Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lille : AC Milán - 26. listopadu 2020   18:55

Lille
Lille
65' Bamba (David)
1:1
(0:0)
AC Milán
AC Milán
46' Castillejo  (Rebić)
Lille
Maignan – Pied (79. Djaló), J. Fonte (C), Botman, Reinildo – Araújo (75. Lihadji), Xeka (63. Soumaré), André, Bamba – David, Yazıcı (64. Ikoné).
Pawson – Hussin, Lennard
Stade Pierre-Mauroy, Lille
AC Milán
G. Donnarumma (C) – Dalot, Gabbia, Kjaer, Hernández – Hauge (77. Krunić), Tonali, Binnásir – Castillejo, Çalhanoğlu (62. B. Díaz), Rebić (62. L. Colombo).

To je z mé strany vše, přeji hezký večer.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:17.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a velmi vyrovnané utkání. První poločas nenabídl téměř nic a branky se diváci nedočkali. Do druhého poločasu vstoupil skvěle hostující celek, který poslal do vedení Samuel Castillejo. Domácí pak zabrali a po hodině hry vyrovnal Jonathan Bamba. Žádná další branka již nepadla a duel tedy skončil nerozhodně 1:1.
90+5'
90+4'
Oba celky se ještě tlačí dopředu, ale vypadá to, že další branky se dnes již nedočkáme.
90+2'
Žlutou kartu dostává Brahim Díaz (AC Milán).
90+1'
Rozhodčí přidal pět minutek.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
87'
Vše podstatné se nyní odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.
85'
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo a vypadá to, že si týmy body rozdělí.
84'
Rohový kop pro AC Milán.
83'
Domácí dobře kombinovali na polovině soupeře, ale finální přihrávka postrádala přesnost.
81'
Nyní je k vidění pouze řada nepřesných přihrávek, takže nic zajímavého se na trávníku neděje.
79'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jérémy Pied, přichází Tiago Djaló.
79'
Oba celky se snaží něco vymyslet, ale ani jednomu se směrem dopředu nedaří podle představ.
77'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Jens Hauge, přichází Rade Krunić.
75'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Isaac Lihadji.
73'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Zhruba dvacet minutek před koncem tedy pokračujeme za stavu 1:1.
72'
Rohový kop pro hostující celek.
70'
Hosty tentokrát zastavil ofsajd a na tahu je tedy celek Lille.
68'
Žlutou kartu dostává Boubakary Soumaré (Lille OSC).
67'
Nyní jsou na koni domácí, kteří se opět tlačí dopředu. No, teď to bude hodně zajímavé.
65'
Lille právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! JONATHAN BAMBA se dostal ve vápně k míči a zkušeně ho placírkou poslal za marně se natahujícího brankáře, 1:1!
64'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yusuf Yazıcı, přichází Jonathan Ikoné.
63'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Xeka, přichází Boubakary Soumaré.
62'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Brahim Díaz.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Lorenzo Colombo.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme. AC vede stále o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Yusuf Yazıcı dostal dobrou přihrávku, ale na hranici velkého vápna nedokázal míč zpracovat a ten sebral Gianluigi Donnarumma.
57'
Hakan Çalhanoğlu se dostal do vápna soupeře a vyzkoušel to z velkého úhlu, ale jeho dělovka nebyla přesná a rozehrávat tak bude Mike Maignan.
55'
Domácí už zahrávali čtvrtý rohový kop, ale ani z něho se vyrovnávací branky nedočkali.
54'
Rohový kop pro domácí celek.
53'
Domácím nelze upřít snahu, ale AC dnes opravdu skvěle brání a nepouští soupeře do zakončení.
51'
Po zisku míče šli dopředu domácí, ale Luiz Araújo pokazil přihrávku a nic z toho nebylo.
49'
Hostující celek je samozřejmě na koni a znovu se tlačí dopředu. No, domácí to budou mít hodně složité.
46'
AC Milán právě vstřelil branku!
Tak to je parádní vstup hostujícího celku do druhého poločasu, protože po necelé minutě jde AC do vedení 1:0. Po parádní kolmé přihrávce se do šance hnal Ante Rebić, který přihrál pod sebe a SAMUEL CASTILLEJO míč uklidil do poloprázdné branky!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:59 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme velkou taktickou bitvu, ani jeden celek se netlačí dopředu a také proto hraje Lille s AC stále bez branek. V prvním poločase jsme neviděli žádnou větší šanci, tak uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhém poločase.
45+2'
45+2'
Žlutou kartu dostává Ismaël Binnásir (AC Milán).
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Z hranice velkého vápna zakroutil míč do šibenice Luiz Araújo, ale Gianluigi Donnarumma výtečným zákrokem dokázal míč vyrazit!
42'
Yusuf Yazıcı se prodral do vápna a vyzkoušel to z úhlu, ale jeho rána nebyla přesná a natahující se Gianluigi Donnarumma byl nakonec bez práce.
41'
Ze svého prvního rohu ale domácí celek nevytěžil vůbec nic.
40'
Z hranice velkého vápna to zkusil Luiz Araújo, ale Gianluigi Donnarumma míč směřující pod břevno vyrazil na rohový kop.
38'
Snažení domácích hráčů nyní zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. První poločas se blíží ke svému konci a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
36'
Zkušený Simon Kjaer si situaci v souboji nekomplikoval a míč odkopl do zámezí.
35'
Jenže Yusuf Yazıcı nezvládl přihrávku na svého spoluhráče a míč poslal do zámezí.
34'
Dalším útočným faulem se provinil Samuel Castillejo, takže hrát mohou domácí, kteří ale nikam nepospíchají.
32'
Aktivní Ante Rebić se opět dral dopředu, opět to vzal na sebe, ale i tentokrát byl zastaven. V soubojích jeden na jednoho se mu zatím vůbec nedaří.
30'
Žlutou kartu dostává Xeka (Lille OSC).
28'
Sledujeme velkou taktickou bitvu. Vypadá to, že tento vyrovnaný duel by mohla klidně rozhodnout jedna jediná branka.
26'
Ante Rebić se skvěle dostal do vápna, jenže místo přihrávky šel do kličky a jeho následná střela byla zblokována obráncem.
24'
Domácí nyní dobře kombinovali na polovině svého soupeře, ale do zakončení se nedostali. Italský celek zatím brání skvěle.
22'
Diogo Dalot si udělal výlet dopředu, ale i jeho snažení skončilo útočným faulem. Těch je zatím k vidění opravdu hodně.
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek a kromě jedné nepřesné střely jsme neviděli nic. Lille tak hraje s AC nerozhodně 0:0.
18'
Stále se hraje v hodně poklidném tempu bez šancí. Sledujeme velmi opatrné utkání, které toho zatím příliš nenabídlo.
16'
Samuel Castillejo si naběhl na pravou stranu, ale dlouhá přihrávka byla hodně nepřesná a míč doputoval do zámezí. Na tahu je domácí celek.
14'
Po chybě v obraně se k míči dostal domácí Yusuf Yazıcı, který to okamžitě vyzkoušel, ale jeho technickému pokusu chyběl zhruba metr.
13'
Žlutou kartu dostává Jérémy Pied (Lille OSC).
12'
Po centru z levé strany se ve vápně dostal k míči Ante Rebić, ale zakončit nedokázal a míč nakonec sebral pozorný Mike Maignan.
10'
Stále je to velmi opatrné. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu a i proto čekáme na první střelecký pokus.
8'
Ale z prvního rohu v tomto utkání nebylo vůbec nic. Domácí se ubránili a jsou u míče.
7'
Rohový kop pro AC.
6'
Další faul, tentokrát se na polovině soupeře provinil Sandro Tonali, který šlapákem zajel do protihráče.
4'
Snažení domácích skončilo útočným faulem a hrát tak může AC, které se dnes musí obejít bez hvězdného Zlatana Ibrahimoviče.
3'
Zatím se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy, začátek je hodně opatrný.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči hostujícího celku.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Lille OSC: Maignan – Pied, J. Fonte (C), Botman, Reinildo – Araújo, Xeka, André, Bamba – David, Yazıcı.
Náhradníci: Chevalier, Karnezis – Djaló, Ikoné, Lihadji, B. Yılmaz, Weah, Soumaré, Soumaoro, D. Bradarić, Niasse.

AC Milán: G. Donnarumma (C) – Dalot, Gabbia, Kjaer, Hernández – Hauge, Tonali, Binnásir – Castillejo, Çalhanoğlu, Rebić.
Náhradníci: Tătăruşanu, Antonio Donnarumma – Calabria, A. Romagnoli, Kalulu, Conti, Maldini, B. Díaz, Krunić, L. Colombo, Leao, Kessié.

Rozhodčí: Pawson – Hussin, Lennard.
Utkání mezi Lille a AC Milán začíná v 18:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít. Myslím si, že se máme na co těšit.
AC MILÁN

Hostující celek je na tom podobně, protože po třech zápasech má na svém kontě 6 bodů. Milán v prvním utkání přehrál Celtic 3:1, pak hostil pražskou Spartu, kterou doma porazil jasně 3:0. Pak hostil právě dnešního soupeře, na kterého ovšem nestačil, a prohrál 0:3. AC má tedy dnes svému soupeři co vracet. Je ale jasné, že to nebude vůbec jednoduché, protože celek Lille předvádí v této sezoně velmi dobré výkony.
LILLE OSC

Domácí celek si v Evropské lize vede skvěle, protože po třech zápasech má na svém kontě sedm bodů a je na prvním místě ve skupině H. Lille v prvním utkání hrálo v Praze, kde porazilo Spartu 4:1. Pak hrálo doma s Celticem, se kterým remizovalo 0:0. V zatím posledním utkání celek Lille hrál na hřišti AC Milán, kde trochu překvapivě vyhrál jasně 3:0. Domácí bylo v posledních týdnech v karanténě a o víkendu hráli po čtrnácti dnech, ale zvládli to skvěle. Celek Lille totiž v lize přejel Lorient 4:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu další zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel Lille OSC – AC Milán. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak tento očekávaný duel nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.