Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ludogorets : Braga - 2. listopadu 2017   19:00

Ludogorets
Ludogorets
68' Marcelinho
1:1
(0:0)
Braga
Braga
83' Fransérgio  (Paulinho)
Ludogorets
Broun – Cicinho, Plastun, Moţi, Batista Pimenta – A. Abel, Góralski – Misidjan (89. Campanharo), Marcelinho (C) (73. Djakov), Wanderson (85. Terziev) – Lukoki.
dos Santos – Campanharo, Joao Paulo, Djakov, Keșerü, Sasha, Terziev.
Bezborodov V. (Rus)
Ludogorec Arena, Razgrad
Braga
Matheus – Goiano (C), Ri. Ferreira, R. Silva, Jefferson – Esgaio, Danilo (78. Mahgoub), N. Vukčević – Xadas (58. R. Horta), Paulinho, Dyego Sousa (65. Fransérgio).
A. Moreira – Fransérgio, Mahgoub, A. Horta, R. Horta, F. Martins, B. Viana.

Ode mne je to pro dnešní den vše, děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný zbytek čtvrtečního večera. Někdy příště, například u evropské ligy, na počtenou.
Oba aktéři dnešního utkání, odehrají to své další, v rámci evropské ligy, na vlastním stadionu. Ludogorec přivítá poslední celek tabulky, turecký Basaksehir a v případě výhry si zajistí postup do další fáze. Braga přivítá německý Hoffenheim, který dokázala porazit i venku poměrem 2:1 a taktéž si v případě výhry pojistí účast ve vyřazovacích bojích.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 17:23.
Utkání čtvrtého kola skupiny C, v rámci evropské ligy, mezi celky Ludogorce a Bragy, je definitivně minulostí! 90. minut čistého času nenašlo vítěze a týmy se tak rozcházejí s bodovým přídělem. Domácí jsou zřejmě, po tlaku z úvodního poločasu, trochu zklamaní za bod, nicméně není moc důvodů ke smutku. Oba dnešní soupeři se totiž výrazně přiblížili vyřazovacím bojům, k čemuž jim jedině prospěla remíza dvou celků pod nimi.

Druhá půle, na rozdíl od té první, přinesla dvě branky, 4 žluté karty a nespočet zajímavých šancí a soubojů! V 68. minutě otevřel skóre Marcelinho, domácí se poté ale pasivně uzavřeli do obrany, za což byli potrestáni v 83. minutě vyrovnávací brankou střídajícího Fransérgia! I přes další šance se žádný z celků po druhé prosadit nedokázal a výsledkem je dvoubranková remíza!
90+3'
90+3'
A v samotném závěru si připisuje důležitý zákrok hostující brankář, který takřka sebral míč z kopačky jednomu z útočníku v zeleném!
90+2'
Razgrad měl příležitost další standardní situace, po které se dokonce jeden z jejich hráčů dostal ke střele hlavou. Jeho pokus byl ale zblokován na roh.
90+1'
Nad rámec řádné základní hrací doby, se budou nastavovat 3 minuty!
89'
Přesto jsou domácí hráči nastěhováni na soupeřově polovině, chybí ji ale nějaký nápad na finální přihrávku a tak to zkouší dlouhými centry.
89'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Virgil Misidjan, přichází Gustavo Campanharo.
87'
Domácí hráči se snaží o vzatí si vedení zpět, obránci hostujícího celku ale zpevnili obranu a soupeře takřka k ničemu nepouštějí!
85'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Georgi Terziev.
83'
Braga právě vstřelila branku!
A záhy máme vyrovnáno! Domácím se nevyplatila obrovská pasivita v obranné fázi a soupeř je za to trestá vyrovnávací brankou na 1:1! Paulinho vymyslel vynikající centr do vápna soupeře, kde míč hlavou do sítě dopravil zcela osamocený FRANSÉRGIO!
82'
Žlutou kartu dostává Fransérgio (SC Braga).
81'
Žlutou kartu dostává Ricardo Ferreira (SC Braga).
80'
K míči se nyní po delší době dostali domácí hráči a hosté tyto situace řeší nesmyslnými fauly. Je vidět, že i bod by pro ně byl osvobozením.
78'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Danilo, přichází Ahmed Hassan Mahgoub.
77'
Žlutou kartu dostává Cicinho (PFC Ludogorec Razgrad).
77'
Po dalším tvrdém střetu zůstal na trávníku ležet jeden z domácích borců a hra je na chvíli přerušena.
75'
Na míči jsou nyní více hostující hráči Bragy, kteří se vehementně snaží o vyrovnávací branku. Tuto snahu jim ale zatím bezpečně hatí domácí obránci.
73'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Světoslav Djakov.
71'
Nyní jsou to právě hosté, kteří se musí snažit vymyslet něco směrem dopředu, skalopevná obrana domácího celku jim to ale nedovoluje.
68'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
A domácím hráčům se vyvíjený tlak naplno vyplatil až nyní! Po centru se dostal k hlavičce jeden z hráčů Razgradu, který pořádně protáhl hostujícího brankáře, který vyrazil míč jen k nabíhajícímu MARCELINHOVI. Brazilský útočník už měl svoji pozici lehkou a s přehledem míč uklidil do horní části soupeřovy svatyně!
68'
O střelu za hranicí vápna se pokusil jeden z domácích borců, i když byla jeho rána nebezpečně tečována, skončila jen na rohu.
67'
Po dalším tvrdém souboji zůstal ležet na zemi domácí Acinet, ti tak budou mít další možnost standardní situace.
65'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Dyego Sousa, přichází Fransérgio.
64'
Hosté se dopustili obrovské chyby v rozehrávce na vlastní polovině, načež se dobrou sadou přihrávek dostali do šance hráči Razgradu, následně ale nedokázali překonat brankáře.
62'
Domácí jsou nyní velmi nepřesní v kombinaci na soupeřově polovině a často ztrácejí míč z dohledu.
61'
Další útočnou akci domácího celku zhatilo ofsajdové postavení, hra se tak s největší pravděpodobností přesune na druhou stranu hřiště.
60'
Hosté svoji rozvážnou rozehrávku táhnout často až k vlastnímu brankáři, který si opět neví rady a odkopává míč do zámezí.
58'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Xadas, přichází Ricardo Horta.
57'
O další útočnou akci se pokusili hráči domácího Razgradu, ta ale skončila ofsajdovým postavením jednoho z nich.
54'
Domácí se lehce zalekli tlaku ze strany soupeře, následně fauloval Marcelinho a hosté jsou u míče na jejich polovině.
52'
Nyní ale hra plyne v plném proudu a na míči jsou hostující hráči Bragy, když na vlastní polovině vymýšlení postupnou kombinací další útočnou akci.
50'
Jeden z hostujících borců, po jednom ze soubojů, zůstal ležet na trávníku a sudí hru na chvíli přerušil.
49'
Žlutou kartu dostává Xadas (SC Braga).
49'
Ani první rohový kop druhé půle nepřinesl žádné větší pozdvižení, hostující obránci s klidem odvrátili míč do bezpečí.
47'
I do druhé půle vlétli aktivněji domácí hráči Razgradu, do pořádné šance na vstřelení úvodní branky se ale zatím nedostali.
46'
První poločas dnešního utkání evropské ligy, skupiny C, mezi týmy Razgradu a Bragy, je minulostí! Ani 45 minut nepřineslo úvodní branku a oba celky tak jdou do kabin za bezbrankového stavu.

Nutno podotknout, že domácí hráči po většinu času diktovali tempo hry a pokud hosté něco nezlepší do druhého poločasu, bude jen otázkou času, kdy se Ludogorec dostane do vedení!

Druhý poločas začne přibližně ve 20:02, zůstaňte u toho s námi!
45'
44'
Hosté nyní měli další příležitost standardní situace, s tou ale také nenaložili nejlépe. Přesto budou pokračovat kopem od rohového praporku.
42'
Domácí se ale také nikam nehrnou, zvláště když do konce prvního dějství zbývají nějaké 3 minuty. Nyní kombinují na vlastní polovině hřiště.
40'
I nyní byli domácí hráči blízko úvodní trefě, nakonec ale se štěstím hosté míč odvrací na soupeřovu polovinu!
39'
Domácí nejprve špatně vyřešili standardní situaci, když se její exekutor pokusil o přímou střelu. Míč z jeho kopačky ale doplachtil vysoko nad. Poté se ještě Vura pokoušel o střelu pod nohama obránce a zadělal hostujícímu brankáři na obrovské problémy!
37'
V útočné fázi jsou ale stále efektivnější domácí hráči, kteří budou mít po dalším inkasovaném faulu možnost standardní situace ze zajímavého místa.
35'
Hosté opět uklidňují hru na vlastní polovině a před koncem první půle se téměř nikam nehrnou. Je to zcela pochopitelné, jelikož jsou to právě oni, kdo mohl minimálně dvakrát inkasovat.
33'
Domácí hráči měli další příležitost ze standardní situace, na centr si naskočil nejvýše jeden z hráčů Razgradu, nedokázal ale míč usměrnit na zadní tyč.
32'
Žlutou kartu dostává Marcelo Goiano (SC Braga).
30'
Hosté nyní uklidňují vysoké tempo hry na vlastní polovině, kde s rozvahou kombinují a zároveň připravují další akce směrem dopředu.
28'
Domácí brankář si zahrál po delší době! Nyní musel ven ze své svatyně pro nepovedenou přihrávku soupeře a zkušeně uklidnil hru.
27'
Ani hostům se ale nedaří akce na útočné polovině, obrany obou celků jsou dnes opravdu skalopevné.
26'
Domácí se nyní snaží řešit útočné akce dlouhými centry do vápna soupeře, pozorná obrana Bragy ale stojí proti vstřelení úvodní branky.
25'
Další šanci domácího celku zhatil pomezní sudí, který správně zamával ofsajdové postavení jednoho z jejich hráčů.
21'
Obrovskou šanci měli nyní domácí po standardní situaci, brankář hostů byl ale včas na svém místě a dokázal míč vyrazit do zámezí.
19'
K míči se nyní dostali hosté z Bragy, ani oni se ale přílůiš dopředu nehrnou spíše kombinují na vlastní polovině.
17'
U míče jsou stále více domácí hráči Razgradu, kteří kombinují na soupeřově polovině. Chybí jim ale potřebná efektivita v zakončení, která je ke vstřelení úvodní branky důležitá.
15'
Do šance se na druhé straně mohli dostat i hráči hostujícího celku, nakonec ale míč skončil v zámezí a pokračovat budou pouze autovým vhazováním.
14'
Mnohdy se tyto situace snaží řešit nákopy do vápna soupeře, pozorná obrana portugalského celku ale nenechává protihráče na míči moc dlouho.
13'
Domácí jsou nyní stále na míči a kombinací na soupeřově polovině, si tvoří volný prostor pro další útočné akce.
12'
Marcelinho centroval z pravého křídla do pokutového území soupeře, Lukoki, ani Vura ale nedokázali trefit míč, který se následně dostal nikým nedostižitelný do zámezí!
11'
Ludogorec je v útočné fázi opět hodně efektivní a po dalším obranném zákroku soupeře budou pokračovat od rohového praporku.
10'
Wanderson se pokoušel o střelu za hranicí soupeřova vápna, jeho rána ale byla tečována a míč se po ní dostal do zámezí. Domácí budou pokračovat rohovým kopem.
9'
Ani tuto standardní situaci nerozehráli hosté dobře, ztratili míč a do brejku se vrhli domácí borci. Přesilu 2 na 1 ale také nevyřešili podle představ, míč jim vynikajícím zákrokem vystihl brankář Matheus!
8'
Esgaio se pokoušel centrovat do vápna domácího celku, míč z jeho kopačky ale jeden z obránců odvrátil na rohový kop.
7'
Domácí hráči kombinovali na soupeřově polovině příliš dlouho, načež míč ztratili a hosté se dostali do rychlého brejku. Ten byl nakonec zpomalen posledním z obránců zelených.
6'
Vynikajícím napadáním rozehrávky hostů, se dostali k míči hráči Razgradu, následně se jednomu z nich ale nepodařilo odcentrovat jinam, než do rukavic soupeřova brankáře.
5'
Do obrovské šance se nyní dostal zřejmě domácí Vura, pohrál si s dvěma obránci soupeře, následně ale nedokázal vystřelit na dobře postaveného Matheuse!
4'
Následně se pokoušeli o další centr za obranu na nabíhajícího Esgaioa, ten ale míč nezastihl včas a ten se dostal až do zámezí.
3'
Na míči jsou nyní hostující hráči, kteří kombinují střídavě na své a na soupeřově polovině, kde se snaží zřejmě vymyslet něco směrem dopředu.
2'
První standardní situaci ze zajímavé pozice obstarali domácí hráči Razgradu, na míč si sice nejvýše vyskočil Plastun, nedokázal ale míč usměrnit hlavou mezi tři tyče.
1'
Úvodní rozehrávky se ujali hostující hráči Bragy, následně se pokoušeli o dlouhý nákop na soupeřovu polovinu, to vše ale jen za ceny ztráty míče.
1'

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Cicinho, Plastun, Moţi, Batista Pimenta – A. Abel, Góralski – Misidjan, Marcelinho (C), Wanderson – Lukoki.
Náhradníci: dos Santos – Campanharo, Joao Paulo, Djakov, Keșerü, Sasha, Terziev.

SC Braga: Matheus – Goiano (C), Ri. Ferreira, R. Silva, Jefferson – Esgaio, Danilo, N. Vukčević – Xadas, Paulinho, Dyego Sousa.
Náhradníci: A. Moreira – Fransérgio, Mahgoub, A. Horta, R. Horta, F. Martins, B. Viana.

Rozhodčí: Bezborodov V. (Rus).
Tyto dva celky se spolu utkali zatím pouze jednou a to právě v posledním utkání evropské ligy skupiny C. V tomto zápase byli favorité domácí hráči Bragy, i přes vynikající výkon, kdy je ale trápila střelecký absence, nedokázali urvat dokonce ani bod! Ludogorec dokázal vyhrát na hřišti Bragy 2:0, čímž se hodně přiblížil vyřazovacím bojům. Ve 25. minutě takřka rozhodl utkání Moti a totální hřebíček do rakve domácím hráčům přidal vlastní brankou Silva.
Portugalský celek SC Braga ztrácí ve skupině C na svého dnešního soupeře jediný bod, v případě dnešní výhry se tedy posune na první pozici a obrovsky se přiblíží vyřazovací fázi. Stejně jak jejich dnešní soupeř, jsou hráči Bragy tradičními účastníky evropských pohárů. Jako takřka každý portugalský klub disponují velkou obsazeností brazilských hráčů, kteří ale mnohdy v klubu začínali už od malička, tudíž se dají brát za odchovance.

Skupinou C zatím hráči Bragy proplouvají tak nějak v rámci možností. Po celkem nečekané výhře nad německým Hoffenheimem, dokázali porazit na svém stadionu i Basaksehir, čímž se do posledního utkání dostali dokonce na první příčku. Poté ale přišla studená sprcha v domácím utkání právě proti Razgradu a dnes má jedinou možnost tohle pochybení napravit!

Hráči Bragy plní i očekávání v tamní Primiera lize, kde nyní obsazují čtvrtou pozici se ztrátou sedmi bodů na první Porto. Po ne příliš vydařeném úvodu sezóny, se na tuto pozici vytáhli především posledními pěti ligovými zápasy, ve kterých dokázali shodně bodovat na sto procent! Po bojovném utkání se Sao Martinhem, jim neutekl ani postup v tamním poháru do další fáze.

Celek Bragy táhne i mimo jiné celkem překvapivě egyptský útočník Ahmed Hassan, který dokázal nastřílet již tři branky. Dnes hostující tým postihuje nepříjemná a četná marodka, kdy jistě dnešní utkání vynechá trojice často nasazovaných borců základní sestavy. Jakou taktiku a jakou sestavu zvolí trenér Abel Ferreira, se dozvíme těsně před úvodním hvizdem.
PFC Ludogorec Razgrad nyní vede skupinu C se ziskem sedmi bodů, když ještě v jejím rámci neprohrál a je tedy velkým adeptem na postup do vyřazovací fáze! Hráči tohoto bulharského celku jsou tradičními účastníky evropských pohárů a na jejich poměry si rozhodně v těchto soutěžích nevedou špatně. Ludogorec je také hodně znám tím, že příliš nesází na své odchovance, nebo hráče z Bulharska. V jejich týmu je především obrovské zastoupení brazilských borců.

Ve skupinové fázi evropské ligy narazili hráči Razgradu nejprve na turecký celek Basaksehir, na kteréhož hřišti dokázali vybojovat bezbrankovou remízu. Poté přišlo domácí utkání s německým Hoffenheimem, ve kterém urvali vítězství 2:1 a hostů nepomohla ani úvodní branka Kadeřábka z druhé minuty! Poslední utkání v rámci skupiny C odehrál tento bulharský celek na hřišti právě jejich dnešního soupeře z Bragy, k tomu se ale dostaneme dále.

V tamní lize si vede Ludogorec nadmíru dobře. Za dosavadních odehraných 14 zápasů ještě nepoznal hořkost prohry a se ziskem 36 bodů obsazuje jasně první příčku. Posledních šest sezón tento celek v bulharské Prve lize totiž ovládl!

Tento celek táhne především dvojice zahraničních útočníků. Rumunský Claudiu Keseru nastřílel už 7 branek, jeho parťák z útočných linií, Nizozemec Vura, jich má na svém kontě 6, k nim ale přidal ještě 3 asistence!
Všechny fotbalové fanoušky vítám u druhé nejprestižnější evropské soutěže. V rámci čtvrtého kola skupiny C evropské ligy, se utkají týmy, které bojují o postup do dalších fází. PFC Ludogorec Razgrad přivítá na na svém stadionu portugalský celek SC Braga! Úvodní výkop je naplánován na 19:00, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.