Lutych - Rangers | ONLINE | 22.10.2020 18:55 | Evropská liga 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lutych : Rangers - 22. října 2020   18:55

Ukončeno
Lutych
Lutych
0:2
(0:1)
Rangers
Rangers
20' Tavernier   • 90+3' Roofe  
Lutych
Sestavy:
Bodart – Fai (64. M. Carcela-González), Vanheusden (C), Dussenne (80. Laifis), Gavory – Bokadi – Lestienne (73. Avenatti), Cimirot, Bastien, Amallah (73. Čop) – Muleka (46. Oularé).
Náhradníci:
Henkinet, J-F. Gillet – Čop, Oularé, Laifis, M. Carcela-González, Avenatti, Pavlovic, Boljević, Shamir.
Rozhodčí
Kehlet – Sorensen, Hummelgaard
Stade Maurice Dufrasne, Lutych
Rangers
Sestavy:
McGregor (C) – Barišić, Balogun, Goldson, Tavernier – Kamara, Hagi (68. Aribo), Arfield – Kent, Morelos (75. Roofe), Jack.
Náhradníci:
McLaughlin – Barjonas, Roofe, Helander, Patterson, Aribo, Itten, S. Davis, Barker, Bassey, Stewart.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:12.
Je konec! Rangers nakonec zvládli úvodní duel Evropské ligy a na půdě Standardu Lutych vítězí 2:0. Skotský celek totiž využil jedinou šanci prvního poločasu. Po ruce domácího hráče ve velkém vápně proměnil pokutový kop James Tavernier. Standard se poté sice tlačil do útoku, ale hostující obrana jej do šancí nepustila. Po změně stran hosté bránili opravdu skvěle a nepustili Standard do tlaku. V samotném závěru nastavení navíc přidal krásnou trefu z poloviny hřiště střídající Kemar Roofe!
90+3'
Konec zápasu.
90+3'
Rangers právě vstřelili branku!
Hostující celek v samotném závěru dnešního duelu podtrhuje své vítězství! Střídající KEMAR ROOFE se trefil parádně! Nováček na hřišti si na polovině všiml postavení brankáře a neskutečným lobem poslal míč do sítě!
90+2'
Duje Čop se v pokutovém území tlačil za centrem z pravé strany, jenže zakončení hlavou se mu vůbec nepovedlo a skončilo vedle branky.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Connor Goldson uspěl v hlavičkovém souboji a zastavil další akci domácího celku. Jeho nákop poté proletěl k obránci.
89'
Kemar Roofe se ve velkém vápně opřel do zakončení, ale jeho ránu zablokoval hned první obránce v černém dresu.
88'
Skotský celek se i v závěru usadil na polovině soupeře, kde si hosté hledají prostor pro zakončení. Standard se nemůže dostat vpřed.
86'
Allan McGregor si došel z branky pro odražený míč, který schoval do rukavic. Domácí sice signalizovali roh, ale ten se nepíská.
85'
Connor Goldson uspěl v souboji na pravé straně a bez problémů odehrál míč mimo nebezpečný prostor. Skotský celek už se brání za každou cenu.
84'
Nicolas Gavory spěchal s míčem u nohy po levém křídle do blízkosti velkého vápna. K centru se ale přes zásah obránce nedostal.
83'
Ryan Jack byl faulován při průniku na polovinu soupeře a získal pro Rangers přímý kop. Hostující celek si výsledek hlídá skvěle.
82'
Ryan Kent uspěl v souboji deset metrů před šestnáctkou a rozehrál na pravou stranu. Skotský celek hraje častěji s míčem na kopačkách.
81'
Nicolas Gavory si dal pozor na nákop za obranu Standardu a před napadajícím soupeřem odkopl míč do autu.
80'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Noë Dussenne, přichází Konstantinos Laifis.
79'
Mahdí Carcela-González se dostal k odraženému míči na hranici velkého vápna a ihned poslal prudkou přihrávku před branku. Na jeho pobídku ale nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.
78'
Zinho Vanheusden nakopl míč na hranici velkého vápna, ale zadáci v bílém stáli blízko u sebe a dokázali balón odehrát do bezpečí.
77'
Nicolas Gavory skvěle napadal rozehrávku soupeře, jenže nikdo ze spoluhráčů v černém mu nepřišel pomoci. Míč tak skončil v autu.
76'
Střídající Roofe se ihned zapojil do ofenzivního snažení svého celku. Jeho pokus z ostrého úhlu však srazil obránce do zámezí.
75'
Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Alfredo Morelos, přichází Kemar Roofe.
74'
Na hřišti už se tvoří kaluže. Některé přihrávky jsou vodou na trávníku hodně zpomaleny.
73'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Selim Amallah, přichází Duje Čop.
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Maxime Lestienne, přichází Felipe Avenatti.
72'
Selim Amallah byl pozdě v souboji na polovině hřiště a pomohl si nedovoleným zákrokem. Hosté tak nasbírají další sekundy.
71'
James Tavernier potáhl míč vpřed po levé straně a v blízkosti velkého vápna získal pro svůj celek vhazování. Hosté otupili tlak Standardu.
70'
Selim Amallah se při náběhu dopustil útočného faulu, když svalil k zemi svého strážce. Skotský celek tak může znovu uklidnit rozehrávku.
69'
Zinho Vanheusden skvěle zabojoval o odražený míč na levé straně hrací plochy, jenže skluzem jej poslal jen do zámezí. Skotský celek bude vhazovat.
68'
Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Ianis Hagi, přichází Joe Aribo.
67'
Žlutou kartu dostává Samuel Bastien (Standard Lutych).
66'
James Tavernier utekl obránci po levé straně, zpětnou přihrávkou našel Arfielda, který si míč přehodil na pravačku, ale technickou střelou minul branku!
65'
Standard už se znovu usadil na polovině soupeře. Do vápna přiletěl další prudký centr z levé strany, ale James Tavernier míč odkopl.
64'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Collins Fai, přichází Mahdí Carcela-González.
63'
Zadáci Rangers znovu uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. V Belgii mezitím začalo hustě pršet.
62'
Selim Amallah poslal nákop na pravou stranu, jenže centr před branku hostujícího celku byl příliš prudký a skončil u brankáře.
61'
James Tavernier se prohnal do pokutového území za skákavou přihrávkou, jenže si míč předkopl před sebe a už nezakončil.
60'
Je za námi hodina hry a hostující celek si stále drží těsné vedení. Domácí se sice snaží útčit, ale obrana Rangers pracuje skvěle.
59'
Scott Arfield se ujal rozehrávky rohového kopu hostujícího celku, jenže jeho centr přiletěl přímo do rukavic připraveného brankáře.
58'
Selim Amallah se ujal rozehrávky přímého kopu z pravé strany. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zasáhl obránce.
57'
Collins Fai táhl útok domácího celku po pravé straně, jenže místo centru zvolil zbytečnou zasekávačku a obrana hostů se stačila srovnat.
56'
James Tavernier si na pravé straně krásně pokryl míč tělem a napadající soupeř jej poslal nedovoleným zákrokem k zemi.
55'
Collins Fai si naběhl na přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval před branku skotského celku, ale neoslovil nikoho v černém dresu.
54'
Selim Amallah si dal pozor na odražený míč a pravačkou jej bez váhání odkopl mimo nebezpečný prostor. Hosté mohou pokračovat v útočení.
53'
Zadáci hostujícího celku uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo v černém dresu domácího Standardu Lutych soupeře neatakuje.
52'
Obbi Oularé si naběhl na přihrávku z pravé strany a zakončil levačkou. Jeho přízemní ránu ale srazil hned první obránce mimo nebezpečný prostor.
51'
Domácí brankář si dal pozor na další vysoký centr z levé strany a bez problémů míč vyboxoval mimo nebezpečný prostor.
50'
Domácí zahrávali rohový kop. Za centrem se tlačil Zinho Vanheusden, jenže podle hlavního rozhodčího se dopustil nedovoleného zákroku.
49'
Collins Fai si naběhl na přihrávku do pokutového území, jenže musel zakončovat z ostrého úhlu a hostující brankář jeho ránu vyrazil.
48'
Arnaud Bodart nakopl míč na polovinu skotského celku, jenže obrana Rangers byla znovu pozorná a bez problémů odehrála míč mimo nebezpečí.
47'
Rangers v úvodu druhého poločasu napadají rozehrávku domácího celku. Nikdo v bílém dresu se však nedostal až do zakončení.
46'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Jackson Muleka, přichází Obbi Oularé.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté hostujícího Rangers! Skotský celek totiž využil jedinou šanci prvního poločasu. Po ruce domácího hráče ve velkém vápně proměnil pokutový kop James Tavernier. Standard se poté sice tlačil do útoku, ale hostující obrana jej do šancí nepustila.
45+4'
První poločas skončil.
45+3'
V samotném závěru se domácí celek pokusil ještě o jeden útok, ale centr z levé strany nenašel adresáta. Vypadá to, že hostující obrana přestojí první půli s čistým kontem.
45+2'
Arnaud Bodart nakopl míč na pravou stranu, kde operoval Zinho Vanheusden, který pro belgický celek vybojoval alespoň rohový kop.
45+1'
Hosté se usadili na hranici velkého vápna, jenže nikdo v bílém nedokázal zakončit. Naopak fotbalisté Lutychu ihned spěchají vpřed.
45'
Nastavují se tři minuty!
44'
Connor Goldson si dal pozor na další prudkou přihrávku za obranu a bez problémů si míč pohlídal. Domácí ale mohou znovu zaútočit.
43'
Nicolas Gavory dostal přihrávku na pravou stranu, po které potáhl míč k velkému vápnu, jenže jeho centr bez problémů odehrál do bezpečí Connor Goldson.
42'
Hra je znovu přerušena! Také jeden z hostů zůstává ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření kotníku.
41'
Jackson Muleka se řítil za centrem do pokutového území, jenže v něm se k němu dobře stáhl obránce Connor Goldson, který mu zamezil v zakončení.
40'
Arnaud Bodart si dal pozor na nákop za obranu soupeře a levačkou vrátil míč zpátky do nebezpečného prostoru. V něm ale kralovali obránci.
39'
Connor Goldson spěchal za přihrávkou mezi obránce, jenže obránce proti němu stačil vystoupit a odkopl míč daleko do zámezí.
38'
Laifis kouzlil s míčem na pravé straně, jenže hned první obránce jej poslal nedovoleným zákrokem k zemi. Standard může pokračovat v kombinaci.
37'
James Tavernier si dal pozor na vysoký nákop na pravou stranu a hlavou odehrál míč do bezpečí před rozběhnutým Laifisem.
36'
Belgický celek se rychlým přechodem dostal do pokutového území, jenže nikdo v černém se nedostal do zakončení. Zatím se hosté brání pozorně.
35'
Collins Fai fauloval rozběhnutého Arfielda při zajímavém protiútoku skotského celku a může být rád, že za svůj prohřešek neviděl žlutou kartu.
34'
Standard zahrával rohový kop. Vysoký centr přiletěl na malé vápno, ale brankář Allan McGregor jej nechal propadnout do autu.
33'
Muleka už je zpátky na nohou a podle všeho nebude muset střídat. Domácí celek následně o míč přišel a Rangars může kombinovat.
32'
Jackson Muleka po dalším souboji zůstává ležet na trávníku a drží se za hlavu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
31'
Merveille Bokadi neustál souboj se stoperem v bílém dresu a poroučel se k zemi. Rozhodčí měl střet přímo před očima a neodpískal faul.
30'
Mohlo být vyrovnáno! Jackson Muleka se po průniku z pravé strany odhodlal k překvapivé střela, ale brankář Allan McGregor jeho pokus vyrazil!
29'
Leon Balogun byl na levé straně jako první u odraženého míče a raději jej odkopl do zámezí. Domácí Standard ale může pokračovat v ofenzivě.
28'
Noë Dussenne dostal prostor na polovině hřiště a rychlou přihrávkou roztáhl hru na levou stranu. Pozorný obránce Tavernier si jeho nákop pohlídal.
27'
Ianis Hagi se provinil šlapákem a vidí žlutou kartu.
26'
Nicolas Gavory dostal po rychlé akci krásnou přihrávku do velkého vápna, ale místo zakončení ještě zvolil zasekávačku a obránce mu míč vypíchl.
25'
Noë Dussenne se jako stoper pokusil o centr do pokutového území. Jeho vysoký nákop ale skončil pouze na hlavě připraveného obránce.
24'
Arfield se vrátil s rozběhnutým Cimirotem a včasným skluzem před soupeřem odehrál míč mimo hrací plochu. Vhazuje domácí celek.
23'
Ianis Hagi si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti. Jeho rána se ještě otřela o domácího hráče a skončila těsně vedle branky Standardu!
22'
Skotský celek se ihned po vstřelení branky usadil na polovině soupeře a snaží se navýšit své vedení. Hráči v bílém jsou nyní mnohem aktivnější.
20'
Rangers právě vstřelili branku!
Skotský celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil JAMES TAVERNIER a střelou k tyči poslal hosty do vedení!
19'
Noë Dussenne navíc vidí žlutou kartu.
19'
Penalta pro Rangers! Jeden z domácích hráčů zahrál ve vápně rukou a sudí neváhal!
18'
Nicolas Gavory si v blízkosti velkého vápna splnil své defenzivní povinnosti a před rozběhnutým Arfieldem zakopl míč vysoko na tribunu.
17'
Gojko Cimirot dostal přihrávku na pravou stranu a poslal přihrávku za obranu. Skotský celek ale míč bez problémů odehrál.
16'
Exekuce přímého kopu se ujal Hagi, jehož centr přiletěl k zadní tyči, odkud míč bez problémů vyboxoval připravený brankář.
15'
Alfredo Morelos se hnal s míčem u nohy do pokutového území, ale domácí Noë Dussenne jej fauloval. Skotský celek bude zahrávat přímý kop.
14'
Hosté se v pokutovém území málem dostali do zakončení, ale domácí obránce Noë Dussenne na poslední chvíli změnil směr letu míče a odkopl jej do bezpečí.
13'
Ryan Kent dostal přihrávku na střed hřiště, kde se pěkně otočil, jenže už neoslovil nikoho ze spoluhráčů. Na trávníku dominují defenzivy.
12'
Scott Arfield se na pravé straně skvěle vrátil s obráncem a včasným vypíchnutím zakopl míč do autu. Standard bude vhazovat.
11'
Ryan Jack si v blízkosti velkého vápna troufl na velmi riskantní manévr. Hostující hráč před napadajícím soupeřem poslal pomalou přihrávku, ale risk mu vyšel.
10'
Samuel Bastien poslal zajímavou přihrávku na levé křídlo, ale Barišič si skvěle pohlídal rozběhnutého hráče domácích, kterého odstavil od míče.
9'
Glen Kamara vymyslel zajímavou přihrávku mezi obránce domácího celku, jenže jeho pobídka byla moc prudká a skončila až u brankáře.
8'
Collins Fai dostal přihrávku na pravou stranu, odkud následně odcentroval do velkého vápna, ale jeho centr nebyl přesný.
7'
Gojko Cimirot si skvěle pokryl míč na polovině hřiště a napadající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
6'
Jackson Muleka poslal přihrávku na pravou stranu, odkud následně odcentroval Maxime Lestienne, ale jeho centr propadl až do autu.
5'
Alfredo Morelos dostal přihrávku na pravou stranu, jenže v souboji s domácím obráncem si pomohl faulem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
4'
Jackson Muleka si naběhl na prudkou přihrávku na levou stranu a hlavou posunul míč za obranu soupeře. Rangers ale znovu zahráli dobře.
3'
Maxime Lestienne kouzlil s míčem na polovině soupeře, jenže přihrávka na levou stranu se mu vůbec nepovedla a míč skončil v zámezí.
2'
Borna Barišić dostal přihrávku na pravou stranu, odkud nakopl míč za obranu soupeře, nicméně s jeho pobídkou si obrana Standardu poradila.
1'
Skotský celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Rangers se ihned vydali do útoku, jenže akce po pravé straně skončila nepřesným nákopem.
1'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už jsou na trávníku. Domácí budou hrát v černém, zatímco Rangers obléknou bílou sadu.
Úvodní sestavy:

Standard Lutych: Bodart – Fai, Vanheusden (C), Dussenne, Gavory – Bokadi – Lestienne, Cimirot, Bastien, Amallah – Muleka.
Náhradníci: Henkinet, J-F. Gillet – Čop, Oularé, Laifis, M. Carcela-González, Avenatti, Pavlovic, Boljević, Shamir.

Rangers FC: McGregor (C) – Barišić, Balogun, Goldson, Tavernier – Kamara, Hagi, Arfield – Kent, Morelos, Jack.
Náhradníci: McLaughlin – Barjonas, Roofe, Helander, Patterson, Aribo, Itten, S. Davis, Barker, Bassey, Stewart.

Rozhodčí: Kehlet – Sorensen, Hummelgaard.
Vzájemná utkání

Oba celky na sebe na evropské scéně ještě nenarazily a bude to tak pro ně premiérový duel. Uvidíme, kdo z něj vzejde jako vítěz či se budou body dělit.
Rangers FC

Hosté ze skotského týmu Rangers FC narazili ve čtvrtfinále kvalifikace o Evropskou ligu na gibraltalský celek Lincoln, který porazili vysoko 5:0. V semifinále se pak střetli s holandským Tilburgem, jenž padl 0:4. Až ve třetím duelu v play-off EL inkasovali první gól, a sice od tureckého Galatasaraye. Ale jelikož sami vsítili góly dva a Galatasary prohrál 1:2, zajistili si tak postup do základní skupiny této prestižní evropské soutěže. Rangers si zatím v probíhající sezóně vede velmi dobře, když je první před svým rivalem Celticem. Také hosté tak budou chtít vstoupit do nového ročníku EL správnou nohou a pokusí se vybojovat první body. Půjde o zajímavý duel a měření sil, nenechte si ho proto ujít.
Standard Lutych

Belgický klub Standard Lutych se do skupinové fáze Evropské ligy dostal v její kvalifikaci. Ve čtvrtfinále narazil na velšský tým Bala Town, který porazil 2:0. V semifinále už měl cestu k vítězství o něco těžší. Srbskou Vojvodinu totiž hráči Lutychu porazili 2:1 po prodloužení. Ve finále si pak poradili i s maďarským celkem MOL Fehérvár, který na Lutych nestačil poměrem 1:3 a sen o skupinovou fázi EL se mu tak rozplynul. Co se týče ligové soutěže, jsou fotbalisté Standard Lutychu na čtvrtém místě s osmnácti body, takže sezónu mají zatím velmi dobře rozjetou. A na dobré výsledky z ligy budou chtít navázat i dnes v prvním utkání Evropské ligy.
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu Evropská liga a její první kolo v rámci skupinové fáze a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Standard Lutych a Rangers FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.
Aktuální zápasy
Články odjinud