Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  FCSB : Hapoel Be'er Sheva  - 2. listopadu 2017   21:05

FCSB
FCSB
31' Coman (Budescu)
1:1
(1:1)
Hapoel Be'er Sheva
37' Sahar  (Vítor)
FCSB
Niță – Enache, Larie, Bălașa (C), Júnior Morais – Pintilii, Filip – Man (46. Teixeira), Budescu, Coman (65. F. Tanase) – Alibec (70. Gnohéré).
Vlad – Nedelcu, Gnohéré, F. Tanase, Momčilović, O. Popescu, Teixeira.
Özkahya – Satman, Kan (všichni TUR)
Arena Naţională, Bukurešť
Goresh – Elo, Vítor (70. Ohana), Taha, Korhut – Radi (C), Elhamed, Einbinder – Cuenca (76. Melikson), Sahar (82. Barda), A. Nwakaeme.
Navon – Barda, Ohana, Melikson, Ogu, Pekhart, Ohana.

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek čtvrtečního večera.

Žluté karty: 3 – 5.
Je dobojováno! Izraelská Be´er Sheva neodehrála na hřišti papírového favorita vůbec špatný zápas a vybojovala do tabulky bod, který Hapoel ještě drží ve hře o postup. O něco nebezpečnější však byla Bukurešť, jež asi bude s dělbou bodů méně spokojená, ale i tak si s předstihem dvou zápasů zajistila postup do jarní fáze Evropské ligy.
90+3'
90+3'
David Goresh málem potopil svůj tým druhou obrovskou chybou. Tu po své laciné ztrátě částečně napravil vyražením Teixeirovy střely. Míč se ještě dostal k Gnohérému, který se zasekávačkou uvolnil ke střele a tu Loai Taha vyhlavičkoval z brankové čáry!
90+2'
Tanase nevzdal souboj s Elhamedem a získal na něm rohový kop, ze kterého Budescu nic kloudného nevymyslel.
90+1'
Nad rámec finišujícího druhého poločasu jsou přidány ještě tři poslední minuty.
90'
Bukurešť pomalu dorovnává statistiku žlutých karet. Za zákrok na Meliksona ji dostal také Mihai Bălașa.
89'
Budescu rozehrál roh na krátko, míč se dostal na druhou stranu k Moraisovi a jeho centr doletěl jen do rukavic Goreshe.
88'
Vypadá to, že remízový stav oběma týmům vyhovuje. V posledních minutách tempo hry výrazně opadlo a utkání se tak v poklidu míří ke konci.
87'
Budescu mnohem důrazněji fauloval Ela a řekl si o žlutou kartu, která tentokrát zůstala v kapse tureckého rozhodčího.
86'
Nwakaeme stepoval na jedné noze, přičemž pod druhou kontroloval míč a dvojice soupeřů ho o něj dokázala připravit jen díky faulu.
84'
Radi se hodně ukopl a místo toho, aby ohrozil Nițu, tak pobavil diváky, když podebral míč a ten letěl snad deset metrů nad bránu.
83'
Mihai Doru Pintilii viditelně tahal za dres o něco lépe postaveného protihráče a po právu viděl žlutou kartu. Navíc se bude konat přímý kop.
82'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Ben Sahar, přichází Elyaniv Barda.
81'
Goresh tentokrát nemusel zasahovat a svůj odkop si ještě zopakuje, protože rozhodčí dávají prostor ke střídání.
80'
Florin Tanase to měl k míči mnohem dále než obránci Hapoelu, přesto u něj byl jako první a umožnil Budesuovi kopat několikátý roh.
79'
Utkání se blíží ke svému závěru. Pokud FCSB udrží remízový stav, tak si s předstihem zajistí postup do jarní fáze Evropské ligy.
78'
Další rohový kop už Constantin Budescu kopl mnohem lépe, když našel Larieho a jeho hlavičku směřující k vzdálenější tyči vynikajícím zákrokem zneškodnil až David Goresh!
77'
Florin Tanase tančil nad balónem v pokutovém území soupeře a vybojoval rohový kop. Budescu však našel jen prvního hráče v bílém, který poslal míč mimo vápno.
76'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Isaac Cuenca, přichází Maor Melikson.
75'
Michael Ohana si zastavil míč před Moraisem, který naopak pokračoval v pohybu a dopustil se faulu ve střední části hřiště.
74'
Gnohéré vložil hlavu do prudkého centru, který posílal do vápna Budescu. Zakončení však bylo hodně nepřesné a nemohlo Goreshe ohrozit.
73'
Pátá žlutá karta u hostujícího týmu míří za Tahou, který jednoznačně držel rozebíhajícího se Harlema Gnohérého.
71'
Zklamaný Alibec usedl na střídačku a schoval tvář do bundy. Dokonce to vypadá, že se snaží zakrýt slzy. Na hřišti mezitím zůstává ležet jeden z fotbalistů Be´er Shevy.
70'
Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Denis Alibec, přichází Harlem Gnohéré.
70'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Miguel Vítor, přichází Michael Ohana.
69'
Hapoel je ve druhém poločase rozhodně aktivnějším a nebezpečnějším týmem. V koncovce to ale není úplně ono, což po sklepnutí od Radiho potvrdil hodně nepřesnou střelou Hatem Elhamed.
68'
Gabriel Enache má nějaké zdravotní problémy a jeho pohyb rozhodně nevypadá nejlépe. Možná to bude právě on, kdo opustí hřiště jako třetí hráč Bukurešti.
67'
Radi napřáhl pravačkou snad z třiceti metrů a očima tlačil vystřelený balón pod horní tyč. Florin Niță však zasahovat nemusel a v klidu vykopává.
66'
Domácí vyhráli souboj ve středu hřiště a Budescu potáhl míč o několik desítek metrů vpřed. Na ose hřiště ho zastavil pro Alibeca, který měl dost prostoru ke střele z třiadvaceti metrů, ale tu umístil jen do míst, které Goresh kontroloval.
65'
Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Florinel Coman, přichází Florin Tanase.
63'
Anthony Nwakaeme se znovu dostal k balónu a před Pintiliim si ho navedl na pravačku, kterou o pár decimetrů netrefil prostor u bližší tyče.
62'
Nwakaeme byl na levé straně tísněný a proto musel přihrát směrem do středu hřiště, odkud pokračuje postupný útok izraelského mužstva.
61'
Pochopitelně následoval rohový kop, který tradičně rozehrál Radi a našel hlavu Elhameda, jenž z těžké pozice nedokázal vtěsnat míč mezi tři tyče.
60'
Isaac Cuenca využil šikovného sklepnutí od spoluhráče a vystřelil z dálky. Míč se otřel o Larieho a proletěl jen těsně vedle levé tyče domácí branky!
59'
Těžko říct, zda chtěl Budescu skórovat přímo z rohového kopu, každopádně míč nasměroval pouze do boční sítě, a tak rozehrává Goresh.
58'
Budescu po dobré práci od Teixeiry držel míč na pravém křídle a prokličkoval se až do pokutového území, kde sice nezakončil, ale získal pro svůj tým alespoň roh.
56'
Slibně se rozvíjející brejk Hapoelu narazil na zkaženou přihrávku do běhu. Míč si sebrali obránci FCSB a vyráží do protiakce.
55'
Alibec si pokryl míč na malém prostoru a nahrál před šestnáctku, kde byl čistě odzbrojen Budescu. Zákrok na něj rozhodně volal po odpískání faulu, ale rozhodčí byli jiného názorku.
54'
Po ošetřování na straně Hapoelu se opět pokračuje ve hře. Konkrétně se tak děje na útočné polovině Be´Er Shevy.
52'
Domácí se snadno ubránili a v několika lidech vyrazili do protiútoku. Přes Teixeiru a Comana se míč dostal na osu hřiště. Budescu si chytře oběhl brankáře, jenže zakončení kousek před brankovou čárou horní polovinou těla zastavil Dor Elo! Dost možná to byla dokonce ruka, kterou ale rozhodčí neviděli.
51'
Elhamed chtěl zprava centrovat, jenže míč skončil na protihráči, kterým byl Mihai Bălașa. Je z toho další roh z pravé strany.
50'
Rozehrál ho právě autor poslední střely, ovšem Morais centr odhlavičkoval. Před domácí branku posléze přiletěl ještě jeden míč, který těsně před Nwakaemem sebral gólman Niță.
49'
Radi se opřel do míče z nějakých sedmadvaceti metrů. Střela byla tečovaná Teixeirou, a tak následuje rohový kop.
48'
Čtyřiadvacetiletý Izraelec přihrál směrem k vlastní brance a jeho spoluhráči se museli vypořádat s nepříjemným presinkem ofenzivních hráčů FCSB.
47'
Nově příchozí muž se uvedl faulem na půlící čáře. Faulován byl Cuenca a rozehrává Dor Elo.
46'
Domácí kouč udělal o přestávce jednu změnu v sestavě. Nevýrazného Dennise Mana nahradil rychlík Filipe Teixeira.
46'

Žluté karty: 1 – 4.
První poločas zápasu mezi FCSB a Hapoelem Be´e Sheva je minulostí. V úvodní půlhodině se toho moc nestalo, za zmínku by stála snad jenom Moraisova nepřesná střela z dálky. Utkání nabralo na atraktivitě až v 30. minutě, kdy nejprve Bukurešť zahrozila z rohového kopu a za pár vteřin se už radovala z vedení, o což se po obrovské chybě v komunikaci soupeře postaral Coman. Hapoel hned vzápětí odpověděl šancí Cuency a vzápětí vyrovnávající trefou Bena Sahara.
45+2'
45+2'
Hráči obou týmů si v soubojích navzájem nic nedarují. Na vlastní kůži to teď pocítil Cuenca, kterého za pomoci faulu povalil Budescu. Z nařízené rozehrávky z pravé autové čáry ale hosté nic nevytěžili, když přízemní centr Bukurešť bez problémů zpacifikovala.
45+1'
Nastavují se 2 minuty.
45'
Dennis Man chtěl tak moc udržet míč na domácích kopačkách, až skluzem vletěl do rozehrávajícího Vítora, a vyfasoval žlutou kartu.
44'
Rozehrávky se opět ujal Constantin Budescu, ale žádné nebezpečí z toho tentokrát nebylo. O balón už se bojuje nedaleko od půlící čáry
43'
Be'er Sheva si zbytečně zkomplikovala život až moc složitou rozehrávkou, která se stala kořistí pro domácí fotbalisty. Budescu nahrál o pár metrů dozadu Alibecovi, jehož pokus z delší vzdálenosti Taha tečoval na roh.
42'
Také teď to neměla obrana Bukurešti úplně jednoduché, ale ve spolupráci s Florin Nițou si nakonec poradila a dostala míč na svou útočnou polovinu.
41'
Florin Niță a jeho první ostrý zákrok, který musel vytáhnout proti střele Miguela Vítora. Hosté si mohou rohový kop zopakovat.
40'
Enache odnesl souboj s hlavičkujícím Nwakaemem šrámem na hlavě. Jen díky němu ale srazil zakončení urostlého útočníka Hapoelu na roh.
39'
Hapoel je při chuti, ovšem jeho další rozlet zastavil čárový sudí, jenž správně zvedl praporek kvůli ofsajdu Sahara.
37'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku!
V sedmatřicáté minutě už je opět vyrovnáno! Radiho nákop jeden z jeho spoluhráčů sklepl pro Vítora, jehož nůžky neletěly do brány a to napravil dostatečně důrazný BEN SAHAR, který se prosadil z bezprostřední blízkosti od brankové čáry.
36'
Zmíněná výhoda byla nařízena po Radiho skluzu na Budesca, za což hostující hráč dokonce viděl žlutou kartu.
35'
Bukurešť během ponechané výhody přenesla hru na pravou stranu, ze které přišel centr a ten jeden z obránců přesměroval do zámezí na roh.
34'
Hra se konečně trochu rozhýbala. Budescu po chybě v hostující rozehrávce pálil z pětadvaceti metrů vysoko nad břevno.
33'
Izraelské mužstvo mohlo rychle odpovědět. Jeden z hráčů v bílém dresu odvedl parádní práci na pravím křídle, odkud našel ve vápně nepokrytého Cuencu, jenže Niță bývalého hráče Barcelony vychytal!
31'
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Tak to byla nevídaná chyba hostujících obránců a brankáře, kteří se po kolmici od Budesca trestuhodně nedohodli a toho využil FLORINEL COMAN, který si s díky vzal míč a pohodlně ho uklidil do sítě. Trenér Hapoelu teď má daleko ke spokojenosti...
30'
Velké zmatky před hostující bránou! Budescu poslal roh na bližší tyč, odkud byl míč sražený ke Comanovi a jeho pokus z brankové čáry vyhlavičkoval Radi!
29'
Enacheho centr letěl hodně za vzdálenější tyč. Elo tam zvolil hru na jistotu a hlavou poslal míč na rohový kop ve prospěch Bukurešti.
28'
Comanovi na levé straně utekl míč do zámezí. Bukurešť ho po autu Ela rychle vybojovala, ale Alibec o něj zase přišel.
27'
Moraisovi byl postranní čáře písknut faul na probíjejícího se Ela, kterému se příliš nechce zpět na nohy.
26'
Budescu se zastavil během rychlého přechodu do útoku a akce FCSB skončila ještě dřív, než se stihla přiblížit pokutového území.
25'
Anthony Nwakaeme je v pětadvacáté minutě už třetím potrestaným hráčem na straně Hapoelu. Během zpracování spoluhráčova autu udeřil loktem do obličeje Enacheho.
24'
Maharan Radi odcentroval a na hranici malého vápna hledal Nwakaemeho. Ten byl tísněn Pintilim a před nedobře vybíhajícím gólmanem nasměroval míč vysoko nad břevno.
23'
Standardní situaci z pravého křídla si mohou vyzkoušet také zástupci izraelského fotbalu. Vedle šestnáctky tentokrát fauloval Morais.
22'
Constantin Budescu se hodně ukopl a jeho centr vyletěl za koncovou čáru. Na řadu přichází dlouhý výkop Davida Goreshe.
21'
Hra se už opět rozběhla, což platilo jen pár sekund do chvíle, kdy fauloval Loai Taha. Následuje domácí standardka ze strany.
20'
Man už je zpět na nohou a o chvilku později jej následoval také Hatem Elhamed, který ulehl na vozítko, ale zřejmě bude moci pokračovat.
19'
Coman díky pádu soupeře dostal čas na centr z levého konce pokutového území. Dennis Man se při hlavičkovém souboji střetl s jedním z obránců a oba skončili s bolístkou na hlavě ležet na hřišti.
17'
K velké nevoli publika byl Budescovi odpískán útočný faul na Radiho, jenž se před něj stihl na poslední chvíli natlačit.
16'
Ani Budescu ale nezvolil dlouhý míč před branku a domácí musí ve středu hřiště obehrávat zataženou jedenáctku izraelského soupeře.
15'
Nic takového se ale nestalo a dopředu už pomalu mířila Bukurešť. Alibec byl ihned při zpracování zkosen Miguelem Vítorem, který to hodně přehnal a zaslouženě dostal kartu.
14'
Nwakaeme si něco vyříkával s hlavním rozhodčím po odpískaném faulu Enacheho na Korhuta. Hosté po něm můžou poslat dlouhý nákop do šestnáctky.
13'
Hosté aktivně napadali rozehrávku Bukurešti, kterou sice narušili, ale míč skončil v zámezí a zpět do hry jej uvede brankář Niță.
12'
Júnior Morais měl před sebou kupu volného prostoru, do kterého si to namířil i s balónem a z dálky vyslal přízemní střelu, která z jeho pohledu proletěla asi metr vedle levé tyče!
11'
Další faul někde u středového kruhu odnesl Ben Sahar. Postupná akce izraelského týmu tak pokračuje.
10'
Haltem Elhamed byl u půlící čáry faulován skluzujícím Enechem. Z klidu tak může rozehrávat Daniel Einbinder.
9'
Znovu na hřišti leží jeden z domácích hráčů. Po centru od Comana dostal na hranici šestnáctky nakopáno někam ke kostrči útočník Alibec.
8'
Právě Budescu rozehrál na krátko, ale Hapoel si s menšími zmatky ve vlastní šestnáctce poradil a ukončil je razantním odkopem do bezpečí.
7'
Domácí poprvé zahrozili přenesením hry do pravé strany, kde Constantin Budescu získal na Korhutovi rohový kop.
6'
Dor Elo vidí už v šesté minutě žlutou kartu za zákrok na Comana, kterému zřejmě dal nepříjemného koňara do stehna.
4'
Hapoel má v úvodu zápasu o něco více ze hry. Nyní dostal možnost odcentrovat z levé strany, ovšem stopeři Bukurešti nezaváhali.
3'
Na hřišti se udály první nákopy na obou stranách. Florin Niță i David Goresch ale zasáhli před útočníky v pravý čas.
2'
Krásný národní stadion v Bukurešti je zaplněn zhruba ze tří čtvrtin, takže na něm panuje vynikající atmosféra. Napomáhá tomu také zatažená střecha.
1'
Úvodní výkop zápasu obstarali hosté, kteří nastupují v kompletně bílých, zatímco domácí v červenomodrých dresech.
1'

FCSB: Niță – Enache, Larie, Bălașa (C), Júnior Morais – Pintilii, Filip – Man, Budescu, Coman – Alibec.
Náhradníci: Vlad – Nedelcu, Gnohéré, F. Tanase, Momčilović, O. Popescu, Teixeira.

Hapoel Be'er Sheva FC: Goresh – Elo, Vítor, Taha, Korhut – Radi (C), Elhamed, Einbinder – Cuenca, Sahar, A. Nwakaeme.
Náhradníci: Navon – Barda, Ohana, Melikson, Ogu, Pekhart, Ohana.

Rozhodčí: Özkahya – Satman, Kan (všichni TUR).
Hapoel Be'er Sheva FC

Obhájce izraelského titulu ve své domácí soutěži nezačal vůbec dobře, když z úvodních pěti kol vybojoval jen dvě vítězství. Poslední tři zápasy už ale Hapoel zvládl za devět bodů a posunul se na čtvrtou příčku, ze které ztrácí šest bodů na tým Hapoel Haifa. Žádná sláva to od zaměstnavatele českého útočníka není ani v Evropské lize, domácí zápas s Luganem sice zvládl, ale posléze padl v Plzni i před vlastními fanoušky s FCSB a zatím mu patří poslední čtvrté místo.
FCSB

Českým fanouškům dobře známý klub z Bukurešti momentálně disponuje vynikající formou. V ligové soutěži nastřílel v posledních dvou kolech hned třináct branek a posunul se před Kluž na první místo v tabulce. Na čele jsou hráči FCSB také v Evropské lize, ve které porazili Plzeň, Lugano i svého dnešního soupeře a díky tomu ve skupině G kralují hned s šestibodovým náskokem na všechny tři ostatní týmy, které jsou předurčeny bojovat jen o druhé místo.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemný čtvrteční večer strávený sledováním textového přenosu ze zápasu Evropské ligy. Od jednadvaceti hodin a pěti minut se můžeme těšit na střetnutí mezi FCSB a Hapoelem Be`er Sheva!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.