Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Arsenal - 12. dubna 2018   21:05

CSKA Moskva
CSKA Moskva
39' Čalov (Nababkin) • 50' Nababkin (Golovin)
2:2
(1:0)
Arsenal
Arsenal
75' Welbeck  (Elneny) • 90+2' Ramsey  (Elneny)
CSKA Moskva
Akinfejev (C) – V. Berezuckij, A. Berezuckij, Ignaševič – Nababkin, Golovin, Bistrović (72. B. Natcho), Dzagojev (38. Vitinho), Kučajev – Čalov (79. G. Milanov), A. Musa.
Pomazun – Vitinho, Chosonov, G. Milanov, B. Natcho, Ščennikov, Žamaletdinov.
Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Marco Achmüller
VEB Arena, Moskva
Arsenal
Čech – Bellerín, Mustafi, Koscielny (C), Monreal – Ramsey, Elneny, Wilshere (68. Chambers) – Welbeck, Özil – A. Lacazette (77. Iwobi).
Macey – Holding, Chambers, Iwobi, Kolašinac, Mertesacker, Nketiah.

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších zápasů Evropské ligy nebo Ligy Mistrů. S konstatováním, že Arsenal uvidíme i příště vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera.
Úvodních třicet minut to vypadalo, že budeme sledovat klidné utkání. Ovšem CSKA se ke konci poločasu brankou nabudilo a dokonce ve druhém vedlo 2:0. Vypadalo to na další fotbalovou senzaci, ale Arsenal přecijen zapnul a vstřelil dvě branky, čímž se o krůček přiblížil vysněnému finále v Lyonu.

Hráči domácího celku nechali na hrací ploše opravdu všechno a byla radost je sledovat. Ovšem tentokrát to na favorita nestačilo, a tak končí ve čtvrtfinále.
Arsenal Londýn FC dál může snít sen o trofeji, jelikož postupuje do semifinále Evropské ligy, kde jej doplní Atlético Madrid, FC Red Bull Salzburg a Olympique Marseille!
90+3'
90+2'
Arsenal právě vstřelil branku!
Kanonýři využili otevřené obrany CSKA a vyrovnávají stav zápasu! Mohamed Elneny vysunul za obranu AARONA RAMSEYHO, který zachoval pevné nervy a střelou doprostřed branky posílá Arsenal do semifinále Evropské ligy.
90+2'
Z pravé strany se opřel do míče Alex Iwobi, jenž nechal vyniknout kvalitním zákrokem domácího gólmana. Igor Akinfejev výborně vyběhl a nenechal se překvapit.
90+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, jenž ukazuje, že se budou hrát tři minuty nad rámec normální hrací doby. Ovšem diváci už nečekají a opouštějí ochozy.
90'
V poslední minutě sledujeme opět kombinaci domácího celku, ale Arsenal dobře napadá a k centru soupeře nepouští. Příznivci CSKA mohou být s hrou svých oblíbenců spokojeni.
89'
Mohlo být vyrovnáno, ale Alex Iwobi mohl schovat jen obličej do dlaní! Talentovaný hráč si naběhl do vápna, kde mě moře prostoru a času k přesnému zakončení. Jenže jeho střela přesně toto postrádala a putovala hodně daleko vedle brány.
88'
Utkání putuje do své koncovky a Arsenal se téměř nedostává za půlící čáru. Ovšem další centr z levé strany odvrátil celkem v pohodě Laurent Koscielny.
86'
Žlutou kartu dostává Alexandr Golovin (CSKA Moskva) a je prvním postrestaným mužem dnešního večera. Tvrdý atak schytal Mohamed Elneny, jenž ale bude v pořádku.
86'
Blížíme se ke konci utkání, v němž CSKA bude chtít přidat ještě gól naděje. Ovšem po faulu se bude muset domácí celek ještě bránit.
84'
První zákrok si po rohu Arsenalu připisuje také Igor Akinfejev. Na centr Mesuta Özila si naskočil někde u penaltového puntíku Calum Chambers, ale jeho pokus mířil jen do rukavic dobře postaveného gólmana.
82'
Dlouhý aut sice vzbudil vzrušení, ale Vitinho zahrál rukou, což správně viděl hlavní sudí. Petr Čech bude odkopávat od vlastní branky, ale po jeho nákopu se CSKA opět rychle vrací před branku Arsenalu.
81'
Stále platí, že domácí celek kombinuje na polovině soupeře. Ovšem Kanonýři se dobře přesouvají a soupeře k další větší šanci zatím nepouštějí. Nyní by CSKA muselo vsítit dva góly, aby mohlo pomýšlet na postup do semifinále.
80'
Těžko říct, zda chtěl Aaron Ramsey střílet nebo přihrávat. Ovšem jeho pokus skončil v náruči domácího brankáře. Ten se pokusil o rychlý výhoz, a tak CSKA kombinuje na polovině Arsenalu.
79'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Čalov, přichází Georgi Milanov.
77'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Alex Iwobi.
75'
Troufám si říct, že je hotovo! Mohamed Elneny viděl nabíhajícího DANNYHO WELBECKA. Anglický reprezentant využil vyběhnutí Igora Akinfejeva, jehož si obhodil a zamířil přesně k pravé tyči.
74'
Fanoušci ruského celku si žádají branku v síti Kanonýrů. Ovšem s tím musejí chvíli počkat, jelikož kombinují hráči londýnského celku.
73'
Za hru z konce prvního poločasu a také v tom druhém by si CSKA zasloužilo vsítit ještě jeden gól. Arsenal bohužel nic nehraje a to může být jeho kámen úrazu.
72'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Kristijan Bistrović, přichází Bibras Natcho.
71'
Tak to mohla být pro hostující celek pohroma! Aaron Ramsey se nepochopitelně otočil k míči zády, čehož mohl využít Sergej Ignaševič. Jeho rána křížem mířila k levé tyči, ale nakonec branku minula jen o několik centimetrů!
70'
Dvacet minut plus nastavení chybí Arsenalu k postupu, naopak CSKA ke vstřelení postupového gólu. Kdo na konec bude šťastnější?! Vraťme se na zelený pažit, kde CSKA útočí!
69'
Arsenal po rohovém kopu mohl vsítit uklidňující branku! Ovšem na zadní tyči byl v záklonu Laurent Koscielny, jehož zakončení pochopitelně zamířilo jen vysoko nad bránu CSKA.
68'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Jack Wilshere, přichází Calum Chambers.
67'
Jack Wilshere viděl na pravé straně pokutového území Mesuta Özila, který se kličkou do středu hrací plochy uvolnil. Jenže proti jeho pokusu vystoupil jeden ze stoperů a situaci překazil.
66'
Po minutách aktivity přichází zatažení CSKA před vlastní pokutové území. Jenže Kanonýrům se zatím nedaří najít cesta do velké příležitosti.
65'
Zdá se, že ruský celek trochu otevírá hru, čehož mohl využit Danny Welbeck. Jenže jeho přihrávka před branku trefila prvního bránícího hráče, a tak bude Arsenal jen vhazovat.
63'
Nacho Monreal kouzlil s míčem u rohového praporku a přes svého strážce se dostal také k centru. Jenže ten našel pouze bránícího hráče, který jej poslal do bezpečné vzdálenosti.
62'
Do konce normální hrací doby chybí necelé půlhodina. CSKA sahá po fantastickém překvapení, ale k tomu by potřebovalo přidat ještě jeden gól.
61'
Z levé strany se k centru dostal Alexandr Golovin, jenž po brance hodně ožil. Ovšem tentokrát jeho centr mířil před českého gólmana, jenž může uklidnit svůj celek.
60'
Londýnští po pár přihrávkách vymysleli pas po pravé straně, který si pohlídal krajní obránce CSKA. Tudíž domácí celek opět kombinuje na polovině soupeře. Uvidíme, kam až se dostane.
59'
Fanoušci domácího celku cítí, že dnes jejich CSKA může postoupit. Ruští příznivci ženou své hráče do útoku, ale centr z levé strany vydařený nebyl.
57'
Hostující celek je opět v kombinaci na polovině soupeře, ale nachází se daleko od branky CSKA! Ovšem to se nyní mohlo změnit, jenže po vstřelené brance Arsenalu byla radost zbytečná. Mohamed Elneny sice naskakoval sám, ale byl v ofsajdovém postavení.
56'
Dlouhá kombinace hostujícího týmu skončila nepřesnou přihrávkou. Do hry se tedy mohl zapojit Igor Akinfejev, ale jeho dlouhý nákop vybojoval Jack Wilshere.
55'
Arsenal se snaží uklidnit hru na polovině soupeře, kde kombinuje. Největším problémem Kanonýrů je fakt, že zatím nezaznamenali střelu mezi tři tyče.
52'
Další velký moment českého brankáře, jenž musel vyrazit další nebezpečně vypadající pokus. Alexandr Golovin z přímého kopu mířil přesně k pravé tyči, ale Petr Čech byl nyní fantastický.
50'
CSKA právě vstřelilo branku!
Arsenal si komplikuje situaci a dostává CSKA do hry o postup! Aaron Ramsey ztratil míč ve středu pole, čímž se dostal ke střele z dálky Alexandr Golovin. Jeho jedovatý pokus vyrazil před sebe, kam si doběhl KIRILL NABABKIN. Nacho Monreal o střelci branky vůbec nevěděl, a tak mu situaci usnadnil.
49'
Tak to vypadalo nadějně, ale fanoušci Arsenalu se radovat nemohou! Danny Welbeck viděl nabíhajícího spoluhráče, ale jeho přihrávka byla příliš dlouhá, a tak si pro ni vyběhl Igor Akinfejev. Ovšem Alexandre Lacazette byl velice blízko.
48'
Ještě pro připomenutí, CSKA Moskva oblékla pro odvetné střetnutí modrou sadu dresů, naopak Kanonýři hrají ve svých tradičních barvách. Vraťme se ale na zelený pažit, kde na soupeřově polovině kombinuje CSKA.
47'
Jenže ani CSKA míč na kopačkách dlouho neudrželo. Začátek druhé pětačtyřicetiminutovky poznamenávají nepřesnosti, a tak bude ruské celek vhazovat.
46'
Hlavní rozhodčí pan Felix Zwayer zahájil druhý poločas, k výkopu se postavili hráči Arsenalu. Jenže jejich snažení nebylo příliš dlouhé, a tak sledujeme kombinaci domácího celku.
46'
Pětatřicet minut se Arsenalu dařilo držet soupeře na uzdě a dokonce soupeře k ničemu nepustil. Ovšem po ojedinělé situaci se CSKA radovalo ze vstřelené branky, což ruské hráče nabudilo. Najednou se hrálo pouze před brankou Petra Čecha, a tak nás čeká zajímavý druhý poločas. Ovšem v něm by Moskevští potřebovali přidat dva góly. Zda se jim to povede, uvidíme ve druhé pětačtyřicetiminutovce.
45+4'
45+3'
Zdá se, že Jack Wilshere má zdravotní problémy. Uvidíme, jak dlouho londýnský středopolař vydrží ve hře.
45+3'
CSKA se bude snažit ještě přidat jednu branku, jelikož se nastěhoval před branku Petra Čecha. Ovšem centr Ahmeda Musy našel pouze hlavu hostujícího kapitána.
45+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, jenž na tabuli ukazuje, že se budou hrát čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
45'
No! Kristijan Bistrović po pravé straně pronikl do pokutového území, kde upadl Ahmed Musa. Ovšem hlavní sudí viděl celý okamžik velmi dobře a ukazuje, ať ten chlapík rychle vstává.
44'
První poločas putuje ke svému konci a je znovu o co hrát. Arsenal se snaží uklidnit hru kombinací na polovině ruského mužstva.
43'
Hostujícímu celku se nedaří opustit vlastní polovinu a musí se opět bránit. Londýnští musí ve druhém poločase přidat, protože konec toho prvního není zrovna optimální.
42'
Domácímu celku narostla křídla a budou kopat další rohový kop. Arsenal bude mít plné nohy těžké práce. Zpoza vápna se napřáhl Kristijan Bistrović, ale jeho technická střela neměla přesné parametry.
39'
Z ničeho nic je tu branka domácího celku! Z levé strany odcentroval Konstantin Kučajev, jenž na zadní tyči našel hlavičkujícího Kirilla Nababkina. Proti jeho pokusu předvedl Petr Čech fantastický zákrok, ale míč skončil těsně před ním, kam si doběhl FJODOR ČALOV. Shkodran Mustafi a Laurent Koscielny, komu to z nich vlastně autor branky utekl.
38'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alan Dzagojev, přichází Vitinho.
37'
Od rohového praporku centroval Mesut Özil, jenž našel Aaron Ramse. Ovšem jeho hlavička mířila jen vedle branky, a tak se bude pouze odkopávat od branky ruského celku.
36'
Alexandr Golovin si dlouho rovnal míč, ale v momentě, kdy se rozhodl zakončit podklouzl. CSKA musí velmi rychle spěchat zpátky, protože s dalším útokem přicházejí Kanonýři.
34'
Ahmed Musa přešel přes tři soupeře, ale jeho tvrdou ránu zastavil Laurent Koscielny. Hostující kapitán výborně vystoupil, zastavil střelu a založil útok svého celku. Do velké příležitosti se hnal Aaron Ramsey, ale přihrávka na malé vápno bylo o trošku delší, než by potřeboval.
33'
To byla zajímavě rozehraná standardní situaci, když Mesut Özil viděl mimo oheň Shkodrana Mustafiho, který míč hlavou poslal mezi několik hráčů. Ovšem domácí obrana se opět poradila, a tak Igor Akinfejev může být opět v klidu.
32'
Už to vypadlo, že Jack Wilshere po kombinaci spoluhráčů přijde o míč a pošle CSKA do protiútoku. Ovšem hlavní rozhodčí viděl faul a nabízí Arsenalu další standardní situaci.
31'
Ruské mužstvo je opět v kombinaci, ale samo se vyhnalo až k vlastnímu brankáři. Obrana Arsenalu se skvěle přesouvá a ostatní hráči vykrývají volný prostor. CSKA má před sebou velmi těžkou úlohu.
30'
Oba borci si za postranní čárou plácli a jede se dál. Aktuálně jsou u balonu domácí hráči, kteří se snažili projít po levé straně, což se CSKA zatím nepodařilo.
29'
Zatímco Shkodran Mustafi se už postavil a vypadá to, že bude v pořádku. Tak ošetření domácího borce stále probíhá. Snad bude Sergej Ignaševič schopen pokračovat.
28'
Tohle nevypadá vůbec dobře, když se po centru od rohového praporku srazili Sergej Ignaševič a Shkodran Mustafi. Na zelený trávník jsou přivoláni zdravotníci ruského celku.
27'
Výborný náběh do vápna předvedl Alexandre Lacazette, jenž okamžitě pálil, ale pod nohy se mu vrhl bránící hráč. Balon putoval jen vysoko nad bránu, ovšem Arsenal bude kopat další rohový kop.
26'
Šestadvacet minut je minulostí a vypadá to, že moc brankových akcí dnes neuvidíme. V tomto okamžiku to vypadá na další krůček Arsenalu směrem k finále v Lyonu.
25'
Už to vypadalo, že se Mesut Özil napřáhne a vypálí. Ale německý reprezentant přihrál do strany, odkud Nacho Monreal našel pouze bránícího hráče. Škoda, tohle vypadalo na první zajímavou situaci v duelu.
24'
Aaron Ramsey si na špičku posadil balon a schytal náhle ránu. Konstantin Kučajev si na hostujícího hráče počkal a poslal ho k zemi. To byl zákrok, který mohl být potrestán žlutou kartou.
23'
Alexandre Lacazette dostal přihrávku na levou stranu, odkud sice odcentroval, ale našel jen připravenou náruč Igora Akinfejeva. Ten rozhodně na nic nečekal a hned předal míč spoluhráčům.
21'
Z obrovské dálky se napřáhl Kristijan Bistrović, ale jeho pokusu se nedá ani říkat střela. Zakončení nemělo zaprvé razanci a zadruhé ani přesnost. Petr Čech mohl zůstat v klidu a celou situaci jen jistit pohledem.
20'
Kristijan Bistrović byl ve středovém kruhu napadán soupeři, s čímž si rozhodně neporadil. K balonu se vracejí opět Kanonýři, kteří vybojovali další faul.
19'
Londýnský celek na levé straně vybojoval faul, a tak Mesut Özil poslal centr do ohně. Ovšem německý reprezentant našel hned prvního bránícího hráče v pokutovém území.
18'
Arsenal se pokusil centrem najít někoho v červeném na zadní tyči. Ovšem do zámezí ho odkopl jeden z bránících hráčů. Jenže Nacho Monreal chce hrát a spěchá vhazovat.
17'
Alexej Berezuckij pokazil lehkou přihrávku, čímž donutil spoluhráče k dalšímu bránění. Ovšem centr z kopačky Héctora Bellerína byl sražen na rohový kop.
16'
Z tribun přichází pískot! Těžko říct, zda je to na kombinaci Arsenalu, který nemůže najít cestu před branku nebo na zataženou obranu CSKA. Ovšem útok Kanonýrů končí přihrávkou až na Petra Čecha.
15'
Londýnští po ztrátě opět rychle spěchají před vlastní branku a souboj s útočníkem vyhrál Laurent Koscielny, jenž přihrál až na českého gólmana.
14'
Anglický celek po zisku míče opět nikam nespěchá a v poklidu kombinuje. Na hru Arsenalu se zatím dobře dívá, ale šance nepřicházejí ani na jedné straně.
13'
Alan Dzagojev se rozeběhl proti otevřené obraně Kanonýrů. Ovšem jeho centr zamířil jen mimo prostor hrací plochy. Ruský reprezentant to moc dobře věděl a hned se kolegům omlouval.
12'
Už to vypadalo, že se domácí po krásné kombinaci na pravé straně probojují k zakončení. Ovšem Kirill Nababkin klíčovou přihrávkou nenašel nabíhajícího Ahmeda Musu. CSKA tak nevyužilo otevřené obrany Arsenalu.
11'
CSKA vybojovalo zkrácený rohový kop za podpory domácích příznivců. Jenže centr ze standardní situace opět zamířil jen na hlavu jednoho z bránících hráčů.
10'
Héctor Bellerín byl napadán dvěma soupeři, ale španělský krajní obránce si s tím poradil, když je oba přehodil. Ovšem jeho myšlenku nesdílel jeho spoluhráč a balon buduje za postranní čáru.
9'
Hra se přerušuje, jelikož na zeleném pažitu zůstal ležet Jack Wilshere. Do hry vstupuje také lékařský tým Arsenalu, ale vypadá to, že hostující středopolař bude po krátkém ošetření v pořádku.
8'
Po zaváhání Jacka Wilshera se domácí po levé straně dostali do útoku. K centru se odhodlal Konstantin Kučajev, ovšem jeho centr našel hlavu hostujícího kapitána.
7'
Na pravé straně se přes obránce snažil prosadit Kirill Nababkin, ale vybojoval pouze vhazování. Jenže CSKA dlouho u balonu nezůstalo a bude se muset opět zatáhnout.
6'
Ruský celek vytáhl napadání hodně vysoko, a tak Kanonýři do kombinace zapojila také Petra Čecha. Hosté se dlouhým nákop usadili na polovině soupeře, ale Alexandre Lacazette prohrál první souboj dnešního večera.
5'
Londýnský celek nikdy nedokázal vyhrát na ruské půdě, ale dnes má už patou možnost. Kanonýři jsou zatím aktivnější a opět kombinací hledají cestičku k brance, kterou hájí Igor Akinfejev.
4'
Na pravé straně se k centru dostal Héctor Bellerín, ale ve vápně výborně zapracoval Vasilij Berezuckij. Uvidíme pouze odkop od branky CSKA.
3'
Jack Wilshere po souboji upadl, čímž nabídl útok soupeři. Ovšem dlouhý míč směřující do vápna mířil pouze na českého gólmana. S dalším útokem přijde opět anglický tým.
2'
CSKA Moskva nastoupila do dnešního střetnutí v modrých dresech, naopak Arsenal FC oblékl tradičně červenou sadu. Vraťme se na zelený pažit, kde kombinují zadáci londýnského celku.
1'
Hlavní rozhodčí Němec pan Felix Zwayer dal pokyn k zahájení odvetného utkání. Jako první se chopili míče domácí, ale po pár přihrávkách mezi obránci přišel dlouhý nákop po pravé straně, jenž se do hřiště nevešel.
1'
Zazněla znělka Evropské ligy, hráči si podají ruce a po týmových fotografiích bude vše už směřovat k úvodnímu výkopu.
Do začátku odvetného střetnutí schází zhruba deset minut a v Moskvě panuje chladných sedm stupňů nad nulou. Atmosféra na stadionu houstne a je cítit, že by si domácí příznivci přáli překvapující výsledek, jenž by jim zajistil postup do další fáze Evropské ligy.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – V. Berezuckij, A. Berezuckij, Ignaševič – Nababkin, Golovin, Bistrović, Dzagojev, Kučajev – Čalov, A. Musa.
Náhradníci: Pomazun – Vitinho, Chosonov, G. Milanov, B. Natcho, Ščennikov, Žamaletdinov.

Arsenal FC: Čech – Bellerín, Mustafi, Koscielny (C), Monreal – Ramsey, Elneny, Wilshere – Welbeck, Özil – A. Lacazette.
Náhradníci: Macey – Holding, Chambers, Iwobi, Kolašinac, Mertesacker, Nketiah.

Rozhodčí: Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Marco Achmüller.
Po prvním duelu a jeho výsledku můžeme říct, že Arsenal má dvojutkání výborně rozehrané a navíc má CSKA co vracet. Oba kluby se utkali v roce 2006 už ve skupinové fázi a ruské mužstvo vyválčilo čtyři body. Pokud budou chtít domácí myslet na postup je matematika jasná. Buď vsítit tři branky a žádnou neinkasovat nebo v případě obdrženého gólu vyhrát o čtyři. Atraktivní zápas startuje ve čtvrtek ve 21:05 a jeho průběhem vás provede Michal Luxa.
Úvodní čtvrtfinálové střetnutí nabídlo divoký první poločas, v němž padlo pět branek. Z vítězství se radoval londýnský Arsenal, jenž vyhrál 4:1. Za Kanonýry se dvakrát prosadili Aaron Ramsey a Alexandre Lacazette. Za CSKA vyrovnal na 1:1 Aleksandr Golovin, ale to bylo ze strany armádního klubu vše.

Držení míče: 55 % : 45 %. Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 7:5. Fauly: 11:14.
CSKA Moskva

Stejně jako Arsenal, tak ani CSKA nejspíše v domácí soutěži na ligový titul nedosáhne. Ruský gigant se totiž aktuálně nachází až na třetím místě, a tak by se chtěl pokusit o zázrak v podobě postupu přes Kanonýry. Jenže výsledek prvního duelu CSKA nedává veliké naděje. Jenže vzpomeňme si na úterní obrat AS Řím.

V Premier Lize nejdeme CSKA na třetím místě se ziskem čtyřiačtyřiceti bodů. To znamená, že ruský armádní klub ztrácí na Lokomotivu Moskva osm bodů a do konce soutěže schází šest kol. Aktuálně by CSKA postoupilo do kvalifikace o Ligu Mistrů. V posledních čtyřech duelech si Moskevští připsali cenných devět bodů. Domácí trenér se bude v odvetě muset obejít bez zraněného Viktora Vasina a Maria Fernandese.
Arsenal FC

Na Anglické scéně se Kanonýři mohli s nějakou trofejí rozloučit, jelikož z pohárů vypadli a v lize jim patří až šestá příčka, a tak mohou Londýnští myslet už jen na trofej z Evropské ligy, která by je posunula do příštího ročníku Ligy Mistrů.

V Premier League nasbíral Arsenal čtyřiapadesát bodů, za což mu patří šestá příčka. Kanonýři by se tak v příští sezóně podívali do předkola Evropské ligy, což je pro slavný klub velice málo. Celku z Londýna se v poslední době daří, vždyť třikrát nepoznal hořkost porážky a vždy se radoval z vítězství. Hostující trenér se v utkání bude muset obejít bez Santiho Cazorly, Davida Ospiny, ale především bez své hvězdy Henrikha Mkhitaryana.
Vítám vás u odvetného utkání čtvrtfinále Evropské ligy, v němž se představí CSKA Moskva a Arsenal London FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.