Evropská liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rosenborg BK : Eindhoven - 3. října 2019   21:00

Rosenborg BK
70' Adegbenro
1:4
(0:3)
Eindhoven
Eindhoven
14' Rosario  (Ihattaren) • 38' Meling (vl.)  • 41' Malen  (Doan) • 79' Malen  (Doan)
André Hansen – Meling, Valsvik, Hovland, Trondsen (80. Tagseth) – Äsen, Lundemo (62. Konradsen), Jensen (C) – Akintola, B. M. Johnsen (59. Söderlund), Adegbenro.
Östbö – Denić, Konradsen, Helland, Söderlund, Tagseth, Konradsen Ceïde.
Halil Umut Meler – Mustafa Eyisoy, Cevdet Kömürcüoğlu (všichni TUR)
Lerkendal Stadion, Trondheim
Eindhoven
Zoet – Dumfries, Baumgartl, Viergever, Sadílek – Rosario (C), Hendrix (72. É Gutiérrez), Ihattaren (79. Mitroglu) – Doan (82. Bruma), Malen, Bergwijn.
Ruiter – Schwaab, Bruma, Mitroglu, É Gutiérrez, Gakpo, Teze.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:10.
Utkání je u konce a Eindhoven hravě dotáhl zápas do vítězného konce. Rosenborg se sice ve druhé půli snažil o korekci nepříznivého skóre, jenže maximem byl gól Samuela Adegbenra ze 70. minuty. Do pootevřené obrany domácích pak o devět minut později pronikli Ricu Doan a Donyell Malen a ten také střelou podél gólmana uzavřel skóre na 1:4. PSV tak má po dvou odehraných zápasech šest bodů a je první, Rosenborg je naopak na posledním místě s jediným bodem.
90+5'
90+4'
Tak ještě jedna střela a to v podání domácích. Po přihrávce od brankové čáry pálil Jensen, šlo to ale až na tribunu.
90+3'
Hostující tým drží míč na útočné polovině a snaží se jej už soupeři vůbec nepůjčit.
90+2'
Rozehrává se od branky Eindhovenu, akcí levou stranou neuspěl Adegbenro.
90+1'
Hansen musel vyběhnout proti přihrávce za obranu a zvládl to skvěle. U míče byl jako první a skryl jej pod sebou.
90'
Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty.
89'
Akintola svůj centr z pravé strany hodně přepískl, míč skončil na druhé straně v zámezí.
88'
A další jeho dobré čtení hry, tentokrát si hravě stáhl do rukavic centr z levého křídla.
87'
Zprava vyslal technický pokus Gjermund Äsen, jenže Zoet měl dobrý výhled a jelikož střela nebyla prudká, neměl problém zakročit.
86'
Ten se hostům povedlo odhlavičkovat, hr ale stále probíhá poblíž šestnáctky Eindhovenu.
85'
Akintola už odcentroval, po jeho pasu se o střelu snažilo hned několik hráčů, povedlo se to až Konradsenovi. Nakonec z toho je rohový kop.
84'
Na levé straně se o centr snažil Adegbenro, míč mu ale těsně utekl do zámezí.
83'
Eindhoven již nikam nepospíchá, má výrazný náskok, který teď v poklidu hlídá.
82'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Bruma.
81'
Rosenborg se stále snaží o korekci nepříznivého skóre, před Zoeta létají vysoké centry.
80'
Je tu vůbec první žlutá karta utkání, za faul u pomezní čáry ji dostal hostující Michal Sadílek.
80'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Anders Trondsen, přichází Edvard Tagseth.
79'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Mohammed Ihattaren, přichází Konstantinos Mitroglu.
79'
PSV právě vstřelilo branku!
A je to zase o tři góly. Eindhoven podnikl rychlý výpad, Doan po hezkém uvolnění přihrál na zcela volného DONYELLA MALENA a ten střelou podél gólmana poslal míč do sítě.
77'
Na trávníku sedí domácí Trondsen a rozhodčí k němu volá nosítka. Vypadá to, že domácí budou muset potřetí střídat.
76'
Zprava centroval Meling, jenže pouze do rukavic povyběhnutého brankáře Zoeta.
74'
Hostům mohl vrátit tříbrankový náskok Malen, když po centru z levé strany zakončoval do odkryté branky, Trondsen střelu ale na poslední chvíli vykopl a odehrál mimo vápno.
72'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Jorrit Hendrix, přichází Érick Gutiérrez.
71'
Po gólu vznikla u branky Eindhovenu krátká strkanice o míč, rozhodčí ale rychle vše uklidnil.
70'
Rosenborg právě vstřelil branku!
A je sníženo! Po rohovém kopu přišlo sklepnutí na branku, což Zoet ještě zvládl na poslední chvíli vyrazit, ale na dorážku SAMUELA ADEGBENRA z bezprostřední blízkosti už neměl nárok.
69'
Máme tu krátkou pauzu, neboť hostující Hendrix si při obranném zákroku zřejmě lehce natáhl tříslo a potřebuje ošetření.
68'
Akintola prováhal nejlepší okamžik pro centr do trochu rozhozené obrany Eindhovenu, z toho všeho je pouze autové vhazování.
67'
Zoet si připisuje snadný zákrok proti střele z pravé strany. Rosenborg přidává na tempu, stále ale platí, že koncovka není z nejlepších.
65'
Po rychlém přechodu domácích do útoku přihrál Adegbenro doprava na Akintolu, jeho následná střela šla ale vysoko nad.
64'
Hned dva ofsajdy domácích v krátkém časovém úseku, rozehrává se z blízkosti Zoetovy branky.
62'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Marius Lundemo, přichází Anders Konradsen.
61'
Nahoru a dolů, to teď sledujeme. Oba celky se snaží o útok, finální fáze ale naráží na nepřesnosti.
59'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Björn Maars Johnsen, přichází Alexander Söderlund.
58'
Na lavičce Rosenborgu se chystá střídání, zatím se ale musí počkat na přerušení hry.
57'
Nyní už ale zasahovat musel, na centr z levé strany si naskočil Adegbenro a povedlo se mu hlavičkovat.
56'
Ofenzíva Rosenborgu předvedla hned několik sražených střel, gólman Zoet tak zůstal víceméně bez práce.
55'
Rosenborg si po akci levým křídlem vybojoval rohový kop, vše se stěhuje před Zoeta.
53'
Trochu se nám v úvodu druhé půle přitvrdilo, nyní to na vlastní kůži poznal Birger Meling. Následný přímý kop z pravého křídla byl ale chuťovkou pro připraveného Jeroena Zoeta.
51'
Střelu po zemi vyslal Baumgartl, mířil k levé tyči Hansenovy branky, gólman tam však byl právě včas.
50'
A další faul domácích, nyní na Malera. Výsledkem je přímý kop kousek za pokutovým územím.
49'
Snaha teď ale končí útočným faulem Davida Akintoly na Doana. Eindhoven rozehrává z vlastní půle.
48'
Rosenborg se pokouší něco udělat z hrubě nepříznivým stavem, snaží se tak prokombinovat k vápnu.
46'
Zleva se do pokutového území dostal Bergwijn, jeho zakončení však nebylo pro Hansena nebezpečné.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.
První poločas je za námi a i když to dlouho byl vyrovnaný zápas bez šancí, tak do kabin se jde za jasného vedení hostujícího Eindhovenu. Ten se dostal do vedení ve 14. minutě, kdy se střelou zpoza vápna trefil Pablo Paulino Rosario. Rosenborg se poté snažil o srovnání, jenže koncovka hodně pokulhávala a tak přišel dvojnásobný trest. Ve 37. minutě si domácí dali Birgerem Melingem vlastní gól a ve 41. minutě se po rychlém kontru trefil zleva Donyell Malen. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:3 a domácí tým tak má rozhodně o čem přemýšlet.
45+1'
45+1'
Kombinace domácích končí chybou na pravé straně, o míč přišel Meling. A z tribun se už nese pískot diváků.
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
43'
Hendrix čistě odebral soupeři míč a rázem je tu zase rychlý přechod Eindhovenu do útoku.
41'
Už to pro Rosenborg vypadá na slušný nářez. Domácí teď pokazili rozehrávku a po rychlém kontru přihrál Doan na levou stranu, odkud zakončil DONYELL MALEN, jenž prostřelil o zákrok se pokoušejícího Hansena.
40'
Ten však nedolétl ani k první tyči a byl odvrácen ráznou hlavičkou v podání Jensena.
39'
A aby toho nebylo málo, tak Eindhoven je opět v útoku a má k dispozici rohový kop.
38'
No tak tohle je pro domácí ledová sprcha. Po rychlém brejku se k míči dostal Dumfries a i když mu Trondsen první pokus srazil, tak vystřelil i podruhé a tentokrát si jeho zakončení z ostrého úhlu srazil do vlastní branky BIRGER MELING.
36'
Ofenzívu Rosenborgu táhne hlavně Samuel Adegbenro, obrana Eindhovenu si ale na něj dává velký pozor. Nyní to byl Sadílek.
34'
Teď navíc nevyšla ani rozehrávka na levém křídle, Adegbenrovi těsně utekl míč do zámezí. Vhazuje Denzel Dumfries.
33'
Rosenborgu se nedá upřít snaha si dojít za vyrovnáním, jenže finální fáze zatím značně pokulhává.
31'
Nebyl to vůbec špatný centr, míč nadělal v šestnáctce Eindhovenu docela zmatky, přesto i Zoet i jeho obrana poradili.
31'
Rohový kop pro Rosenborg po Valsvikově centru z levé strany. U míče je už připraven Äsen.
29'
Adegbenro ukazoval, že byl při své kličce faulován, rozhodčí byl ale jiného názoru. Dopředu už jde Eindhoven.
29'
Mike Jensen to zkusil i z tohoto nepříliš dobrého úhlu, jeho prudká rána prosvištěla mezi všemi hráči a skončila mimo hrací plochu.
28'
Velice odvážně se pustil Adegbenro hned mezi tři protihráče a jeho pouť skončila pádem v pokutovém území. Penalta se nepískala, sudí se však vrátil k předcházejícímu zákroku a ukázal na přímý kop u levé hranice vápna.
26'
Trochu nám teď přišel útlum, sledujeme kombinace plné chybných přihrávek, hraje se kolem středového kruhu.
25'
Rychlý přechod do útoku v podání Eindhovenu skončil nepřesnou střelou Donyella Malena z pravé strany. Obrana Rosenborgu si už začíná vyříkávat svá pochybení.
23'
Jensenova střela z dálky ale skončila neúspěchem, míč prolétl vysoko nad brankou...
22'
Teď si musí Jeroen Zoet postavit pevnou zeď, domácí totiž rozehrávají celkem zajímavou standardní situaci.
21'
Teď už došlo i na jeho centr, když se dostal přes Dumfrise, po jeho centru a následném sklepnutí na branku si Zoet připsal snadný zákrok.
21'
Na levé straně se o kličky snažil domácí Adegbenro, proti přesile se však nedokázal prosadit a o míč přišel.
19'
Eindhoven teď pozvolnou rozehrávkou na vlastní polovině láká soupeře k vysunutí a pootevření obrany, domácí se ale nechtějí nechat nachytat a proti hráčům PSV nevystupují.
18'
Zoet se pozvolna chystá k dalšímu svému odkopu od branky, nikam s tím nepospíchá.
16'
Vedoucí gól hosty ještě více nabudil, už jsou opět usazeni na útočné polovině.
14'
A je tu gól. Vlastně z první vážnější akce se hosté dostali do vedení! Na levé straně se nadvakrát povedlo přihrát Ihattarenovi, kousek za vápnem se hezky uvolnil PABLO PAULINO ROSARIO a i když při samotné střele podklouzl, tak zamířil přesně pod horní tyč Hansenovy branky.
13'
Teď to zkusili domácí po levé straně, Adegbenro poslal po zemi prudký pas, ten byl obranou Eindhovenu odvrácen.
11'
Eindhovenu to nevyšlo ani po rohovém kopu, hned u první tyče přišla rázná hlavička, která poslala míč pryč z vápna.
10'
Stále čekáme na vůbec první střelecký pokus, v tuto chvíli rozehrává gólman Zoet od své branky.
9'
Vysoký centr byl posunut až za zadní tyč a skončil mimo hrací plochu. Domácí vhazují Trondsenem.
8'
Domácí to opět zkusí, tentokrát pomocí rohového kopu. Před Zoetem je pěkně živo.
7'
Hendrix odkopává z vlastní půle, akce Rosenborgu tak končí ještě dříve, než pořádně začala.
6'
Zatím sledujeme jen snahy obou celků o rozehrávku k pokutovému území, obrany míče v poklidu sbírají.
5'
Malá domů až na Hansen, ten okamžitě rozehrává na volné hráče na levé straně.
4'
Dumfriesův faul, hra se tak po důrazné domluvě tomuto hráči přesune na polovinu nizozemského klubu.
3'
Hendrix ukazoval, že by měli hosté vhazovat a hlavní rozhodčí s ním souhlasil. Rosenborg si tak musí počkat na to, až se na delší dobu dostane k míči a na útočnou polovinu.
2'
Eindhoven začal zápas v aktivním stylu a už několikrát se objevil poblíž pokutového území soupeře.
1'

Rosenborg BK: André Hansen – Meling, Valsvik, Hovland, Trondsen – Äsen, Lundemo, Jensen (C) – Akintola, B. M. Johnsen, Adegbenro.
Náhradníci: Östbö – Denić, Konradsen, Helland, Söderlund, Tagseth, Konradsen Ceïde.

PSV Eindhoven: Zoet – Dumfries, Baumgartl, Viergever, Sadílek – Rosario (C), Hendrix, Ihattaren – Doan, Malen, Bergwijn.
Náhradníci: Ruiter – Schwaab, Bruma, Mitroglu, É Gutiérrez, Gakpo, Teze.

Rozhodčí: Halil Umut Meler – Mustafa Eyisoy, Cevdet Kömürcüoğlu (všichni TUR).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Lerkendal Stadion začne ve 21:00, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Halil Umut Meler, kterému budou na pomezí asistovat Mustafa Eyisoy a Cevdet Kömürcüoğlu. Všichni pánové jsou z Turecka.

Domácí tým vstoupil do základní skupiny venkovní porážkou na půdě LASK Linec, když o osudu utkání rozhodla jediná trefa. O tu se ve třetí minutě nastavení prvního poločasu postaral Holland a na tento úder již Rosenborg zareagovat nedokázal. Dnes tak musí před svými fanoušky bodovat, pokud si nechce šance na postup ze skupiny již ze začátku hodně zkomplikovat.

PSV Eindhoven

Hosté byli v úvodním kole úspěšnější, na svém trávníku přivítali SPorting Lisabon a po dramatickém průběhu vyhráli 3:2. Domácí se brzy dostali do dvoubrankového náskoku po trefě Malena a vlastním gólu Coatese a i když ještě v první půli snížil z penalty Fernandes, tak po pauze vrátil Eindhovenu náskok dvou branek Baumgartl. Sporting sice ještě snížil gólem Mendese, to však bylo ze strany hostů vše.
Dobrý večer u Evropské ligy. Společně se podíváme na utkání skupiny D mezi týmy Rosenborg BK a PSV Eindhoven.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.