Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ludogorets : Curych - 13. prosince 2018   21:00

Ludogorets
Ludogorets
45+1' Świerczok
1:1
(1:1)
Curych
Curych
21' Odey  (Kololli)
Ludogorets
Broun – Terziev, Forster, Nedjalkov – Cicinho, Djakov (C) (82. Sasha), Góralski, Natanael – Marcelinho, Wanderson (87. Bakalov), Świerczok (72. Keșerü).
Renan – Bakalov, Sasha, Brandão, Keșerü, Joao Paulo, Jankov.
Levnikov – Dančenko, Gavrilin (všichni Rusko)
Ludogorec Arena, Razgrad
Curych
Vaņins – Dixon (46. Krasniqi), Bangura, M. Kryeziu, Guenouche – Khelifi, Pálsson (C), Domgjoni, Kololli (76. Roberto Rodriguez) – Winter, Odey (89. Nef).
Brecher – Nef, Schönbächler, Krasniqi, Sohm, Roberto Rodriguez, H. Kryeziu.

S konstatováním, že Curych postupuje ze skupiny A ze druhého místa, zatímco Razgrad v Evropské lize končí, se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 12:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:18.
Je dobojováno. Rozlučka Ludogorce s letošní pohárovou Evropou mnoho fotbalové krásy nenabídla, bulharský celek uhrál s Curychem remízu 1:1. Hosté se sice po dvaceti minutách ujali vedení po hlavičce Odeye, těsně před přestávkou ale vyrovnal Jakub Świerczok.
90+4'
90+3'
Střílený centr z kopačky Claudia Keșerüa nikoho v zeleném dresu nenašel, Andris Vaņins s odkopem od své branky vůbec nespěchá.
90+2'
V naszaveném čase se hra trochu otevřela, Salim Khelifi teď po levém křídle táhne další protiútok Curychu.
90+1'
Razgradští fotbalisté zahrávali rohový kop, z této standardky se jim ale branku Andrise Vaņinse ohrozit nepodařilo.
90'
Druhý poločas bude o tři nastavené minuty delší.
89'
Střídání v týmu FC Curych: ze hřiště odchází Stephen Odey, přichází Alain Nef.
89'
Právě Claudiu Keșerü to nyní vzal na sebe, jeho střelu na bližší tyč však Andris Vaņins bez potíží vyrazil.
88'
Claudiu Keșerü povedenou přihrávkou vyslal na zteč Cicinha, ten se ale nakonec do zakončení nedostal.
87'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Dimo Bakalov.
85'
Jedinou motivací zůstává prémie 600 tisíc euro pro vítěze utkání, v případě remízy se Lugororec a Curych o tutu sumu podělí rovným dílem. Nyní už je ale jisté, že Curych postoupí z druhého místa a bulharský celek v Evropské lize končí.
84'
Georgi Terziev zapojil do kombinace i brankáře Brouna, závěrečná desetiminutovka se dohrává opravdu jen z povinnosti, protože ani jednomu týmu už o nic nejde.
83'
Střídající Roberto Rodriguez ve středu hřiště fauloval Cicinha, ten si tak bude moci rozehrávku v klidu zopakovat.
82'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Světoslav Djakov, přichází Sasha.
81'
Po akci polského legionáře se ke střele ze třiceti metrů odhodlal Marcelinho, ani on ale neměl seřízená mířidla.
80'
Deset minut před koncem mají více ze hry razgradští fotbalisté, Jacek Góralski nyní po pravém křídle zaváží míč zpět na soupeřovu polovinu.
78'
Po rohovém kopu se míč nečekaně odrazil na kopačku Světoslava Djakova, ten ale z voleje poslal kulatý nesmysl až mezi hrstku diváků na zadní tribuně.
77'
Domácí vybojovali rohový kop, jehož exekuce se z pravé strany ujme Wanderson.
76'
Střídání v týmu FC Curych: ze hřiště odchází Benjamin Kololli, přichází Roberto Rodriguez.
75'
Střídající Claudiu Keșerü to vzal na sebe z velké dálky, zkušený Rumun ale nedokázal usměrnit balon do prostoru mezi třemi tyčemi.
74'
Benjamin Kololli fauloval Cicinha, ten mu ale zákrok o pár sekund později oplatil. Jorge Broun i Andris Vaņins se v posledních minutách nudí.
72'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Jakub Świerczok, přichází Claudiu Keșerü.
72'
Zkušený Světoslav Djakov to zkusil zpoza hranice pokutového území, jeho projektil ale zamířil nad břevno.
71'
V druhém utkání skupiny A vede Leverkusen v Larnace už 3:1, první místo ve skupině se tak curyšským fotbalistům začíná vzdalovat...
70'
Cicinho uvízl v postavení mimo hru, což se příznivcům Ludogorce vůbec nelíbí, rozhodnutí pomezního arbitra to ale pochopitelně nezmění.
69'
Stephen Odey nedosáhl na prudký Kololliho nákop, míč je znovu v zámezí a Jorge Broun bude mít spoustu času na rozehrávku.
68'
Stav 1:1 teď po chybě v curyšské rozehrávce mohl prolomit Wanderson, Brazilcova střela z hranice šestnáctky ale doletěla přímo do Vaņinsovy náruče.
67'
Zhruba pětadvacet minut před závěrečným hvizdem se na hřišti vůbec nic neděje, zdá se, že oba týmy jsou s nerozhodným stavem spokojeny.
65'
Autor úvodního gólu se ale daleko nedostal, balon je opět v autu a vhazovat bude Adrian Winter.
64'
Hosté měli poté k dispozici ještě autové vhazování, načež ale Benjamin Kololli o balon přišel a na opačnou stranu už se vydává Jacek Góralski.
63'
Umaru Bangura se vydal kupředu po levém křídle, jeho akci ale nedaleko za půlící čarou zastavil Cicinho.
62'
Domácí následně vybojovali rohový kop, Wandersonův centr ale žádné nebezpečí pro Andrise Vaņinse nezpůsobil.
60'
Toni Domgjoni zůstal po souboji ve středu hřiště ležet v bolestech na trávníku, krátce nato se ale zvedl a vypadá to, že bude v pořádku.
59'
Curyští fotbalisté se po delší době podívali na útočnou polovinu, Benjamin Kololli se ale následně zapomněl v ofsajdu.
58'
Po změně stran zatím oba týmy pokračují v trendu nastoleném v prvním poločase, hra je plná nepřesností a faulů.
56'
Jakub Świerczok prchl po levém křídle, po jeho přízemním pasu do předbrankového prostoru se ale nikdo v zeleném dresu k míči nedostal.
55'
Na konci následné protiakce Ludogorce stál Cicinho, jehož střela z velké dálky ale proletěla vysoko nad břevnem.
54'
Teprve sedmnáctiletý Bledian Krasniqi poslal z pravé strany zajímavý centr do pokutového území, na míč ale nikdo v bílém dresu nakonec nedosáhl.
53'
Natanaelův nákop do pokutového území žádného z jeho spoluhráčů nenašel, Andris Vaņins tak bez potíží ukryl balon ve své náruči.
51'
Hráči v zelených dresech zapojili do rozehrávky i brankáře Brouna, krátce nato je ale o balon připravil Toni Domgjoni.
50'
Jacek Góralski si v souboji s Winterem zapomněl nohu nebezpečně vysoko, načež sudí Levnikov radši přerušil hru.
49'
V úvodu druhého poločasu se na trávníku nic zajímavého neděje, hra je plná nepřesností na obou stranách.
47'
Umaru Bangura si došel pro Marcelinhův faul, nicméně následná akce Curychu končí ofsajdem Kololliho.
46'
Střídání v týmu FC Curych: ze hřiště odchází Fabio Dixon, přichází Bledian Krasniqi.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.
První půle mnoho fotbalové krásy nenabídla, do kabin se jde za stavu 1:1. Hosté po dvaceti minutách hry využili svou první větší šanci, když Stephen Odey hlavou prostřelil vše, co mu stálo v cestě, Ludogorec se dočkal vyrovnání těsně před poločasovým hvizdem. Jinak sledujeme především festival ztrát, nepřesností a faulů, vzhledem ke stavu zmrzlého trávníku se ale není čemu divit.
45+2'
45+1'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
V závěru nastaveného času se domácí dočkali vyrovnání. Mirlind Kryeziu zblokoval Natanaelův centr přímo na kopačku JAKUBA ŚWIERCZOKA, který z voleje poslal míč za záda Andrise Vaņinse.
45'
První poločas bude o jednu nastavenou minutu delší.
44'
Autor dosud jediného gólu utkání Stephen Odey zavezl míč hluboko na útočnou polovinu, hosté nyní kombinují poblíž levé postranní čáry.
43'
Cicinhův nákop do šestnáctky obrana Curychu zblokovala pouze k Wandersonovi, ani jemu se ale poté nepodařilo ohrozit Vaņinse.
42'
V závěru první půle se na trávníku nic zajímavého neděje, hráči Ludogorce si momentálně vyměňují míč poblíž půlící čáry.
40'
Jakub Świerczok se zapomněl v ofsajdové pozici, hostující brankář Andris Vaņins tak bude mít spoustu času na odkop míče ze své šestnáctky.
39'
Zatímco domácí se na zamrzlém trávníku snaží kombinovat, Curyští se spoléhají spíše na nakopávané balony. Úspěšnější je zatím taktika švýcarského celku...
38'
Fabio Dixon u postranní čáry fauloval Natanaela, v posledních minutách je hra velmi rozkouskovaná.
36'
Salim Khelifi si v souboji s Cicinhem pomohl útočným faulem, razgradští fotbalisté tak opět budou mít čas a klid na rozehrávku.
35'
Domácí z následné akce nakonec vytěžili rohový kop, z této standardky se jim ale nepodařilo ohrozit svatyni Andrise Vaņinse.
34'
Salim Khelifi to přehnal s razancí v souboji s Natanaelem, Wanderson poté na nic nečekal a okamžitě rozehrál.
33'
Právě Marcelinho si vzal nařízený přímý kop do své gesce – a z nějakých pětadvaceti metrů napálil břevno!
31'
Mirlind Kryeziu vidí za faul na Marcelinha žlutou kartu.
31'
Marcelinhův centr od rohového praporku byl značně přetažený, Wanderson si míč zpracoval až v autu a vhazovat bude Fabio Dixon.
30'
Na konci další akce Ludogorce stál Jakub Świerczok, Andris Vaņins mu ale včasným vyběhnutím nedovolil zakončit podle představ.
29'
Švýcarský celek navíc momentálně vede tabulku skupiny A, v souběžně hraném utkání totiž Leverkusen hraje na hřišti kyperské Larnaky nerozhodně 1:1.
28'
Razgradští fotbalisté zatím vedou na držení míče těsně 51% ku 49%, zatím si ale nevytvořili ani jednu gólovou příležitost, a blíže k vítězství tak má Curych.
26'
Exekuce nařízeného přímého kopu se opět ujal Benjamin Kololli, jeho centr ale obrana Ludogorce dokázala odhlavičkovat do bezpečí.
25'
Natanael prohrál rychlostní souboj s Dixonem, načež krajního zadáka Curychu pro jistotu fauloval.
24'
Marcelinho se zničehonic ocitl s míčem na kopačce uvnitř pokutového území, načež ale brazilský legionář ztratil rovnováhu a vůbec se tak nedostal ke střele.
23'
Další Kololliho průnik po levém křídle byl zastaven ještě před půlící čarou, na opačnou stranu už se vydává Wanderson.
21'
Curych právě vstřelil branku!
První šance Curychu znamená první gól. Centr Benjamina Kololliho našel v pokutovém území hlavu STEPHENA ODEYE, který chladnokrevně poslal míč za Brounova záda.
20'
Benjamin Kololli byl opět faulován, tentokrát Světoslavem Djakovem. Curyští budou zahrávat standardku z levé strany.
19'
Žlutých karet je na začátku utkání jako hub po dešti a nyní jsme málem byli svědky dalšího karetního trestu, Cicinhovi ale nakonec ostrý skluz proti Kolollimu prošel.
18'
Žlutou kartu dostává Rafael Forster (PFC Ludogorec Razgrad).
17'
Poloprázdné tribuny teď sledovaly další akci Jakuba Świerczoka, jehož následná střel a z levého okraje pokutového území ale Vaņinse vůbec neohrozila, poněvadž Polák v klíčový moment podklouzl.
16'
Jacek Góralski ostře srazil k zemi Khelifiho, za což mu ruský arbitr Levnikov ukázal žlutou kartu.
15'
Čtvrthodina hry je za námi a oba týmy se konečně odhodlaly ke střelám, ty ale nebyly nikterak nebezpečné.
14'
Na konci další akce lídra bulharské ligy stál Marcelinho, i v tomto případě si ale Andris Vaņins poradil.
12'
Na opačné straně hřiště to zpoza hranice šestnáctky zkusil Jakub Świerczok, střela forvarda Ludogorce ale neměla dostatečnou razanci a Andris Vaņins si bez potíží poradil.
11'
Stephen Odey nečekaně tečoval Bangurovu střelu, Jorge Broun ale na změnu trajektorie zareagoval včas a snadno zasáhl.
10'
Hosté vystihli rozehrávku Razgradu, načež Benjamin Kololli vybojoval autové vhazování pro švýcarský celek.
8'
Salim Khelifi se ujal míče po trmě-vrmě ve středu hřiště, následná akce Curychu ale narazila na špatné zpracování Dixona.
7'
Hráči v bílých dresech si budou moci rozehrávku v klidu zopakovat, napadající Jakub Świerczok totiž nedovoleně zajel do Bangury.
6'
Curyští fotbalisté si vyměňují míč poblíž půlící čáry, hosté se v úvodu utkání do útoku příliš nehrnou.
4'
Po této standardní situaci to vzal na sebe Jacek Góralski, polský legionář ale z ostrého úhlu pálil nepřesně.
3'
Andris Vaņins nepříliš jistě zblokoval centr z pravé strany do zámezí, Ludogorec tak bude zahrávat rohový kop.
2'
V bulharském Razgradu momentálně panují mrazivé dva stupně pod nulou, což je znát na kvalitě trávníku. Nechme se překvapit, jakou úroveň bude mít tento zápas.
1'
Tak to bylo rychlé. Fabio Dixon vletěl do souboje s Natanaelem příliš pozdě a vykoledoval si žlutou kartu.
1'

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Terziev, Forster, Nedjalkov – Cicinho, Djakov (C), Góralski, Natanael – Marcelinho, Wanderson, Świerczok.
Náhradníci: Renan – Bakalov, Sasha, Brandão, Keșerü, Joao Paulo, Jankov.

FC Curych: Vaņins – Dixon, Bangura, M. Kryeziu, Guenouche – Khelifi, Pálsson (C), Domgjoni, Kololli – Winter, Odey.
Náhradníci: Brecher – Nef, Schönbächler, Krasniqi, Sohm, Roberto Rodriguez, H. Kryeziu.

Rozhodčí: Levnikov – Dančenko, Gavrilin (všichni Rusko).
FC CURYCH

Curych už má jistý postup ze skupiny A, před posledním utkáním má ale o bod méně než vedoucí Leverkusen, a dnes v Bulharsku tak jistě bude chtít zvítězit. Ve švýcarské lize mometálně patří Curychu čtvrtá příčka v tabulce, na vedoucí Young Boys už ale ztrácí propastných dvaadvacet bodů.
PFC LUDOGOREC RAZGRAD

V bulharské nejvyšší soutěži Razgrad drží první příčku s šestibodovým náskokem na druhou CSKA Sofii, v Evropské lize je ale Ludogorec poslední a už ztratil šanci na postup do jarní fáze. V minulém utkání zeleno-bílí získali alespoň cenný bod na půdě Leverkusenu, oberou dnes dalšího favorita?
Srdečně vítám všechny příznivce dobrého fotbalu u sledování textového přenosu z duelu skupiny A Evropské ligy, ve kterém PFC Ludogorec Razgrad přivítá FC Curych. Výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.