeno.

Celtic Glasgow: C. Gordon – Matthews, Denayer, van Dijk, Izaguirre – Brown (C), Biton – Mackay-Steven, Johansen, Armstrong – Griffiths.
Náhradníci: Załuska – Ambrose, Guidetti, Šćepović, Wakaso, C. McGregor, Henderson.

Inter Milán: Carrizo – Campagnaro, Ranocchia (C), Jesus, Santon – Guarín, Kuzmanović, Medel – Shaqiri – Icardi, Palacio.
Náhradníci: Handanovič – Kovačić, Vidić, Obi, Dodô, Puşcaş, Hernanes.

Rozhodčí: Vad – Albert, Berettyan.

Tento duel budou řídit rozhodčí z Maďarska. Hlavním rozhodčím bude v dnešním utkání István Vad. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Istvan Albert a Peter Berettyan. Čtvrtým rozhodčím bude László Viszokai.
Inter Milán

Milánský klub nezažívá nejlepší časy ve své historii, ovšem může se mu začít blýskat na lepší časy. Po vydatném zimním posilování se Inter v italské lize v posledních dvou zápasech konečně rozjel a svým soupeřům nasázel sedm branek. Forma tedy na straně Interu je.

Inter Milán postoupil do této fáze Evropské ligy z prvního místa, když úvodní dva zápasy vyhrál a poté si již postup zcela s přehledem pohlídal.
Celtic Glasgow

Fotbalisty Celticu nemohlo toto utkání zastihnout v lepší formě, protože skotský celek se momentálně pyšní osmi výhrami v řadě. To by mohlo v dnešním utkání hrát značnou roli, protože sebevědomí hráčů dělá divy.

Celtic ovšem v základní skupině Evropské ligy díru do světa neudělal, když do další fáze postoupil až z druhého místa se ziskem osmi bodů.
Přeji krásný večer u sledování jarního pokračování Evropské ligy. Tato druhá nejlepší evropská soutěž se ocitla ve fázi, kdy je ve hře už pouze dvaatřicet týmů. My se zde zaměříme na zápas Celtic Glasgow – Inter Milán a jsme zvědaví, který tým si udělá výhodnější pozici pro odvetu, která se bude hrát v Miláně. Utkáním Vás provede komentátor Jan Šlapáček.

Úvodní výkop je naplánován na 21:05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.