Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Young Boys : Kyjev - 2. listopadu 2017   19:00

Young Boys
Young Boys
0:1
(0:0)
Kyjev
Kyjev
70' Bujalskij  (D. González)
Young Boys
Von Ballmoos – Mbabu, Nuhu, von Bergen (C), Lotomba – Sulejmani, Aebischer, Sow, Fassnacht (79. Schick) – Assalé, N'Samé (72. Moumi Ngamaleu).
Wölfli – Bürki, Moumi Ngamaleu, Schick, Teixeira, Benito, Joss.
Stade de Suisse, Bern (SUI)
Kyjev
Buščan – Kędziora (46. Kravec), Chačeridi, D. Vida, Pivarić – Korzun – Morozjuk (C), Harmaš, Bujalskij (86. Šepeljev), D. González – Júnior Moraes.
Koval – Šepeljev, Husev, Kravec, Mykolenko, Kádár, Vantuch.

Young Boys odehráli proti Dynamu Kyjev skvělý zápas a vytvořili si několik brankových příležitostí, po jedné z nichž v prvním poločase orazítkovali tyč, prosadit se ovšem během celého zápasu nedokázali ani jednou, zatímco na opačné straně udeřil po chybě domácích hráčů při odvrácení míče v blízkosti brány dvacet minut před koncem Vitalij Bujalskij. Ukrajinský celek dokázal vybojovat důležité tři body a zásluhou těsného vítězství si zajistil postup mezi nejlepších 32 týmů. Konečný výsledek. Young Boys 0 FC Dynamo Kyjev 1.
90+6'
90+6'
Thorsten Schick rozehrál na pravé straně hřiště rohový kop a uprostřed šestnáctky hlavičkoval pouze doprostřed brány a náruče Georgije Buščana ve výskoku Kasim Nuhu! Je konec.
90+6'
Hrajeme nad rámec nastavení a Young Boys bude ještě zahrávat jeden rohový kop!
90+5'
Jeden z domácích hráčů se po dlouhém kolmém pasu podél pravé postranní čáry ocitl v ofsajdu.
90+4'
Standardní situace Young Boys žádné nebezpečí nepřinesla a do konce zbývá pár sekund.
90+2'
Denis Harmaš zezadu skopl unikajícího Nicolase Moumiho Ngamaleua a zaslouženě viděl žlutou kartu.
90+2'
O další střelu zpoza šestnáctky se po dalším odvráceném rohu postaral Miralem Sulejmani, jeho táhlá přízemní střela ale o pořádný kus minula pravou tyč brány.
90+1'
Nicolas Moumi Ngamaleu po odvráceném rohu napřáhl zpoza šestnáctky k prudké střele, která byla tečována a zamířila těsně nad bránu!
90+1'
Čtvrtý rozhodčí Eric Danizan nastavil 5 minut.
90'
Nicolas Moumi Ngamaleu se pohotově opřel do míče zpoza šestnáctky a Georgij Buščan nedokázal jeho přízemní ránu udržet! Následovat bude rohový kop Young Boys.
89'
Steve von Bergen si rychle postavil míč na místo přestupku na pravé straně obranné poloviny svého týmu a dopředu poslal dlouhý nákop, který nikoho nenašel.
88'
Young Boys posílali do šestnáctky z pravé strany další nebezpečný centr, který vpádu na přední tyči odvracel hlavou Domagoj Vida a Nicolas Moumi Ngamaleu ho v náběhu fauloval.
86'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Vitalij Bujalskij, přichází Volodymyr Šepeljev.
86'
Kasim Nuhu se po odvráceném rohovém kopu zpoza šestnáctky nádherně položil do míče a jeho rána mířila do levého horního rohu brány, Georgij Buščan ale vytáhl spektakulární zákrok, když konečky prstů pravé ruky vytáhl míč mimo!
85'
Young Boys se během pár sekund dostali v blízkosti šestnáctky ke dvěma střelám, obě ale byly zablokovány.
84'
Kasim Nuhu posílal do šestnáctky z poloviny hřiště vysoký míč, který stáhl ze vzduchu Georgij Buščan.
83'
Miralem Sulejmani se ocital na levé straně šestnáctky v šanci, z ostrého úhlu ale zakončit nedokázal a Dynamo odvrátilo míč na rohový kop. Vzrušení nakonec bylo kvůli ofsajdu zbytečné.
82'
Jordan Lotomba po odvráceném míči z rohového kopu napřáhl na hranici šestnáctky k prudké střele pravačkou, která byla hned vzápětí jedním z hostů zablokována.
81'
Djibril Sow poslal do šestnáctky z pravé strany krásný přízemní centr a jeden z hráčů Dynama si po přihrávce jeho spoluhráče z ostrého úhlu málem vstřelil vlastní gól, když při odvrácení míče na rohový kop napálil Georgije Buščana!
79'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Christian Fassnacht, přichází Thorsten Schick.
79'
Young Boys Bern připravuje další střídání, u postranní čáry už je připravený Thorsten Schick.
77'
Střídající Nicolas Moumi Ngamaleu si krásně zažongloval uprostřed šestnáctky s míčem a poté napřáhl k přízemní střele, která těsně nad zemí zamířila vedle levé tyče! Byla tam ještě teč.
75'
Vitalij Bujalskij ve středu hřiště zezadu sestřelil unikajícího Kevina Mbabua a viděl žlutou kartu.
75'
Mykola Morozjuk rozehrál na pravé straně rohový kop a jeho centru s problémy stáhl ze vzduchu vybíhající brankář David Von Ballmoos.
73'
Jeden z hráčů Dynama se dostal na levé straně hřiště ke střele, jeho pokus z velké dálky ale zamířil nad.
72'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Jean-Pierre N'Samé, přichází Nicolas Moumi Ngamaleu.
70'
Dynamo Kyjev právě vstřelilo branku!
Jordan Lotomba v blízkosti brány nedokázal míč odvrátit hlavou a navíc se nechal oklamat Derlisem Gonzálezem, který krásnou zpětnou přihrávkou z pravé strany šestnáctky našel VITALIJE BUJALSKIJE, který si míč krásně pustil do pohybu a prudkou přízemní střelou levačkou ze středu šestnáctky zamířil k pravé tyči! Obrovská chyba. Asistence: Derlis González.
70'
Roger Assalé se tentokrát ocital v šanci uprostřed šestnáctky, byl mu ale odpískán útočný faul.
69'
Roger Assalé se v blízkosti šestnáctky nádherně otočil s míčem a pravačkou napřáhl k prudké střele mířící pod břevno, Georgij Buščan byl ale uprostřed brány připraven a míč lapil do rukou!
67'
Jeden z domácích útočníků si nabíhal do šestnáctky na dlouhou kolmou přihrávku, na míč ale nedosáhl.
66'
Jordan Lotomba napřáhl v levém rohu šestnáctky blíže ke středu hřiště pravačkou bez přípravy k nádherné přízemní střele, kterou Georgij Buščan na přední tyči vyrazil na roh!
65'
Michel Aebischer si zpracovával ve středovém kruhu těžký míč a Artem Kravec ho skopl k zemi. Žlutá.
65'
Rohový kop rozehrál sám Miralem Sulejmani, jeho přízemní centr byl ale na přední tyči odvrácen.
64'
Miralem Sulejmani vyrazil po levé straně do dalšího nebezpečného protiútoku a jeho centr byl sražen na rohový kop.
63'
David Von Ballmoos nedokázal udržet přízemní centr z levé strany šestnáctky a vzápětí ho za to potrestal přízemní střelou dobíhající Josip Pivarić, gól ale kvůli ofsajdu neplatil – 0:0.
60'
Mykola Morozjuk rozehrál na pravé straně hřiště rohový kop a na bližší tyči se parádně pověsil do vzduchu Júnior Moraes, David Von Ballmoos ale jeho pokus parádně vyrazil hrudí, stejně jako následnou dorážku jeho spoluhráče! Na vzdálenější levé tyči se ještě pokusil o nůžky Denis Harmaš, míč ale minul. Největší šance!
58'
Miralem Sulejmani na levé straně šestnáctky po kolmé přihrávce z ostrého úhlu napřáhl levačkou k prudké střele, která skončila nad vzdálenějším pravým horním rohem brány. Míč během trajektorie opustil hřiště.
58'
Roger Assalé si na levé straně v blízkosti šestnáctky nabíhal na diagonální pas z pravého křídla, jenže se ocitl v těsném ofsajdu, který pomezní rozhodčí postřehl.
57'
Miralem Sulejmani vzal odpovědnost na svá bedra a před pár okamžiky napřáhl zpoza šestnáctky ke střele, která zamířila vysoko nad bránu.
56'
Rohový kop rozehrál sám Djibril Sow a jeho přízemní centr byl na přední tyči odvrácen na další roh, alespoň to tak vypadalo, jeden z hráčů Dynama ale stačil míč odpálit za postranní čáru.
55'
Djibril Sow vyvolal zmatky v pokutovém území hostí, Dynamo ale dokázalo míč odvrátit na rohový kop.
54'
Josip Pivarić odcentroval na levé straně od postranní čáry a David Von Ballmoos stáhl míč ze vzduchu.
52'
Christian Fassnacht se snažil prosadit na levé straně hřiště, jenže Josip Pivarić ho skvěle pokryl. Domácí fotbalista po souboji se záložníkem Dynama zůstal ležet na hřišti.
51'
Young Boys měli k dispozici nepřímý kop, po kterém Miralem Sulejmani přízemní střelou těsně minul pravou tyč brány! Domácí šanci nevyužili.
50'
Georgij Buščan udělal obrovskou chybu, když si zpracoval malou domů a poté míč zvedl ze země!
49'
Young Boys se snažili založit útok dlouhým nákopem do šestnáctky, u míče byl ale jako první Georgij Buščan.
48'
Jean-Pierre N'Samé byl tvrdě dohrán u postranní čáry a musel být poté ošetřován.
47'
Vitalij Bujalskij po přihrávce z levé strany krásně narazil míč střídajícímu Artemovi Kravecovi, který na levé straně šestnáctky z úhlu dobře mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, míč ale skončil těsně nad! Málem 0:1.
46'
Dynamo Kyjev před rozehráním druhého poločasu sáhlo k jedné změně. Artem Kravec nahradil Tomasze Kędzioru, těžko říci, zda jde o taktické nebo vynucené střídání.
46'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Tomasz Kędziora, přichází Artem Kravec.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
Young Boys se prezentují velmi pohledným fotbalem a po čtvrthodině hry mohli udeřit, hlavička Kasima Nuhu ale po rohovém kopu orazítkovala vzdálenější pravou tyč. Na opačné straně měl obrovskou šanci po rohovém kopu Júnior Moraes, jehož patičku odvracel na brankové čáře Kevin Mbabu. Skóre po prvním poločase. BSC Young Boys 0 FC Dynamo Kyjev 0.
45'
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta a na levé straně šestnáctky se dostal ke střele Miralem Sulejmani, jeho pokus levačkou ale z úhlu zamířil do boční sítě. Další šance!
45'
Djibril Sow se dostal po odvráceném míči ze standardní situace k pohotové střele zpoza šestnáctky, která byla zablokována, a míč se ze vzduchu snášel k levé tyči, kde ho z nulového úhlu vracel před bránu Jean-Pierre N'Samé a těsně minul vzdálenější pravou tyč brány!
43'
Dynamo se po rozehrávce nakrátko odhodlalo ke střele z obrovské dálky a bylo z toho autové vhazování pro domácí. Obstaral ho Kevin Mbabu.
42'
A znovu Júnior Moraes, který si před střídačkami dobře pokryl míč tělem, a Kevin Mbabu ho fauloval.
41'
Júnior Moraes je v pořádku a prokázal to, když na levé straně obranné poloviny Dynama dobře pokryl jednoho z hráčů Young Boys a vybojoval pro svůj tým autové vhazování.
40'
Hostující fotbalista už je zpět nohou a utkání mezi Young Boys Bern a Dynamem Kyjev může pokračovat.
39'
Júnior Moraes byl uprostřed šestnáctky Bernu nepříjemně dohrán a musel být po předchozím centru ošetřován.
38'
Dynamo na levé straně rozehrálo standardní situaci a na vzdálenější tyči stáhl míč ze vzduchu do rukavic připravený brankář Young Boys Bern David Von Ballmoos.
37'
Mykola Morozjuk na levé straně hřiště dokázal dostihnout míč a bez přípravy poslal do šestnáctky centr, který byl na přední tyči odhlavičkován do bezpečí.
36'
Christian Fassnacht nádherně odcentroval z levé strany šestnáctky a na vzdálenější pravé tyči vracel míč hlavou před bránu Jean-Pierre N'Samé, našel ale pouze náruč Georgije Buščana.
34'
Mykola Morozjuk rozehrál na levé straně rohový kop a jeho nepříjemný centr propadl před bránu, kde se zády k bráně snažil patou zakončit Júnior Moraes a překonaného brankáře Davida Vona Ballmoose zachránil na brankové čáře Kevin Mbabu! Obrovská šance Dynama Kyjev.
33'
Júnior Moraes nepříjemně vlétl ve středovém kruhu do souboje s Michelem Aebischerem, kterému po ostrém faulu pomohl zpět na nohy, a unikl žluté kartě.
32'
Roger Assalé si nabíhal do šestnáctky na dlouhý kolmý pas ze středu hřiště, první byl ale u míče Georgij Buščan.
31'
Michel Aebischer fauloval a viděl za svůj zákrok žlutou kartu.
31'
Ze zápasu uplynula úvodní půlhodina hry a Young Boys Bern hraje na domácím hřišti s Dynamem Kyjev 0:0.
30'
Kevin Mbabu na pravé hranici šestnáctky sklepával diagonální pas ze středu hřiště hlavou pro nabíhajícího Rogera Assalého, kterému míč mířil na paty a levou patou se mu ho zasáhnout nepodařilo.
28'
Derlis González svedl u pravého rohového praporku souboj se Stevem vonem Bergenem, který míč dobře pokryl tělem a od rohového praporku se odrazil do zámezí. Na tváři domácího obránce se objevil úsměv.
27'
Young Boys se dostali na pravé straně k přízemnímu centru, který byl na přední tyči hosty odvrácen.
26'
Těžko říci, zda chtěl Roger Assalé na pravé straně pokutového území pálit nebo centrovat, každopádně míč zamířil do rukavic připraveného brankáře Georgije Buščana.
25'
Miralem Sulejmani rozehrál na pravé straně rohový kop a na vzdálenější levé tyči se pokusil vystřihnout nůžky Roger Assalé, jeho pokus byl ale zablokován.
25'
Kevin Mbabu dostal na pravé straně přihrávku od Kasima Nuhu a pěkným obloučkem se mu snažil pas oplatil, jenže Mykola Morozjuk míč odvrátil na rohový kop.
23'
Miralem Sulejmani si naběhl do šestnáctky na další dobrý centr z pravé strany, jeho hlavička ale minula pravou tyč a brankář Georgij Buščan mohl v klidu odkopávat od brány.
22'
Young Boys rozehrávali další rohový kop, po centru z levé strany se ale do zakončení nedostali.
21'
Kevin Mbabu nádherně odcentroval od pravé postranní čáry a Tomasz Kędziora ve skluzu míč usměrnil nad bránu.
20'
Jean-Pierre N'Samé se dostal po odvráceném přízemnímu centru z pravé strany k odraženému míči a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která minula pravou tyč.
18'
Derlis González se na pravém křídle dostal k přízemní centru, který na přední tyči skončil v náručí Davida Vona Ballmoose. Bern byl hodně blízko gólu, skóre je ale stále bezbrankové.
16'
Miralem Sulejmani se ujal na pravé straně rozehrávky rohového kopu a po jeho přetaženém centru hlavičkoval na vzdálenější tyči úplně sám Kasim Nuhu, jeho pokus podél brankové čáry mířil do pravého horního rohu brány, nakonec se ale od tyče odrazil zpět do hry a dorážka Jeana-Pierrea N'Samého byla sražena na rohový kop! Obrovská šance Bernu.
15'
Steve von Bergen zakládal na levé straně útok dlouhou kolmou přihrávkou, po které se jeden z jeho spoluhráčů u postranní čáry snažil míč patou prodloužit za sebe. Marně. Fotbalisté Dynama vystihli jeho záměr.
14'
Michel Aebischer se snažil v pokutovém území hostí prodrat k míči, jenže jednoho z protihráčů zezadu zatáhl za dres a správně mu byl odpískán útočný faul.
13'
Miralem Sulejmani rozehrál na pravé straně hřiště rohový kop nakrátko s Djibrilem Sowem, jehož následný centr levačkou byl ještě před šestnáctkou odhlavičkován do bezpečí.
12'
Miralem Sulejmani se postavil k rozehrání volného přímého kopu a jeho prudká rána skončila na zdi.
11'
Nikita Korzun dostal po deseti minutách žlutou kartu za faul v blízkosti šestnáctky. Volný přímý kop pro domácí!
10'
Miralem Sulejmani rozehrál standardní situaci a po odvráceném centru se na hranici šestnáctky pohotově opřel ze vzduchu do míče Christian Fassnacht, jeho rána ale zamířila nad bránu!
10'
Fotbalisté Dynama rozehrávali na pravé straně z ostrého úhlu standardní situaci a po přetaženém centru se jeden z hostů pohotově opřel do míče ze vzduchu, jeho volej mířící ke vzdálenější pravé tyči byl ovšem zablokován.
9'
Derlis González si u rohového praporku zpracoval míč a vestoje si ho krásně prohodil do běhu mezi nohama Jordana Lotomby, který ho zezadu stáhl za dres k zemi.
8'
Dynamo se vrhlo do útoku po pravé straně a v blízkosti rohového praporku vybojovalo autové vhazování.
7'
Hráči Young Boys měli výhodu rohového kopu, jenže rohový kop nic nepřinesl a Roger Assalé se ocitl v ofsajdu.
6'
Miralem Sulejmani rozehrál na pravé straně nedaleko půlící čáry standardní situaci a na vzdálenější levé tyči se míč od hlavy hostujícího Tomasze Kędziory odrazil těsně vedle brány!
5'
Kevin Mbabu na pravém křídle rozkmital své rychlé nohy a po kolmé přihrávce, kterou dostihl na pravé straně šestnáctky, z ostrého úhlu posílal před bránu přízemní centr, který jeden z jeho spoluhráčů na přední tyči pustil za sebe a Dynamo odvrátilo míč za pomezní čáru.
4'
Roger Assalé si nabíhal mezi střední obránce Dynama na kolmý pas, jenže se ocitl v ofsajdu a fotbalisté ukrajinského týmu krátce kombinovali na vlastní polovině hřiště.
3'
Derlis González si to z pravé strany krásně namířil do středu hřiště a parádně se vyhnul dvěma protihráčům, poté následovala narážečka, která už tak úspěšná nebyla.
2'
Dynamo vyváželo míč po levé straně a po nepřesné kolmé přihrávce fauloval ve středovém kruhu Mykola Morozjuk.
1'
Domácí Roger Assalé obstaral výkop zápasu a střetnutí mezi Bernem a Dynamem Kyjev bylo zahájeno.
1'
Fotbalisté obou týmů právě nastupují na hrací plochu a po doznění tradiční znělky UEFA Europa League už bude vše připraveno k výkopu dnešního zápasu.

BSC Young Boys: Von Ballmoos – Mbabu, Nuhu, von Bergen (C), Lotomba – Sulejmani, Aebischer, Sow, Fassnacht – Assalé, N'Samé.
Náhradníci: Wölfli – Bürki, Moumi Ngamaleu, Schick, Teixeira, Benito, Joss.

FC Dynamo Kyjev: Buščan – Kędziora, Chačeridi, D. Vida, Pivarić – Korzun – Morozjuk (C), Harmaš, Bujalskij, D. González – Júnior Moraes.
Náhradníci: Koval – Šepeljev, Husev, Kravec, Mykolenko, Kádár, Vantuch.

Rozhodčí: Tony Chapron. Asistenti: Frédéric Cano, Bertrand Jouannaud. Čtvrtý rozhodčí: Eric Danizan. Brankoví rozhodčí: Frank Schneider, Karim Abed (všichni FRA).
Dynamo Kyjev si v případě vítězství na stadionu Young Boys může předčasně zajistit postup mezi nejlepších 32 týmů UEFA Europa League. Ve hře je také první místo ve skupině, kterého ukrajinský tým může dosáhnout v případě výhry a remízy mezi Partizanem a Skënderbeu. První vzájemný zápas obou týmů v základní skupině skončil nerozhodným výsledkem 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.