Lokeren se ujal vedení již v páté minutě utkání, kdy ho za výhrou nasměroval Ayanda Patosi, na jehož gól dokázal těsně před přestávkou odpovědět Majeed Waris. Druhý poločas tolik šancí jako ten první už nenabídl, přesto se ale v obrovské šanci ocitl po přestávce Mustapha Yatabaré, který mohl rozhodnout zápas, jenže fantastického Boubacara Barryho nedokázal propálit. Konečné skóre. Lokeren 1 Trabzonspor 1.
90+5
90+4
Světlice dnes byly v hojném počtu k vidění, nakonec se ale zápas bez problému dohrál.
90+4
Ayanda Patosi se pokusil zahrozit na opačné straně, také jeho pokus byl ale nepřesný a utkání směřuje ke konci.
90+3
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Mustapha Yatabaré, přichází Óscar Cardozo.
90+3
Střídající Sefa Yilmaz se pokusil rozhodnout dnešní zápas, jeho střela pravačkou zpoza šestnáctky ale zamířila vysoko nad.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.
90
Lokeren rozehrál svůj sedmý rohový kop v dnešním zápase, k ohrožení hostující brány se ale žádný z jeho hráčů nedostal.
89
Junior Dutra se málem dočkal vítězného gólu, jeho střela ale byla sražena na rohový kop.
88
Ayanda Patosi už se chystal vypálit zpoza šestnáctky, jeho střela ale byla zablokována hned dvojicí protihráčů.
87
Lokeren se dokázal na pravém křídle protlačit k centru, ten byl ale na přední tyči odvrácen.
86
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Fatih Atik, přichází Sefa Yilmaz.
85
Yatabaré zastavil nedovoleně Persoonse a hra byla přerušena.
84
STŘELY NA BRÁNU: Lokeren 3 Trabzonspor 4
83
STŘELY CELKEM: Lokeren 11 Trabzonspor 13
82
Ayanda Patosi předvedl šlapák a po zákroku na Carla Medjaniho mu byl odpískán faul.
80
Do konce utkání zbývá něco málo přes deset minut. Dokáže jeden z týmů strhnout vítězství na svou stranu?
79
Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Besart Abdurahimi.
78
Na druhé straně se dostal ke střele Ayanda Patosi, jehož pokus byl zablokován.
77
José Bosingwa rozehrál volný přímý kop, jeho střela ale nabrala opačnou faleš než by potřeboval a skončila hodně vedle levé tyče.
76
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Mehmet Ekici, přichází Salih Dursun.
76
Z následného rohového kopu už domácí nic vytěžit nedokázali.
75
Mbaye Leye se málem dostal uvnitř šestnáctky do obrovské šance, včas se mu ale vrhl pod nohy jeden z hostujících hráčů, který míč odvrátil na rohový kop.
73
Ayanda Patosi mohl vstřelit svůj druhý gól v dnešním zápase, jeho střela z pravé strany šestnáctky ale byla sražena a Fatih Öztürk si s ní vzápětí hravě poradil.
72
Trabzonspor remizoval v šesti z 8 úvodních kol turecké ligy, takže pokud by dnes zápas skončil remízou, nebylo by to až tak velké překvapení.
71
Do konce zápasu zbývá 20 minut. Lokeren hraje v odvetném zápase základní skupiny UEFA Europa League s Trabzonsporem nerozhodně 1:1.
70
Ve druhém poločase jsme viděli zatím pouze jednu velkou příležitost, v níž se ocitl Mustapha Yatabaré, fantastického brankáře Boubacara Barryho ale překonat nedokázal.
69
Hráči Trabzonsporu tentokrát zvolili rozehrávku nakrátko a vzápětí se k ničemu nedostali.
68
Další standardní situace pro hosty, tentokrát z pravé strany.
67
Trabzonspor vybojoval standardní situaci, následná centr do šestnáctky ale uklidil do bezpečí Ayanda Patosi, střelec úvodního gólu zápasu.
65
Nechybělo mnoho a Trabzonspor mohl otočit vývoj dnešního zápasu.
64
Mustapha Yatabaré dostal parádní přihrávku za obranu a poté se ocitl sám v šestnáctce, kde se snažil přízemní střelou zamířit přesně k pravé tyči, Boubacar Barry ho ale dokázal fantastickým zákrokem vychytat!
62
Na hřišti a v hledišti se objevily světlice, z nichž jedna málem zasáhla brankáře Boubacara Barryho, který ji sám vlastnoručně uklidil do bezpečí.
61
Junior Dutra vypálil z volného přímého kopu pouze do zdi, zablokována vzápětí byla i jeho dorážka, stejně jako pokus jeho spoluhráče uvnitř šestnáctky.
60
Musa Nizam sestřelil v blízkosti šestnáctky Giorgase Galitsiose, za svůj zákrok ale žlutou kartu neviděl.
58
Před bránu Trabzonsporu směřoval z levé strany nebezpečný centr a brankář Fatih Öztürk musel být hodně ostražitý, aby se jeden z domácích hráčů nedostal do zakončení. Nakonec to ale zvládl a rychle vyhodil míč zpět do hry.
56
Fatih Atik napřáhl ze střední vzdálenosti k velmi nebezpečné střele, která těsně minula levou tyč brány!
55
Útok Trabzonsporu nic nepřinesl a míč se vrátil až k brankáři Fatih Öztürkovi.
54
Kévin Constant se snažil proniknout středem hřiště, kde ho k zemi poslal střídající Evariste Ngollock.
53
Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Killian Overmeire, přichází Evariste Ngollock.
52
Ayanda Patosi rozehrál standardní situaci z pravé strany a v šestnáctce našel Juniora Dutru, ten se ale do zakončení nedostal.
51
Killian Overmeire se ocitl na trávníku a okamžitě signalizoval směrem k lavičce, že bude muset střídat.
50
Lokeren vybojoval míč a ve středu hřiště mohl v klidu rozehrát.
49
José Bosingwa tvrdě dohrál souboj se svým protihráčem a mohl být rád, že za svůj zákrok nebyl odměněn žlutou kartou.
48
Na opačné straně vybojovali hráči Lokerenu rohový kop, který odvrátil na přední tyči dobře postavený Essaïd Belkalem.
47
Ostrý vstup hostů do druhého poločasu.
46
Trabzonspor se dostal v rychlém sledu dvakrát do zakončení. První střela skončila mimo a ta druhá z kopačky Josého Bosingwy byla zablokována.
46
Vracíme se zpět do Belgie, abych sledovali druhý poločas zápasu mezi Lokerenem a Trabzonsporem. Po úvodním gólu Ayandy Patosiho z páté minuty bylo k vidění hodně faulů, vše nám ale hráči obou týmů vynahradili těsně před přestávkou, kdy byly k vidění velké šance a Majeed Waris dokázal jednu z nich přetavit ve vyrovnávací gól.
Lokeren se ujal vedení již v páté minutě zásluhou Ayandy Patosiho, na který dokázal v první minutě nastavení před přestávkou odpovědět Majeed Waris. Skóre po prvním poločase. Lokeren 1 Trabzonspor 1.
45+3
45+2
Trabzonspor právě vstřelil branku!
MAJEED WARIS vyrovnává na 1:1!! Mustapha Yatabaré napřáhl z pravé strany šestnáctky z úhlu k jedovaté střele, která se odrazila od břevna na kopačku Majeeda Warise. Ten vzápětí v obrovské šanci nezaváhal a ve skluzu dopravil míč do prázdné brány.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 3 minuty.
45
Ayanda Patosi se snažil míč zatočit střelou zpoza šestnáctky do pravého horního rohu, jeho střela z první ale zamířila vysoko, opravdu vysoko nad.
43
No vida, v závěru poločasu se nám rozsypal pytel se šancemi.
42
José Bosingwa vzal odpovědnost na svá bedra a z pravé strany pokutového území napřáhl k prudké střele, která těsně minula pravý horní roh!
41
Nill De Pauwu se řítil sám na bránu, brankář Fatih Öztürk proti němu ale skvěle vyběhl a následnou dorážku Juniora Dutry, který mohl uklidit míč do prázdné brány, zablokoval jeden z obránců!
41
Ayanda Patosi se ocitl ve středu pokutového území po přihrávce Juniora Dutry v obrovské šanci, obranný val Trabzonsporu ale propálit nedokázal!
40
Domácí se rozhodli založit další útočnou akci dlouhým nákopem, který skončil pouze u připraveného brankáře Fatiha Öztürka.
39
Belgický celek založil útok po levém křídle, který byl zastaven, a Denis Odoi mohl vhazovat.
38
Lokeren znovu u míče.
37
José Bosingwa nabyl na střelu Majeedu Warisovi, jehož následný přízemní pokus zpoza šestnáctky zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Boubacar Barry.
37
Hráči Lokerenu se snažili prosadit po pravé straně, jejich kombinace ale skončila po pouhých třech přihrávkách.
36
Po dlouhé době jsme se dočkali střely z kopačky Koena Persoonse, ta ale mezi tři tyče nezamířila.
35
José Bosingwa využil prostor na pravé straně k střílenému centru, který byl na přední tyči odvrácen.
34
Musa Nizam se snažil na levé straně vybojovat míč, jenže to přehnal s důrazem a fauloval Juniora Dutru.
33
Koen Persoons přišel do souboje s Fatihem Atikem pozdě a byl mu odpískán faul.
32
Hra je hodně kouskována fauly na obou stranách a ani jeden tým si nemůže vytvořit nějaký souvislý tlak.
32
Trabzonspor předvedl nepřesnou finální přihrávku středem hřiště a Boubacar Barry mohl v klidu odkopávat od své brány.
32
Jediný gól dnenšího zápasu obstaral již v páté minutě Ayanda Patosi.
31
Je za námi úvodních třicet minut. Lokeren vede nad Trabzonsporem 1:0.
30
Kévin Constant rozehrál standardní situaci Trabzonsporu, jeho následný centr byl ale odvrácen.
28
Trenér Trabzonsporu Vahid Halilhodžić neustále nebyl s něčím spokojený a hlavní rozhodčí ho vykázal na tribunu.
27
Žlutou kartu dostává Denis Odoi (KSC Lokeren).
27
Majeed Waris nepříjemně atakoval Boubacara Barryho a byl mu odpískán faul.
26
Vzápětí se dostal Ayanda Parosi k rozehrání dalšího rohového kopu, žádného ze svých spoluhráčů ale opět nenašel a Trabzonspor navíc mohl vyrazit do rychlého protiútoku. Z toho však nakonec nic nebylo.
25
Ayanda Patosi rozehrál rohový kop Lokerenu na vzdálenější tyč, kde ho vyboxoval do bezpečí pozorný Fatih Öztürk.
24
Také na opačné straně se pískal faul, když Mbaye Leye zastavil za rámcem pravidel Avraaama Papadopoulose.
23
Majeed Waris fauloval Gorgase Galitsiose a hra byla přerušena.
22
Mustapha Yatabaré se ocitl v šestnáctce nikým neatakovaný a po centru z levé strany se dostal na přední tyči k hlavičce, která skončila těsně nad břevnem!
22
Fatih Atik se dostal ke střele, která byla zablokována.
21
Žlutou kartu dostává Junior Dutra (KSC Lokeren).
21
Denis Odoi odvedl v obraně dobrou práci a poté vytloukl bloky Josého Bosingwy.
19
Trabzonspor během posledních minut ožil a nyní jsou to hosté, kteří mají více ze hry.
18
Mustapha Yatabaré předvedl v šestnáctce fantastický volej, který zapadl přesně pod břevno! Hosté se ale z vyrovnávacího gólu radovat nemohli, pomezní rozhodčí odmával ofsajd a nutno říci, že správně.
17
Trabzonspor pokračoval v útočném snažení a Kévin Constant se dostal k přízemní střele zpoza šestnáctky, která zamířila vedle pravé tyče.
16
Vzápětí se mohl Mehmet Ekici dostat do zakončení, to by ale jeho akci nesměl zastavit zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
16
Mehmet Ekici rozehrál první rohový kop Trabzonsporu v dnešním zápase, jeho centr na přední tyč ale domácí v pohodě odvrátili.
15
José Bosingwa sice nedosáhl na pravém křídle na přihrávku svého spoluhráče, gestem mu však za ni poděkoval.
14
Žlutou kartu dostává Fatih Atik (Trabzonspor AŞ).
13
Junior Dutra vlétl po levé straně neohroženě do šestnáctky, do zakončení se ale nakonec nedostal, protože proti němu včas vyběhl pozorný Fatih Öztürk!
13
Mustapha Yatabaré se nezapojil do hry, protože by mu byl odmávan ofsajd.
12
Girgas Galitsios nedokázal na pravé straně hřiště přesně rozehrát a Musa Nizam mohl v klidu vhazovat.
11
Na hrací ploše se objevila dýmovnice, ta ale rychle zhasla a tak zápas nemusel být ani na vteřinu přerušen.
10
Ayanda Patosi rozehrál druhý rohový kop Lokerenu v dnešním zápase, ani tentokrát ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel a Trabzonspor uvnitř šestnáctky odvrátil míč do bezpečí.
9
Alexander Scholz se dostal na levém křídle k centru, který byl sražen na rohový kop.
8
Hosté z Turecka se ještě k ničemu nedostali.
7
Lokeren prožívá skvělý vstup do zápasu a od páté minuty vede nad Trabzonsporem zásluhou Ayandy Patosi 1:0.
5
Lokeren právě vstřelil branku!
AYANDA PATOSI posílá Lokeren do brzkého vedení!! Junior Dutra dostal skvělou přihrávku na pravou stranu šestnáctky a poté míč vrátil pod sebe, kde si na něj naběhl Ayanda Patosi, který sice na poprvé skvělého Fatiha Öztürka překonat nedokázal, proti následné jeho dorážce už byl ale brankář Trabzonsporu bezmocný.
3
Avraam Papadopoulos odvedl v obraně dobrou práci a nebezpečný centr Lokerenu z levého křídla odvrátil na rohový kop.
2
Majeed Waris se postaral o první střelu dnešního zápasu, jeho pokus byl ovšem nepřesný.
2
Úvodní duel ovládli hráči Trabzonsporu, kteří doma zvítězili nad Lokerenem 2:0.
1
Gianluca Rocchi poprvé foukl do píšťalky a druhý vzájemný zápas v základní skupině UEFA Europa League mezi Lokerenem a Trabzonsporem mohl začít.
1
Těsně před výkopem

Hráči obou týmů jsou již připraveni na hrací ploše a zápas mezi Lokerenem a Trabzonsporem bude moci za pár okamžiků začít. Hlavním rozhodčím dnešního duelu bude zkušený Gianluca Rocchi z Itálie.

KSC Lokeren: Barry – Odoi, Scholz, Marić, Galitsios – Overmeire (C), Dutra, Persoons – Patosi, Leye, De Pauw.
Náhradníci: Lazić – Mertens, Kaya, Remacle, Abdurahimi, Ngollock, Dessers.

Trabzonspor AŞ: Öztürk – Bosingwa (C), Belkalem, Papadopoulos, Nizam – Medjani, Constant – Ekici, Atik, Waris – M. Yatabaré.
Náhradníci: Erdoğan, Dursun, Dogan, Aydogdu, Yilmaz, Demir, Cardozo.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi. Asistenti: Gianluca Cariolato, Alessandro Giallatini. Čtvrtý rozhodčí: Matteo Passeri. Brankoví rozhodčí: Paolo Mazzoleni, Carmine Russo (všichni ITA).
Trabzonspor

Turecký klub neprožívá ideální vstup do domácí soutěže, když z úvodních osmi kol jednou vyhrál, jednou vyšel bodově naprázdno a zbylých šest zápasů skončilo nerozhodným výsledkem. Trenér Trabzonsporu Vahid Halilhodžić po druhém vítězství na evropské scéně prohlásil: "Věřím, že to nejhorší je za námi." Dvaašedesátiletý trenér působil v Trabzonsporu v sezóně 2005/06 a nyní se vrátil, aby ho nasměroval za postupem ze základní skupiny UEFA Europa League, ke kterému se v případě dalšího vítězství nad Lokerenem může výrazně přiblížit.
Lokeren

Lokeren se během úvodních tří zápasů základní skupiny UEFA Europa League představil v domácím prostředí pouze jednou, bylo z toho však jediné vítězství, které zaznamenal 2. října, kdy porazil nejtěsnějším rozdílem 1:0 ukrajinský Metalist. Zbylé dva zápasy belgický klub prohrál, když podlehl 1:0 Legii Varšava a poté prohrál na hřišti Trabzonsporu 2:0. Tureckému klubu se ale příliš nedaří a Lokeren se toho doma musí pokusit využít, aby se ještě popral v závěrečných dvou zápasech o postup.
Trabzonspor prožívá rozporuplný vstup do turecké Superligy, na evropské scéně se mu však poměrně daří a směřuje za postupem, ke kterému se přiblížil po domácí výhře nad Lokerenem 2:0, na kterou se nyní bude v odvetném zápase snažit navázat. Duelem z Daknamu Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.