Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Karabach - 28. listopadu 2019   21:00

Sevilla
Sevilla
61' Gil  • 90+3' Dabbur (Gil)
2:0
(0:0)
Karabach
Karabach
Sevilla
Bunú – Pozo, Sergi Gómez, Carriço, Escudero – Munir, Ó. Torres (69. Mena), Gudelj, Rony Lopes (56. Gil) – Dabbur, Chicharito (63. F. Vázquez).
Vaclík – Mena, Gil, Ocampos, Koundé, F. Vázquez, Rodríguez.
Karabach
Begović – Medveděv, Mammadov, B. Husejnov, Ailton, A. Husejnov (71. Abdullajev) – Garajev, Romero (72. Emreli), R. Almeida – Míchel (86. Quintana), Zoubir.
Vágner – Abdullajev, Emreli, Hadžijev, Quintana, Rherras, R. Sadygov.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13.
Je konec! Sevilla zvládla také své páté vystoupení v letošním ročníku Evropské ligy a poráží Karabach 2:0! Domácí celek o svém vítězství rozhodl až po přestávce. Domácí kouč totiž poslal do hry Bryana Gila, který byl hlavní hvězdou duelu! Právě Gil po hodině se štěstím otevřel skóre. Od té doby už Sevilla zcela dominovala a nepouštěla soupeře do šancí. Až v nastavení přidal pojistku Munas Dabbur!
90+4'
90+3'
Sevilla právě vstřelila branku!
Až nyní domácí celek přidává svůj druhý zásah v dnešním duelu a rozhoduje o svém triumfu! MUNAS DABBUR si udělal prostor v pokutovém území a střelou pod břevno rozvlnil síť!
90+2'
Bryan Gil se pustil do slalomu a snažil se obejít obránce hostujícího celku. Autor dosud jediné branky svůj druhý zásah nepřidal.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Munir vyzkoušel své štěstí střelou zpoza hranice pokutového území. Hostující brankář jeho pokus dobře viděl a ukryl míč do rukavic.
89'
Sevilla v posledních minutách drží míč na kopačkách a drží si své těsné vedení. Domácí celek dnes podal hodně jistý výkon hlavně směrem dozadu.
88'
Dabbur našel Gila přihrávkou do pokutového území. Autor dosud jediné branky ještě oslovil Munira, ale jeho ránu levačkou skvěle zneškodnil Begovič!
87'
Karabach už je opět nastěhovaný na polovině soupeře a snaží se hrát s míčem na kopačkách. Střídající Quintana však nezvládl první dotyk.
86'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Míchel, přichází Dani Quintana.
85'
Alejandro Pozo poslal z pravé strany centr do pokutového území, jenže svou pobídkou nenašel nikoho v bílém dresu Sevilly.
84'
Sevilla se po delší době usadila na polovině soupeře, jenže nikdo v bílém se nedostal do zakončení. Domácí celek se bude snažit kombinovat daleko od vlastní branky.
83'
Karabach se v závěrečných minutách zvedá a snaží se s výsledkem něco udělat. Obranu Sevillu ještě čekají velmi těžké časy.
82'
Karabach zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Araz Abdullajev, který našel hlavu dobře postaveného Almeidy, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
81'
Almeida poslal do pokutového území nadýchaný centr z levé strany. Na jeho pobídku si naskočil Míchel, jenže jeho hlavička prolétla vysoko nad břevnem.
80'
Míchel si v blízkosti pokutového území připravil míč do střelecké pozice, ale jeho pokus tečoval obránce domácího mužstva pouze na rohový kop.
79'
Alejandro Pozo upadl po souboji na hranici velkého vápna, jenže rozhodčí se rozhodl nepřerušovat hru. Karabach mohl zaútočit, ale hosté si nedokázali přihrát.
78'
Dabbur se hnal do obrovské šance, ale na poslední chvíli se mu pod nohy položil Rahil Mammadov, který mu nedovolil zakončit.
77'
Araz Abdullajev si skvěle pokryl míč tělem a Daniel Carriço jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Karabach může pokračovat v kombinaci.
76'
Ailton poslal přihrávku do pokutového území, ale stoper Sergi Gómez jeho pobídku skvěle zastavil a odehrál balón mimo nebezpečný prostor.
75'
Munir poslal přihrávku do pokutového území, nicméně Dabbur jeho pokus nepochopil a vůbec se nerozběhl. Míč tak skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
74'
Bryan Gil si opět dělal prostor na hranici pokutového území, nicméně Maxim Medveděv proti němu skvěle vystoupil a zakopl míč do autu.
73'
Střídající Emreli dostal krátce po svém příchodu na trávník krásnou přihrávku do běhu, jenže narazil hned na prvního soupeře a o míč přišel.
72'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Jaime Romero, přichází Mahir Emreli.
71'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Abbas Husejnov, přichází Araz Abdullajev.
70'
Karabach se po obdržené brance nemůže dostat na polovinu Sevilly a nedaří se mu kombinovat s míčem na kopačkách. Sevilla zcela dominuje.
69'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Pepe Mena.
68'
Hostující brankář nakopl míč na levou stranu na Ailtona, jenže toho si vzal do parády Escudero a nepustil jej k odraženému míči.
67'
Franco Vázquez operoval s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, natlačil se tělem před obránce, jenže už nedokázal dobře odcentrovat.
66'
Zadáci domácího celku si na vlastní polovině vyměňují krátké přihrávky a snaží se uklidnit dění na trávníku. Nikdo v černém kombinaci Sevilly neatakuje.
65'
Alejandro Pozo nakopl míč na polovinu Karabachu, kam se za míčem tlačil Dabbur, ale toho si vzal do parády důrazný obránce Rahil Mammadov.
64'
Střídající Vázquez se ihned zapojil do útočné akce domácího celku. Zkušený záložník španělského celku však vyslal nepřesnou přihrávku za obranu.
63'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Chicharito, přichází Franco Vázquez.
61'
Sevilla se nakonec dočkala branky! Favorit dnešního duelu se tak dostává do vedení! Domácí kouč může být spokojen se střídáním. BRYN GIL se zpoza hranice pokutového území opřel do míče a jeho tečovaná rána skončila v síti!
60'
Je za námi hodina hry a v Seville stále platí bezbrankový stav. Domácí celek sice po změně stran vrhl všechny síly do útoku, ale nedostává se do šancí.
59'
Karabach zahrával rohový kop. Do zakončení se dral právě Almeida, jenže tomu střela pravačkou nesedla a jeho pomalý pokus ukryl Jasín Bunú do rukavic.
58'
Almeida táhl útočnou akci hostujícího celku po pravém křídle, prošel s míčem až na hranici velkého vápna, ale jeho centr skončil u obránce.
57'
Gudelj poslal krásnou přihrávku mezi obránce hostujícího celku, nicméně nikdo v bílém na jeho pobídku nezareagoval. Obrana Karabachu uklidňuje hru.
56'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Bryan Gil.
56'
Pozo si centr do pokutového území ještě jednou zopakoval, ale Chicharito na jeho pobídku těsně nedosáhl. Balón následně proskákal až do zámezí.
55'
Alejandro Pozo odcentroval do velkého vápna, nicméně ani po jeho pobídce se nikdo v bílém nedostal do zakončení. Munir se dožadoval penalty, ale sudí nechal pokračovat ve hře.
54'
Sevilla opět kombinuje na polovině soupeře a hledá si cestičku do zakončení v pokutovém území. Karabach pokračuje v urputné defenzivě.
53'
Míchel se pustil do debaty s hlavním rozhodčím, jenže sudí se nenechal přesvědčit o nesprávnosti svého názoru a nařídil přímý kop pro Sevillu.
52'
Munas Dabbur si zpracoval krásnou přihrávku na hranici pokutového území, jenže při zakončení mu balón sjel po nártu a skončil daleko od branky.
51'
Munir se tlačil do pokutového území z pravé strany, jenže před ním vystoupil Medveděv, který špičkou kopačky odpálil balón na tribunu.
50'
Rahil Mammadov nakopl míč na polovinu Sevilly, jenže ani jeho pobídka neskončila u nikoho v černém dresu. Hráči Karabachu se opět musí koncentrovat na obranu.
49'
Jaime Romero se hnal do protiútoku, jenže proti přesile zadáků Sevilly neměl šanci na úspěch. Důrazný stoper Sergi Gómez jej čistým způsobem obral o míč.
48'
Óliver Torres napodobil mexického útočníka a také se prosmýkl do velkého vápna. Ani jeho pokus levačkou však neprošel až mezi tři tyče.
47'
Chicharito se prosmýkl do pokutového území, jenže se mu pod nohy položil obětavý obránce, který jeho dělovku na poslední chvíli zastavil.
46'
Domácí Sevilla obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Španělský celek se vydal do útoku, ale průnik po pravé straně skončil nepřesnou přihrávkou.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí na jihu Španělska bezbrankový stav! Domácí Sevilla sice vstoupila do utkání aktivně, ale Karabach přestál úvodní minuty. Poté se obraz hry vyrovnal a šance stále nepřicházely. Až v závěru poločasu zahrozil z přímého kopu Munir, jenže Begovič jeho pokus vytěsnil na rohový kop.
45'
45'
Po následném rohovém kopu se do zakončení tlačil Gómez, ale obránce hostujícího celku před ním dokázal odehrát míč mimo nebezpečný prostor.
44'
Munir se ujal rozehrávky dalšího přímého kopu domácího mužstva. Jeho zakončení prosvištělo kolem zdi a Begovič musel vytáhnout dobrý zákrok!
43'
Asmir Begović předvedl parádní výhoz přes polovinu hrací plochy. K míči se dostal Míchel, jenže od jeho hrudi se balón odrazil k domácím zadákům.
42'
Dabbur fantastickou prací vybojoval míč v blízkosti pokutového území soupeře. Domácí kanonýr se poté dral do velkého vápna, ale nedostal se k zakončení.
41'
Gara Garajev si v hlavičkovém souboji s Gómezem pomohl loktem a poslal soupeře k zemi. Sudí jeho počínání posoudil jako nedovolené a nařídil přímý kop pro Sevillu.
40'
Sevilla zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se ujal Rony Lopes, který míč zakroutil na hranici velkého vápna, ale Óliver Torres zakončit nedokázal.
39'
Domácí brankář Jasín Bunú vystartoval ven z branky a pomohl svým spoluhráčům urychlit rozehrávku. Jeho nákop si zpracoval Rony Lopes.
38'
Pozo prošel s míčem u nohy na polovinu soupeře, přehodil si balón na levačku, jenže zajímavým centrem neoslovil nikoho v bílém dresu.
37'
Karabach se zmocnil míče a snaží se otupit sílící tlak soupeře postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v bílém rozehrávku soupeře neatakuje.
36'
Útočnou snahu domácího celku zastavil nedovolený zákrok Poza na pravé straně. Důrazný fotbalista v bílém doslova složil svého strážce.
35'
Domácí mužstvo se usadilo na polovině soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Kombinaci Sevilly diriguje Munir, ale ani on nemůže najít skulinku v hostující obraně.
34'
Almeida dostal přihrávku na polovinu hřiště, krásně se s míčem otočil a vymyslel přihrávku na polovinu soupeře. Hráči v bílém se však stačili vrátit.
33'
Asmir Begović si musel připsat alespoň nějaký zákrok. Hostující brankář si s přehledem poradil s Munirovou střelou z úctyhodné vzdálenosti.
32'
Sevilla už opět kombinuje na polovině soupeře a snaží si otevřít cestičku do pokutového území. Obrana Karabachu však nadále brání v pevném a dobře se pohybujícím bloku.
31'
Rahil Mammadov dostal přihrávku na levou stranu, kde jej okamžitě napadal Dabbur a hostující hráč pouze nakopl míč na polovinu soupeře.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme spíše opatrný fotbal. Ani jeden z týmů si zatím nedokázal vypracovat vyloženou možnost.
29'
Jaime Romero si naběhl na prudkou přihrávku mezi obránce soupeře, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil daleko od nohy.
28'
Také Karabach nyní zahrával rohový kop. Maxim Medveděv však vymyslel krátký centr, který bez problémů odkopl Daniel Carriço.
27'
Ani po dalším rohovém kopu nedokázala Sevilla ohrozit branku Asmira Begoviče. Jaime Romero se vrátil pomoci obraně Karabachu a odhlavičkoval míč ven ze šestnáctky.
26'
Escudero uvolnil krásnou kolmicí Munira, který bez přípravy odcentroval do velkého vápna, jenže zadáci Karabachu opět odehráli míč na rohový kop.
25'
Chicharito to při napadání rozehrávky hostujícího celku přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Karabach.
24'
Begovič se musel zapojit do rozehrávky hostujícího Karabachu. Hostující brankář zvládl velmi těžké zpracování pod tlakem a odehrál míč před dotírajícím Dabburem.
23'
Jaime Romero spěchal po pravém křídle na polovinu soupeře, jenže se nedokázal natlačit před obránce a přišel o míč. Karabach však přestál úvodní minuty.
22'
Rozehrávky rohového kopu Sevilly se ujal Munir. Jeho prudký centr směřoval na Dabbura, jenže ten si v souboji pomohl útočným faulem.
21'
Óliver Torres vybojoval míč na polovině Karabachu a okamžitě vyslal centr do pokutového území. S jeho pobídkou si obrana hostujícího celku poradila a odehrála míč na roh.
20'
Nemanja Gudelj vymyslel prudkou přihrávku do pokutového území, nicméně před rozběhnutým Chicharitem stačil zasáhnout dobře postavený Ailton.
19'
Maxim Medveděv táhl útok Karabachu po levém křídle. Rychlonohý fotbalista prošel do blízkosti pokutového území, jenže tam vyprodukoval nepřesnou přihrávku.
18'
Escudero tentokrát hledal rozběhnutého Munira, ale také s touto přihrávkou si obrana soupeře bez problémů dokázala poradit.
17'
Sergio Escudero podpořil útočnou akci Sevilly náběhem po pravém křídle, jenže jeho centr zablokoval hned první hráč v červeném dresu Karabachu.
16'
Rahil Mammadov si dal pozor na skákavou přihrávku za obranu a odkopl míč daleko od pokutového území. Sevilla ale stupňuje svůj tlak.
15'
Munas Dabbur se z levého křídla tlačil do pokutového území, jenže na hranici velkého vápna zapomněl míč za sebou a vracející se obránce jej odkopl do bezpečí.
14'
Maxim Medveděv nakopl míč z vlastní poloviny na polovinu soupeře, kde se do hlavičkového souboje pustil Jaime Romero, ale proti Carricovi neměl nárok.
13'
Sevilla se po delší době vydala do útoku, jenže oblouček mířící na Chicharita byl pro obranu Karabachu snadným soustem.
12'
Abbas Husejnov se s míčem u nohy probil do střelecké pozice, jenže jeho pokus z hranice velkého vápna prosvištěl vysoko nad břevnem domácí svatyně.
11'
Jaime Romero operoval s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, jenže si jej pouze zasekl, ale už nedokázal přesně odcentrovat.
10'
Sergi Gómez předvedl další vynikající obranný zákrok a nepustil míč do pokutového území. Stopeři Sevilly mají v úvodu více práce než se očekávalo.
9'
Munas Dabbur si v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Rozehrávat bude Karabach.
8'
Sergi Gómez zastavil rodící se útok Karabachu a vybojoval míč pro domácí Sevillu. Stoper domácího mužstva následně roztáhl hru na pravou stranu.
7'
Munas Dabbur se dostal k odraženému míči na polovině soupeře a pohotově přenesl těžiště hry přes celou šíři hrací plochy na osamoceného Munira.
6'
Munir si skvěle zpracoval prudkou přihrávku na pravou stranu, pokryl si míč tělem a dotírající obránce jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
5'
Gara Garajev přenesl hru na pravou stranu, kam si naběhl aktivní Maxim Medveděv. Druhý jmenovaný si ale nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do autu.
4'
Rahil Mammadov si dal pozor na vysoký nákop za obranu hostujícího celku. Pozorný obránce Karabachu odhlavičkoval míč do bezpečí.
3'
Sergio Escudero dostal přihrávku na levou stranu, jenže si netroufl na průnik na polovinu soupeře a raději si pomohl zpětnou přihrávkou na Gómeze.
2'
Daniel Carriço diriguje rozehrávku Sevilly na polovině hřiště. Domácí celek chce od úvodních minut dnešního souboje diktovat tempo hry.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Karabach se ihned vydal do útoku, ale s dlouhým nákopem si poradila obrana domácí Sevilly.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Sevilla bude hrát v bílém, zatímco Karabach oblékne černé dresy.

Sevilla FC: Bunú – Pozo, Sergi Gómez, Carriço, Escudero – Munir, Ó. Torres, Gudelj, Rony Lopes – Dabbur, Chicharito.
Náhradníci: Vaclík – Mena, Gil, Ocampos, Koundé, F. Vázquez, Rodríguez.

FK Karabach: Begović – Medveděv, Mammadov, B. Husejnov, Ailton, A. Husejnov – Garajev, Romero, R. Almeida – Míchel, Zoubir.
Náhradníci: Vágner – Abdullajev, Emreli, Hadžijev, Quintana, Rherras, R. Sadygov..
Vzájemný duel

Dnešní soupeři se spolu utkali na úvod skupiny. Sevilla vyhrála na půdě Karabachu vysoko 3:0.
Sevilla FC

Domácí Sevilla je na tom mnohem lépe. Španělský celek má po čtyřech zápasech dvanáct bodů a jistý postup v kapse! Dá se tedy předpokládat, že domácí kouč dá v dnešním utkání šanci mladým hráčům. V posledním duelu Evropské ligy vyhrála Sevilla vysoko 5:2 na půdě Dudelange. O víkendu si pak v domácí soutěži poradila výsledkem 1:0 s Realem Valladolid.
FK Karabach

Celek z Ázerbájdžánu zatím bojuje o postup ze základní skupiny. Karabach vybojoval ve čtyřech duelech čtyři body a patří mu třetí pozice skupiny A. Za druhým APOELem zaostává pouze kvůli horšímu vzájemnému zápasu. Právě v posledním utkání totiž prohrál na Kypru 1:2. Stejným výsledkem pak padl v domácí soutěži na půdě týmu SumQayit.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Sevillou FC a FK Karabach. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.