Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  M. Tel-Aviv : Astana - 2. listopadu 2017   19:00

M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
0:1
(0:0)
Astana
Astana
57' Twumasi  (Bejsebekov)
M. Tel-Aviv
P. Rajković – Yeini, Babin, Tibi, Davidzada – Dasa (65. Miha), Battocchio, Avraham Rikan, Blackman (77. Atzili) – Kjartansson, Atar (65. Schoenfeld).
Daniel – Shpungin, Ben Chaim I, Atzili, Miha, Dor Peretz, Schoenfeld.
P. Raczkowski – M. Obukowicz, T. Listkiewicz
Winner Stadium (Netanya).
Astana
Erić – Šitov (88. Aničić), Malij, Postnikov, Šomko – Majeuski – Twumasi, Bejsebekov, Tagybergen (73. Mužikov), Tomasov (75. Murtazajev) – Kabananga.
Mokin – Aničić, Mužikov, Šajchov, Despotović, Murtazajev, Prokopenko.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Dopadlo to tak, jak jsem psal po první půli. Hosté dali gól z jediné střely na bránu, zatímco domácí nevyužili ani jednu z velkých šancí, které si dnes vytvořili. Mužem zápasu je dnes rozhodně Erić, který má obrovskou zásluhu na dnešní výhře svého mužstva.
90+5'
90+4'
Twumasi postupoval po pravé straně k brankáře, jeho pokus v poslední chvíli zblokoval navrátivší se obránce. Následovat bude roh, po kterém zřejmě přijde závěrečný hvizd.
90+2'
Twumasi mohl definitivně rozhodnout, jeho pokus z voleje, po kterém se Rajković jen ohlédl, však minul vzdálenější tyč.
90+1'
Nastavení bude trvat čtyři minuty.
90'
Po menších potížích se kazašskému mužstvu daří odkopnout míč do bezpečné vzdálenosti.
89'
Další rohový kop pro domácí.
88'
Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Igor Šitov, přichází Marin Aničić.
87'
Erić pohlídal míč v cestě do zámezí a s rozehrávkou od brány nepospíchá.
86'
Teď pro změnu upadl před bránou Astany Atzili, ani v tomto případě to penalta není.
85'
Hosté reklamovali ruku soupeře v pokutovém území, ale hra pokračuje dál.
82'
Hostující obrana si teď nerozuměla se svým brankářem, nakonec z toho bude aut pro domácí.
81'
Rikan nepřesně centroval, míč zaletěl k Erićovi.
79'
Velká šance domácích na srovnání, Battocchio však poslal svoji ránu v pokutovém území příliš vysoko nad bránu. Kdyby si míč zpracoval a zamířil, nejspíš by skóroval.
77'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Nick Blackman, přichází Omer Atzili.
76'
Rajković schoval letící míč přímo do náruče a rychle rozehrál.
75'
Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Marin Tomasov, přichází Roman Murtazajev.
73'
Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Aschat Tagybergen, přichází Serikžan Mužikov.
71'
Erić vyběhl z brány a dlouhý míč schoval do rukou.
69'
Miha se snažil co to šlo, ale míč na hrací ploše už nezastihl. Odkopávat bude Rajković.
68'
Hosté se na chvíli osvobodili z tlaku, ale soupeř je rychle zpátky u jejich pokutového území.
66'
Žlutou kartu dostává Aaron Schoenfeld (Maccabi Tel-Aviv FC).
65'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Eliran Atar, přichází Aaron Schoenfeld.
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Eli Dasa, přichází Dor Miha.
64'
Domácím se prostě nedaří, Erić vyboxoval míč pouze k Rikanovi, ale ten střelou z voleje jeho bránu minul.
64'
Domácí rozehrají rohový kop.
62'
Erić musel řešit těžkou situaci, když mu míč nahrál malou domů v pokutovém území jeho spoluhráč, podařilo se mu však balón odehrát do autu.
60'
Domácí na chvíli oblehli malé vápno soupeře, po faulu se ale musí stáhnout.
57'
Astana právě vstřelila branku!
Avšak nyní už se hosté radují. Bejsebekov načasoval přihrávku na střed svému spoluhráči, PATRICK TWUMASI na nic nečekal a opět poslal míč pod horní tyč, navíc do protipohybu brankáře, který tak byl zcela bezmocný.
57'
Twumasi se dostal za obranu izraelského týmu, sám před brankářem nezaváhal a zamířil pod břevno, jeho radost mu však pokazil odmávaný ofsajd.
56'
Snad vůbec svůj první roh rozehrají hosté.
55'
Rikanovi hodně nepříjemně stoupl na břicho jeden z protihráčů, domácí hráč se ale oklepal a pokračuje dál.
53'
Hlavičkový pokus jednoho z domácích fotbalistů končí vysoko nad bránou Astany.
52'
Rikan napřáhl z dálky a zamířil do vzdálenějšího horního rohu brány, Erić se pořádně natáhl a podařilo se mu míč vyrazit. Opravdu nemít hosté svého gólmana, už prohrávali minimálně o tři góly.
51'
Špatné zpracování Kjartanssona znamená, že balón hosté odkopávají do bezpečí.
47'
Další výborný zákrok Eriće, který si poradil se střelou Atara z dálky, míč vyrazil na rohový kop.
46'
Domácí byli aktivnější a měli poměrně dost šancí na to, aby se dostali do vedení, ovšem doplácí na neefektivnost v zakončení. Jen aby je zahozené šance nemrzely, hosté sice jejich gólmana v první půli neohrozily, ovšem v té druhé tomu může být jinak.
45+1'
45'
Izraelský tým je aktivní, ale není mu to zatím nic platné, Dasa střílel z dobré pozice, měl to na přímý úhel, přesto brány Astany přestřelil. Tady to chtělo zamířit níž a možná se mohli domácí radovat.
44'
Atar si vyměnil přihrávku se spoluhráčem a poté pálil už v pokutovém území z voleje, avšak příliš vysoko nad bránu.
42'
Kbanangova přihrávka byla ztečována k domácímu gólmanovi, jenž schoval míč do rukou.
41'
Dvakrát si domácí špatně přihráli, hosté tak míč vyváží do bezpečí.
39'
Žlutou kartu dostává Aschat Tagybergen (FC Astana).
38'
Blackman střílel kousek před pokutovým územím pouze do bránícího protihráče.
35'
V pokutovém území upadl jeden z hráčů Tel-Avivu, ovšem hra pokračuje.
34'
Battocchio na nic nečekal a vypálil z voleje z pětadvaceti metrů, bohužel pro domácí vedle vzdálenější tyče.
32'
Více než jasný faul Rikana nenechal hlavní arbitr bez povšimnutí, míč tak získává Astana.
30'
Atar z hranice pokutového území zatočil míč pod břevno, avšak výborný zákrok předvedl Erić, který bravurně balón vyrazil nad bránu.
29'
Znovu to kazašský tým zkusil, po nepřesné přihrávce před bránu se ale balónu zmocnil soupeř.
27'
První střelecký pokus hostů obstaral Tagybergen, jeho rána z dálky však mezi tři tyče nešla.
26'
Držení míče ukazuje převahu domácích, 70 % – 30 %.
24'
A ofsajdová past sklapla také vzápětí na druhé straně.
24'
Druhý ofsajd zastavuj mužstvo z Izraele.
22'
Blackmanovu střelu z bezprostřední blízkosti tečoval bránící soupeř jen kousek nad svoji bránu. Erić by na míč nedosáhl, ale pomohlo mu štěstí.
20'
Hosté vyrazili do brejku, po špatné přihrávce však končí míč za bránou Tel-Avivu.
19'
Ale tohle už byla velká možnost, po dobré přihrávce do pokutového území stál na pravé straně osamocen před brankářem Kjartansson, Erić však rychle vyběhl, soupeři zmenšil střelecký úhel a balón vyrazil do zámezí. Už se mohli domácí radovat.
18'
Babin se sice dostal k hlavičce, ale míč poslal vedle pravé tyče hostující brány. První větší šance utkání.
17'
Postnikov ztečoval centrovaný míč na další rohový kop, pro Te-Aviv je to druhý roh v pořadí.
13'
Míč končí znovu u Eriće, který s rozehrávkou nepospíchá.
12'
Erić trochu zaváhal při svém vyběhnutí, jeden z jeho spoluhráčů tak pro jistotu zakopl míč na roh.
10'
Nyní zastavil izraelský celek ofsajd.
9'
Domácí drží míč nadále ve své moci, ale spíše si jen přihrávají mezi sebou.
6'
Dasa se v pokutovém území dostal k odraženému míči, na nic nečekal a rychle střílel, ovšem vedle vzdálenější tyče.
4'
Domácí se při snaze o útok provinili faulem a míč musí odevzdat.
3'
Kjartansson vystřelil z dálky do dolní části brány, avšak Erić včas skočil a nebezpečný pokus zneškodnil.
1'

Maccabi Tel-Aviv FC: P. Rajković – Yeini, Babin, Tibi, Davidzada – Dasa, Battocchio, Avraham Rikan, Blackman – Kjartansson, Atar.
Náhradníci: Daniel – Shpungin, Ben Chaim I, Atzili, Miha, Dor Peretz, Schoenfeld.

FC Astana: Erić – Šitov, Malij, Postnikov, Šomko – Majeuski – Twumasi, Bejsebekov, Tagybergen, Tomasov – Kabananga.
Náhradníci: Mokin – Aničić, Mužikov, Šajchov, Despotović, Murtazajev, Prokopenko.

Rozhodčí: P. Raczkowski – M. Obukowicz, T. Listkiewicz.
Astana

Hosté jsou na tom o trochu lépe, na kontě mají čtyři body za zmíněné vítězství 4:0 nad M. Tel-Aviv a za remízu 1:1 s pražským týmem. Porážku 1:3 zaznamenal na hřišti španělského Villarrealu.
M. Tel-Aviv

Izraelský mančaft nejen, že dosud v EL ani jednou nezvítězil, navíc ještě nevstřelil žádný gól. Nejprve prohrál těsně 0:1 se Slavií, poté remizoval 0:0 doma s Villarrealem a následně prohrál 0:4 na hřišti svého dnešního protivníka.
Dobrý den, EL dnes pokračuje 4. kolem, ve skupině A, kde hraje i Slavia Praha, čeká souboj izraelský Maccabi Tel-Aviv, který čeká na první výhru, s kazašskou Astanou. První jmenovaný tým jde do utkání jako favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.