Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AEK Atény : AC Milán - 2. listopadu 2017   19:00

AEK Atény
Anestis – O. Vranješ, Ćosić, Bakakis – Galo, Johansson (C), Simoes, H. Lopes – Christodulopulos (60. Livaja), Bakasetas (66. Galanopoulos), Araujo (79. Giakoumakis).
de Sousa – Mesquita, Santos (POR)
Olympiako Stadio Spyros Louis (Atény)
AC Milán
G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), A. Romagnoli – Borini, Locatelli (67. Kessié), Montolivo, Ricardo Rodríguez – Cutrone (46. Suso), Çalhanoğlu, André Silva (81. N. Kalinić).
Storari – J. Mauri, N. Kalinić, Suso, C. Zapata, Abate, Kessié.

Je tu konec. Zápas mezi AEK Atény a AC Milán přinesl v rámci skupiny D Evropské lligy jen opravdu velmi průměrné utkání. Gólových šancí bylo jako šáfránu a nyní se tak čemu divit, že zápas skončil remízou 0:0. Oba celky si tak uchovaly slušnou naději na postup do jarních bojů, přesto budou muset ještě v závěru základních skupin zabojovat o další body.
90+3'
90+3'
Leonardo Bonucci dostal nyní kopačkou do obličeje. Byl to ale jen lehký dotek, a tak bude Bonucci v pořádku.
90+2'
Zápas spěje do svého konce. Ani jedno z mužstev se očividně nikam moc nežene a zdá se, že zápas dospěje do bezbrankové remízy.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Po rychlém protiútoku nyní vystřelil Johansson, bránu soupeře ale netrefil a odkopávat bude Donnarumma.
87'
Livaja fauloval Kessiého, míč teď budou mít hosté.
85'
Hakan Çalhanoğlu kopal rohový kop hostujícího celku, zakončení jsme se ale nedočkali.
83'
Domácí svého soupeře tlačí, teď se do ofsajdové pasti ale lapil Vranješ.
81'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází André Silva, přichází Nikola Kalinić.
79'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Sergio Araujo, přichází Giorgos Giakoumakis.
76'
Domácí se stále naží a tlačí se do útoku. Nyní střílel Araujo, gólman Gianluigi Donnarumma byl ale ve střehu.
73'
Domácí Rodrigo Galo kopal rohový kop, avšak jeho dobrý centr do vápna nedokázal nikdo ze spoluhráčů usměrnit do brány.
72'
Pokus o útočný výpad hostů skončil ofsajdem, ve kterém byl André Silva.
69'
Z plného běhu zkusil vyystřelit Rodrigo Galo, gólman Gianluigi Donnarumma neměl s jeho ránou doprostřed brány problémy.
67'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Franck Kessié.
66'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Tasos Bakasetas, přichází Kostas Galanopoulos.
64'
Do velmi slušné palebné pozice se kousek za vápnem dostal Hakan Çalhanoğlu, gólman Giannis Anestis dokázal jeho ránu vyrazit.
62'
Při další akci byl Livaja v ofsajdu a míč tak budou mít hosté.
62'
Livaja chvilku po příchodu na hřiště střílel, míč ale poslal mimo.
60'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Lazaros Christodulopulos, přichází Marko Livaja.
59'
Po rohovém kopu se fotbalisté AC Milán již do zakončení nedostali.
58'
Hosté vybojovali roh a za protesty nyní dostal žlutou kartu Ćosić.
57'
Z ničeho nic se do vápna AEK dostal s míčem na kopačkách Montolivo, jehož střelu na vzdálenější tyč zastavila právě branková konstrukce!
56'
Fotbalisté AC se nyní v posledních desítkách vteřin nastěhovali na polovinu AEK a domácí se musí i po rohovém kopu bránit.
55'
Střela Montoliva byla zblokovaná a následuje roh pro hosty.
54'
Domácí fotbalisté se ale nikam neženou. Čekají na okénko v defenzivě AC, hosté jsou ale zformovaní a také se nikam neženou.
52'
Obraz hry se hodně podobá prvnímu poločasu. Domácí jsou mírně aktivnější, přesto se ale hraje hlavně ve středu pole.
49'
Z rohu velkého vápna pálil po zemi André Simões, gólman Gianluigi Donnarumma si připsal bezproblémový zákrok.
47'
Po centru do vápna se k hlavičce dostal Vranješ, míč ale poslal mimo.
46'
Střela Héldera Lopese byla hostující defenzivou zblokovaná na roh.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Suso.
46'
První poločas zápasu mezi AEK Atény a AC Milán přinesl hodně průměrnou podívanou. Za celých pětačtyřicet minut jsme prakticky neviděli ani jednu jedinou gólovou šanci. Ne náhodou je tak stav zápasu nerozhodný 0:0 a můžeme jen doufat, že druhý poločas přinese zajímavější podívanou.
45+1'
45+1'
Po nakrátko rozehraném rohu to zkoušel technicky Rodrigo Galo, míč mířící na zadní tyč skončil asi metr vedle.
45+1'
První poločas bude nastavený o jednu minutu.
45'
V samém závěru poločasu tu bude ještě roh pro AEK Atény.
44'
Domácí ještě zkoušejí v závěru poločasu zahrozit, tlačí se k bráně soupeře.
42'
Bakasetas se navíc zranil a musel být rátce ošetřovaný. Bude ale v pořádku a poločas dohraje.
41'
Další žlutá karta pro hosty. Nyní ji uviděl v rukou rozhodčího Locatelli, který fauloval Bakasetase.
38'
Týmy se přetahují v držení balonu, hraje se od vápna k vápnu.
36'
Deset minut před koncem poločasu stále na nějakou opravdu velkou šanci v dnešním zápase čekáme.
34'
Když už se hráči AC Milán dostanou k balonu, jejich kombinace s balonem jsou hodně kostrbaté a k ničemu zatím moc nevedou.
32'
Alessio Romagnoli poměrně ostrým zákrokem zastavil u lajny rodící se šanci AEK a může být také rád, že nedostal žlutou kartu.
31'
Nadále jsou to v globálu hlavně domácí, kteří jsou aktivnější. Hosté se jen velmi těžko dostávají k vápnu AEK.
29'
André Silva si nyní ve vápně soupeře sáhl rukou na balon a je pískáno. Míč pro domácí.
27'
Čas rychle plyne a první poločas se nám přehoupnul do druhé poloviny. Také hosté by se rádi na delší dobu nastěhovali k bráně soupeře.
25'
Náznak šance v podobě přmého kopu měli také hosté. Centr do vápna ale v pohodě lapil do rukavic gólman Anestis.
22'
Až nyní se hosté vymanili z tlaku AEK. Hra se opět přesunula k půlící čáře.
20'
Také po rohu se domácí natlačili k bráně soupeře, hosté se ale opět ubránili.
19'
Následný přímý kop zahrával Christodoulopoulos, míč byl ale zblokovný na rohový kop.
18'
Musacchio nyní fauloval kousek za vlastním vápnem a nyní dostává žlutou kartu.
16'
Domácí začínají mít převahu, hosté se musí nyní bránit.
14'
Do velké šance se nyní dostal domácí Hélder Lopes, gólman Donnarumma jeho ránu ale bravurně vyrazil.
13'
Po standardní situaci pálil zajímavě Galo, míč ale poslal těsně mimo.
12'
Riccardo Montolivo nyní ostře skluzem zajel do Bakasetase a k překvapení všech nedostal ani žlutou kartu.
10'
Obraz hry se zatím nemění. Sledujeme velký taktický boj, který se odehrává ve středu pole.
8'
Úvod zápasu je hodně rozháraný. Balon se pohybuje v okolí půlící čáry a nikdo se do šancí nedostává.
6'
Hosté nic nevymýšlejí a zkouší to nyní dlouhými nákopy. Domácí defenziva je ale zatím pozorná a soupeře do šancí nepouští.
4'
Domácí jsou v úvodu zápasu hodně nervózní a zatím se jim prakticky nedaří překročit půlící čáru.
3'
Z pravé strany centroval nebezpečně Fabio Borini, jeho pas na přední tyč domácí defenziva ale odvrátila.
2'
Úvod je plný nepřeností. Ani jedno z mužstev se nemůže na delší čas dostat k balonu.
1'
Hosté jsou dnes celí v bílém, domácí mají černožluté dresy.
1'
Hráči obou mužstev jsou na trávníku. Zápas mezi AEK a AC Milán za pár desítek vteřin začne.

AEK Atény FC: Anestis – O. Vranješ, Ćosić, Bakakis – Galo, Johansson (C), Simoes, H. Lopes – Christodulopulos, Bakasetas, Araujo.
Náhradníci: Tsintotas – Ajdarević, Giakoumakis, Livaja, Galanopoulos, Vlachomitros, Tzanetopoulos.

AC Milán: G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), A. Romagnoli – Borini, Locatelli, Montolivo, Ricardo Rodríguez – Cutrone, Çalhanoğlu, André Silva.
Náhradníci: Storari – J. Mauri, N. Kalinić, Suso, C. Zapata, Abate, Kessié.

Rozhodčí: de Sousa – Mesquita, Santos (POR).
Oba celky se ve skupině D setkaly již v polovině října na půdě AC Milán na Stadio Giuseppe Meazza. Domácí měli v zápase poměrně značnou územní převahu, jenže stejně jako soupeř nedokázali vstřelit branku a utkání skončilo bezbrankovou remízou.
Hezký čtvrteční večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu Evropské ligy mezi domácím AEK Atény a hostujícím AC Milán. V rámci skupiny D nás čeká souboj dvou celků, které usilují o postup do jarních bojů. Lépe na tom jsou aktuálně hráči italského velkoklubu, kteří mají na svém kontě sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. AEK má také slušnou výchozí pozici. V tabulce je druhé za AC a na kontě má bodů pět za výhru a dvě remízy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.