Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ferencváros : Espanyol - 28. listopadu 2019   18:55

Ferencváros
Ferencváros
23' Sigér (Isael) • 90+1' Škvarka
2:2
(1:1)
Espanyol
Espanyol
31' Melendo  (Pipa) • 90+6' Darder  (Pipa)
Ferencváros
Dibusz – Lovrencsics (C), Blažič, Frimpong, Ćivić – Sigér (86. Škvarka), Charatin – Isael, Nguen, R. Varga (61. Zubkov) – Boli (83. Signěvič).
Gróf – Zubkov, Signěvič, Botka, Bőle, Heister, Škvarka.
Martins – Campos, Almeida (vš. POR)
Ferencváros Stadion, Budapešť
Espanyol
Diego López – Lluis López, F. Calero, Vilà – Pipa, Lozano, Iturraspe, Granero (C) (69. Ezzarfani), Corchia – Melendo (81. Calleri), Campuzano (88. Darder).
Prieto – Pedrosa, Darder, Calleri, Espinosa, V. Gómez, Ezzarfani.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Velká sportovní tragédie domácího Ferencvárose, který sahal po výhře, ale nechal si dva body utéct díky chybě v posledních vteřinách hry. Mohou to být rozhodující dva body, kvůli kterým by postup mohl Ferencvárosi uniknout. Espanyol naopak, díky výsledkům dnešního kola, slaví jistotu postupu z prvního místa!
90+7'
Zákroky brankáře Ferencvárose Dibusze – 3.
Zákroky brankáře Espanyolu Diega Lópeze – 5.
90+6'
Espanyol právě vstřelil branku!
Obrana Ferencvárose nyní propadla, když si nepohlídala centr Pipy ze strany, na který si do malého vápna naběhl SERGI DARDER, který poslal míč do branky!
90+5'
Ferencváros je blízko veledůležitému vítězství, které by ho velmi reálně přiblížilo k postupu.
90+4'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Eldar Ćivić (Ferencvárosi TC).
90+3'
Lékaři Ferencvárose spěchají na trávník, aby ošetřili jednoho z domácích.
90+1'
Ferencváros právě vstřelil branku!
MICHAL ŠKVARKA, na rozdíl od svého spoluhráče Isaela, pokutový kop proměňuje a domácí jdou do vedení.
90'
Žlutou kartu dostává Ander Iturraspe (Espanyol Barcelona) za faul ve vlastním vápně, na pronikajícího Isaela, to je další penalta pro Ferencváros!
88'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Victor Campuzano, přichází Sergi Darder.
86'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Dávid Sigér, přichází Michal Škvarka.
85'
Statistika držení míče – 47% : 53%.
84'
Sébastien Corchia (Espanyol) rozehrál z pravé strany, žádné velké nebezpečí pro domácí branku.
83'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Franck Boli, přichází Mikalaj Signěvič.
83'
Z protiútoku vybojovali hosté roh, který rozehrají z pravé strany.
82'
Franck Boli (Ferencváros) akrobaticky vypálil ve vápně Espanyolu, gólman Diego López ale jeho pokus chytá.
81'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Oscar Melendo, přichází Jonathan Calleri.
80'
Čeká nás poslední desetiminutovka utkání, v němž to mohlo být již 2:1 pro domácí, kdyby ovšem Isael proměnil pokutový kop.
78'
Žlutou kartu dostává Moha Ezzarfani (Espanyol Barcelona).
77'
Isael (Ferencvárosi TC) neproměňuje pokutový kop, jeho střelu gólman Espanyolu vyráží.
77'
Žlutou kartu dostává (Espanyol Barcelona).
76'
Žlutou kartu dostává Fernando Calero (Espanyol Barcelona).
76'
Fernando Calero (Espanyol) srazil ve vlastním vápně k zemi Boliho a sudí nařídil pokutový kop pro Ferencváros!
75'
Pozor, to bude penalta pro Ferencváros!
74'
Pol Lozano (Espanyol) poslal z levé strany míč do vápna, tam šel gólman Dibusz do souboje, míč dokázal vyboxovat.
73'
Nakonec je z toho roh pro Espanyol, nejprve z pravé strany, následně, po zásahu obránce Ferencvárose, i z levé strany.
72'
Espanyol se po levé straně dostává dopředu.
71'
Isael (Ferencváros) poslal centr z levé strany, ale pouze na hlavu bránícího hráče Espanyolu.
70'
Rohový kop pro Ferencváros, domácí rozehrají z levé strany.
69'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Esteban Granero, přichází Moha Ezzarfani.
69'
Fernando Calero (Espanyol) odkopává míč do autu, hned poté hosté střídají.
68'
Dávid Sigér (Ferencváros) prověřil Diega Lópeze, který přízemní střelu chytá.
67'
Znovu se Espanyol ubránil, nicméně vypadá to, že Ferencváros se pomalu, ale jistě, dostává do laufu.
66'
Rohový kop pro Ferencváros, domácí rozehrají z pravé strany.
65'
Gólová šance domácích, Isael trefuje břevno!
64'
Dávid Sigér (Ferencváros) netrefuje branku Espanyolu, míč pro hosty, Diego López vykopává od své branky.
63'
Dénes Dibusz (Ferencváros) rychle vykopává od své branky, hosté mají velmi dobrý pohyb a dostávají soupeře pod tlak.
62'
Je před námi poslední půl hodina hry, domácí hrají s Espanyolem zatím nerozhodně 1:1, ale ke gólu nemají oba týmy daleko.
61'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Roland Varga, přichází Olexandr Zubkov.
60'
I tentokrát hosté roh ubránili a sami se dostávají dopředu.
59'
Domácí již rozehráli roh, ale hosté se znovu ubránili, nicméně míč poslali do autu a následně se hosté brání pouze za cenu dalšího rohu pro Ferencváros.
58'
57'
Kapitán Espanyolu, Esteban Granero, odchází za brankovou čáru a je možné, že se vrátí ještě do hry.
56'
Abraham Frimpong (Ferencváros) je již na nohou, hostující Granero zatím stále sedí na trávníku a je viditelně otřesen.
55'
Rozhodčí urychleně volá na trávník lékaře obou týmů k zraněným hráčům.
54'
Isael (Ferencváros) rozehrává roh z pravé strany, ve vápně se následně srazili hlavami Abraham Frimpong (Ferencváros) a Esteban Granero (Espanyol).
53'
Roland Varga (Ferencváros) poslal centr z levé strany, ale hosté se pohodě ubránili.
52'
51'
Isael (Ferencváros) poslal centr do vápna, kde hlavičkuje Miha Blažič, který ale branku míjí.
50'
49'
Ferencváros na polovině Espanyolu, domácí vybojovali autové vhazování z pravé strany.
48'
Pipa (Espanyol) to zkusil přímo z rohového kopu, ale míč končí nad brankou.
47'
Rohový kop pro Espanyol, hosté budou rozehrávat z levé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:58.
První poločas je u konce, sledovali jsme celkem pěknou fotbalovou podívanou, oba týmy předváděly velmi dobré akce a kombinace a nakonec jsme viděli i dva góly, po jednom na obou stranách. Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří byli aktivnější a po zásluze šli i do vedení. Nicméně dlouho se domácí z vedení neradovali, o pár minut později vyrovnal Melendo.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Po faulu Lópeze měli domácí velmi zajímavou standardku, v těsné blízkosti vápna Espanyolu, ale vše končí odpískaným ofsajdem.
43'
Žlutou kartu dostává Lluis López (Espanyol Barcelona).
42'
Pipa (Espanyol) fauluje u pokutového území Ferencvárose, míč pro domácí, Dénes Dibusz vykopává od své branky.
41'
Roland Varga (Ferencváros) se nedokázal dostat k míči, po centru Tokmace, míč pro Espanyol.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, která nabídla dva góly. Lepší vstup do zápasu měli domácí, pak ale převzali aktivitu hosté a po zásluze se dočkali vyrovnání.
37'
Centr míří do vápna Ferencvárose, na Calera, před nímž ale míč odehrál bránící hráč soupeře.
36'
Volný kop pro Espanyol, na polovině Ferencvárose, poměrně z dálky, je to tedy spíše na centr do vápna.
35'
Žlutou kartu dostává Abraham Frimpong (Ferencvárosi TC).
34'
Jenže i jejich akce končí ofsajdem, v němž se ocitá Franck Boli.
33'
Další útočná akce Espanyolu končí odpískaným ofsajdem, hrát tak mohou domácí.
31'
Pipa to udělal parádně, prošel přes obránce z levé strany do vápna Ferencvárose, tam přihrál volnému OSCARU MELENDOVI, který střelou z první, byť s odrazem bránícího hráče, dostal míč do branky.
31'
První půl hodina hry za námi, domácí již vedou po gólu Sigéra, nicméně poslední minuty patří hostům.
30'
Espanyol se drží na polovině Ferencvárose, dočkají se hosté vyrovnávacího gólu?
29'
Přetažený centr míří na levou stranu, tam ale nebyl nikdo v zeleném, takže hrají domácí.
28'
Oscar Melendo (Espanyol) padá na trávník, po faulu bránícího hráče Ferencvárose.
27'
Nepřesným centrem z levé strany končí akce Espanyolu, odkop od branky Ferencvárose.
26'
Rohový kop domácích, ti rozehrávají z pravé strany, míč ve vápně odkopl bránící hráč Espanyolu.
25'
Žlutou kartu dostává Franck Boli (Ferencvárosi TC).
23'
Isael (Ferencváros) poslal míč na tyč hostující branky, odkud se odrazil před DÁVIDA SIGÉRA, který neváhal a z voleje ho nechytatelně napálil do branky Espanyolu.
22'
Franck Boli (Ferencváros) faulován na polovině soupeře, volný kop pro Ferencváros.
20'
Rohový kop Espanyolu, Esteban Granero rozehrává z pravé strany, míč míří na zadní tyč... ale je pískán ofsajd.
19'
Hosté signalizují hraní rukou jednoho z domácích borců, sudí ale nechává hrát dál.
18'
Ofsajdem končí útočná akce Espanyolu, domácí mohou rozehrát z vlastní poloviny.
17'
Odkop od branky Espanyolu, Diego López posílá míč až na polovinu Ferencvárose.
16'
Victor Campuzano (Espanyol) si nabíhal do vápna soupeře, kde ale včas zasáhl obránce Ferencvárose.
15'
Po pravé straně zkouší hosté projít k vápnu domácích, to se ale v tuto chvíli nedaří.
14'
Espanyol s míčem u půlící čáry, hosté vyrovnávají hru.
12'
Žlutou kartu dostává Eldar Ćivić (Ferencvárosi TC).
11'
Isael (Ferencváros) nedokázal zpracovat pas na pravou stranu, míč končí v autu, na polovině Espanyolu.
10'
Dénes Dibusz (Ferencváros) vykopává od své branky, míč ale u půlící čáry získávají hosté.
8'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.
7'
Domácí rozehráli roh z levé strany, ale bez valného úspěchu.
6'
Roland Varga (Ferencváros) vypálil zpoza vápna, povedenou střelu musel Diego López (Espanyol) vyrážet na roh.
6'
Dénes Dibusz (Ferencváros) si bere míč a bude vykopávat od své branky.
5'
Po centru z pravé strany se dostal ve vápně domácích k hlavičce Ander Iturraspe (Espanyol), ten ale poslal míč nad branku.
4'
Sébastien Corchia (Espanyol) faulován na polovině Ferencvárose, volný kop pro Espanyol, z pravé strany.
3'
Franck Boli (Ferencváros) zasáhl míč v pádu, po centru z levé strany, uvnitř vápna Espanyolu, ale míč končí v rukavicích Lópeze.
2'
Victor Campuzano (Espanyol) se nedostal k míči na pravém křídle, míč skončil v autu, vhazují domácí.
1'

Ferencvárosi TC: Dibusz – Lovrencsics (C), Blažič, Frimpong, Ćivić – Sigér, Charatin – Isael, Nguen, R. Varga – Boli.
Náhradníci: Gróf – Zubkov, Signěvič, Botka, Bőle, Heister, Škvarka.

Espanyol Barcelona: Diego López – Lluis López, F. Calero, Vilà – Pipa, Lozano, Iturraspe, Granero (C), Corchia – Melendo, Campuzano.
Náhradníci: Prieto – Pedrosa, Darder, Calleri, Espinosa, V. Gómez, Ezzarfani.

Rozhodčí: Martins – Campos, Almeida (vš. POR).
ESPANYOL BARCELONA
Druhý nejlepší klub katalánské metropole zatím kraluje základní skupině H. Na svém kontě má po čtyřech zápasech velmi dobrých deset bodů, když dokázal třikrát vyhrát (2:0 na hřišti CSKA Moskva, 1:0 na hřišti Ludogorce Razgrad a v zatím posledním utkání doma s Ludogorcem 6:0!) a pouze jednou ztratil body. Bylo to právě v utkání doma s Ferencvárosem, v němž si Espanyol dal vlastní gól v 10. minutě a pak již pouze vyrovnával na konečných 1:1 v 60. minutě Matías Vargas).
FERENCVÁROSI TC
Maďarský Ferencváros se zatím v silně obsazené skupině H statečně drží a aktuálně mu patří třetí příčka, před moskevským CSKA, které zatím získalo pouhý bod. Ferencváros vybojoval bodů pět, když ze čtyř duelů pouze jednou prohrál (doma s Ludogorcem Razgrada 0:3). Dvakrát vybojoval bod (na hřišti Espanyolu 1:1 a v posledním utkání doma s CSKA Moskva 0:0). A právě na hřišti CSKA si Ferencvaros připsal zatím svou jedinou (a překvapivou) výhru, když o výhře 1:0 rozhodl v 86. minutě Roland Varga). Moskevský klub tak ve vzájemném dvojzápase nedokázal maďarskému týmu ani jeden gól!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny H Evropské ligy, v němž FERENCVÁROSI TC přivítá na svém stadionu ESPANYOL BARCELONU.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.