Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Molde : Granada - 18. března 2021   18:55

Molde
Molde
30' J. Vallejo(vl.)  • 90' E. Hestad
2:1
(1:0)
Granada
Granada
72' Soldado  (Y. Herrera)
Molde
Linde – Holmgren Pedersen, Björnbak, Gregersen (46. Sinyan), Risa (79. Haugen) – Breivik, Aursnes, Eikrem (C) – E. Hestad, B. Sigurdarson (63. Fofana), Andersen (79. Knudtzon).
Petersen, Ranmark – Bolly, Fofana, Hussain, Haugen, Knudtzon, Ugelvik, Sinyan.
Jovanović – Stojković, MIhajlović (vš. SRB)
Puskás Arena, Budapešt
Granada
Rui Silva – J. Vallejo (84. N. Pérez), D. Duarte, G. Sánchez, Díaz (C) – Montoro (84. Machís), Gonalons (76. Brice) – Puertas, Y. Herrera, Kenedy – J. Molina (64. Soldado).
A. Escandell, Fabrega – Brice, Machís, N. Pérez, Soldado, P. Sánchez, Torrente.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:7.
Je konec! Pouť norského Molde končí! Norský celek dnes sice dokázal zvítězit 2:1, ale kvůli inkasované brance končí! Norský celek totiž dostal po půlhodině hry obrovský dar v podobě vlastní branky Jesúse Valleja. Granada po změně stran zvýšila aktivitu, ale Molde přesto mohlo smazat náskok soupeře z prvního duelu. Obrovskou šanci zahodil Fofana. Za hosty vyrovnal krásnou hlavičkou Roberto Soldado. V samotném závěru ještě Molde zahrávalo penaltu a tu proměnil Eirik Hestad.
90+3'
90+2'
Erling Knudtzon se po levé straně prosmýkl do vápna, jenže jeho centr levou nohou zastavil dobře postavený obránce Duarte, který míč srazil ven ze šestnáctky.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Molde právě vstřelilo branku!
Norský celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil EIRIK HESTAD a s přehledem penaltu proměnil!
89'
Penalta pro Molde!
89'
Nehuén Pérez poslal na pravé straně dlouhý aut směrem vpřed. Na polovině hřiště o míč ještě bojoval Darwin Machís, ale ten jej neudržel.
88'
Machís sprintoval za nákopem na polovinu Molde, ale podle asistenta rozhodčího si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.
87'
Molde zahrávalo rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl k přední tyči, nicméně důrazný obránce Duarte míč odkopl mimo nebezpečný prostor.
86'
Marcus Holmgren Pedersen si naběhl na krásný centr z pravé strany, jenže hlavičku tlačil k zadní tyči tak moc, že nakonec minul branku.
85'
Střídající Machís táhl akci Granady po pravém křídle, jenže daleko se s míčem nedostal. Granadě to zatím nemusí vadit. Španělský celek hraje to, co potřebuje.
84'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jesús Vallejo, přichází Nehuén Pérez.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Angel Montoro, přichází Darwin Machís.
83'
Yan Brice dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho přenesení vnějším nártem skončilo u domácích hráčů.
82'
Marcus Holmgren Pedersen uspěl v souboji na polovině Granady, ale následnou přihrávkou do pokutového území daroval míč Germánu Sánchezovi.
81'
David Datro Fofana se pustil do souboje na polovině hřiště, odkud přenesl hru na pravou stranu, jenže Molde se znovu nedostalo do zakončení.
80'
Kristoffer Haugen si pohybem po levém křídle řekl o přihrávku za obranu, jenže ve vysoké rychlosti už nedokázal odcentrovat do pokutového území.
79'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Eirik Ulland Andersen, přichází Erling Knudtzon.
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Birk Risa, přichází Kristoffer Haugen.
78'
Střídající Brice se na hranici velkého vápna natahoval po přihrávce z levé strany, jenže míč mu utekl těsně před kopačkou.
77'
Granada po vstřelení vyrovnávací branky bez problémů kontroluje dění na trávníku. Hráči Molde se prakticky nedostávají do velkého vápna.
76'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Maxime Gonalons, přichází Yan Brice.
75'
Magnus Wolff Eikrem vymyslel krásný oblouček za obranu soupeře, jenže tam si nenaběhl nikdo v modrém dresu norského mužstva.
74'
Právě Roberto Soldado dostal další přihrávku do běhu na levou stranu, jenže si míč předkopl daleko před sebe a do vápna už se nedostal.
72'
Granada právě vstřelila branku!
Granada se nakonec dočkala vytoužené branky a výrazně se přibližuje k postupu! Yangel Herrera poslal z levé strany prudký centr na přední tyč a důrazný ROBERTO SOLDADO hlavou rozvlnil síť.
71'
Roberto Soldado zahrával přímý kop Granady na polovině Molde. Zkušený útočník našel dlouhým centrem Kenedyho, ale toho skvěle vychytal brankář!
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a španělský Granada stále drží postupový výsledek z prvního duelu. Molde však stupňuje tlak.
69'
Molde nedokázalo udeřit ani po dalším rohovém kopu. Na vysoký centr si dal pozor Germán Sánchez, který míč odhlavičkoval ven ze šestnáctky.
68'
David Datro Fofana mohl být hrdinou Molde! Střídající fotbalista se sám prodral do úniku, pelášil proti brankáři, ale Rui Silva jeho ránu vyrazil!
67'
Molde tentokrát zahrávalo rohový kop. Do pokutového území přiletěl prudký centr, za kterým se vrhl Fofana, ale hlavičkou v pádu nezamířil mezi tři tyče.
66'
David Datro Fofana kouzlil s míčem u nohy v blízkosti rohového praporku, jenže proti přesile tří soupeřů získal jen vhazování.
65'
Kenedy ustál souboj na polovině hrací plochy, dobře si pokryl míč tělem a střídající Fofana jej zatažením za dres poslal k zemi.
64'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Roberto Soldado.
63'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Björn Sigurdarson, přichází David Datro Fofana.
62'
Žlutou kartu dostává Birk Risa (Molde FK).
61'
Marcus Holmgren Pedersen si na hranici velkého vápna efektně přehodil míč na pravačku, ale technickou střelou trefil prvního obránce.
60'
Birk Risa skvěle doplnil protiútok norského celku, jenže vlastní spoluhráč jej obral o možnost zakončit. Z hranice velkého vápna nakonec střílel Martin Björnbak, ale Rui Silva jeho projektil vyškrábl!
59'
Kenedy napadal rozehrávku domácích obránců na polovině Molde. Zadáci norského celku si dali dobrý pozor a odehráli míč na polovinu Granady.
58'
Björn Sigurdarson zbytečně dohrál souboj na polovině soupeře a připravil domácí celek o možnost kombinovat. Granada zatím dobře kouskuje hru.
57'
Angel Montoro zahrával přímý kop hostujícího celku. Jeho pobídka přiletěla na značku pokutového kopu, ale zadáci Molde byli ve vzduchu důrazní.
56'
Antonio Puertas se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, nicméně jeho projektil skončil vysoko nad břevnem branky Molde.
55'
Andreas Linde vyrazil na hranici velkého vápna a vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Gólman norského Molde nakonec nakopl míč na levou stranu.
54'
Björn Sigurdarson se svým důrazem v pokutovém území dostal do zakončení, jenže musel pálit z ostrého úhlu a poslal míč nad břevno.
53'
Björn Sigurdarson upadl po souboji na hranici velkého vápna. Domácí fotbalisté se tak radovali odpískání pokutového kopu, ale sudí nechal pokračovat ve hře.
52'
Eirik Hestad si píchnul míč na pravou stranu hrací plochy, jenže důrazný obránce k němu rychle přistoupil a poslal jej k zemi.
51'
Rui Silva poslal dlouhý nákop na polovinu domácího celku. Do souboje se tlačil Puertas, ale hlavou prodloužil míč jen k zadákům v modrém.
50'
Andreas Linde nakopl míč od vlastní branky na pravé křídlo. Do souboje se tlačil Eirik Hestad, ale Vallejo mu v hlavičkovém souboji nedal nárok.
49'
Puertas se z levého křídla prokličkoval až do pokutového území a vyslal střílenou přihrávku na malé vápno. Brankář Granady míč schoval do rukavic.
48'
Také Granada se poprvé po změně stran vydala do útoku. Na levou stranu přiletěl prudký nákop, ale nikdo v červenobílém dresu se k míči nedostal.
47'
Granada kombinuje s míčem na vlastní polovině. Nikdo z domácích fotbalistů nyní rozehrávku soupeře neatakuje. Uvidíme, jak moc se Molde bude tlačit vpřed.
46'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Stian Gregersen, přichází Sheriff Sinyan.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté norského Molde. Norský celek totiž dostal po půlhodině hry obrovský dar v podobě vlastní branky Jesúse Valleja. Náskok Granady z prvního souboje se tak ztenčil na jedinou branku.
45'
45'
Molina v samotném závěru prvního poločasu prodloužil míč hlavou do pokutového území, jenže tam byla přesila zadáků v modrých dresech Molde.
44'
Björn Sigurdarson uspěl v souboji na pravé straně a získal pro norský celek vhazování. Molde potřebuje dohrát první poločas s nulou vzadu.
43'
Kenedy se na opačné straně prokličkoval až do pokutového území, jenže musel zkusit zakončení z ostrého úhlu a trefil prvního obránce.
42'
Magnus Wolff Eikrem se hnal za průnikovou přihrávkou mezi stopery Granady, jenže pobídka byla příliš prudká a skončila u brankáře.
41'
Granada se pět minut před koncem prvního poločasu usadila na polovině soupeře. Fotbalisté v červenobílém se však nedostávají do šestnáctky.
40'
Rui Silva si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu, vystartoval na hranici velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
39'
Víctor Díaz dlouhým autem hledal Puertase. Druhý jmenovaný se pustil do souboje s Gregersenem, ale proti urostlému soupeři neměl šanci.
38'
Domingos Duarte zaváhal s rozehrávkou na polovině hřiště a málem nabídl norskému cestu snadnou cestu k protiútoku. Hostující stoper chybu hasil na poslední chvíli.
37'
Jesús Vallejo rozehrával přímý kop Granady na vlastní polovině. Autor vlastní branky tentokrát zvolil přihrávku na brankáře Silvu. Granada chce začít ze zadních řad.
36'
Birk Risa vhazoval na levé straně. Fotbalista Molde našel Eikrema, který se od míče nechal odstavit v hlavičkovém souboji s Gonalonsem.
35'
Angel Montoro nebezpečně odcentroval do pokutového území, kde si místo na zakončení dělal Antonio Puertas, ale zadáci v modrém jej nakonec odstavili.
34'
Kenedy táhl bleskový protiútok španělského celku, jenže se sám zahnal až k postranní čáře a dal soupeři dostatek času na návrat.
33'
Molde zahrávalo rohový kop. Magnus Wolff Eikrem vyslal centr na přední tyč, ale obránci Granady si tentokrát dokázali poradit.
32'
Granada se okamžitě tlačí do útoku se snahou o bleskovou odpověď. Hráčům v červenobílých dresech se však vůbec nedaří při přechodu.
30'
Norské Molde se po půlhodině dnešního souboje dostává do vedení! Eirik Ulland Andersen se ve vápně uvolnil a poslal střílený centr na malé vápno. Osamocený obránce JESUS VALLEJO si míč nešťastně srazil do vlastní branky!
29'
Marcus Holmgren Pedersen dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval před branku Granady, jenže neoslovil nikoho v modrém dresu.
28'
Antonio Puertas si troufl na hodně riskantní malou domů takřka z poloviny hrací plochy. Gólman Rui Silva však ukázal technické dovednosti a dokonalé zpracování.
27'
Kenedy si krásně navedl míč na hranici velkého vápna, odkud střílel levačkou, ale jeho projektil prosvištěl nad břevnem branky Molde.
26'
Maxime Gonalons výborně napadal rozehrávku Molde na jeho polovině. Martin Björnbak pod tlakem odkopl míč jen k zadákům španělského celku.
25'
Víctor Díaz se na levé straně dostal k volnému míči, výborně se otočil kolem napadajícího soupeře, jenže poslal přihrávku do ofsajdu.
24'
Björn Sigurdarson se vydal napadat rozehrávku soupeře na jeho polovinu. Zadáci Granady si s ním nelámali hlavu a nakopli míč vpřed.
23'
Domingos Duarte diriguje rozehrávku Granady na polovině hřiště. Zkušený stoper poslal nákop na pravou stranu, ale tam neměl spoluhráče.
22'
Hosté reklamovali ruku obránce Molde v pokutovém území. Sudí měl situaci přímo před očima a viděl, že zadák v modrém zasáhl míč hrudníkem.
21'
Marcus Holmgren Pedersen dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, potáhl si míč na hranici šestnáctky, ale jeho centr zablokoval první zadák.
20'
Martin Björnbak si pohlídal nákop za obranu Molde a ihned zakombinoval s brankářem Lindem. Norský celek má nyní dostatek prostoru.
19'
Kenedy si navedl míč do blízkosti velkého vápna, odkud vyzkoušel technickou střelu na zadní tyč, ale Linde jeho projektil vyrazil!
18'
Eirik Hestad se hnal za průnikovou přihrávkou do pokutového území. Jeho pohyb na poslední chvíli zachytil Duarte, který míč nechal propadnout do autu.
17'
Antonio Puertas dostal těžkou přihrávku na polovinu hřiště, kde k němu přistoupili hned dva fotbalisté v modrém. Puertas si pod tlakem ukopl míč do autu.
16'
Stopeři Molde nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Norský celek se sice snaží hrát aktivně, ale Granada výborně dostupuje.
15'
Víctor Díaz si pohybem řekl o přihrávku na levé křídlo, jenže si nedokázal zpracovat odražený míč a vybojoval pro Granadu jen vhazování.
14'
Marcus Holmgren Pedersen dostal přihrávku na pravou stranu, jenže se nedokázal zorientovat a po špatném zpracování si musel pomoci zpětnou přihrávkou.
13'
Angel Montoro si v souboji na pravé straně hřiště skvěle pokryl míč a napadající Magnus Wolff Eikrem jej poslal k zemi. Granada bude rozehrávat přímý kop.
12'
Yangel Herrera se na pravé straně dostal k odraženému míči. Jeho nákop za obranu Molde byl však příliš vysoký a nenašel adresáta.
11'
Právě domácí brankář Linde si rozehrávku zopakoval ještě jednou. Tentokrát místo dlouhého nákopu zvolil krátkou přihrávku na levou stranu.
10'
Linde se ujal rozehrávky z vlastní poloviny. Domácí brankář nakopl míč vpřed, ale Björn Sigurdarson hlavou prodloužil míč jen k obráncům Granady.
9'
Norský celek zahrával přímý kop z pravé strany. Nákop na hranici velkého vápna si defenziva Granady bez problémů pohlídala.
8'
Víctor Díaz dohrál soupeře ostrým skluzem a vidí žlutou kartu.
8'
Angel Montoro potáhl míč do blízkosti velkého vápna, odkud mohl zakončovat pravačkou, ale jeho pokus zastavil skvěle postavený obránce.
7'
Rui Silva se musel zapojit do rozehrávky Granady. Brankář španělského celku nakopl míč na levou stranu, kde neměl spoluhráče.
6'
Fredrik Aursnes našel přihrávkou do pokutového území Sigursarssona, který měl obrovskou šanci, jenže placírkou poslal míč vysoko nad břevno!
5'
Domingos Duarte potáhl míč na pravou stranu, poslal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže rozběhnutý Molina se do zakončení nedostal.
4'
Fredrik Aursnes si dobře pokryl míč tělem na polovině hrací plochy a po souboji s Puertasem upadl. Rozhodčí však nechal pokračovat ve hře a hosté získali rohový kop.
3'
Zadáci španělského celku kombinují s míčem na vlastní polovině. Nikdo v dresu Molde kombinaci favorizovaného celku neatakuje.
2'
Granada rozjela akci po pravé straně hrací plochy. Přihrávka skončila u rozběhnutého Puertase, který se neprosmýkl kolem zadáka v dresu Molde.
1'
Hostující Granada obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Španělský celek bude chtít navázat na dobrý výkon z úvodního souboje.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Molde bude hrát v modrém, zatímco Granada oblékne tradiční červenou sadu.

Molde FK: Linde – Holmgren Pedersen, Björnbak, Gregersen, Risa – Breivik, Aursnes, Eikrem (C) – E. Hestad, B. Sigurdarson, Andersen.
Náhradníci: Petersen, Ranmark – Bolly, Fofana, Hussain, Haugen, Knudtzon, Ugelvik, Sinyan.

Granada CF: Rui Silva – J. Vallejo, D. Duarte, G. Sánchez, Díaz (C) – Montoro, Gonalons – Puertas, Y. Herrera, Kenedy – J. Molina.
Náhradníci: A. Escandell, Fabrega – Brice, Machís, N. Pérez, Soldado, P. Sánchez, Torrente.

Rozhodčí: Jovanović – Stojković, MIhajlović (vš. SRB).
Úvodní duel

V domácím duelu dokázala Granada zvítězit 2:0 a je blízko k postupu do čtvrtfinále.
Molde FK

Domácí Molde je ještě větším překvapením než hostující Granada. Norský celek totiž postoupil ze skupiny s Arsenalem, Rapidem Vídeň a Dundalkem. V prvním jarním kole díky remízem 3:3 a vítězství 2:0 porazilo Molde německý Hoffenheim. Nevýhodou norského celku však může být fakt, že norská liga se aktuálně nehraje.
Granada CF

Granada letos v Evropské lize podává dobré výkony. Španělský celek proklouzl ze skupiny do jarní fáze a v prvním kole dokonce vyřadil favorizovanou Neapol. Granadě se navíc velmi dobře daří také na domácí scéně. Ve španělské lize má na kontě třicet šest bodů a je osmá. Na šestý Real Betis zatím ztrácí jen šest bodů. O víkendu navíc doma přehrála výsledkem 1:0 Real Sociedad. Hosty však trápí početná marodka. Trenér Granady dnes nemůže počítat hned se sedmičkou hráčů. Chybí například Folquier, Lozano nebo Machís.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Molde a Granadou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.