Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  FK Partizan : Korca - 2. listopadu 2017   19:00

FK Partizan
FK Partizan
39' Z. Tošić  • 66' Tawamba (Ožegović)
2:0
(1:0)
Korca
Korca
FK Partizan
Stojković – Vulićević (C), Miletić, Mitrović, Miletić – M. Janković, Everton Bilher, Jevtović, Z. Tošić (82. Pantić) – Ožegović (74. Radin), Tawamba (88. Jovanović).
Jovičić – Antonov, Ilić, Jovanović, Ostojić, Pantić, Radin.
Del Cerro – Yuste, Alonso
Stadion Partizana, Bělehrad
Korca
Šehi (C) – Vangjeli, Radaš, Jašanica, Mici (65. Aliti) – Muzaka, Lilaj, Taku (89. Sahiti) – Gavazaj (68. Nešpor), Sowe, Adeniyi.
Teqja – Aliti, Nešpor, Nimaga, Osmani, Sahiti, Škodra.

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Přeji příjemný zbytek večera.
Pozápasové statistiky

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 24:21.
Zápas je u konce. Domácí tým byl většinu zápasu lepším mužstvem a po zásluze vyhrál. V prvním poločase otevřel skóre parádním gólem z trestného kopu Tošíč. Ve druhé půli pak přidal pojistku Tawamba. I přes veškerou snahu hlavně v závěru se Skënderbeu nepodařilo ani zmírnit prohru.
90+4'
90+3'
Skënderbeu už zbývají poslední minutky, ale stále se pokouší alespoň o vstřelení kontaktního gólu.
90+2'
Rozhodčí si všimli faulu Soweho. Dopustil se ho v pokutovém území, takže nadějná akce hostů tímto končí.
90+1'
Rozhodčí se rozhodl nastavil čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Afrim Taku, přichází Suad Sahiti.
88'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Leandre Tawamba, přichází Djordje Jovanović.
85'
Partizan logicky teď nikam moc nespěchá. Snaží se natahovat čas a držet míč co nejdál od vlastní brány.
82'
Hosté viditelně přidali na aktivitě a snaž se v posledních deseti minutích ještě něco s nepříznivým vývojem udělat. Partizan se ale brání pozorně a když je potřeba, je připraven brankář Vladimir Stojković.
82'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Zoran Tošić, přichází Danilo Pantić.
80'
Další akci hostujícího mužstva zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
79'
Nakonec se jim to povedlo, ale míč skončil jen v náručí Stojkoviče.
78'
Hosté teď obléhají pokutové zemí Partizanu. Zatím si pozici pro střelu nevypracovali.
77'
Sowe svou střelou minul branku.
75'
Jašanica z přímáku ohrozil Stojkoviče. Ten si připsal dobrý zákrok.
74'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Ognjen Ožegović, přichází Milan Radin.
73'
Orges Šehi dokázal chytit střelu Jankoviće.
72'
Hosté kopali rohový kop. Marko Radaš to zkusil napřímo, ale střelo doprostřed Vladimir Stojković chytil.
70'
Bajram Jašanica se vyšrouboval do vzduchu a hlavičkoval. Vladimir Stojković si připsal jednoduchý zákrok, protože míč mířil jen doprostřed brány.
68'
Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Enis Gavazaj, přichází Martin Nešpor.
66'
Partizan právě vstřelil branku!
Špatnou rozehrávku brankáře Šehiho vystihl Ožegovič. Přihrál míč před prázdnou bránu LEANDREMU TAWAMBOVI a ten už se nemohl mýlit. Asistence: Ognjen Ožegović.
65'
Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Gledi Mici, přichází Fidan Aliti.
65'
Ognjen Ožegović inkasoval tvrdý zákrok v hlavičkovém souboji. Drží se za hlavu, ale snad bude nakonec v pořádku. Jašanica dostává žlutou kartu.
64'
Ali Sowe dokázal vypálit z otočky. Jeho rána si ale místo mezi třemi tyčemi brány domácího Partizanu nenašla.
63'
Skënderbeu teď drží míč na polovině domácího týmu. Zatím ale daleko od šestnáctky.
62'
S rohovým kopem Skënderbeu si Partizan poradil díky dalšímu výbornému zákroku Šehiho.
61'
Leandre Tawamba míso přihrávky na volného Ožegoviče zvolil pokus o lob. Brankář Šehi předvedl skvělý zákrok a míč vytáhl nad břevno.
60'
Miroslav Vulićević směřoval polovysoký centr z pravé strany do pokutového území, nikoho z hráčů Partizanu ale nenalezl.
59'
Ognjen Ožegović už se chystal převzít míč a utéct obraně Skënderbeu, ještě před ním byl ale u balónu Radaš.
58'
Po faulu na polovině hřiště se k míči dostávají hráči Skënderbeu.
57'
Nemanja Miletić vyskočil nejvýš a dokázal hlavou odvrátit centr Skënderbeu z levé strany.
55'
Miroslav Vulićević vhodil míč do hry z autu, ale rychlou akci se mu založit nepovedlo.
53'
Rozhodčí ponechal po ruce Radaše Partizanu výhodu. Ognjen Ožegović se ale nakonec ke střele z dobré pozice zevnitř vápna neprocpal.
52'
Žlutou kartu dostává Zoran Tošić (FK Partizan Bělehrad).
52'
Další faul, který očím rozhodčího neušel. Míč na polovině hřiště rozehraje Everton.
51'
Po ruce jednoho z hráčů Skënderbeu měli domácí standardní situaci. Tu rozehrál Partizan zřejmě podle secvičeného signálu, ke střele ale nevedl.
50'
Míč skončil v zámezí, Vladimir Stojković si muže v klidu přichystat odkop od své brány.
49'
Everton byl pod tlakem hráčů Skënderbeu a proto jeho přihrávka podél postranní čáry skončila v autu.
47'
Hosté měli možnost zahrávat rohový kop. Ten nebyl vůbec špatný, nicméně Radaš hlavou těsně minul bránu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:04.
První poločas utkání Evropské ligy mezi Partizanem a Skënderbeu je za námi. Domácí byli od začátku lepším týmem a vytvářeli si šance. Nebezpeční byli hlavně ze standardních situací. A díky jedné z nich taky nakonec otevřeli skóre. Přímý kop se nádherně povedl Tošičovi. Díky něj vede Partizan po první půli 1:0.
45+2'
45+2'
Stojkovič vyběhl až skoro nakonec svého pokutového území, aby uzmul nakopnutý míč hostů.
45+1'
Hostům se povedlo zahrát standardní situaci celkem zajímavě, ale bylo to hlavně kvůli tomu, že Ali Sowe byl v ofsajdu.
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Hosté se po inkasované brance přeci jen trochu probrali a snaží se teď více zaměstnávat obranu Partizanu.
44'
Marko Jevtović dostává první žlutou kartu tohoto zápasu. Za faul na Muzaku.
43'
Kristi Vangjeli se opřel zpoza vápna do míče a pěkně protáhl Stojkoviče. Ten míč vyrazil a svůj tým podržel.
42'
Z levé strany přišel centr do šestnáctky Partizanu a Stojkovič ho musel boxovat.
41'
Tentokrát měli pro změnu hosté možnost standardky. Jenže z podstatně větší vzdálenosti. A nebezpečí pro braku Partizanu neznamenala, centr se moc nepovedl a obrana domácích mužstva ho odvrátila.
40'
Domácí si gól za svou aktivitu zasloužili. První zápas mezi těmito dvěma týmy skončil bez branek, teď jsme se konečně gólu dočkali.
39'
Tentokrát už to ZORAN TOŠIĆ dokázal a z přímého kopu překonává Šehiho. A nemusela to být ani žádná velká rána. Tošič míč přes zeď poslal k pravé tyči naprosto nechytatelně.
38'
Taky že hosté brzy o míč pod tlakem přišli. Pak museli faulovat a je to další nebezpečná standardní situace pro Partizan.
37'
Skënderbeu sice získalo míč pro sebe, ale autové vhazování v blízkosti vlastního vápna je vždy nepříjemné.
36'
Rozhodčí si všiml ofsajdu hostujícího týmu. Tím tak dlouho netrvající akce Skënderbeu končí.
35'
Z dálky se opřel do míče Jankovič, Orges Šehi jeho střelu doprostřed brány celkem v pohodě chytil.
34'
Leandre Tawamba hodně zlobí obranu Skënderbeu. Jho hráči ho musí až ztrojovat, aby ho o míč připravili.
33'
Marko Janković byl faulovaný, ale už se postavil na nohy a bude normálně pokračovat ve hře.
31'
Leandre Tawamba se s míčem hezky otočil. Je vidět, že mu u nohy nepřekáží. Nakonec ale proti přesile protivníků neuspěl. Nevystřelil ani nepřihrál.
30'
Útočná akce Skënderbeu po pravém křídle vyzněla naprázdno. Obránci Partizanu zatím pracují velmi dobře.
29'
Málem nepříjemnost pro brankáře Šehiho. Svou rozehrávku napálil přímo na Ožegoviče. Rozhodčí ale zapískal jeho ruku a míč navíc stejně od něm zamířil vedle branky.
28'
Následný rohový kop Partizanu nebyl natolik kvalitní, aby obranu albánského mužstva nějak více prověřil.
28'
Tošič tentokrát zvolil centr místo přímé střely. Míč dokázali hráči Skënderbeu odvrátit do zámezí.
27'
Ognjen Ožegović se stal obětí nedovoleného zákroku. Už dvakrát dnes Partizan zahrozil z přímého kopu, teď bude mít další možnost.
26'
Už to vypadalo, že bude moci postupovat Everton sám na bránu, ale pomohl si drobným faulem.
25'
Partizanu se zatím nedaří rozlousknout obranu hostů. Dlouhý míč Tawaby se stal jen lahůdkou pro Šehiho.
23'
Everton Bilher tvrdě srazil na trávník Muzaku. Poslední varování pro Bilhera. Příště to bude za žlutou kartu.
22'
Po delší době mají v držení míč na delší časový okamžik také hráči Skënderbeu.
21'
Znovu neskončilo obléhání vápna hostů ze strany Partizanu úspěšně. Hosté se zatím brání pozorně.
20'
Centr Partizanu z pravé strany sice mířil do pokutového území, ale obránci Skënderbeu ho tam nepustili.
18'
Skënderbeu měli autové vhazování poměrně blízko brance domácích, ale rozhodli se raději o přihrávku zpět na vlastní polovinu.
17'
Everton už byl vpuštěn po ošetření zpět do hry a hra může pokračovat.
16'
Everton Bilher zůstává po střetu s Radašem na zemi a drží se za kotník.
15'
Střela z přímého kopu nebyla vůbec špatná, ale brankář Orgese Šehi předvedl vynikající zákrok a míč vyrazil.
14'
Partizan bude zahrávat přímý kop z hodně zajímavé pozice.
13'
Partizan rozehrává velice rozvážně, zapojuje i brankáře Vladimira Stojkoviče.
12'
Míč ale skončil po centru od rohového praporku v náručí brankáře Stojkoviče.
11'
Hosté si vybojovali rohový kop z levé strany.
9'
Tošič zahrával přímý kop a Orges Šehi si připsal první zákrok zápasu.
5'
Marko Janković byl u levé postranní čáry zastaven. Partizan ale u míče zůstane, bude vhazovat.
4'
Gjergj Muzaka centroval z pravé strany do pokutového území, ale žádného spoluhráče v něm nenašel.
4'
Vangjeli jako první dnes zaměstnal brankáře Stojkoviče. Ten dokázal míč vyrazit na rohový kop.
3'
Partizan zaútočil po pravém křídle, Albánský tým měl ale svou levou stranu obrany dobře pokrytou.
1'
Hned v první minutě se hosté nastěhovali na polovinu soupeře. Obrana domácího tým si dala pozor.
1'
Obě mužstva už jsou nastoupena na hrací ploše. Hráči si mezi sebou podávají ruce.

FK Partizan Bělehrad: Stojković – Vulićević (C), Miletić, Mitrović, Miletić – M. Janković, Everton Bilher, Jevtović, Z. Tošić – Ožegović, Tawamba.
Náhradníci: Jovičić – Antonov, Ilić, Jovanović, Ostojić, Pantić, Radin.

KF Skënderbeu: Šehi (C) – Vangjeli, Radaš, Jašanica, Mici – Muzaka, Lilaj, Taku – Gavazaj, Sowe, Adeniyi.
Náhradníci: Teqja – Aliti, Nešpor, Nimaga, Osmani, Sahiti, Škodra.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Alonso.
Vzájemné zápasy

Jediné vzájemné utkání těchto dvou týmů je to z před dvou týdnů ve skupině Evropské ligy. Zápas skončil bezbrankovou remízou.
KF Skënderbeu

Skënderbeu je albánský tým. V domácí lize se po osmi kolech nachází na prvním místě a je téměř suverénní. Připsalo si sedm výher a jednu remízu a má na druhé Kukesi pětibodový náskok. Do základní skupiny se Skënderbeu probilo z prvního předkola. Po cestě vyřadilo postupně Sant Juliu, Almaty, Mladou Boleslav a Dinamo Záhřeb.

Ve skupině Evropské ligy má Skënderbeu pouze dva body za dvě remízy ze tří zápasů. Na postup ale stále může pomýšlet, na druhé místo ztrácí jen jeden bod.
FK Partizan Bělehrad

Partizan je tradičním srbským klubem. Srbská liga má už za sebou patnáct kol a Partizan je zatím druhý o čtyři body za městským rivalem CZ Bělehrad. Formu má Partizan dobrou, v lize vyhrál čtyřikrát po sobě a ve všech soutěžích sedmkrát po sobě neprohrál. Partizan byl vyřazen ve třetím předkole Ligy mistrů s Olympiakosem a pak ve čtvrtém předkole Evropské ligy postoupil přes Videoton.

V základní skupině ale zatím srbský tým na první vítězství čeká. Nejprve remizoval na hřišti s Young Boys Bern 1:1 a pak doma nestačil na Dynamo Kyjev (2:3) a následně remizoval se Skënderbeu. V tabulce mu patří o skóre právě před Skënderbeu třetí místo.
Zdravím a vítám všechny příznivce evropského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání Evropské ligy mezi týmy FK Partizan Bělehrad a KF Skënderbeu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.