Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : M. Tel-Aviv - 5. listopadu 2020   22:10

Villarreal
Villarreal
4' Bacca (Parejo) • 52' Bacca (Kubo) • 71' Baena (Bacca) • 81' Niño (Estupiñán)
4:0
(1:0)
M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
Villarreal
Rulli – Peña, Albiol, Ra. Funes Mori, J. Costa (65. Moisés Gómez) – Kubo, Parejo (59. Estupiñán), Iborra (C) (59. Trigueros), Baena (74. G. Moreno) – Bacca (74. Niño), Pino.
Dabanović – Dukić, Todorović (všichni Černá hora)
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
M. Tel-Aviv
Daniel – B. Bitton, L. Hernández, Tibi (C), Baltaxa, Saborit – Karzev (61. Golasa), Glazer (68. Dor Peretz), Cohen (68. Shechter) – Blackman (50. Pešić), Ben Chaim I (61. Dan Biton).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Villarrealu, který svého soupeře porazil výsledkem 4:0. Španělský celek předvedl výborný vstup i do druhého poločasu, přičemž se v úvodu dostal do dvoubrankového vedení. Žlutá ponorka měla i po zbytek zápasu mnohem více ze hry, navíc přidala další dva zásahy, což plně stačilo na pohodlné vítězství. Maccabi Tel-Aviv toho v tomto duelu zrovna moc nepředvedl, za celý zápas si připravil pouze jednu slušnou šanci, kterou ovšem obránce Saborit nedokázal zužitkovat.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 7:12.
90+4'
90+3'
Již nám běží třetí minuta nastaveného času, v tuto chvíli to na žádnou další změnu skóre nevypadá. Žlutá ponorka se snaží udržet čisté konto.
90+1'
Zdravotní problémy měl hostující obránce Ben Bitton, který nakonec musel ven z hrací plochy. Na nic vážného to ale nevypadalo, proto se hostující zadák vrátil.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je delší dobu rozhodnuto. Otázkou ale zůstává, zda budeme čekat nějaké nastavení.
88'
Také domácí brankář Rulli se zapojil do kombinace svého celku, přičemž rozehrávkou na jistotu oslovil vedle stojícího Moriho, který okamžitě hledal Triguerose.
86'
Do akce se dostal také pomezní sudí, který si všiml ofsajdového postavení v podání naběhnuvšího Shechtera. Opakovaný záběr ale žádný ofsajd Maccabi neprokázal.
85'
Avšak standardní situace nakonec nepřinesla nic nebezpečného, ve vzduchu se totiž dokázal prosadit domácí Mori, který odehrál balón ven ze šestnáctky.
84'
Tam v rychlostním souboji dokázal uspět hostující Biton, který se nechal fauloval Estupiñánem. Na řadu přijde další standardní situace, ovšem z velkého úhlu.
83'
Nyní se do kombinace zapojil brankář Daniel, který raději rozehrávkou nakrátko oslovil vedle stojícího obránce Hernándeze, jenž dostal míč na druhou stranu.
82'
Izraelský celek tak inkasoval už čtvrtou branku, což pochopitelně znamená ještě složitější práci. Na body to dnes nebude, dočká se Maccabi alespoň čestné branky?
81'
Villarreal právě vstřelil branku!
Domácí stále nemají dost, naopak přidávají čtvrtou branku! Moreno ve středu hrací plochy zvedl hlavu, načež se mu průnikovou nahrávkou povedlo na levém křídle oslovit Estupiñána, který z jedničky předkládal do vyložené šance na střídajícího FERA NIŇA, jenž s přehledem překonal brankáře Daniela.
79'
Následná standardní situace nakonec nabídla slušnou šanci pro Maccabi! Na střílenou nabídku si totiž naskočil Saborit, který nechal vyniknout Rulliho.
78'
Tel-Aviv se po hezké kombinaci pokoušel dostat k centru z pravé strany, nicméně s nedovoleným zákrokem přispěchal Albiol. Následovat bude standardka.
77'
Žlutou kartu dostává Ramiro Funes Mori (Villarreal CF).
76'
Také střídající Moreno se zapojil do útočné snahy svého celku, přičemž to zkoušel vzít sám na sebe. Po navedení míče se pokouše o centr, který nebyl přesný.
75'
Po celkem dlouhé době jsme sledovali nedovolený zákrok, a sice ze strany domácího celku. S agresivitou to přehnal obránce Mori, čehož si všiml také hlavní rozhodčí.
74'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Álex Baena, přichází Gerard Moreno.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Fernando Niño.
71'
Vypadá to, že o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto! Žlutá ponorka znovu vtrhla na útočnou polovinu, kde se Baenovi povedlo nahrát do pokutového území, kde to fantastickým způsobem provedl Bacca, který patičkou připravil střeleckou pozici právě pro ÁLEXE BAENU, jenž bez větších problémů zamířil mimo dosah brankáře Daniela.
68'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Yonatan Cohen, přichází Itay Shechter.
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Dan Glazer, přichází Dor Peretz.
67'
Estupiñánovi se povedlo v pokutovém území oslovit kolegu Pina, který si ještě počkal na náběh od Gómeze. Posledně jmenovaný ovšem nedokázal odcentrovat.
66'
Předchozí střídání domácího celku bylo vynucené. Z hrací plochy totiž musel kvůli zranění odstoupit velezkušený Costa, kterého na hrací ploše nahradil Gómez.
65'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Moisés Gómez.
64'
Poprvé se do kombinace svého celku zapojil také střídající Estupiñán, který pouze vracel směrem na kopačku Triguerose. Žlutá ponorka volí pozvolnou kombinaci.
63'
Na poslední chvíli se na dlouhou nohu povedlo zakročit Baltaxovi, který alespoň odehrál míč směrem do zámezí. To znamená autové vhazování pro domácí celek.
62'
Máme za sebou více než hodinu hry, druhý poločas zatím přináší o něco atraktivnější podívanou. Domácí jsou výrazně aktivnější, Maccabi je stále neškodné.
61'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Eden Karzev, přichází Eyal Golasa.
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Tal Ben Chaim I, přichází Dan Biton.
60'
O vstřelení hattricku se před malým momentem pokoušel domácí Bacca, který si dokonale načasoval náběh za obranu, jenomže střelu pravačkou poslal vedle.
59'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Pervis Estupiñán.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Manu Trigueros.
59'
Žlutou kartu dostává Enric Saborit (Maccabi Tel-Aviv FC).
58'
Z velké vzdálenosti zkoušel své štěstí zkušený Costa, který si řekl o nahrávku za pokutové území. Technické zakončení nakonec dopadlo do rukavic Daniela.
57'
Po nedovoleném zákroku mohl Villarreal rozehrávat z vlastní obranné poloviny. K rozehrávce se nakonec postavil Costa, který zvolil nahrávku na kolegu Moriho.
56'
Žlutou kartu dostává Dan Glazer (Maccabi Tel-Aviv FC).
55'
Krátce po rozehrávce se Baena dokázal na levém křídle uvolnit přes napadajícího Bittona, který ho lehce fauloval. Hlavní sudí nakonec ponechal výhodu.
54'
Maccabi tak zaspalo také úvod druhého poločasu, během kterého inkasovalo již podruhé. Izraelský celek to bude mít složité, stále však má hodně času.
52'
I úvod druhého poločasu lépe vyšel španělskému celku, který tak odskakuje na rozdíl dvou branek! Danielovi se nepovedlo rozehrát dle představ, což vedlo k pohodlné kombinaci domácích. Fantastickým způsobem to provedl Kubo, který si navedl míč na levou nohu a poté centroval na zadní tyč. Tam si naběhl CARLOS BACCA, který zvláštním zakončením hlavou podruhé vyzrál na Daniela.
51'
Hezká průniková nahrávka našla mezi hostujícímu obránci Peňu, který mohl zakončovat. Místo toho však ještě volil nahrávku na Baccu, kterou ale zastavil Tibi.
50'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Nick Blackman, přichází Aleksandar Pešić.
49'
Po předchozím souboji měl zdravotní problémy hostující útočník Blackman, který nakonec musel za postranní lajnu. Maccabi bude chvíli hrát v početní nevýhodě.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se k míči dostal domácí brankář Rulli, kterému se povedlo roztáhnout hru na pravou stranu, kde se nacházel obránce Peňa.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzal na starost domácí celek, který bude pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám rozhodně nepřinesl atraktivní podívanou. Z hlediska atraktivity to vypadalo slibně, hned v úvodu se totiž dokázal prosadit domácí Bacca, který se stal doposud jediným střelcem zápasu. Následovala hodně nudná pasáž, jenž nepřinesla žádnou další vyloženou šanci. Žlutá ponorka se po vstřelené brance zrovna nikam netlačila, naopak hostující celek byl směrem dopředu naprosto neškodný.
45'
44'
Cohen se pokoušel dostat kolem Pareja, který ho dost možná fauloval. Sudí ovšem nechal pokračovat ve hře, nicméně Villarreal útočnou akci naprosto zabrzdil.
43'
Pinovi se kousek od pokutového území povedlo vybojovat míč, načež ho předkládal na kopačku Baccy. Toho ovšem zastavil Tibi, který odkopával do zámezí.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
38'
Už to vypadalo, že se až do zakončení dokáže protlačit domácí Kubo, kterému se nejprve povedlo převzít nahrávku, jenomže následně narazil do brankáře Daniela.
37'
Baenovi se povedlo zpracovat těžkou nahrávku, což jeho celku umožnilo usadit se na polovině soupeře. Maccabi je opět bez balónu, nicméně aktivně napadá.
36'
Z jedničky se pokoušel vykopnout míč znuděný brankář Daniel, kterému se sice těžiště hry povedlo přemístit na druhou stranu, jenomže Maccabi o míč přišlo.
35'
Žlutá ponorka tentokráte vhazovala z útočné poloviny, kde se Costa pokoušel najít vedle stojícího Iborru, kterého však zodpovědně a čistě zastavil Glazer.
34'
I tentokráte jsme sledovali vysoký odkop na druhou stranu hrací plochy. Do hlavičkového souboje se dostával Pino, kterého ovšem dokázal předskočit protihráč.
33'
Napadající Karzev šel do protihráče příliš agresivním způsobem, což se sudímu pochopitelně nelíbilo. Šlo o jednoznačný faul, rozehrávat tak bude brankář Rulli.
32'
Domácí brankář Rulli si tentokráte dával s rozehrávkou od své branky celkem dost načas. U středového kruhu dokázal najít Baccu, který sklepl směrem na Pareja.
31'
Je za námi zhruba třetina hry. Žlutá ponorka se v posledních minutách spíše jen brání, nicméně zatím nemá problém. Maccabi je totiž naprosto neškodné.
30'
Rulli velice přesnou rozehrávkou našel na levém křídle osamoceného Baenu, ke kterému se bleskovým způsobem dostal Karzev, který stále aktivně napadá.
29'
V posledních minutách sledujeme hodně nezáživnou podívanou. Tel-Aviv to zkoušel nákopem za domácí obranu, nicméně pozorný Albiol odvracel do zámezí.
28'
Nepřesná nahrávka měla nastartovat Baccu, který boj o dalekonosnou nahrávku dopředu vzdal. Jako první k míči zavítal Hernández, který vyvezl hrací předmět.
27'
Nicméně útočná snaha Maccabi nepřinesla nic kloudného, ba naopak se do akce zapojil také pomezní sudí, který si všiml ofsajdového postavení Ben Chaima.
26'
U postranní lajny si celkem zbytečně prohrával s balónem domácí Pino, který nakonec nevyzrál na napadající smečku protihráčů, jenž zakročila čistým zákrokem.
25'
Bitton se celkem pohodlně dostal na útočnou polovinu, jenomže nevěděl, co s míčem. Proto se raději vracel zpět, kde se mu povedlo oslovit kolegu Baltaxu.
24'
Je za námi více než dvacet minut hry, zatím jsme se dočkali jediné branky, která padla v samotném úvodu zápasu. Maccabi v posledních minutách vyrovnalo hru.
19'
Argentinský brankář Rulli si přichystal dalekonosný odkop od branky, který posílal daleko na druhou stranu, kde se ve vzdušném souboji prosadil Hernández.
18'
Maccabi si pořádně zkomplikovalo rozehrávku, kterou se povedlo narušit napadajícímu Costovi, který zakročil ve skluzu. K míči se ovšem stejně dostal soupeř.
17'
Po hodně dlouhé době se do kombinace domácích zapojil také brankář Rulli, který velice přesně přenášel hru do strany, kde Baena vybojoval autové vhazování.
16'
Baccovi se povedlo fantastickým způsobem převzít nahrávku, načež se otočil kolem bránícího protihráče. Následná nahrávka na Kuba byla dost nepřesná.
15'
Ke svému prvnímu střeleckému pokusu se dostal také křídelník Kubo, který to zkoušel levačkou na přední tyč. Hostující brankář Daniel předvedl jistý zákrok.
14'
Šikovným roztažením hry to zkoušel Pino, kterému se na pravém křídle povedlo oslovit kolegu Peňu. Žlutá ponorka stále kombinuje, soupeř napadá rozehrávku.
13'
Na vlastní obrannou polovinu se před malým momentem vydal také Iborra, kterému se dlouhou dobu nikdo nenabídl. Nakonec mu na pomoc přispěchal Parejo.
12'
Villarreal v tomto případě přenášel hru k pravé autové lajně. Hra se ovšem hodně rychle přesunula zpět ke středovému kruhu, kde se o rozehrávku stará Parejo.
11'
Domácím se povedlo přenést hru do volného prostoru, kam si seběhl zadák Costa. Toho aktivně napadal hostující Blackman, což soupeře donutilo ke zpětné nahrávce.
10'
Při rozehrávce se do menších problémů dostal hostující Hernández, který tak byl donucen k dalekonosnému odkopu na druhou stranu, kde se nacházel Albiol.
9'
Izraelský celek si nakonec v krátkém časovém sledu vyzkoušel autové vhazování z pravé strany. Toho se ujal právě Bitton, kterému se nabídl kolega Karzev.
8'
Nedovoleným zákrokem si podle sudího před malým momentem pomohl zkušený Costa, který ve výskoku fauloval Bittona. Maccabi tak rozehrálo z vlastní poloviny.
7'
Villarreal znovu kombinoval na útočné polovině, kde se do kombinace zapojil také obránce Mori. Ten přenášel hru do strany, kde si o nahrávku řekl Iborra.
6'
Maccabi Tel-Aviv tak nedokázal přečkat úvod zápasu, ve kterém se snažil neinkasovat rychlou branku. Žlutá ponorka se dostala do vedení, na tahu tak je protivník.
4'
Na první branku tohoto zápasu jsme nečekali vůbec dlouho, do vedení jdou domácí! Žlutá ponorka si totiž vybojovala rohový kop z levé strany, na který si na hranici malého vápna dokázal naskočit CARLOS BACCA. Kolumbijský forvard zamířil mimo dosah brankáře Daniela, který se za tímto pokusem stačil pouze ohlédnout.
4'
Pas na pravé křídlo měl směřovat na talentovaného Kuba, před kterým se povedlo včas z obrany vystoupit Saboritovi, jenž odpálil míč na tribunu stadionu.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se Villarrealu povedlo přenést hru na pravou stranu, kde se nacházel Peňa. Tomu ještě přispěchal na pomoc vedle stojící Parejo.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Hrát se bude, konkrétněji ve 22:10!

Villarreal CF: Rulli – Peña, Albiol, Ra. Funes Mori, J. Costa – Kubo, Parejo, Iborra (C), Baena – Bacca, Pino.
Náhradníci: Asenjo – Alcácer, Trigueros, P. Torres, M. Gaspar, Pedraza, G. Moreno, Niño, Chukwueze, Chakla, Estupiñán, Moisés Gómez.

Maccabi Tel-Aviv FC: Daniel – B. Bitton, L. Hernández, Tibi (C), Baltaxa, Saborit – Karzev, Glazer, Cohen – Blackman, Ben Chaim I.
Náhradníci: Daniel Peretz – Dan Biton, Davidzada, Guerrero, Golasa, Yeini, Shechter, Avraham Rikan, Pešić, Dor Peretz, Kandil, Almog.

Rozhodčí: Dabanović – Dukić, Todorović (všichni Černá hora).
Utkání je odloženo na 22:00, stav hrací plochy je však v katastrofálním stavu.
Dnešní utkání bylo kvůli silnému dešti odloženo na 21:30. Stále však není jasné, zda se bude hrát.
Maccabi Tel-Aviv FC

Na opačné straně stojí Tel-Aviv, kterému v domácí soutěži patří až desátá pozice. Maccabi do této chvíle dokázalo nasbírat pouhé tři body, přičemž z odehraných čtyř duelů nedokázalo ani jednou zvítězit. Izraelský celek tak má na svém kontě tři nerozhodné výsledky v řadě, ten poslední se uskutečnil proti druhé Maccabi Haifě. Tel-Aviv však předvádí úplně jiné výkony v rámci základní skupiny Evropské ligy, kde se momentálně drží na druhé pozici. Izraelský celek totiž dokázal naplno bodovat v předešlých dvou zápasech, kdy se mu nejprve povedlo porazit Karabach, v minulém kole také Sivasspor.
Villarreal CF

Fotbalisté Villarrealu budou do tohoto zápasu vstupovat v roli favorita. Španělský celek se ve své domácí soutěži nachází na průběžné třetí pozici, přičemž se mu povedlo nasbírat patnáct bodů. Žlutá ponorka tak na vedoucí Real Sociedad ztrácí pouhé dva body, což je v podstatě minimální manko. Villarreal v lize prohrál pouze jedinkrát, nicméně tři další zápasy přinesly nerozhodný výsledek. Žlutá ponorka velice dobře vstoupila i do základní skupiny Evropské ligy, ve které v prvních dvou duelech dokázala nasbírat šest bodů. Villarrealu se nejprve povedlo zdolat Sivasspor výsledkem 5:3, v minulém duelu také Karabach, tentokráte 3:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Evropská liga má na programu další zápasy základních skupin, my budeme společně sledovat souboj mezi Villarreal CF a Maccabi Tel-Aviv FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.