Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Brøndby : Inter Turku - 11. července 2019   19:00

Brøndby
Brøndby
5' Wilczek  • 68' Wilczek  • 71' Tibbling  • 78' Fisker
4:1
(1:1)
Inter Turku
Inter Turku
20' Furuholm
Brøndby
Schwabe – Mensah, Arajuuri, Hermannsson, Jung – Kaiser (90+1. Borkeeiet), Radoševič, Vigen (64. Fisker) – Hedlund, Wilczek (C), Tibbling (83. Lindstrom)
Tornes – Borkeeiet, Erceg, Fisker, Gammelby, Lindstrom, Uhre
Kristoffer Karlsson – Joakim Amri Nilsson, Mikael Hallin (vš. SWE)
Brøndby Stadium, Brøndby
Inter Turku
Moisander – Tenho, Hamalainen, Klinkenberg – Markkula, Paananen (81. Mastokangas), Ojala (74. Kuningas), Muniz Cegarra, Balbi – Furuholm (C), Valenčič
Marttinen – Ademi, Hoskonen, Kamy, Kuningas, Maenpaa, Mastokangas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 10:4.
Je konec. Brøndby dnes nakonec vyhrálo nad Interem Turku 4:1. První poločas byl sice vyrovnaný a skončil 1:1, ovšem poslední půl hodinka zápasu patřila naprosto jasně domácím, kterým se podařilo vstřelit tři góly a zaslouženě tak vítězí.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Tibbling, přichází Lindstrom.
90+2'
Domácí přišli o míč ve středu hrací plochy a Inter tak může jít dopředu.
90+1'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Kaiser, přichází Borkeeiet.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
89'
Posléze sice přišel nákop, ale ten nic velkého nepřinesl.
88'
Inter se sice dostal k míči na své polovině, ale to je momentálně vše.
86'
Brøndby už nepotřebuje útočit a bezpečně drží míč na své polovině a přihrávají si jej ze strany na stranu.
84'
Inter se dostal k míči ve středu hrací plochy a snaží se dostat po pravé straně.
82'
Brøndby to zkoušelo po pravé straně, ale následná střela domácího hráče jen prosvištěla kolem tyče.
81'
Střídání v týmu FC Inter Turku: ze hřiště odchází Paananen, přichází Mastokangas.
80'
Domácí drží míč bezpečně na své polovině hrací plochy a nikam se neženou.
78'
Brøndby právě vstřelilo branku!
Domácí jdou už do čtyřbrankového vedení a potvrzují tak roli favorita v tomto zápase! Kaiser dostal míč a z hranice vápna vypálil směrem k pravé tyči, ovšem trefil záda KASPERA FISKERA, od kterého se balón odrazil na druhou stranu brány.
76'
Brøndby už je opět u balónu a snaží se něco vymyslet po pravé straně.
74'
Hosté sice dávají gól, ale ten neplatí, protože se útočník Interu ocitl v ofsajdovém postavení!
74'
Střídání v týmu FC Inter Turku: ze hřiště odchází Ojala, přichází Kuningas.
73'
Nyní domácí sice získali rohový kop z pravé strany, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
71'
A je to už 3:1 pro domácí celek! SIMON TIBBLING se dostal s míčem až do vápna, kde se dostal kolem obránce a posléze vypálil skvělou ránu k pravé tyči, na kterou brankář Moisander nedosáhl.
69'
Opět se Brøndby dostalo dopředu, ale centr z pravé strany byl zblokován do zámezí a následuje roh.
68'
Tak tohle bylo naprosto fantastické a domácí jdou zpět do vedení! Hedlund poslal míč do vápna, kde jen naprosto exkluzivní patičkou posunul Fisker na KAMILA WILCZEKA a ten už měl snadnou práci před brankářem a zakončil tak do levé části branky.
67'
Radoševič se tentokrát dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a u balónu tak bude opět Inter.
66'
Ovšem následný centr nepřinesl nic vážnějšího a Inter si s ním opět poradil.
65'
Hostující hráč se dopustil nedovoleného zákroku a Brøndby tak získalo volný kop z levé strany.
64'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Vigen, přichází Fisker.
62'
Domácí trenér je hodně nespokojený s výkonem svého mužstva a není se mu co divit, jelikož Brøndby je velkým favoritem, ale zatím je to stále pouze 1:1.
61'
Domácí hráč to udělal velice dobře, když se zbavil obránce, ale posléze napálil jen horní tyč! Míč ale lízl brankář Moisander a následuje tak rohový kop.
60'
Centr z pravé strany sice letěl do vápna Brøndby, ale tam posléze balón skončil v zámezí a následuje tak odkop od brankáře Schwabeho.
59'
Ovšem nyní už se opět pokračuje ve hře a dopředu jde Inter Turku.
57'
Tak tohle bylo hodně nepříjemné, jelikož hostující gólman Moisander musel vyboxovat míč, ovšem do cesty přibral také domácího hráče a na trávníku jsou okamžitě lékaři.
56'
Dánské mužstvo nyní je v tlaku, ale hosté si stále vědí rady s centry soupeře.
54'
Brøndby se sice snaží něco vymyslet, ale stále se to nedaří a vidíme spíše vyrovnaný zápas, co se týče šancí.
53'
Hermannsson šel do souboje s protihráčem za hranici pravidel, což hlavní rozhodčí viděl a také odpískal.
52'
Centr domácího hráče z pravé strany byl přízemní a skončil bezpečně v moci brankáře Moisandera.
51'
Ojala si skvěle zběhl za obranu a posléze vystřelil, ale jeho pokus letěl jen vedle levé tyče.
50'
Následně přiletěl centr do vápna, odkud se míč odrazil na hranici vápna a tam přišla střela, ale ta letěla nad svatyni soupeře.
49'
Brøndby získalo rohový kop z pravé strany a může se tak dostat zpět do vedení.
47'
Inter Turku se snažil dostat do nějaké šance, ale domácí obrana včas zasáhla.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je u svého konce a Brøndby zatím hraje s Interem Turku smírně 1:1. Už v 5. minutě se prosadil Wilczek a poslal domácí mužstvo do vedení. Ovšem ve 20. minutě srovnal Furuholm a hra se hodně uklidnila a srovnala.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Centr domácího hráče byl z levé strany přetažený, ale skončil opět u hráčů Brøndby.
43'
Brøndby získalo rohový kop z pravé strany, ale ani tato standardní situace domácího mužstva nic nepřinesla.
41'
Inter Turku nyní získal rohový kop z levé strany, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
40'
Mensahovi se ale nepodařila přihrávka na pravé straně a následuje tak odkop od svatyně hostujícího celku.
39'
Brøndby už má nyní míč pod kontrolou a přežilo tak bez úhony párminutový útok Interu.
37'
Centr hostujícího celku z rohu se stáčel na bránu, kde jej ale vyboxoval brankář Schwabe.
35'
Hosté nyní zkusili projít po pravé straně, což se jim povedlo a získali také rohový kop.
34'
Další ofsajdová past sklapla v hostující obraně a Inter Turku, i když je outsiderem tak předvádí solidní výkon.
32'
Brøndby momentálně neví kudy projít do vápna soupeře a po atraktivním začátku je tady spíše nudný fotbal.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a zatím tady máme vyrovnaný stav 1:1.
29'
Z následného centru ovšem nebylo nic vážnějšího, ale u míče je i nadále Brøndby.
28'
Wilczek byl na těsno bráněn, když se snažil dostat do zakončení a následuje tak rohový kop pro domácí mužstvo.
26'
Nákop domácího mužstva skončil pouze u brankáře Moisandera a momentálně se toho na hrací ploše moc neděje.
24'
Brøndby už ale opět drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet pomalou kombinací.
23'
Domácím byl nyní odpískán pouze ofsajd a útok dánského týmu je tak u svého konce.
21'
Wilczek se dostal ke hlavičce po centru z levé strany, ovšem jeho pokus nebyl moc přesný.
20'
Inter Turku právě vstřelil branku!
Z ničeho nic je srovnáno na 1:1! Markkula poslal přihrávku do vápna z pravé strany, kde se dostal do zakončení TIMO FURUHOLM a překonal bezmocného brankáře.
19'
Domácí hráč byl následně ošetřen lékařem a hra tak může pokračovat.
18'
Brøndby si chtělo vymodlit faul, po kterém zůstal ležet Hedlund, ale sudí nechal hru pokračovat i nadále.
17'
Hosté se snažili něco vymyslet po pravé straně, ale nakonec z toho nic velkého nebylo.
15'
V ochozech to pouze zahučelo, když tvrdá rána domácího hráče orazítkovala horní tyč!
14'
Centr domácího hráče z pravé strany nic velkého nepřinesl, jelikož míč skončil pouze v zámezí.
13'
Posléze se dopředu dostal Inter a nakonec z toho byla skvělá šance, ovšem zakončení hostujícího hráče Valenčiče letělo těsně vedle pravé tyče!
12'
Brøndby už je natlačené u šestnáctky svého soupeře, ale zatím jsme se nedočkali nějaké další střely.
10'
Klinkenberg šel do souboje s protihráčem Hedlundem velice tvrdě, což hlavní rozhodčí Kristoffer Karlsson viděl a také odpískal.
9'
Tentokrát ale akce Brøndby nepřinesla nic vážnějšího a následuje autové vhazování pro hosty.
8'
Inter Turku se sice dostal k míči, ale po přechodu přes polovinu hřiště o něj zase přišel. Úvod tak naprosto jasně patří domácímu celku.
7'
A málem to bylo už 2:0 pro Brøndby, jelikož centr z levé strany přistál na hlavě Wilczeka, ale jeho hlavičku skvěle vyboxoval brankář Moisander!
5'
Fantastický start domácího týmu do tohoto utkání! Vigen to udělal před hranici vápna naprosto skvěle a posunul balón na KAMILA WILCZEKA, který vypálil excelentní střelu k pravé tyči.
4'
Centr domácího hráče z levé strany nepřinesl nic vážnějšího, jelikož mu míč sjel z kopačky.
2'
Inter Turku se snažil dostat dopředu středem hrací plochy, ovšem obrana Brøndby mu v tom zabránila.
1'

Brøndby IF: Schwabe – Mensah, Arajuuri, Hermannsson, Jung – Kaiser, Radoševič, Vigen – Hedlund, Wilczek (C), Tibbling
Náhradníci: Tornes – Borkeeiet, Erceg, Fisker, Gammelby, Lindstrom, Uhre

FC Inter Turku: Moisander – Tenho, Hamalainen, Klinkenberg – Markkula, Paananen, Ojala, Muniz Cegarra, Balbi – Furuholm (C), Valenčič
Náhradníci: Marttinen – Ademi, Hoskonen, Kamy, Kuningas, Maenpaa, Mastokangas

Rozhodčí: Kristoffer Karlsson – Joakim Amri Nilsson, Mikael Hallin (vš. SWE).
Dánské Brøndby skončilo v minulé sezóně ve skupině o titul na 4. místě a šlo tak do playoff o Evropskou ligu, kde si poradilo s týmem Randers 4:2, i když prohrávalo v 50. minutě 0:2.
Inter Turku se v probíhající finské Veikkauslize nachází na 4. místě s dvaceti čtyřmi body a skóre 27:19. V minulém ročníku se Inter umístil na 7. příčce.
V 1. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy Brøndby IF a FC Inter Turku. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude Brøndby Stadium. Tento stánek nabídne kapacitu pro 28 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kristoffer Karlsson a jeho asistenti Joakim Amri Nilsson a Mikael Hallin (vš. SWE). Úvodní výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.